Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15726 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ta skoda je najljepsi falsvagen u zadnjih 30 godina
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#15727 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Samo još da je pravi RS, sa 2.0 TSI, a ne ovo čađavo govno
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15728 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nema veze - kad sam vidio - ostao sam zaprepasten kako je neko lijepo nacrtao auto........ nemoguce da nije bio talijan u pitanju
nadjoh bio je neki skrbavi ceh
nadjoh bio je neki skrbavi ceh
- Idemedosumom
- Posts: 8291
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#15729 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Čuj VRS, gdje im je ARBiH izvedba 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#15730 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Taman bih joj zgulio ovu mat foliju i ima dobru originalnu boju.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#15731 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma mocna i folija. Uklapa se
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#15735 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moje bivse auto sa 340ak hiljada kilometara je sada na 230 i ko nov na piku sa jakom cijenom
Nisam mislio da je to tako ucestalo ali sada vjerujem u sve
Nisam mislio da je to tako ucestalo ali sada vjerujem u sve
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#15736 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja na dva auta koja sam prodao nedugo poslije ih zatekao na olx sa skinutim kilometrima. Prvo prodao sa 396000 vraćeno na 250000, drugo sa 324000 na 190000.Juka Jebach wrote: ↑24/01/2023 09:42 Moje bivse auto sa 340ak hiljada kilometara je sada na 230 i ko nov na piku sa jakom cijenom![]()
Nisam mislio da je to tako ucestalo ali sada vjerujem u sve
- Idemedosumom
- Posts: 8291
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#15738 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da vidimo hoce li poslati broj sasije, ali 99% sam siguran da je taj hahaha
- banjaluka078
- Posts: 13196
- Joined: 16/01/2007 23:38
#15739 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakva su iskustva s komandnom tablom na sredini? Primijetila sam da dosta nekih auta koja mi iskoče u pretrazi nemaju tablu iza volana nego u središnjem dijelu. Nemam pojma zašto se to tamo postavlja, kud ide ovaj svijet...?! 
Odvlači li to pažnju, je li neka realna smetnja ili se navikne?
Moraću na neki auto plac da tražim takav auto da vidim kako to izgleda uživo.
Odvlači li to pažnju, je li neka realna smetnja ili se navikne?
Moraću na neki auto plac da tražim takav auto da vidim kako to izgleda uživo.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#15740 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
@konektovan Kod tebe je valjda na sredini 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#15742 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel ovo Dajc?
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#15743 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Najbolje ti je da probaš neko auto sa instrument tablom na sredini, stvar ukusa. Ja lično nikad za nikad ne bih mogao voziti takav auto kao svoje.banjaluka078 wrote: ↑24/01/2023 19:02 Kakva su iskustva s komandnom tablom na sredini? Primijetila sam da dosta nekih auta koja mi iskoče u pretrazi nemaju tablu iza volana nego u središnjem dijelu. Nemam pojma zašto se to tamo postavlja, kud ide ovaj svijet...?!
Odvlači li to pažnju, je li neka realna smetnja ili se navikne?
Moraću na neki auto plac da tražim takav auto da vidim kako to izgleda uživo.
- banjaluka078
- Posts: 13196
- Joined: 16/01/2007 23:38
#15744 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Normala, naravno da ću probati i vidjeti kako to funkcioniše, ali me interesuje kako su se forumaši snašli s takvom tablom.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#15745 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni je čudnije gledati tablu u 308ci preko volana, nego na sredini 
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#15746 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
banjaluka078 wrote: ↑24/01/2023 19:02 Kakva su iskustva s komandnom tablom na sredini? Primijetila sam da dosta nekih auta koja mi iskoče u pretrazi nemaju tablu iza volana nego u središnjem dijelu. Nemam pojma zašto se to tamo postavlja, kud ide ovaj svijet...?!
Odvlači li to pažnju, je li neka realna smetnja ili se navikne?
Moraću na neki auto plac da tražim takav auto da vidim kako to izgleda uživo.

Kod mene je ovaj....
Što se mene tiče, uvijek i zauvijek..
Nikakvih problema,..treba čovjek probati, i vidjeti da uopšte nije problematično navikavanje na nešto ovako sa "klasične" table.
- banjaluka078
- Posts: 13196
- Joined: 16/01/2007 23:38
#15747 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hvala. Fino izgleda.konektovan wrote: ↑24/01/2023 20:19
Kod mene je ovaj....
Što se mene tiče, uvijek i zauvijek..![]()
![]()
![]()
Nikakvih problema,..treba čovjek probati, i vidjeti da uopšte nije problematično navikavanje na nešto ovako sa "klasične" table.
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#15748 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jos nisi kupila auto? 
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15749 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Svetogrđe....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:


