Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7109
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15726 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

ta skoda je najljepsi falsvagen u zadnjih 30 godina
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15727 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Samo još da je pravi RS, sa 2.0 TSI, a ne ovo čađavo govno
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7109
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15728 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

nema veze - kad sam vidio - ostao sam zaprepasten kako je neko lijepo nacrtao auto........ nemoguce da nije bio talijan u pitanju

nadjoh bio je neki skrbavi ceh
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8301
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#15729 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Idemedosumom »

Čuj VRS, gdje im je ARBiH izvedba :oops:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#15730 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Taman bih joj zgulio ovu mat foliju i ima dobru originalnu boju.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#15731 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Ma mocna i folija. Uklapa se
User avatar
Optimist
Posts: 15524
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15732 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

EFD22 wrote: 22/01/2023 18:02 Samo još da je pravi RS, sa 2.0 TSI, a ne ovo čađavo govno
Pa sto si je onda postavio?
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15733 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Optimist wrote: 22/01/2023 19:48
EFD22 wrote: 22/01/2023 18:02 Samo još da je pravi RS, sa 2.0 TSI, a ne ovo čađavo govno
Pa sto si je onda postavio?
Pa možda se nekom svidi. :mrgreen:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7109
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15734 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

Idemedosumom wrote: 22/01/2023 18:51 Čuj VRS, gdje im je ARBiH izvedba :oops:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Image
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#15735 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Juka Jebach »

Moje bivse auto sa 340ak hiljada kilometara je sada na 230 i ko nov na piku sa jakom cijenom :D
Nisam mislio da je to tako ucestalo ali sada vjerujem u sve
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#15736 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by SONY_91 »

Juka Jebach wrote: 24/01/2023 09:42 Moje bivse auto sa 340ak hiljada kilometara je sada na 230 i ko nov na piku sa jakom cijenom :D
Nisam mislio da je to tako ucestalo ali sada vjerujem u sve
Ja na dva auta koja sam prodao nedugo poslije ih zatekao na olx sa skinutim kilometrima. Prvo prodao sa 396000 vraćeno na 250000, drugo sa 324000 na 190000.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8301
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#15737 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Idemedosumom »

Daj link :-D
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#15738 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Juka Jebach »

Da vidimo hoce li poslati broj sasije, ali 99% sam siguran da je taj hahaha
User avatar
banjaluka078
Posts: 13196
Joined: 16/01/2007 23:38

#15739 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

Kakva su iskustva s komandnom tablom na sredini? Primijetila sam da dosta nekih auta koja mi iskoče u pretrazi nemaju tablu iza volana nego u središnjem dijelu. Nemam pojma zašto se to tamo postavlja, kud ide ovaj svijet...?! :D
Odvlači li to pažnju, je li neka realna smetnja ili se navikne?
Moraću na neki auto plac da tražim takav auto da vidim kako to izgleda uživo.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#15740 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

@konektovan Kod tebe je valjda na sredini :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15741 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

banjaluka078 wrote: 24/01/2023 19:02 Kakva su iskustva s komandnom tablom na sredini?
imam ja :D

Image
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#15742 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by PM72 »

Jel ovo Dajc?
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#15743 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

banjaluka078 wrote: 24/01/2023 19:02 Kakva su iskustva s komandnom tablom na sredini? Primijetila sam da dosta nekih auta koja mi iskoče u pretrazi nemaju tablu iza volana nego u središnjem dijelu. Nemam pojma zašto se to tamo postavlja, kud ide ovaj svijet...?! :D
Odvlači li to pažnju, je li neka realna smetnja ili se navikne?
Moraću na neki auto plac da tražim takav auto da vidim kako to izgleda uživo.
Najbolje ti je da probaš neko auto sa instrument tablom na sredini, stvar ukusa. Ja lično nikad za nikad ne bih mogao voziti takav auto kao svoje.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13196
Joined: 16/01/2007 23:38

#15744 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

canvra888 wrote: 24/01/2023 19:51
Najbolje ti je da probaš neko auto sa instrument tablom na sredini, stvar ukusa. Ja lično nikad za nikad ne bih mogao voziti takav auto kao svoje.
Normala, naravno da ću probati i vidjeti kako to funkcioniše, ali me interesuje kako su se forumaši snašli s takvom tablom.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#15745 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Meni je čudnije gledati tablu u 308ci preko volana, nego na sredini :D
User avatar
konektovan
Posts: 51431
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15746 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

banjaluka078 wrote: 24/01/2023 19:02 Kakva su iskustva s komandnom tablom na sredini? Primijetila sam da dosta nekih auta koja mi iskoče u pretrazi nemaju tablu iza volana nego u središnjem dijelu. Nemam pojma zašto se to tamo postavlja, kud ide ovaj svijet...?! :D
Odvlači li to pažnju, je li neka realna smetnja ili se navikne?
Moraću na neki auto plac da tražim takav auto da vidim kako to izgleda uživo.
Image

Kod mene je ovaj....
Što se mene tiče, uvijek i zauvijek.. :mrgreen: :srce: :srce:
Nikakvih problema,..treba čovjek probati, i vidjeti da uopšte nije problematično navikavanje na nešto ovako sa "klasične" table.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13196
Joined: 16/01/2007 23:38

#15747 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

konektovan wrote: 24/01/2023 20:19

Kod mene je ovaj....
Što se mene tiče, uvijek i zauvijek.. :mrgreen: :srce: :srce:
Nikakvih problema,..treba čovjek probati, i vidjeti da uopšte nije problematično navikavanje na nešto ovako sa "klasične" table.
Hvala. Fino izgleda. :)
User avatar
Optimist
Posts: 15524
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15748 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Jos nisi kupila auto? :)
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#15749 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Svetogrđe....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15750 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

PM72 wrote: 24/01/2023 19:21 Jel ovo Dajc?
fap 13 :D
Post Reply