Prekida se. Prije bilo da se pušta, promijeniše prošle godine ja mislim.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
#15027 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Joj Sablje, postao vaš Husref. Vazda neko drugi kriv.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#15028 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hvala. Čini mi se da je poravnanje Širokog bilo nakon što je lopta pogodila suca, a ovaj pokazao prednost.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#15029 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jel bio Diglisic na utakmici Zelje. Imal sta novo po tom pitanju.
-
Zastozato
- Posts: 1234
- Joined: 27/09/2014 23:18
#15030 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Lopta je definitivno pogodila suca Bilbiju, a on je pustio prednost, umjesto da prekine napad Širokog.
Iz te akcije Široki postiže gol.
- luckylaka
- Posts: 26215
- Joined: 15/01/2010 06:28
#15031 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
joj mene budale,ja se ubi navijajuci za Sarajevo kada igraju protiv kamenjara ili onih iz sumske a vidim pojedine komsije svrsavaju na gol listice protiv Zelje.E svaka vam cast.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15032 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ti si special. Volis svakoga pa i tu listicu i sumare kad igraju u evropi. Pravi rivaliteti i navijaci uvijek imaju bar malo uzivancije kad komsiji crkne krava.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#15033 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#15034 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
gledao pomocni teren
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#15035 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tačno sam znao da će kazna doći, ali nisam očekivao da će to biti na najgori način.
19 udaraca, 6 u okvir i ti dadneš jedan go. Jebiga, tako je kako je, idemo dalje. Borba za peto mjesto se nastavlja.
19 udaraca, 6 u okvir i ti dadneš jedan go. Jebiga, tako je kako je, idemo dalje. Borba za peto mjesto se nastavlja.
- luckylaka
- Posts: 26215
- Joined: 15/01/2010 06:28
#15036 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Druze ti kamenjari I sumari u europi kako Tako promovisu BiH ovdje promovisu svoje para tvorevine,ali to nije do mene nego do onih Koji im to dozvoljavaju.U europi nigdje ne pise klub iz tzv.herceg bosne ili genocide republike nego BiH
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#15038 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Drug, poslo je punca.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#15039 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
@alberto_tomba
ne treba dolaziti
Samo neka nastavi slati milione
Samo neka nastavi slati milione
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
- Didier
- Posts: 3786
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#15041 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma karina od igrača, odigrao nekoliko minuta za Ajaks.PhilJacksonIzvala wrote: ↑02/08/2022 20:16 Od Ajaxa do Igmana
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... ica-780991
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#15042 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Lijepu biografiju ima Darko. Mnogo ljepsu nego 98% igraca Premijer lige tako da...
- Slo Burner
- Posts: 5898
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#15043 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Svaka cast za transfer, milion za 24 godisnjaka je velika stvar
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#15044 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hajde Vladane jos i ti pa da citiram AO:
J tri tacke evropu
J tri tacke evropu
- Didier
- Posts: 3786
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
-
Sile_sile_sa
- Posts: 106
- Joined: 09/11/2020 22:53
#15046 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gledao sam Zrinjski u evropi ovo do sad, nista posebno, kako su "galamili" trebali su tiranu pregaziti, a nisu, Zrinjski je osvojio titulu, u sezoni kada je Sarajevo lose bilo, Zeljo grozan, Tuzla te hoce te nece, Siroki los, Borac standardno los ali cilje je bio evropa uz pomoc sudija, Recimo Zrinjski kao sampion ima jedan transfer koliko znam, onog sto je otisao u rusiju, a Bilbija nije mogao ni u seriju B, u evropi dao jedan gol i to iz penla u 4 utakmice, pa sjetimo se Sarajeva, Zelje u evropi, Besiktas 2-2, atalanta 2-2, pobjeda protiv genka, da ne nabrajam dalje, ovaj zrinjski bi od atalante one u oba meca po petaka minimum primio, od genka glat ispao, ko je prosle sezone to bio jak, pa da kazemo, niko, zrinski jes zasluzeno osvojio, ali i sreca je tu imala utjecaj, dok recimo sarajevo najbolje poslovalalo ove sezone, ali ponavljam, prosla sezona nije mjerilo, jer ponavljam oni koji su se trabali boriti za vrh su zakazali, mjerilo je evropa, zrinjski, kao ni soroki, borac pogotovo nikad neki uspjeh u evropi nisu imali, dok recimo sarajevo mnogo dobrih utakmica je odigrali, mnogo vise puta bili pred ulazak u grupnu fazu, mozdfa izgleda moj komentar pristrasan, ali sam realan, zrinjski ove sezone maksimum borba za evropu, zivi bili pa vidjeli,mirza_15 wrote: ↑31/07/2022 21:40 Sarajevo je, praktično, sastavilo potpuno novu ekipu. Logika kaže da bi igra i forma trebali rasti iz utakmice u utakmicu jer se igrači, još uvijek, ne poznaju najbolje.
Ne bih se složio da je Borac u gostima bezveze. Željo jeste dobio Zrinjskog, ali taj Zrinjski je igrao bez 7 standardnih igrača i spremao se za uzvrat protiv Tirane.
Željo maksimalno koristi brzinu Santosa. Štilić još uvijek zna, ali njega su pregazile godine. Nije ni Široki, a pogotovo Leotar neko mjerilo. Širokog je Igman pregazio u prvom poluvremenu i trebao voditi najmanje dva razlike. Iz jedne šanse pobijedili. Široki nema poraza i ima 7 bodova, ali Široki se neće boriti za Evropu. Jedino Sarajevo može pomrsiti račune Zrinjskom i za Sarajevo je dobro što i sljedeće dvije igra kući sa Posušjem i zaostalu sa TC-om. Dobra prilika da se još malo uigraju. U tom periodu će se vratiti i stoperi, Avramovski se pomalo vraća... Ima Sarajevo konkurentnu ekipu i iz mog ugla djeluje da će Sarajevo i Zrinjski voditi borbu za titulu. Ne vidim ko bi se još tu mogao uključiti. I širina kadra će igrati značajnu ulogu, a ako se uzme u obzir utakmica Zrinjskog protiv Želje djeluje da je Sarajevo tu jače. Kod izmjena ne znaš je li bolji ovaj što ulazi ili ovaj što je izašao.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#15047 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Treba imati na umu da je Zrinjski zadrzao 95% ekipe i trenera koji su imali najdominantniju sezonu u istoriji lige. Vjerovatno ne mogu ponoviti onakvu sezonu, ali ne vidim ko bi im mogao biti blizu osim Sarajeva, a i tu se mora puno stvari poklopiti.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#15048 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tako nekako. Ja se nadam da je Sarajevo na tom nivou(meni kao navijaču koji je subjektivan djeluje tako) i da će rasti iz kola u kolo jer je ekipa tek sastavljena.ultima_palabra wrote: ↑03/08/2022 06:00 Treba imati na umu da je Zrinjski zadrzao 95% ekipe i trenera koji su imali najdominantniju sezonu u istoriji lige. Vjerovatno ne mogu ponoviti onakvu sezonu, ali ne vidim ko bi im mogao biti blizu osim Sarajeva, a i tu se mora puno stvari poklopiti.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- Didier
- Posts: 3786
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#15050 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Što nije ostao kad je tako dobar?
Ovaj ti je bolji gol
https://youtu.be/sWHSX5vkecQ?t=140
