Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15701 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Ovo sto SDP pise o Skaki i Bogicevicu je dno dna...
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#15702 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

Horke wrote: 28/12/2020 08:16
saabsa wrote: 28/12/2020 06:32 Niko ne može znati sve, ali je bitno da zna ljude koji znaju ono što mu treba.
Ili pojednostavljeno, ministar što se mene tiče može biti i sa srednjom školom dobar ministar ako se okruži ljudima od povjerenja koji su experti u svojim oblastima i ako zna iskoristiti njihove savjete i prijedloge na najbolji način.
Znam ih dosta sa završenim fakultetima (onim "pravim") pa čak i sa po dva završena kojima ne bih dao da dvije ovce čuvaju a opet znam ljude sa srednjom školom kojima bih bez problema svu svoju imovinu dao na upravljanje.
Ovako je govorio Bakir pri postavljanju Sebije na mjesto direktorice KCUS :skoljka:
Pa nije puno pogriješio, da je bilo ko drugi osim Sebije na toj poziciji do sad bi x puta letio naglavačke.

Vama malo Senad kaže ratni heroj Gavrankapetanović, on kaže neće im halalit i vi sve loše zaboravite o Ismetu.

Isto tako Sebija da je ostala ko ginekolog ili šef odjela/klinike bi ovde bila hvaljena ko vajni ginekolog i stručnjak i zaboravilo bi se sve ono što joj se sad spočitava
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#15703 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by JThomas »

ne bi jer nije.
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#15704 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horke »

Niti smo halalili Gavrankapetanovicu. Sve su to ista...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#15705 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ultima_palabra »

Eto nek su isti po sujeti i menadzerisanju, Sebija nije ni ratni heroj niti vodeci strucnjak u svojoj oblasti.
made_in_sarajevo
Posts: 6954
Joined: 06/05/2013 23:05

#15706 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Sta naucila sda preko zahirage bega koristiti internet pa se razletili :lol:

Oni su Kapidzic, mi gasimo minisrarstva i pravimo urbicid, rece sda za cijom vladavinom ne da je napravljen cirkus i urbicid, nego nema definicije opisati sve to.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#15707 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Cherry-Cherry »

Nike af1 white wrote: 03/01/2021 20:18
SredinomUkrug wrote: 03/01/2021 19:56 Kad ce ova najnovija vlada na scenu?
Haman se suti. Beli se vrsi raspodjela upravnih odbora medju strucnjacima :)
koja je salama podrigusa u pitanju pa izlazite iz voxovih rupa :mrgreen:
Početnici rade za margarin.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#15708 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by agnostic_front »

Sta ovo Celik prica :roll:
User avatar
maroon1946
Posts: 96
Joined: 10/06/2015 21:19

#15709 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by maroon1946 »

Počeo i Čelik protiv SDA da priča :lol:
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15710 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

agnostic_front wrote: 05/01/2021 10:56 Sta ovo Celik prica :roll:
Čelik je nešto popio, eliksir istine i poštenja :D :D :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15711 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Sta to prica
last mohicans
Posts: 18189
Joined: 09/08/2012 23:19

#15712 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Ispričao se što nije bio na prethodne dvije skupštine. Kao zeli se ograditi od stranke iz koje dolazi, pojedinaca iz nje, da je onakav način diskusije i polemisanje mahalski i da mu nije mjesto u SK. Valjda se na Zahiragu referisao.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#15713 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by JThomas »

au, sad će i on u štenaru kod šefice... :lol:
last mohicans
Posts: 18189
Joined: 09/08/2012 23:19

#15714 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Imam potrebu da objasnim zašto me nije bilo na prethodne dvije sjednice. Imam potrebu da ukažem na neke probleme unutar moje stranke. Neke stvari ne treba da guramo pod tepih. Razlog je taj što ne želim da budem uspavan i da budem nedovoljno borben za projekte koji su bitni za građane KS. Želim da se ogradim od nastupa svih zastupnika pa čak i kluba iz kojeg dolazim. Ne želim da vodimo mahalsku politiku. Meni je drago što sam upoznao sve zastupnike i podržavat ću sve projekte nove vlade ukoliko su u interesu građana. Želim se zahvaliti Nenadiću i kompletnoj Vladi KS - kaže Čelik u obraćanju
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#15715 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BadBoy »

Znam da upadam ko padobranac, ali za ove što im je diploma sve na svijetu, samo da ih podsjetim da je Esed Radeljaš magistar nauka.

Image
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#15716 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by wewa »

Imam potrebu da objasnim zašto me nije bilo na prethodne dvije sjednice. Imam potrebu da ukažem na neke probleme unutar moje stranke. Neke stvari ne treba da guramo pod tepih. Razlog je taj što ne želim da budem uspavan i da budem nedovoljno borben za projekte koji su bitni za građane KS. Želim da se ogradim od nastupa svih zastupnika pa čak i kluba iz kojeg dolazim. Ne želim da vodimo mahalsku politiku. Meni je drago što sam upoznao sve zastupnike i podržavat ću sve projekte nove vlade ukoliko su u interesu građana. Želim se zahvaliti Nenadiću i kompletnoj Vladi KS - kaže Čelik u obraćanju
Image
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#15717 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dzematlija »

last mohicans wrote: 05/01/2021 11:25
Imam potrebu da objasnim zašto me nije bilo na prethodne dvije sjednice. Imam potrebu da ukažem na neke probleme unutar moje stranke. Neke stvari ne treba da guramo pod tepih. Razlog je taj što ne želim da budem uspavan i da budem nedovoljno borben za projekte koji su bitni za građane KS. Želim da se ogradim od nastupa svih zastupnika pa čak i kluba iz kojeg dolazim. Ne želim da vodimo mahalsku politiku. Meni je drago što sam upoznao sve zastupnike i podržavat ću sve projekte nove vlade ukoliko su u interesu građana. Želim se zahvaliti Nenadiću i kompletnoj Vladi KS - kaže Čelik u obraćanju
wtf :?: :?: :?:
Otkud sad takav preokret?
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#15718 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by thekupus »

Mislim da priča o Zahiragiću
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15719 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kokuz_sa »

Jos samo da Devic kaze da trebaju promjene u SDA i nastupit ce sudnji dan na planeti.. to bi bilo ravno ukazivanju gospe u Medjugorju
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#15720 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by gold'n'brown »

thekupus wrote: 05/01/2021 11:32 Mislim da priča o Zahiragiću
New kid in the block took all the show :D
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#15721 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by agnostic_front »

Joj bas ga je mucno slusati.
Ovo je nisko i za sda
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#15722 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Chmoljo »

Ono kad doktorant međunarodnog fakulteta iz brčkog ispadne gospodin za tebe.

Ali, ne brinem se ja za zahiragića. To obraza nema svakako.
User avatar
maroon1946
Posts: 96
Joined: 10/06/2015 21:19

#15723 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by maroon1946 »

Ovo je jadno kako se ovaj Zahiragić obraća
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15724 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

jooj podbuHlog goveda sto samo melje, :lol: :lol: :lol:
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#15725 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by thekupus »

Šta kaže Haris, što SDA nije riješila ovaj problem tramvajskog stajališta u zadnjih godinu dana?
Locked