Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#15676 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
a šta treba biti realna referentna tačka kad nama 30 godina vladaju petci 13, samo se ovima evo i epidemija poklopila. pa ne može preko noći njemačka.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15677 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma mi se u stvari slazemo u zakljucku, ali samo sa dvije strane gledamo isti problem.Horke wrote: ↑27/12/2020 21:38 Ne, nisam fulala poentu. Pod tim plastom se danas svasta pogura. Vecina mobinga picinje bas sa tim "danas diploma nije bitna..." i upucena ljekarima, pravnicima, inzinjerima. Imala sam priliku prisustvovati predavanjima o mobingu. Vecina ispovjesti ima bas tu zajednicku recenicu.
I tako se izuzeta potura pod pravilo. Pa je premijer kantona imao DIF. Pa evo i sad ministri. Sve sami sposobni ljudi bez diplome u svom sektoru. Ne znam kako nismo Svicarska. (Bez ikakve namjere da omalovazim taj fakultet, ali taj fakultet nedaje potrebno opste obrazovanje koje je neophodno za osobu koja pretenduje da bude ministar i to sektora kao sto je privreda).
Parafraziracu jednu izreku koju sam davno procitala: kad zelite da unistite naciju, srozajte joj obrazovanje. E sad upravo ta mantra "nije bitna diploma" dovodi do ovog stanja da vise ni diploma UNSA nije sto je bila, jer mladi traze krivine, a Bolonja im je olaksala taj put. I tako pocinje da se srozava obrazovni sistem. A posljedicno i svaki drugi.
I jadna je ta vlada ako im je referentna tacka "vlada petak 13".
Primjeri koje sam navodio jesu zato da ne postoji fakultet za ministra. Dobar ministar je onaj koji ima kroz zivot i praksu stecene potrebne vjestine i znanja. To su uglavnom menadzeri po naravi. Takvi ce znati koga ce pitati za budzetiranje, a koga za pravna pitanja. Koga ce poslati na teren da izvidi, a koga da nesto odradi.
Sposobni ljudi uglavnom nece da ostavljaju svoje dobro placene poslove radi godinu ili dvije nekog mandata. I da te svo to vrijeme opozicija ispire i propire i profesionalno i privatno. I onda ces uzeti ove koliko toliko sposobne kojima to nije problem. Uglavnom oni koji su u tom casu bez lukrativnih poslovnih aranzmana.
Jer ne treba zaboraviti da u politici nema filantropa. Svi su tu prvenstveno radi sebe. Pa onda radi nas.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15678 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Bravo.
Mi moramo prije svega smanjiti ocekivanje jer je degradirano sve. Od etike do obrazovanja. Kompletan sistem vrijednosti je urusen da bi se omogucilo da postoje doktori tipa Celik Mirza.
- BHDragons
- Posts: 424
- Joined: 18/08/2020 15:24
#15679 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dobro je Dino na fb danas rekao, ne sjećam jesu li se ovi zeleni bunili ovako kad je Kazazović, difovac, bio Ministar obrazovanja ili on kad je bio u SDA a bio premijer, opet difovac. Znamo da vas je strah, ako ovi i mrvicu budu bolje radili znate da vas u Sarajevu nema više nikad nigdje.
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#15680 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Niko ne može znati sve, ali je bitno da zna ljude koji znaju ono što mu treba.
Ili pojednostavljeno, ministar što se mene tiče može biti i sa srednjom školom dobar ministar ako se okruži ljudima od povjerenja koji su experti u svojim oblastima i ako zna iskoristiti njihove savjete i prijedloge na najbolji način.
Znam ih dosta sa završenim fakultetima (onim "pravim") pa čak i sa po dva završena kojima ne bih dao da dvije ovce čuvaju a opet znam ljude sa srednjom školom kojima bih bez problema svu svoju imovinu dao na upravljanje.
Ili pojednostavljeno, ministar što se mene tiče može biti i sa srednjom školom dobar ministar ako se okruži ljudima od povjerenja koji su experti u svojim oblastima i ako zna iskoristiti njihove savjete i prijedloge na najbolji način.
Znam ih dosta sa završenim fakultetima (onim "pravim") pa čak i sa po dva završena kojima ne bih dao da dvije ovce čuvaju a opet znam ljude sa srednjom školom kojima bih bez problema svu svoju imovinu dao na upravljanje.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#15681 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
saabsa wrote: ↑28/12/2020 06:32 Niko ne može znati sve, ali je bitno da zna ljude koji znaju ono što mu treba.
Ili pojednostavljeno, ministar što se mene tiče može biti i sa srednjom školom dobar ministar ako se okruži ljudima od povjerenja koji su experti u svojim oblastima i ako zna iskoristiti njihove savjete i prijedloge na najbolji način.
Znam ih dosta sa završenim fakultetima (onim "pravim") pa čak i sa po dva završena kojima ne bih dao da dvije ovce čuvaju a opet znam ljude sa srednjom školom kojima bih bez problema svu svoju imovinu dao na upravljanje.
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#15682 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jbte kod nas jos uvijek preovladava misljenje ako imas fakultet samo lezi i jedi....ne moras nista vise....dzaba faks ako nemas i glavi.....onda onaj Gejs i onaj iz FB veze sa zivotom nemaju.....nekima fakultet otvori vrata i neke nove perspektive u zivotu, neko ga zavrsi da bi zadovoljio roditelje, neko radi vec rezervisanog posla.....hocu da kazem da fakultet nije garant nekom uspijehu, liderstvu ili dokaz mudrosti...
U vecini slucajeva fakultete zavrsavaji uporni a ne pametni
U vecini slucajeva fakultete zavrsavaji uporni a ne pametni
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#15683 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
sve je to trola i šuplja fanova onih koji 30 godina smišljeno uništavaju i degradiraju struku i nauku, koji su napravili narod i državu bez struke, nauke, kulture i sporta. i sad kažu ahahahah vidi kadrova.
to je sve u ovom prelaznom periodu - a vlada će se cijeniti po svom radu. kao i novi načelnici. jer niko nije podržao stranke koje je čine ni 2018. ni 2020. da bi bilo isto. nego da bude bar malo bolje.
to je sve u ovom prelaznom periodu - a vlada će se cijeniti po svom radu. kao i novi načelnici. jer niko nije podržao stranke koje je čine ni 2018. ni 2020. da bi bilo isto. nego da bude bar malo bolje.
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15684 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovako je govorio Bakir pri postavljanju Sebije na mjesto direktorice KCUSsaabsa wrote: ↑28/12/2020 06:32 Niko ne može znati sve, ali je bitno da zna ljude koji znaju ono što mu treba.
Ili pojednostavljeno, ministar što se mene tiče može biti i sa srednjom školom dobar ministar ako se okruži ljudima od povjerenja koji su experti u svojim oblastima i ako zna iskoristiti njihove savjete i prijedloge na najbolji način.
Znam ih dosta sa završenim fakultetima (onim "pravim") pa čak i sa po dva završena kojima ne bih dao da dvije ovce čuvaju a opet znam ljude sa srednjom školom kojima bih bez problema svu svoju imovinu dao na upravljanje.
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#15685 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Svjesno ili nesvjesno preskočio ovaj dio u nastavku?Horke wrote: ↑28/12/2020 08:16Ovako je govorio Bakir pri postavljanju Sebije na mjesto direktorice KCUSsaabsa wrote: ↑28/12/2020 06:32 Niko ne može znati sve, ali je bitno da zna ljude koji znaju ono što mu treba.
Ili pojednostavljeno, ministar što se mene tiče može biti i sa srednjom školom dobar ministar ako se okruži ljudima od povjerenja koji su experti u svojim oblastima i ako zna iskoristiti njihove savjete i prijedloge na najbolji način.
Znam ih dosta sa završenim fakultetima (onim "pravim") pa čak i sa po dva završena kojima ne bih dao da dvije ovce čuvaju a opet znam ljude sa srednjom školom kojima bih bez problema svu svoju imovinu dao na upravljanje.![]()
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#15686 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nego uNIdje li ikad Ministar Petka 13. u Zemaljski muzej ili jos uvijek samo djogira oko njega? Doduse,njemu kao dipl. Sorbonasu, to mozda nije bas nivo Luvra, ali jebga, nismo na tom nivou...JThomas wrote: ↑28/12/2020 08:15 sve je to trola i šuplja fanova onih koji 30 godina smišljeno uništavaju i degradiraju struku i nauku, koji su napravili narod i državu bez struke, nauke, kulture i sporta. i sad kažu ahahahah vidi kadrova.
to je sve u ovom prelaznom periodu - a vlada će se cijeniti po svom radu. kao i novi načelnici. jer niko nije podržao stranke koje je čine ni 2018. ni 2020. da bi bilo isto. nego da bude bar malo bolje.
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15687 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja bih prije rekla da je ovo sve produkt tih 30 godina. I to sto nalazimo izgovore pa i Tito je bio bravar, pa i Dino je Difovac itd. I sto nam je uspjeh biti bolji od vlade petak 13.JThomas wrote: ↑28/12/2020 08:15 sve je to trola i šuplja fanova onih koji 30 godina smišljeno uništavaju i degradiraju struku i nauku, koji su napravili narod i državu bez struke, nauke, kulture i sporta. i sad kažu ahahahah vidi kadrova.
to je sve u ovom prelaznom periodu - a vlada će se cijeniti po svom radu. kao i novi načelnici. jer niko nije podržao stranke koje je čine ni 2018. ni 2020. da bi bilo isto. nego da bude bar malo bolje.
Ali slazem se, ne moze preko noci biti Njemacka. Krecemo iz minusa i dug je put do nule. Ali ne mogu sutiti da se moglo u startu bolje. Zato sto nekako vjerujem da slusaju kritiku i bar razmisle o njoj.
Dobili su moj glas i ako pokazu i najmanji pomak dobice opet.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#15688 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
pa i ja kažem da je produkt. ali u tom pogledu revolucije nema, samo evolucija.
-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#15689 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
U pravu si i za diplome i sve: nisu džaba ljudi izmislili CV i neophodne kvalifikacije za mnogo šta. Znamo i ko i kakav kadar uglavnom upiše DIF - da se ne lažemo svi, znamo kakav je profil u pitanju. Ali, sada nije vrijeme kada se svi sposobni smiju uključiti i prihvatiti pozicije pa uzimamo to šta se nudi.Horke wrote: ↑28/12/2020 08:28Ja bih prije rekla da je ovo sve produkt tih 30 godina. I to sto nalazimo izgovore pa i Tito je bio bravar, pa i Dino je Difovac itd. I sto nam je uspjeh biti bolji od vlade petak 13.JThomas wrote: ↑28/12/2020 08:15 sve je to trola i šuplja fanova onih koji 30 godina smišljeno uništavaju i degradiraju struku i nauku, koji su napravili narod i državu bez struke, nauke, kulture i sporta. i sad kažu ahahahah vidi kadrova.
to je sve u ovom prelaznom periodu - a vlada će se cijeniti po svom radu. kao i novi načelnici. jer niko nije podržao stranke koje je čine ni 2018. ni 2020. da bi bilo isto. nego da bude bar malo bolje.
Ali slazem se, ne moze preko noci biti Njemacka. Krecemo iz minusa i dug je put do nule. Ali ne mogu sutiti da se moglo u startu bolje. Zato sto nekako vjerujem da slusaju kritiku i bar razmisle o njoj.
Dobili su moj glas i ako pokazu i najmanji pomak dobice opet.
Uglavnom, četvorka je sada dobila naše povjerenje, pratit ćemo njihov rad i rezultate.
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15690 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Potvrdio nam Dino da nastavljaju kao kad je on bio u SDA?BHDragons wrote: ↑28/12/2020 00:38 Dobro je Dino na fb danas rekao, ne sjećam jesu li se ovi zeleni bunili ovako kad je Kazazović, difovac, bio Ministar obrazovanja ili on kad je bio u SDA a bio premijer, opet difovac. Znamo da vas je strah, ako ovi i mrvicu budu bolje radili znate da vas u Sarajevu nema više nikad nigdje.
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#15691 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Molim vas da više ne uzimate obrazovanje Tite ko neki reper. Lik je išao u školu prije 100 godina kada je na 10000 stanovnika bilo oko 5 škola. Tadašnje znanje u školi, i danas što djeca uče u osnovnoj školi se ne može porediti. Tito je upisao drugi razred sa 10 godina. U tadašnjoj Hrvatskoj nije bilo 1000 bravara. Radilo se 12 sati dnevno.
Nevaljaju ni poređenja da je Tito bio ko danas inženjer. Nije. Ali, za ono vrijeme imao je više obrazovanja nego ogromna većina regiona gdje je živio. I za razliku od difovaca jeste imao nekakav zanat od kojeg se može živjeti bez kopčanja na budžet.
Nevaljaju ni poređenja da je Tito bio ko danas inženjer. Nije. Ali, za ono vrijeme imao je više obrazovanja nego ogromna većina regiona gdje je živio. I za razliku od difovaca jeste imao nekakav zanat od kojeg se može živjeti bez kopčanja na budžet.
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
#15692 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kao po običaju, mješaju se babe i žabe.
Da li je diploma u stvarnom-realnom svijetu važna?
Naravno da jeste. Sticanjem diplome vi ne postajete automatski stručnjak za neku oblast, nego je to samo "alat" koji vam pomaže da se razvijate u smjeru koji želite. Pokazuje vašu volju i želju za nečim većim. Da li će te vi uspjeti u tome, to je isključivo do vas.
Na navedenom primjeru KV radnika koji je osnovao uspješnu firmu, treba pogledati strukturu firme i vidjeti da li se na ključnim mjestima nalaze klesari, mesari, tesari ili ekonomisti, pravnici ili eventualno inžinjeri. Teško je pokrenuti vlastitu firmu ali je još teže održati firmu da dobro posluje, a za to vam trebaju visoko obrazovani i stručni ljudi.
Uzmimo primjer na svjetskom nivou. Facebook i Microsoft su osnovali ljudi bez diploma ali su isto tako bili pametni da na ključnim mjestima u svojim kompanijama postave ljude koji imaju diplome prestižnih fakulteta u Americi.
Da li je diploma u politici bitna?
Plus jeste ali presudna NIJE.
Mnogo je primjera kroz historiju da ljudi koji su bili vođe i pokretači promjena, u principu su bili vrlo skromnog obrazovanja ili ga nisu imali nikako.
Trenutni Austrijski kancelar Kurz nema fakultetsku diplomu. Banjalučani izabraše ovog malog Stanivukovića za gradonačelnika, a još student i ne vidim da im nešto to smeta.
Sad dolazimo do vlade KS i ministara.
Ministarska mjesta su politička mjesta, a ne stručna. Naravno ako se poklopi da na to mjesto dođe osoba iz struke to je veliki plus.
Po meni, ministarstva kao što su obrazovanje, pravda i finansije moraju imati ljude iz struke, a za sva ostala ministarstva bitno je da osoba ima VSS.
Delić ima VSS i prema tome, zakonski ispunjava uslov za poziciju i nije važno da li ima ili nema iskustva. Svaki ministar ima na raspolaganju stručne saradnike i pomoćnike iz oblasti za koju su zaduženi. To su većinom ljudi sa višegodišnjim iskustvom i koji već duži niz godina rade po ministarstvima. Ukoliko i kod njih ne može da se nađe odgovor, uvijek se mogu napraviti radne grupe u kojima možete pozvati stručnjake za određenu oblast.
Ptema tome, diploma u realnom i političkom životu nema istu težinu i važnost.
Da li je diploma u stvarnom-realnom svijetu važna?
Naravno da jeste. Sticanjem diplome vi ne postajete automatski stručnjak za neku oblast, nego je to samo "alat" koji vam pomaže da se razvijate u smjeru koji želite. Pokazuje vašu volju i želju za nečim većim. Da li će te vi uspjeti u tome, to je isključivo do vas.
Na navedenom primjeru KV radnika koji je osnovao uspješnu firmu, treba pogledati strukturu firme i vidjeti da li se na ključnim mjestima nalaze klesari, mesari, tesari ili ekonomisti, pravnici ili eventualno inžinjeri. Teško je pokrenuti vlastitu firmu ali je još teže održati firmu da dobro posluje, a za to vam trebaju visoko obrazovani i stručni ljudi.
Uzmimo primjer na svjetskom nivou. Facebook i Microsoft su osnovali ljudi bez diploma ali su isto tako bili pametni da na ključnim mjestima u svojim kompanijama postave ljude koji imaju diplome prestižnih fakulteta u Americi.
Da li je diploma u politici bitna?
Plus jeste ali presudna NIJE.
Mnogo je primjera kroz historiju da ljudi koji su bili vođe i pokretači promjena, u principu su bili vrlo skromnog obrazovanja ili ga nisu imali nikako.
Trenutni Austrijski kancelar Kurz nema fakultetsku diplomu. Banjalučani izabraše ovog malog Stanivukovića za gradonačelnika, a još student i ne vidim da im nešto to smeta.
Sad dolazimo do vlade KS i ministara.
Ministarska mjesta su politička mjesta, a ne stručna. Naravno ako se poklopi da na to mjesto dođe osoba iz struke to je veliki plus.
Po meni, ministarstva kao što su obrazovanje, pravda i finansije moraju imati ljude iz struke, a za sva ostala ministarstva bitno je da osoba ima VSS.
Delić ima VSS i prema tome, zakonski ispunjava uslov za poziciju i nije važno da li ima ili nema iskustva. Svaki ministar ima na raspolaganju stručne saradnike i pomoćnike iz oblasti za koju su zaduženi. To su većinom ljudi sa višegodišnjim iskustvom i koji već duži niz godina rade po ministarstvima. Ukoliko i kod njih ne može da se nađe odgovor, uvijek se mogu napraviti radne grupe u kojima možete pozvati stručnjake za određenu oblast.
Ptema tome, diploma u realnom i političkom životu nema istu težinu i važnost.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15694 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ma hajte molim vas... Senade pored Maria da kradu i zaposljavaju, ma taj jos nije rodjen, Senade bitnija je BiH od drzave Sarajevo, MAP Senade imamo MAP... Mario je posten i radan dacu desnu ruku u vatru za njega Senade...
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15696 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Fala q. pa je neko fino srocio.Bancho wrote: ↑28/12/2020 13:48 Kao po običaju, mješaju se babe i žabe.
Da li je diploma u stvarnom-realnom svijetu važna?
Naravno da jeste. Sticanjem diplome vi ne postajete automatski stručnjak za neku oblast, nego je to samo "alat" koji vam pomaže da se razvijate u smjeru koji želite. Pokazuje vašu volju i želju za nečim većim. Da li će te vi uspjeti u tome, to je isključivo do vas.
Na navedenom primjeru KV radnika koji je osnovao uspješnu firmu, treba pogledati strukturu firme i vidjeti da li se na ključnim mjestima nalaze klesari, mesari, tesari ili ekonomisti, pravnici ili eventualno inžinjeri. Teško je pokrenuti vlastitu firmu ali je još teže održati firmu da dobro posluje, a za to vam trebaju visoko obrazovani i stručni ljudi.
Uzmimo primjer na svjetskom nivou. Facebook i Microsoft su osnovali ljudi bez diploma ali su isto tako bili pametni da na ključnim mjestima u svojim kompanijama postave ljude koji imaju diplome prestižnih fakulteta u Americi.
Da li je diploma u politici bitna?
Plus jeste ali presudna NIJE.
Mnogo je primjera kroz historiju da ljudi koji su bili vođe i pokretači promjena, u principu su bili vrlo skromnog obrazovanja ili ga nisu imali nikako.
Trenutni Austrijski kancelar Kurz nema fakultetsku diplomu. Banjalučani izabraše ovog malog Stanivukovića za gradonačelnika, a još student i ne vidim da im nešto to smeta.
Sad dolazimo do vlade KS i ministara.
Ministarska mjesta su politička mjesta, a ne stručna. Naravno ako se poklopi da na to mjesto dođe osoba iz struke to je veliki plus.
Po meni, ministarstva kao što su obrazovanje, pravda i finansije moraju imati ljude iz struke, a za sva ostala ministarstva bitno je da osoba ima VSS.
Delić ima VSS i prema tome, zakonski ispunjava uslov za poziciju i nije važno da li ima ili nema iskustva. Svaki ministar ima na raspolaganju stručne saradnike i pomoćnike iz oblasti za koju su zaduženi. To su većinom ljudi sa višegodišnjim iskustvom i koji već duži niz godina rade po ministarstvima. Ukoliko i kod njih ne može da se nađe odgovor, uvijek se mogu napraviti radne grupe u kojima možete pozvati stručnjake za određenu oblast.
Ptema tome, diploma u realnom i političkom životu nema istu težinu i važnost.
-
statixx
- Posts: 9798
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#15697 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pomocnici ministra obicno znaju mnogo vise od novog ministra jer su godinama na toj poziciji, a ukoliko je novi ministar nesposoban i/ili neobrazovan, a pomocnici ujedno rade za SDA, imas problem. 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#15698 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Imal’sta za Apoteke Sarajevo? Zar nisu i oni bili DFov “plijen”...?
- Nike af1 white
- Posts: 813
- Joined: 27/03/2018 11:33
#15699 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
koja je salama podrigusa u pitanju pa izlazite iz voxovih rupaSredinomUkrug wrote: ↑03/01/2021 19:56 Kad ce ova najnovija vlada na scenu?
Haman se suti. Beli se vrsi raspodjela upravnih odbora medju strucnjacima![]()
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15700 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
E cuj njih. "Ne mojte'sovat, ne mojte vrijeđat".
Pa mi smo u stvari fini prema vama kako ste zasluzili za ovih 30 godina hebavanja u mozak.
Pa mi smo u stvari fini prema vama kako ste zasluzili za ovih 30 godina hebavanja u mozak.
