
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15077 Re: Juventus
pa morata crni zabij to 
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15078 Re: Juventus
Ubi me u pojam ovo sa realizacijom, ostalo sve super, možda i najbolje prvo poluvrijeme ove sezone i to na teškom gostovanju.
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15079 Re: Juventus
ko babe izasli u drugo poluvrijeme, i treba da izgubite 
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15080 Re: Juventus
jebo vas precka i city
ode prvo mjesto
ode prvo mjesto
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15081 Re: Juventus
Majke mi sad bih volio da dođe Barca ili Bayern i da odmah ispadnu, čisto zbog ove kukavičke igre. Svaki put.
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15082 Re: Juventus
da ispadnu sto prije, to bolje
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15083 Re: Juventus
Kontam mogu pomoci u Gladbachu i sebi, e kakve mrlje u picku mater'nu, bas supacki. Neka izgubise prvu poziciju. Moratta jebem ti nanu naninu.
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15084 Re: Juventus
riko poludio, a morata ograjisao. ne moze gol da zabije 
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15086 Re: Juventus
A ne mogu da vjerujem koliko nesreće, pet čistih prilika imaš i ne znaš gol da daš...Dođe mi da plačem.
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15087 Re: Juventus
koji idioti, trebas samo da nerijeseno odigras ni pobjeda im nije trebala i to zaseru. 
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#15088 Re: Juventus
Alegri kakav idiot, ceka da mu Gladbach osigura prvo mjesto a Sevila suplja ko kurac
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15089 Re: Juventus
Ma to je Allegri kriv i njegov kukavički pristup u drugom poluvremenu, ali ovo je tipična Juventusova utakmica u Ligi prvaka, ovako je bilo prošle sezone protiv Olympikosa i Atletica u gostima.
Igraš dobro, imaš rezultat sve i na kraju pušiona. Strašno sam iznerviran. Dobiješ Citya obje i na kraju drugi završiš.
Igraš dobro, imaš rezultat sve i na kraju pušiona. Strašno sam iznerviran. Dobiješ Citya obje i na kraju drugi završiš.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15090 Re: Juventus
Nije kriv Allegri sto je Morata retardiran. Frajer prvo prazan gol fuli sa 2 metra, drugi put fuli kompletan gol sa 7 metara 2 minute do kraja.
Allegri je opet picka jer je isao ziheraski u utakmicu.
Zaboravih dodati - jedan jebeni gol u prvenstvu, 3 u svim takmicenjima. Zajeb'o je Jocu Stokica za 3 gola... Nije ga se dzaba Real rijesio. Mada je levat odigr'o dobru proslu sezonu.
Allegri je opet picka jer je isao ziheraski u utakmicu.
Zaboravih dodati - jedan jebeni gol u prvenstvu, 3 u svim takmicenjima. Zajeb'o je Jocu Stokica za 3 gola... Nije ga se dzaba Real rijesio. Mada je levat odigr'o dobru proslu sezonu.
Last edited by BHF_Manijak on 08/12/2015 22:50, edited 1 time in total.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#15091 Re: Juventus
Ne postoji dovoljno masivan facepalm za Moratu.
I bolje je ovako, kad igraš kao pička i pošteno je da ne budeš nagrađen, bez obzira na prilike.

I bolje je ovako, kad igraš kao pička i pošteno je da ne budeš nagrađen, bez obzira na prilike.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15092 Re: Juventus
Ma mene Morata odavno nervira, prvo što promašuje zicere, ovako je i protiv Citya prošlo kolo, a drugo što je sebičan. Ako Real ponudi 30 miliona odmah ga prodati.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#15093 Re: Juventus
Koja kurata sreća, samo ne daj Bože Barsu!
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#15094 Re: Juventus
LP je svakako previse za nas ove sezone, treba se posvetiti prvenstvu i tu trositi snagu, s ovom igrom nama je skoro isto dosla nam barca ili neko drugi.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15095 Re: Juventus
Realizacija je najveći problem, po prilikama u posljednje dvije utakmice LP si trebao dati pet golova, ti daš samo jedan.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#15096 Re: Juventus
Morata me sinoc podsjetio na Balotelija. Talentovan je, u to nema sumnje. Ima brzinu, tehniku, zna i realizovati prilike.
Sinoc a i inace u zadnje vrijeme kada igra, djeluje mi skroz neozbiljno i nezainteresovano. Moze se svakome desiti da fuli ali i pored tih fula on je previse petljao, nije davao lopte, nesto izvodio... ma jednostavno je djelovao kao da se zajebaje. Steta, talenat ima ali ce izgleda propasti.
Zbog toga je Mario i postao prvotimaca, on se barem trudi. Mario bi defitivno iskoristio svoje prilike.
A nije to "neka ispadnu".... radi se o prevelikim parama, parama koje ne mogu tako lako zaraditi u Seriji A. Plus sto bolji plasman u ligi prvaka vodi do interesovanja jacih sponzora, boljih ugovora sa starim, pare od karata, popularnost kluba raste pa i prodaja rekvizita....puno je toga u ulogu.
Sevilla dere na svome terenu, dobili su Barcu i Real u posljednja dva mjeseca, tako da i nije sramota izgubiti. Bodovi su izgubljeni protiv Borusije, nije se smjelo uzeti samo 2 boda iz 2 utakmice.
Znaci:
Real
Wolfsburg
Atletico Madrid
Barcelona
Bayern
Chelsea/Porto/Dinamo Kyiv
Zenit
Prosle godine smo imali jako puno srece u zdrijebovima i izvlacili "najslabije" ekipe, prvo Borusiju pa onda Monaco i Real na kraju.
Nadati se da ce i ove godine biti tako. Sa svima se moze igrati osim sa Barcom i Bayernom.
Sinoc a i inace u zadnje vrijeme kada igra, djeluje mi skroz neozbiljno i nezainteresovano. Moze se svakome desiti da fuli ali i pored tih fula on je previse petljao, nije davao lopte, nesto izvodio... ma jednostavno je djelovao kao da se zajebaje. Steta, talenat ima ali ce izgleda propasti.
Zbog toga je Mario i postao prvotimaca, on se barem trudi. Mario bi defitivno iskoristio svoje prilike.
A nije to "neka ispadnu".... radi se o prevelikim parama, parama koje ne mogu tako lako zaraditi u Seriji A. Plus sto bolji plasman u ligi prvaka vodi do interesovanja jacih sponzora, boljih ugovora sa starim, pare od karata, popularnost kluba raste pa i prodaja rekvizita....puno je toga u ulogu.
Sevilla dere na svome terenu, dobili su Barcu i Real u posljednja dva mjeseca, tako da i nije sramota izgubiti. Bodovi su izgubljeni protiv Borusije, nije se smjelo uzeti samo 2 boda iz 2 utakmice.
Znaci:
Real
Wolfsburg
Atletico Madrid
Barcelona
Bayern
Chelsea/Porto/Dinamo Kyiv
Zenit
Prosle godine smo imali jako puno srece u zdrijebovima i izvlacili "najslabije" ekipe, prvo Borusiju pa onda Monaco i Real na kraju.
Nadati se da ce i ove godine biti tako. Sa svima se moze igrati osim sa Barcom i Bayernom.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15097 Re: Juventus
U žrijebu bih volio Chelsea. 
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15098 Re: Juventus
eno i smorinjo veli, da bi svi zeljeli chelski u osmini.
meni svejedno, ko god dodje ako budu igrali kao protiv sevila lose nam se pise
meni svejedno, ko god dodje ako budu igrali kao protiv sevila lose nam se pise
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15100 Re: Juventus
Ako hocemo Scudetto veceras je pobjeda pod moranjem.

