BHT HD

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
smijesni_ste
Posts: 6310
Joined: 09/10/2009 16:46

#151 Re: BHT HD

Post by smijesni_ste »

Super da si uspio Notorious :thumbup:

Evo i ja prebacio u sobu, štima sve :lol: ...hoću i ja malo fox movies i ostale fazone :lol: :lol:

Mada nikako da naštimam sliku fino, tj. oštrinu, svjetlinu i to......navikao valjda na onu na guzatom televizoru :D

Hvala ti još jednom....tema je za anale :thumbup: :lol:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2544
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#152 Re: BHT HD

Post by cenecimoveocino »

POCELOOO
NI BLIZU HD-a ova emisija,ali doduse je bez black barsa.
Vidi se razlika izmedu SD I HD verzije kanala.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Last edited by cenecimoveocino on 12/06/2014 21:00, edited 2 times in total.
FaceOff
Posts: 468
Joined: 01/06/2003 00:00

#153 Re: BHT HD

Post by FaceOff »

Jedino sto je HD trenutno je BHT logo!
Razocaran, ljepse je izgledao dnevnik.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#154 Re: BHT HD

Post by Riddle »

Meni je slika opet katastrofa. :-)
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#155 Re: BHT HD

Post by karanana »

Bolje nego analog ali nesto ni ovdje nije u redu. Nekakvo presvijetlo.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#156 Re: BHT HD

Post by Riddle »

Ozbiljno, bolja mi je slika na HRT 2 streamu.
User avatar
hrasno38
Posts: 34066
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#157 Re: BHT HD

Post by hrasno38 »

ama jel ovi prenose direktno otvaranje ili ce sve raditi odlozeno???? pa po klixu otvaranje vec zavrseno. ovo nije Full HD rezolucija ni u msilima ali ne znaci da nece biti u direktnom prijenosu jer kvalitet zavisi od kamera kojim se snima i jos ponekih sitnica:) Slika nije ni gora ni bolja nego na HTV-u koji vec odavno ima HD.
colt
Posts: 1015
Joined: 11/10/2007 00:19

#158 Re: BHT HD

Post by colt »

Slike i qrca. Nadamo se da je barem meč kako treba, jer ovo nije vidjelo HD-a

@bianconero87

TP-link,
User avatar
Bosnianman
Posts: 322
Joined: 09/04/2011 13:51

#159 Re: BHT HD

Post by Bosnianman »

hrasno38 wrote:ama jel ovi prenose direktno otvaranje ili ce sve raditi odlozeno???? pa po klixu otvaranje vec zavrseno. ovo nije Full HD rezolucija ni u msilima ali ne znaci da nece biti u direktnom prijenosu jer kvalitet zavisi od kamera kojim se snima i jos ponekih sitnica:) Slika nije ni gora ni bolja nego na HTV-u koji vec odavno ima HD.
Zavrseno svecano otvaranje prvenstva, gledao ga na HRT2 direktno. Ovo nije HD definitivno, ali nije ni bilo rijeci o emisijama u HD-u, mislim da ce samo utakmice biti HD.
mirzasila
Posts: 140
Joined: 03/05/2007 17:00

#160 Re: BHT HD

Post by mirzasila »

Jeli iko sada uzeo ovaj HD paket na moja tv. Koliko traje procedura aktivacije i isplati li se uzeti na mjesec-dva dok traje prvenstvo?
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#161 Re: BHT HD

Post by rajv0sa »

Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#162 Re: BHT HD

Post by Šveđanin »

Ljudi dragi, BHT samo prenosi HD kvalitet utakmice korisnicima.

Njihove emisije i sve ide po starom, s tim sto to jos emituju na hd kanalu.


Vidjecete BHT HD slika ce kad prikazu live iz Brazila biti mnogo bolja..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#163 Re: BHT HD

Post by shiljak »

Ma neće ni biti HD izgleda, biće samo utakmica FULL HD, a ovo ostalo ništa..

Je li istina da na mojoj tv moraš platiti veći paket za HD? :D
Last edited by shiljak on 12/06/2014 21:11, edited 1 time in total.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#164 Re: Odg: BHT HD

Post by Šveđanin »

rajv0sa wrote:Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
Upravo pa ljudi jedva isplacuju plate, odakle im pare za snimanje u hd.

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#165 Re: BHT HD

Post by Riddle »

rajv0sa wrote:Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
Shvatam ja to, iako sam davno cuo pricu da su svu opremu dobili.

Ono sto mi smeta je da to mi je danas slika bila mnogo bolja. Sad su lica neprepoznatljiva kad se prikazu iz daljine, odnosno kad kamera uhvati citav studio.
User avatar
muha_sa
Posts: 140357
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#166 Re: BHT HD

Post by muha_sa »

Riddle wrote:
rajv0sa wrote:Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
Shvatam ja to, iako sam davno cuo pricu da su svu opremu dobili.

Ono sto mi smeta je da to mi je danas slika bila mnogo bolja. Sad su lica neprepoznatljiva kad se prikazu iz daljine, odnosno kad kamera uhvati citav studio.
bar je voditeljica slatka--vala fino i cita :D
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#167 Re: BHT HD

Post by Riddle »

Crvenokosa koliko sam mogao razabrati.
User avatar
muha_sa
Posts: 140357
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#168 Re: BHT HD

Post by muha_sa »

Riddle wrote:Crvenokosa koliko sam mogao razabrati.
:lol: :lol: :thumbup:
obuzdan
Posts: 312
Joined: 03/12/2013 14:33

#169 Re: BHT HD

Post by obuzdan »

Mogu li i voo dvoje voditelja da se digitaliziraju? Jebote od polu iznenadjenja do blejenja u papir svega ima... :-)

Ova kozda ako je iakd prije pogledala ijednu utakmicu evo sta hoces...
User avatar
muha_sa
Posts: 140357
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#170 Re: BHT HD

Post by muha_sa »

obuzdan wrote:Mogu li i voo dvoje voditelja da se digitaliziraju? Jebote od polu iznenadjenja do blejenja u papir svega ima... :-)

Ova kozda ako je iakd prije pogledala ijednu utakmicu evo sta hoces...
mala čita ko velka, valja ispoštovat nacionalni ključ :D
colt
Posts: 1015
Joined: 11/10/2007 00:19

#171 Re: BHT HD

Post by colt »

Jebote :D , kod mene još i prekida. Daj vratite onaj VHS
amal1
Posts: 428
Joined: 18/12/2011 11:46

#172 Re: BHT HD

Post by amal1 »

Koliko ste vi čekali na aktivaciju HD usluge na "moja tv" ?
colt
Posts: 1015
Joined: 11/10/2007 00:19

#173 Re: BHT HD

Post by colt »

amal1 wrote:Koliko ste vi čekali na aktivaciju HD usluge na "moja tv" ?
10 minuta. Zoveš 1444 i priključe te :D
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#174 Re: BHT HD

Post by duminjo »

Emisije i govana
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#175 Re: BHT HD

Post by Kal El »

Šveđanin wrote:Ljudi dragi, BHT samo prenosi HD kvalitet utakmice korisnicima.

Njihove emisije i sve ide po starom, s tim sto to jos emituju na hd kanalu.


Vidjecete BHT HD slika ce kad prikazu live iz Brazila biti mnogo bolja..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Evo sad JLo pokazali,i slika haman i nije HD,maloprije uzeo TV,42",valjda će biti bolje kad tekme bude..
Post Reply