Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Moderator: anex
smijesni_ste
Posts: 6310 Joined: 09/10/2009 16:46
Post
by smijesni_ste » 12/06/2014 19:53
Super da si uspio Notorious
Evo i ja prebacio u sobu, štima sve
...hoću i ja malo fox movies i ostale fazone
Mada nikako da naštimam sliku fino, tj. oštrinu, svjetlinu i to......navikao valjda na onu na guzatom televizoru
Hvala ti još jednom....tema je za anale
cenecimoveocino
Posts: 2544 Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica
Post
by cenecimoveocino » 12/06/2014 20:57
POCELOOO
NI BLIZU HD-a ova emisija,ali doduse je bez black barsa.
Vidi se razlika izmedu SD I HD verzije kanala.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Last edited by
cenecimoveocino on 12/06/2014 21:00, edited 2 times in total.
FaceOff
Posts: 468 Joined: 01/06/2003 00:00
Post
by FaceOff » 12/06/2014 20:58
Jedino sto je HD trenutno je BHT logo!
Razocaran, ljepse je izgledao dnevnik.
Riddle
Posts: 8503 Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane
Post
by Riddle » 12/06/2014 20:59
Meni je slika opet katastrofa.
karanana
Posts: 50761 Joined: 26/02/2004 00:00
Post
by karanana » 12/06/2014 20:59
Bolje nego analog ali nesto ni ovdje nije u redu. Nekakvo presvijetlo.
Riddle
Posts: 8503 Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane
Post
by Riddle » 12/06/2014 21:00
Ozbiljno, bolja mi je slika na HRT 2 streamu.
hrasno38
Posts: 34069 Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:
Post
by hrasno38 » 12/06/2014 21:01
ama jel ovi prenose direktno otvaranje ili ce sve raditi odlozeno???? pa po klixu otvaranje vec zavrseno. ovo nije Full HD rezolucija ni u msilima ali ne znaci da nece biti u direktnom prijenosu jer kvalitet zavisi od kamera kojim se snima i jos ponekih sitnica:) Slika nije ni gora ni bolja nego na HTV-u koji vec odavno ima HD.
colt
Posts: 1015 Joined: 11/10/2007 00:19
Post
by colt » 12/06/2014 21:03
Slike i qrca. Nadamo se da je barem meč kako treba, jer ovo nije vidjelo HD-a
@bianconero87
TP-link,
Bosnianman
Posts: 322 Joined: 09/04/2011 13:51
Post
by Bosnianman » 12/06/2014 21:04
hrasno38 wrote: ama jel ovi prenose direktno otvaranje ili ce sve raditi odlozeno???? pa po klixu otvaranje vec zavrseno. ovo nije Full HD rezolucija ni u msilima ali ne znaci da nece biti u direktnom prijenosu jer kvalitet zavisi od kamera kojim se snima i jos ponekih sitnica:) Slika nije ni gora ni bolja nego na HTV-u koji vec odavno ima HD.
Zavrseno svecano otvaranje prvenstva, gledao ga na HRT2 direktno. Ovo nije HD definitivno, ali nije ni bilo rijeci o emisijama u HD-u, mislim da ce samo utakmice biti HD.
mirzasila
Posts: 140 Joined: 03/05/2007 17:00
Post
by mirzasila » 12/06/2014 21:08
Jeli iko sada uzeo ovaj HD paket na moja tv. Koliko traje procedura aktivacije i isplati li se uzeti na mjesec-dva dok traje prvenstvo?
rajv0sa
Posts: 3160 Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland
Post
by rajv0sa » 12/06/2014 21:09
Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
Šveđanin
Posts: 5649 Joined: 13/06/2013 00:19
Post
by Šveđanin » 12/06/2014 21:10
Ljudi dragi, BHT samo prenosi HD kvalitet utakmice korisnicima.
Njihove emisije i sve ide po starom, s tim sto to jos emituju na hd kanalu.
Vidjecete BHT HD slika ce kad prikazu live iz Brazila biti mnogo bolja..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
shiljak
Posts: 6496 Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet
Post
by shiljak » 12/06/2014 21:10
Ma neće ni biti HD izgleda, biće samo utakmica FULL HD, a ovo ostalo ništa..
Je li istina da na mojoj tv moraš platiti veći paket za HD?
Last edited by
shiljak on 12/06/2014 21:11, edited 1 time in total.
Šveđanin
Posts: 5649 Joined: 13/06/2013 00:19
Post
by Šveđanin » 12/06/2014 21:10
rajv0sa wrote: Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
Upravo pa ljudi jedva isplacuju plate, odakle im pare za snimanje u hd.
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Riddle
Posts: 8503 Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane
Post
by Riddle » 12/06/2014 21:14
rajv0sa wrote: Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
Shvatam ja to, iako sam davno cuo pricu da su svu opremu dobili.
Ono sto mi smeta je da to mi je danas slika bila mnogo bolja. Sad su lica neprepoznatljiva kad se prikazu iz daljine, odnosno kad kamera uhvati citav studio.
muha_sa
Posts: 140369 Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa
Post
by muha_sa » 12/06/2014 21:16
Riddle wrote: rajv0sa wrote: Ma odkud im pare za snimanje u HD, samo prijenosi će biti hajdefinišn
Shvatam ja to, iako sam davno cuo pricu da su svu opremu dobili.
Ono sto mi smeta je da to mi je danas slika bila mnogo bolja. Sad su lica neprepoznatljiva kad se prikazu iz daljine, odnosno kad kamera uhvati citav studio.
bar je voditeljica slatka--vala fino i cita
Riddle
Posts: 8503 Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane
Post
by Riddle » 12/06/2014 21:18
Crvenokosa koliko sam mogao razabrati.
muha_sa
Posts: 140369 Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa
Post
by muha_sa » 12/06/2014 21:19
obuzdan
Posts: 312 Joined: 03/12/2013 14:33
Post
by obuzdan » 12/06/2014 21:19
Mogu li i voo dvoje voditelja da se digitaliziraju? Jebote od polu iznenadjenja do blejenja u papir svega ima...
Ova kozda ako je iakd prije pogledala ijednu utakmicu evo sta hoces...
muha_sa
Posts: 140369 Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa
Post
by muha_sa » 12/06/2014 21:20
obuzdan wrote: Mogu li i voo dvoje voditelja da se digitaliziraju? Jebote od polu iznenadjenja do blejenja u papir svega ima...
Ova kozda ako je iakd prije pogledala ijednu utakmicu evo sta hoces...
mala čita ko velka, valja ispoštovat nacionalni ključ
colt
Posts: 1015 Joined: 11/10/2007 00:19
Post
by colt » 12/06/2014 21:22
Jebote
, kod mene još i prekida. Daj vratite onaj VHS
amal1
Posts: 428 Joined: 18/12/2011 11:46
Post
by amal1 » 12/06/2014 21:23
Koliko ste vi čekali na aktivaciju HD usluge na "moja tv" ?
colt
Posts: 1015 Joined: 11/10/2007 00:19
Post
by colt » 12/06/2014 21:23
amal1 wrote: Koliko ste vi čekali na aktivaciju HD usluge na "moja tv" ?
10 minuta. Zoveš 1444 i priključe te
duminjo
Posts: 20189 Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo
Post
by duminjo » 12/06/2014 21:26
Emisije i govana
Kal El
Posts: 6290 Joined: 07/04/2013 21:49
Post
by Kal El » 12/06/2014 21:26
Šveđanin wrote: Ljudi dragi, BHT samo prenosi HD kvalitet utakmice korisnicima.
Njihove emisije i sve ide po starom, s tim sto to jos emituju na hd kanalu.
Vidjecete BHT HD slika ce kad prikazu live iz Brazila biti mnogo bolja..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Evo sad JLo pokazali,i slika haman i nije HD,maloprije uzeo TV,42",valjda će biti bolje kad tekme bude..