Zadruga - rijaliti clickbait

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#151 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by dječak sa šibicama »

Amazonka27 wrote:Ma iz Pazarica :) dobila info od ljudi iz Pazarica.
Nije, Przulj je sa sela Krbljina na Kalinoviku, cim se izadje gore od Dobrog polja.

Zivio u Hrasnici sa porodicom.

Miljan je iz Vogosce, kad je usao napao je Przulja zbog nacionalizma, rekao kako je on morao bjezati sa 12. godina sa porodicom iz Vogosce, njegovi su negdje iz Prnjavora doselili u Vogoscu tako rece.
Ne znam je li u medjuvremenu nesto drugo rekao, ne pratim tako redovno.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#152 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by dječak sa šibicama »

MTV wrote:Jbg sad, ja sam cuo da su u Zadruzi pricali da je sa Romanije a da je zivio prije rata na Alipasinom Polju...
Stan je imao na Otesu, kupio ga pred sami rat. Izgorilo sve u ratu.

Bio konobar na Sarajci u restoranu, Gljiva je njemu mikrofon u ruke dao.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#153 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by dječak sa šibicama »

Amazonka27 wrote:Sta je bilo?...pratim samo preko portala a njima nista ne vjerujem :D

Maci ja nista ne vjerujem....jebala je Bori "cigansku majku" i nije uopste shvatila zasto je dobila kaznu. Viktorija joj kaze da su joj lijepe cizme-kaze joj Maca "znam strasilo, ne moras mi se uvlacit"...poprilicno je kurcevita za svoju netalentovanost i drska je.
a i te cizme joj salju Macici iz amerike :D

Nju Macici oblace, hrane, uz to sto ima tarifu za "biznismene iz Italije" :D

Psovala je Bori cigansku majku i svasta nesto, ona je neodgojena neobrazovana seljancica.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#154 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Najjace je kako Maca vrijedja Teodoru da je kurva pa do recenice "jebe se sa Vukom u spotu" i svasta nesto. Kako je ona (Maca) velika zvijezda ima 2 spota sama platila, ima 2 miliona pregleda a da ostali nisu vazni. Okrenes spot "Diskretno" a ono soft pornic. Sta ces ko o cemu kurva o postenju.

@djecak sa sibicama hvala na informacijama. Jeste tacno je to sto je Miljan rekao. Inace Mica ponajmanje Lepi je samo sujetni reality igrac i nista vise.
User avatar
Rugafet
Posts: 5467
Joined: 14/12/2015 17:52

#155 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Ziza ista Milic Vukasinovic
User avatar
Rugafet
Posts: 5467
Joined: 14/12/2015 17:52

#156 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Zadruga je moj zivot
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#157 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Amazonka27 »

Rugafet wrote:Zadruga je moj zivot
Kako? Prevario te neki Sloba ili ti neko sakriva hranu? Hahahahaha :D
User avatar
Rugafet
Posts: 5467
Joined: 14/12/2015 17:52

#158 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Nije to, nego stalno mi stizu pisma

sta je ono luna zasticena ko bijeli medjed, mobitel ovo ono nije problem nikakav, produkcija ni da zucne
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#159 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Amazonka27 »

:D dobar, dobar (za pisma)

Kakav mobitel? De vise detalja...ne mogu ni yt gledat... :D
User avatar
trambusek88
Posts: 5140
Joined: 03/10/2009 23:51

#160 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by trambusek88 »

Ovdje Luna vadi nešto što liči na mobitel.
User avatar
Rugafet
Posts: 5467
Joined: 14/12/2015 17:52

#161 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Ima jos snimaka, i onaj kad joj dodje poruka kad je bila sa slobom u rehabu, fino se cuje ping ping
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#162 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Amazonka27 »

Nista ja to ne mogu gledati na mobilnom internetu :D...ja sam davno govorila da kad je slobi dosla garderoba i on nesto strpao u dzep...i svi govorili kao slika sa vjencanja ovo ono...meni je to izgledalo kao mobitel...a ako vec kriju mobitel...pa utuni mu zvuk jebo ga.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#163 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Amazonka ti kao da si u Zimbabve otisla. Zar nema gore Flat opcija na 4G ili makar nekih 5-10GB?! Zar niste uveli neki fiksni internet ili tako?! De malo nekih detalja pls
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#164 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Amazonka27 »

MTV wrote:Amazonka ti kao da si u Zimbabve otisla. Zar nema gore Flat opcija na 4G ili makar nekih 5-10GB?! Zar niste uveli neki fiksni internet ili tako?! De malo nekih detalja pls
Vodafone 15€ kredita 1,5GB 4G...a onda spori flat, besplatni pozivi i sms. Punis svako 4 sedmice. Ovu gigu i po potrosis dok otvoris i zatvoris FB :D. Sto se tice kucnog neta...u januaru ce prikljuciti. Posto je jebada naci stan...koristili smo "Stan na vrijeme", tj. Iznajmis stan potpuno opremljen na tri mjeseca...pa produzavas svaki mjesec. S obzirom da nismo znali gdje cemo naci stan a neke zgrade imaju ugovor sa nekim provajderima...nije bilo smisla da se ugovorom vezemo za nekog (a nema bez ugovora) pa da ne mozemo prenijeti prikljucak. Imaju i skuplje varijante mobilnog neta...al mi se fkt ne daje 30€. Giga i po je sasvim ok u kombinaciji sa wi-fi. Rekoh ja i ranije...sto se tice interneta brzine i cijene...dugujem izvinjenje bh telecomu :D
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#165 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Aha to objasnjava situaciju. FB je kriv :mrgreen:
User avatar
Rugafet
Posts: 5467
Joined: 14/12/2015 17:52

#166 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Sto last najt novinari iznakiljase slobu bas onako momacki. Uzivancija gledati ga kako se koprca
Adrian1946
Posts: 336
Joined: 05/01/2018 20:16

#167 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Adrian1946 »

https://www.facebook.com/groups/143831206259483/
Uclanite se i podržite svoje favorite.
User avatar
Rugafet
Posts: 5467
Joined: 14/12/2015 17:52

#168 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Miljane LEGENDO!
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#169 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by al-em »

Sta je uradio
User avatar
trambusek88
Posts: 5140
Joined: 03/10/2009 23:51

#170 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by trambusek88 »

Ulazi Miljana iz parova.
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#171 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by navedeni »

Zna li iko ima li Luna telefon ili nema
User avatar
trambusek88
Posts: 5140
Joined: 03/10/2009 23:51

#172 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by trambusek88 »



Poslije ovoga su joj pretresli stvari i nju su vodili zaštitari, ali produkcija je izgleda zataškala. Kažu niko nema telefon, i da ima mi imamo ometače GSM signala.

Inače ružni je danas na sastanku kazao da u zadruzi ima telefon i da je čuo kako zvoni.
User avatar
Rugafet
Posts: 5467
Joined: 14/12/2015 17:52

#173 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Jučer gledam snimak i sloba ima mobitel. Viktoriju nominovaše zbog sitnice a drugi mobitele nosaju i nema šta ne rade. Ali eto imaju 'posebniji' zaštićeni primati
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#174 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

ko je ispao? nisam gledao
User avatar
trambusek88
Posts: 5140
Joined: 03/10/2009 23:51

#175 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by trambusek88 »

Tasa
Post Reply