Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15701 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo sto SDP pise o Skaki i Bogicevicu je dno dna...
- Istinu govorim
- Posts: 428
- Joined: 30/12/2020 18:15
- Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite
#15702 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa nije puno pogriješio, da je bilo ko drugi osim Sebije na toj poziciji do sad bi x puta letio naglavačke.Horke wrote: ↑28/12/2020 08:16Ovako je govorio Bakir pri postavljanju Sebije na mjesto direktorice KCUSsaabsa wrote: ↑28/12/2020 06:32 Niko ne može znati sve, ali je bitno da zna ljude koji znaju ono što mu treba.
Ili pojednostavljeno, ministar što se mene tiče može biti i sa srednjom školom dobar ministar ako se okruži ljudima od povjerenja koji su experti u svojim oblastima i ako zna iskoristiti njihove savjete i prijedloge na najbolji način.
Znam ih dosta sa završenim fakultetima (onim "pravim") pa čak i sa po dva završena kojima ne bih dao da dvije ovce čuvaju a opet znam ljude sa srednjom školom kojima bih bez problema svu svoju imovinu dao na upravljanje.![]()
Vama malo Senad kaže ratni heroj Gavrankapetanović, on kaže neće im halalit i vi sve loše zaboravite o Ismetu.
Isto tako Sebija da je ostala ko ginekolog ili šef odjela/klinike bi ovde bila hvaljena ko vajni ginekolog i stručnjak i zaboravilo bi se sve ono što joj se sad spočitava
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#15703 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ne bi jer nije.
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15704 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Niti smo halalili Gavrankapetanovicu. Sve su to ista...
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#15705 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Eto nek su isti po sujeti i menadzerisanju, Sebija nije ni ratni heroj niti vodeci strucnjak u svojoj oblasti.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6954
- Joined: 06/05/2013 23:05
#15706 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sta naucila sda preko zahirage bega koristiti internet pa se razletili
Oni su Kapidzic, mi gasimo minisrarstva i pravimo urbicid, rece sda za cijom vladavinom ne da je napravljen cirkus i urbicid, nego nema definicije opisati sve to.
Oni su Kapidzic, mi gasimo minisrarstva i pravimo urbicid, rece sda za cijom vladavinom ne da je napravljen cirkus i urbicid, nego nema definicije opisati sve to.
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#15707 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Početnici rade za margarin.Nike af1 white wrote: ↑03/01/2021 20:18koja je salama podrigusa u pitanju pa izlazite iz voxovih rupaSredinomUkrug wrote: ↑03/01/2021 19:56 Kad ce ova najnovija vlada na scenu?
Haman se suti. Beli se vrsi raspodjela upravnih odbora medju strucnjacima![]()
![]()
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#15708 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sta ovo Celik prica 
- maroon1946
- Posts: 96
- Joined: 10/06/2015 21:19
#15709 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Počeo i Čelik protiv SDA da priča 
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15710 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Čelik je nešto popio, eliksir istine i poštenja
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15711 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sta to prica
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#15712 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ispričao se što nije bio na prethodne dvije skupštine. Kao zeli se ograditi od stranke iz koje dolazi, pojedinaca iz nje, da je onakav način diskusije i polemisanje mahalski i da mu nije mjesto u SK. Valjda se na Zahiragu referisao.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#15713 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
au, sad će i on u štenaru kod šefice... 
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#15714 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Imam potrebu da objasnim zašto me nije bilo na prethodne dvije sjednice. Imam potrebu da ukažem na neke probleme unutar moje stranke. Neke stvari ne treba da guramo pod tepih. Razlog je taj što ne želim da budem uspavan i da budem nedovoljno borben za projekte koji su bitni za građane KS. Želim da se ogradim od nastupa svih zastupnika pa čak i kluba iz kojeg dolazim. Ne želim da vodimo mahalsku politiku. Meni je drago što sam upoznao sve zastupnike i podržavat ću sve projekte nove vlade ukoliko su u interesu građana. Želim se zahvaliti Nenadiću i kompletnoj Vladi KS - kaže Čelik u obraćanju
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#15715 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Znam da upadam ko padobranac, ali za ove što im je diploma sve na svijetu, samo da ih podsjetim da je Esed Radeljaš magistar nauka.


- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#15716 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Imam potrebu da objasnim zašto me nije bilo na prethodne dvije sjednice. Imam potrebu da ukažem na neke probleme unutar moje stranke. Neke stvari ne treba da guramo pod tepih. Razlog je taj što ne želim da budem uspavan i da budem nedovoljno borben za projekte koji su bitni za građane KS. Želim da se ogradim od nastupa svih zastupnika pa čak i kluba iz kojeg dolazim. Ne želim da vodimo mahalsku politiku. Meni je drago što sam upoznao sve zastupnike i podržavat ću sve projekte nove vlade ukoliko su u interesu građana. Želim se zahvaliti Nenadiću i kompletnoj Vladi KS - kaže Čelik u obraćanju

-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#15717 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
wtflast mohicans wrote: ↑05/01/2021 11:25Imam potrebu da objasnim zašto me nije bilo na prethodne dvije sjednice. Imam potrebu da ukažem na neke probleme unutar moje stranke. Neke stvari ne treba da guramo pod tepih. Razlog je taj što ne želim da budem uspavan i da budem nedovoljno borben za projekte koji su bitni za građane KS. Želim da se ogradim od nastupa svih zastupnika pa čak i kluba iz kojeg dolazim. Ne želim da vodimo mahalsku politiku. Meni je drago što sam upoznao sve zastupnike i podržavat ću sve projekte nove vlade ukoliko su u interesu građana. Želim se zahvaliti Nenadiću i kompletnoj Vladi KS - kaže Čelik u obraćanju
Otkud sad takav preokret?
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#15718 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Mislim da priča o Zahiragiću
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15719 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jos samo da Devic kaze da trebaju promjene u SDA i nastupit ce sudnji dan na planeti.. to bi bilo ravno ukazivanju gospe u Medjugorju
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#15721 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Joj bas ga je mucno slusati.
Ovo je nisko i za sda
Ovo je nisko i za sda
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#15722 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ono kad doktorant međunarodnog fakulteta iz brčkog ispadne gospodin za tebe.
Ali, ne brinem se ja za zahiragića. To obraza nema svakako.
Ali, ne brinem se ja za zahiragića. To obraza nema svakako.
- maroon1946
- Posts: 96
- Joined: 10/06/2015 21:19
#15723 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo je jadno kako se ovaj Zahiragić obraća
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15724 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
jooj podbuHlog goveda sto samo melje,

- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#15725 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Šta kaže Haris, što SDA nije riješila ovaj problem tramvajskog stajališta u zadnjih godinu dana?
