Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15026 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ricken wrote: 31/07/2022 22:54 Usput pitanje, a pitam jer ne znam, da li po novim pravilima, lopta kad pogodi suca, da li se pušta prednost ili se utakmica prekida?
Prekida se. Prije bilo da se pušta, promijeniše prošle godine ja mislim.
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#15027 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ezel Bayraktar »

Joj Sablje, postao vaš Husref. Vazda neko drugi kriv.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15028 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Logovan wrote: 31/07/2022 22:58
Ricken wrote: 31/07/2022 22:54 Usput pitanje, a pitam jer ne znam, da li po novim pravilima, lopta kad pogodi suca, da li se pušta prednost ili se utakmica prekida?
Prekida se. Prije bilo da se pušta, promijeniše prošle godine ja mislim.
Hvala. Čini mi se da je poravnanje Širokog bilo nakon što je lopta pogodila suca, a ovaj pokazao prednost.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#15029 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Fauja Singh »

Jel bio Diglisic na utakmici Zelje. Imal sta novo po tom pitanju.
Zastozato
Posts: 1234
Joined: 27/09/2014 23:18

#15030 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Zastozato »

Ricken wrote: 31/07/2022 23:38
Logovan wrote: 31/07/2022 22:58
Prekida se. Prije bilo da se pušta, promijeniše prošle godine ja mislim.
Hvala. Čini mi se da je poravnanje Širokog bilo nakon što je lopta pogodila suca, a ovaj pokazao prednost.
Lopta je definitivno pogodila suca Bilbiju, a on je pustio prednost, umjesto da prekine napad Širokog.
Iz te akcije Široki postiže gol.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#15031 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

joj mene budale,ja se ubi navijajuci za Sarajevo kada igraju protiv kamenjara ili onih iz sumske a vidim pojedine komsije svrsavaju na gol listice protiv Zelje.E svaka vam cast.
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#15032 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

luckylaka wrote: 01/08/2022 04:22 joj mene budale,ja se ubi navijajuci za Sarajevo kada igraju protiv kamenjara ili onih iz sumske a vidim pojedine komsije svrsavaju na gol listice protiv Zelje.E svaka vam cast.
Ti si special. Volis svakoga pa i tu listicu i sumare kad igraju u evropi. Pravi rivaliteti i navijaci uvijek imaju bar malo uzivancije kad komsiji crkne krava.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15033 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

karanana wrote: 01/08/2022 04:37
luckylaka wrote: 01/08/2022 04:22 joj mene budale,ja se ubi navijajuci za Sarajevo kada igraju protiv kamenjara ili onih iz sumske a vidim pojedine komsije svrsavaju na gol listice protiv Zelje.E svaka vam cast.
Ti si special. Volis svakoga pa i tu listicu i sumare kad igraju u evropi. Pravi rivaliteti i navijaci uvijek imaju bar malo uzivancije kad komsiji crkne krava.
Jeste li se to vratili sa Malte? :lol: :lol:

Zeznute se te ekipe amaterske sa Malte, igraju lopte.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15034 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Fauja Singh wrote: 31/07/2022 23:43 Jel bio Diglisic na utakmici Zelje.
gledao pomocni teren
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#15035 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Tačno sam znao da će kazna doći, ali nisam očekivao da će to biti na najgori način.

19 udaraca, 6 u okvir i ti dadneš jedan go. Jebiga, tako je kako je, idemo dalje. Borba za peto mjesto se nastavlja.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#15036 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

karanana wrote: 01/08/2022 04:37
luckylaka wrote: 01/08/2022 04:22 joj mene budale,ja se ubi navijajuci za Sarajevo kada igraju protiv kamenjara ili onih iz sumske a vidim pojedine komsije svrsavaju na gol listice protiv Zelje.E svaka vam cast.
Ti si special. Volis svakoga pa i tu listicu i sumare kad igraju u evropi. Pravi rivaliteti i navijaci uvijek imaju bar malo uzivancije kad komsiji crkne krava.
Druze ti kamenjari I sumari u europi kako Tako promovisu BiH ovdje promovisu svoje para tvorevine,ali to nije do mene nego do onih Koji im to dozvoljavaju.U europi nigdje ne pise klub iz tzv.herceg bosne ili genocide republike nego BiH
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#15037 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by alberto_tomba »

Ricken wrote: 28/06/2022 18:59

Mirvić ne ulaže, već pozajmljuje na kamatu. Eno im je i hipoteku zabiberio na ono malo jada od kvadrata što imaju. :D
Drug, ne bi tvog strateškog partnera...
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15038 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

alberto_tomba wrote: 01/08/2022 13:20
Ricken wrote: 28/06/2022 18:59

Mirvić ne ulaže, već pozajmljuje na kamatu. Eno im je i hipoteku zabiberio na ono malo jada od kvadrata što imaju. :D
Drug, ne bi tvog strateškog partnera...
Drug, poslo je punca.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15039 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

@alberto_tomba :babinsin: ne treba dolaziti
Samo neka nastavi slati milione 💪
User avatar
Didier
Posts: 3786
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#15041 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Ma karina od igrača, odigrao nekoliko minuta za Ajaks.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#15042 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Lijepu biografiju ima Darko. Mnogo ljepsu nego 98% igraca Premijer lige tako da...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#15043 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

Svaka cast za transfer, milion za 24 godisnjaka je velika stvar
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#15044 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Hajde Vladane jos i ti pa da citiram AO:
J tri tacke evropu :thumbup:
User avatar
Didier
Posts: 3786
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#15045 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Piaty wrote: 02/08/2022 23:23 Lijepu biografiju ima Darko. Mnogo ljepsu nego 98% igraca Premijer lige tako da...
S tim da ga nikad niko u karijeri nije kupio, niti mu produžio ugovor :-) :lol:
Sile_sile_sa
Posts: 106
Joined: 09/11/2020 22:53

#15046 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Sile_sile_sa »

mirza_15 wrote: 31/07/2022 21:40 Sarajevo je, praktično, sastavilo potpuno novu ekipu. Logika kaže da bi igra i forma trebali rasti iz utakmice u utakmicu jer se igrači, još uvijek, ne poznaju najbolje.

Ne bih se složio da je Borac u gostima bezveze. Željo jeste dobio Zrinjskog, ali taj Zrinjski je igrao bez 7 standardnih igrača i spremao se za uzvrat protiv Tirane.

Željo maksimalno koristi brzinu Santosa. Štilić još uvijek zna, ali njega su pregazile godine. Nije ni Široki, a pogotovo Leotar neko mjerilo. Širokog je Igman pregazio u prvom poluvremenu i trebao voditi najmanje dva razlike. Iz jedne šanse pobijedili. Široki nema poraza i ima 7 bodova, ali Široki se neće boriti za Evropu. Jedino Sarajevo može pomrsiti račune Zrinjskom i za Sarajevo je dobro što i sljedeće dvije igra kući sa Posušjem i zaostalu sa TC-om. Dobra prilika da se još malo uigraju. U tom periodu će se vratiti i stoperi, Avramovski se pomalo vraća... Ima Sarajevo konkurentnu ekipu i iz mog ugla djeluje da će Sarajevo i Zrinjski voditi borbu za titulu. Ne vidim ko bi se još tu mogao uključiti. I širina kadra će igrati značajnu ulogu, a ako se uzme u obzir utakmica Zrinjskog protiv Želje djeluje da je Sarajevo tu jače. Kod izmjena ne znaš je li bolji ovaj što ulazi ili ovaj što je izašao.
Gledao sam Zrinjski u evropi ovo do sad, nista posebno, kako su "galamili" trebali su tiranu pregaziti, a nisu, Zrinjski je osvojio titulu, u sezoni kada je Sarajevo lose bilo, Zeljo grozan, Tuzla te hoce te nece, Siroki los, Borac standardno los ali cilje je bio evropa uz pomoc sudija, Recimo Zrinjski kao sampion ima jedan transfer koliko znam, onog sto je otisao u rusiju, a Bilbija nije mogao ni u seriju B, u evropi dao jedan gol i to iz penla u 4 utakmice, pa sjetimo se Sarajeva, Zelje u evropi, Besiktas 2-2, atalanta 2-2, pobjeda protiv genka, da ne nabrajam dalje, ovaj zrinjski bi od atalante one u oba meca po petaka minimum primio, od genka glat ispao, ko je prosle sezone to bio jak, pa da kazemo, niko, zrinski jes zasluzeno osvojio, ali i sreca je tu imala utjecaj, dok recimo sarajevo najbolje poslovalalo ove sezone, ali ponavljam, prosla sezona nije mjerilo, jer ponavljam oni koji su se trabali boriti za vrh su zakazali, mjerilo je evropa, zrinjski, kao ni soroki, borac pogotovo nikad neki uspjeh u evropi nisu imali, dok recimo sarajevo mnogo dobrih utakmica je odigrali, mnogo vise puta bili pred ulazak u grupnu fazu, mozdfa izgleda moj komentar pristrasan, ali sam realan, zrinjski ove sezone maksimum borba za evropu, zivi bili pa vidjeli,
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#15047 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Treba imati na umu da je Zrinjski zadrzao 95% ekipe i trenera koji su imali najdominantniju sezonu u istoriji lige. Vjerovatno ne mogu ponoviti onakvu sezonu, ali ne vidim ko bi im mogao biti blizu osim Sarajeva, a i tu se mora puno stvari poklopiti.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#15048 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

ultima_palabra wrote: 03/08/2022 06:00 Treba imati na umu da je Zrinjski zadrzao 95% ekipe i trenera koji su imali najdominantniju sezonu u istoriji lige. Vjerovatno ne mogu ponoviti onakvu sezonu, ali ne vidim ko bi im mogao biti blizu osim Sarajeva, a i tu se mora puno stvari poklopiti.
Tako nekako. Ja se nadam da je Sarajevo na tom nivou(meni kao navijaču koji je subjektivan djeluje tako) i da će rasti iz kola u kolo jer je ekipa tek sastavljena.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15049 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Didier wrote: 02/08/2022 20:51 Ma karina od igrača
https://www.youtube.com/watch?v=_TrPJ89 ... Highlights

levat :lol:
User avatar
Didier
Posts: 3786
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#15050 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Blixen wrote: 03/08/2022 09:25
Didier wrote: 02/08/2022 20:51 Ma karina od igrača
https://www.youtube.com/watch?v=_TrPJ89 ... Highlights

levat :lol:
Što nije ostao kad je tako dobar?

Ovaj ti je bolji gol :D

https://youtu.be/sWHSX5vkecQ?t=140
Post Reply