Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15076 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

Image
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15077 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

pa morata crni zabij to :-)
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15078 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Ubi me u pojam ovo sa realizacijom, ostalo sve super, možda i najbolje prvo poluvrijeme ove sezone i to na teškom gostovanju.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15079 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

ko babe izasli u drugo poluvrijeme, i treba da izgubite :-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15080 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

jebo vas precka i city :run:
ode prvo mjesto
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15081 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Majke mi sad bih volio da dođe Barca ili Bayern i da odmah ispadnu, čisto zbog ove kukavičke igre. Svaki put.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15082 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

da ispadnu sto prije, to bolje
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#15083 Re: Juventus

Post by BHF_Manijak »

Kontam mogu pomoci u Gladbachu i sebi, e kakve mrlje u picku mater'nu, bas supacki. Neka izgubise prvu poziciju. Moratta jebem ti nanu naninu.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15084 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

riko poludio, a morata ograjisao. ne moze gol da zabije :run:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15085 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Rutinski :oops:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15086 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

A ne mogu da vjerujem koliko nesreće, pet čistih prilika imaš i ne znaš gol da daš...Dođe mi da plačem.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15087 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

koji idioti, trebas samo da nerijeseno odigras ni pobjeda im nije trebala i to zaseru. :roll:
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#15088 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Alegri kakav idiot, ceka da mu Gladbach osigura prvo mjesto a Sevila suplja ko kurac
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15089 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Ma to je Allegri kriv i njegov kukavički pristup u drugom poluvremenu, ali ovo je tipična Juventusova utakmica u Ligi prvaka, ovako je bilo prošle sezone protiv Olympikosa i Atletica u gostima.

Igraš dobro, imaš rezultat sve i na kraju pušiona. Strašno sam iznerviran. Dobiješ Citya obje i na kraju drugi završiš.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#15090 Re: Juventus

Post by BHF_Manijak »

Nije kriv Allegri sto je Morata retardiran. Frajer prvo prazan gol fuli sa 2 metra, drugi put fuli kompletan gol sa 7 metara 2 minute do kraja.
Allegri je opet picka jer je isao ziheraski u utakmicu.
Zaboravih dodati - jedan jebeni gol u prvenstvu, 3 u svim takmicenjima. Zajeb'o je Jocu Stokica za 3 gola... Nije ga se dzaba Real rijesio. Mada je levat odigr'o dobru proslu sezonu.
Last edited by BHF_Manijak on 08/12/2015 22:50, edited 1 time in total.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#15091 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Ne postoji dovoljno masivan facepalm za Moratu.

I bolje je ovako, kad igraš kao pička i pošteno je da ne budeš nagrađen, bez obzira na prilike.

:zzzz:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15092 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Ma mene Morata odavno nervira, prvo što promašuje zicere, ovako je i protiv Citya prošlo kolo, a drugo što je sebičan. Ako Real ponudi 30 miliona odmah ga prodati.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#15093 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Koja kurata sreća, samo ne daj Bože Barsu!
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15094 Re: Juventus

Post by relativno84 »

LP je svakako previse za nas ove sezone, treba se posvetiti prvenstvu i tu trositi snagu, s ovom igrom nama je skoro isto dosla nam barca ili neko drugi.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15095 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Realizacija je najveći problem, po prilikama u posljednje dvije utakmice LP si trebao dati pet golova, ti daš samo jedan.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#15096 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Morata me sinoc podsjetio na Balotelija. Talentovan je, u to nema sumnje. Ima brzinu, tehniku, zna i realizovati prilike.
Sinoc a i inace u zadnje vrijeme kada igra, djeluje mi skroz neozbiljno i nezainteresovano. Moze se svakome desiti da fuli ali i pored tih fula on je previse petljao, nije davao lopte, nesto izvodio... ma jednostavno je djelovao kao da se zajebaje. Steta, talenat ima ali ce izgleda propasti.
Zbog toga je Mario i postao prvotimaca, on se barem trudi. Mario bi defitivno iskoristio svoje prilike.

A nije to "neka ispadnu".... radi se o prevelikim parama, parama koje ne mogu tako lako zaraditi u Seriji A. Plus sto bolji plasman u ligi prvaka vodi do interesovanja jacih sponzora, boljih ugovora sa starim, pare od karata, popularnost kluba raste pa i prodaja rekvizita....puno je toga u ulogu.

Sevilla dere na svome terenu, dobili su Barcu i Real u posljednja dva mjeseca, tako da i nije sramota izgubiti. Bodovi su izgubljeni protiv Borusije, nije se smjelo uzeti samo 2 boda iz 2 utakmice.

Znaci:
Real
Wolfsburg
Atletico Madrid
Barcelona
Bayern
Chelsea/Porto/Dinamo Kyiv
Zenit


Prosle godine smo imali jako puno srece u zdrijebovima i izvlacili "najslabije" ekipe, prvo Borusiju pa onda Monaco i Real na kraju.
Nadati se da ce i ove godine biti tako. Sa svima se moze igrati osim sa Barcom i Bayernom.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15097 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

U žrijebu bih volio Chelsea. :izet:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#15098 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

eno i smorinjo veli, da bi svi zeljeli chelski u osmini.
meni svejedno, ko god dodje ako budu igrali kao protiv sevila lose nam se pise
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15099 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15100 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Ako hocemo Scudetto veceras je pobjeda pod moranjem.
Post Reply