FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14801 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

F&N wrote: 27/08/2020 00:01
Gerro wrote: 27/08/2020 00:00
F&N wrote: 26/08/2020 23:58 Klasicni pitarluk. Ne valja kad sutis ne valja kad se bunis.

Najbolje bi bi bilo da je rekla "sta je tu je".
Najbolje bi bilo da se nije ni obratila, a ona stara bosnjacka mrs u kuhinju sad jos vise dobija na paznji, sta ona ima koji qrac pricat, yebena demokratija
Sta dalje pricati s tobom nakon ovog komentara.
ma jok pricat cemo sa tobom ako podrzavas ovakvo javno kmecanje
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#14802 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by i agree »

var sa zakasnjenjem :lol:

aj ba nemojte kukat da ste bili bolji zabili bi im jos koji gol nebi se na ovaj vadili.....
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14803 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

i agree wrote: 27/08/2020 00:03 var sa zakasnjenjem :lol:

aj ba nemojte kukat da ste bili bolji zabili bi im jos koji gol nebi se na ovaj vadili.....
Istina. igra nije toliko bila dobra koliko su ovi ocajni i koliko smo mi losi u zadnjoj trecini terena
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14804 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Sabrina radi ono sto je njen.posao i ovaj nastup je odlican performans i imace sigurno odjeka. Zapravo vec ima. Naravno, shvatam da je bitnije po klub piskaranje nekih anonimnih bubuljicara
Last edited by omega369 on 27/08/2020 00:07, edited 1 time in total.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14805 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

ajde znalac objasni mi kojeg odjeka ko da je prva koja kmeci ovako javno, daj bolan ne brukaj se ispo si od mrtvih bjelorusa to ce biti jedini odjek koga boli qrac sta prica ova bezmozguša
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14806 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

i agree wrote: 27/08/2020 00:03 var sa zakasnjenjem :lol:

aj ba nemojte kukat da ste bili bolji zabili bi im jos koji gol nebi se na ovaj vadili.....
A to nismo bili bolji? :roll: Ne pobijedi uvijek onaj ko je bio bolji.

I niko se ne vadi na poništeni gol, nego je činjenica da smo puno oštećeni. Kod rezultata 2:1, poništiti ti čist gol za izjednačenje, a još smo tada konstantno napadali, bili u snazi, itd. Poništenje nas je poremetilo. Prvo greška Hodžića pa sudija.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14807 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Opet ponavljam, shvatam da ovaj ne konta
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#14808 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by F&N »

Logovan wrote: 27/08/2020 00:08
i agree wrote: 27/08/2020 00:03 var sa zakasnjenjem :lol:

aj ba nemojte kukat da ste bili bolji zabili bi im jos koji gol nebi se na ovaj vadili.....
A to nismo bili bolji? :roll: Ne pobijedi uvijek onaj ko je bio bolji.

I niko se ne vadi na poništeni gol, nego je činjenica da smo puno oštećeni. Kod rezultata 2:1, poništiti ti čist gol za izjednačenje, a još smo tada konstantno napadali, bili u snazi, itd. Poništenje nas je poremetilo. Prvo greška Hodžića pa sudija.
Mislim cak i penal onaj da je bio ali hajde... vratice se aBd
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#14809 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by i agree »

Logovan wrote: 27/08/2020 00:08
i agree wrote: 27/08/2020 00:03 var sa zakasnjenjem :lol:

aj ba nemojte kukat da ste bili bolji zabili bi im jos koji gol nebi se na ovaj vadili.....
A to nismo bili bolji? :roll: Ne pobijedi uvijek onaj ko je bio bolji.

I niko se ne vadi na poništeni gol, nego je činjenica da smo puno oštećeni. Kod rezultata 2:1, poništiti ti čist gol za izjednačenje, a još smo tada konstantno napadali, bili u snazi, itd. Poništenje nas je poremetilo. Prvo greška Hodžića pa sudija.
pa jebiga to se ne rjesava kukanjem poslje utakmice ili im zabijes jos koji gol ako si bolji ili ako vidis da te svjesno sudija jebe napustis teren,vise ce to imati odjeka nego pustanje klipa,ja ti garantujem da im je sarajevo uvalilo jos dva tri komada niko se nebi ni osvrto na ponisten gol....
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14810 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Ma.hajde. e dobro si...
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14811 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

i agree wrote: 27/08/2020 00:14 pa jebiga to se ne rjesava kukanjem poslje utakmice ili im zabijes jos koji gol ako si bolji ili ako vidis da te svjesno sudija jebe napustis teren,vise ce to imati odjeka nego pustanje klipa,ja ti garantujem da im je sarajevo uvalilo jos dva tri komada niko se nebi ni osvrto na ponisten gol....
Eee lagano je reći "napusti teren", to je možda lako u našoj ligi, a Boga mi u Europi nije nikako... :-)

Ne rješava se kukanjem, ali kukanje je neizbježno nakon onakve greške. Pa Ahmetović bio metar iza linije ofsajda. Znači ni blizu nije bio. Cirkus.

I lagano je nama reći nemoj kukati, nemoj se žaliti, stavi se u poziciju onih koji su u loži na stadionu, koji ulažu pare i trud da se napravi uspjeh. Nije se baš lako kontrolisati u onakvim situacijama.
User avatar
van Basten
Posts: 7958
Joined: 21/09/2006 02:59

#14812 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by van Basten »

Da fakat... da smo pobijedili 8:2 ponisteni gol ne bi ni primjetili.... :izet:
Cinjenica je da je bilo greski u igri, fula u postavki i izmjenama, ali je cinjenica da smo i lored toga morali biti debelo pokradeni od sudija da bismo ispali. Pri tome ne mislim samo na ofsajd
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#14813 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by i agree »

Logovan wrote: 27/08/2020 00:19
i agree wrote: 27/08/2020 00:14 pa jebiga to se ne rjesava kukanjem poslje utakmice ili im zabijes jos koji gol ako si bolji ili ako vidis da te svjesno sudija jebe napustis teren,vise ce to imati odjeka nego pustanje klipa,ja ti garantujem da im je sarajevo uvalilo jos dva tri komada niko se nebi ni osvrto na ponisten gol....
Eee lagano je reći "napusti teren", to je možda lako u našoj ligi, a Boga mi u Europi nije nikako... :-)

Ne rješava se kukanjem, ali kukanje je neizbježno nakon onakve greške. Pa Ahmetović bio metar iza linije ofsajda. Znači ni blizu nije bio. Cirkus. I lagano je nama reći nemoj kukati, nemoj se žaliti, stavi se u poziciju onih koji su u loži na stadionu, koji ulažu pare i trud da se napravi uspjeh.
a kad smo imali efekta od kukanja na sudije?sto nekad ne probat drugacijom metodom bez obzira na posljedice ako znas da dokazivanjem pravde poslje izgubljene utakmice nema efekta?
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14814 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

F&N wrote: 27/08/2020 00:12 Mislim cak i penal onaj da je bio ali hajde... vratice se aBd
Ne znam na koju situaciju misliš, bile su dvije.

Ne bih rekao da je penal.
https://sport1.oslobodjenje.ba/evropska ... kom/198049
Ovo je već više sumnjivo.
https://sport1.oslobodjenje.ba/evropska ... ama/198061
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14815 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

i agree wrote: 27/08/2020 00:24 a kad smo imali efekta od kukanja na sudije?sto nekad ne probat drugacijom metodom bez obzira na posljedice ako znas da dokazivanjem pravde poslje izgubljene utakmice nema efekta?
Nemaš efekta, ali to je tako kada si pokraden, tražiš i boriš se za svoj klub. Ne bi bilo efekta ni sa napuštanjem terena. Samo bi dobio kontra efekat.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#14816 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

F&N wrote: 26/08/2020 23:58 Klasicni pitarluk. Ne valja kad sutis ne valja kad se bunis.

Najbolje bi bi bilo da je rekla "sta je tu je".
Ma nema od ovoga nista, eventualno ove debile da ne delegiraju više. Ako nista lijepo priča engleski i bitno je da imas osobe u klubu koje ovako govore EJ. Opet, ako je joj je EJ jedina kvalifikacija, nije dobro. Mada su sad u trendu zenske direktorice. Meni ne smeta.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#14817 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by todd_smith »

Iole neozbiljan imidz kluba pravis ako ovako places nakon utakmice

Jarane ima procedura zali se i cao, ali rezultat ostaje isti i vozdra

Irci su ispali is baraza jer je rukom lik igrao, pogodi sta? Francuzi su otisli na SP

Garcia ga nije zabio Celziju u polufinalu, pogodi sta? Liverpool je prosao dalje

Tako je poletila i protiv Sirokog pa otvorila klub tuzbi koju je navijac morao da vadi

Bjezi ba

Pokusali, pokazali borbu, nije proslo jebi ga ide zivot dalje

Posalji zalbu, taj ce dobiti neku kaznicu ali i dalje ostaje 2-1

Znaci ne postoji APSOLUTNO niti jedan scenarij gdje se rezultat mijenja, tako da je sve ostalo pisanje u vjetar, plakanje na kameri “nije bio ofsajd” je na nivou forumasa a ne direktorice najveceg kluba u drzavi
User avatar
sime_cipol
Posts: 23398
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14818 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sime_cipol »

Prvo cestitke.
Drugo, nece ovo imati nikakvog odjeka. Niste ni prvi ni zadnji koji su ispali zbog sudija.
Puno srece u EL
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#14819 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Svi sad pričaju o tom jednom golu koji ne bi donio pobjedu, bi mozda prevagu. Sumnjam da bi zavrsila pobjedom. Otisli bi u prodezetke, vjerovatno i penale. Dzaba sve, ostaje zal, moglo se više,jbg.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#14820 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Dinostula »

Gerro wrote: 26/08/2020 23:27 I sad ce se u fokus staviti sudijska greska koja se mogla desiti i na drugoj strani i niko nece pricati o :

1. očajnim bekovima. Obojica su karinaši mrtvi
2. Završni pas Amara Rahmanovica i making decision katastrofalan, da ne pricam da mu je inteligencija ponekad i u minusu
3. Mentalitet. Jednom luzeri i mentalni patuljci, uvijek luzeri i mentalni patuljci
4. Prevara od trenera, kosti mu yebem
Uzmi Ahmetovica stavi na gol a Tatara na stopera i oni ce biti karinasi.Salcin i Hodzic su najmanje krivi,niko nije kriv sto je nasim trenerima pozicija beka i krila jedno te isto.Svi mogu sve da igraju.Sta mislis da Messija neko stavi na lijevog beka. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14821 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Gomila klubova koje možemo izbaciti.
Još uvijek se ne zna ni ko će igrati u drugom kolu Evropske lige, a deset pobjednika iz tih mečeva biće nenosioci i mogući protivnici FK Sarajevo u trećem kolu.

Trenutno 20 timova čeka izvlačenje za drugo kolo kvalifikacija za Evropsku ligu i to su sve mogući protivnici Sarajeva, a to su: Astana, Dundalk, Slovan Bratislava, DInamo Tbilisi, Fola Esch, Djurgardens, Linfield, Budućnost Podgorica, Flora, Riga, Connah's Quay Nomads, Europa, Ararat- Armenia, KuPS, KR, Sileks, Floriana, Drita, Inter Clube i Tre Fiori.

Izvlačenje za drugi krug kvalifikacija je 31. avgusta, dan prije u odnosu na treći krug.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#14822 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

Dinostula wrote: 27/08/2020 00:39
Gerro wrote: 26/08/2020 23:27 I sad ce se u fokus staviti sudijska greska koja se mogla desiti i na drugoj strani i niko nece pricati o :

1. očajnim bekovima. Obojica su karinaši mrtvi
2. Završni pas Amara Rahmanovica i making decision katastrofalan, da ne pricam da mu je inteligencija ponekad i u minusu
3. Mentalitet. Jednom luzeri i mentalni patuljci, uvijek luzeri i mentalni patuljci
4. Prevara od trenera, kosti mu yebem
Uzmi Ahmetovica stavi na gol a Tatara na stopera i oni ce biti karinasi.Salcin i Hodzic su najmanje krivi,niko nije kriv sto je nasim trenerima pozicija beka i krila jedno te isto.Svi mogu sve da igraju.Sta mislis da Messija neko stavi na lijevog beka. :lol:
I sama činjenica da se ta praksa GODINAMA ne mijenja BEZ OBZIRA NA TRENERA, mnogo govori :run:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14823 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitar sa Kariba »

Ma kakav Hodzic i krilo.... nit' je kad prosao koga 1/1, nit' je kad centrirao....
Dva kluba voljom zrijeba idu valjda direktno u Play Off.... mozda Sabrina zato kuka? :mrgreen:
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#14824 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Ludzak »

Naše seoske ekipe ne trebaju ni da igraju Europu.


Samo mi je žao Sabrinice. Jadna ona. Nasikirala se. Ostala bez miliona.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14825 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Istina je da nismo najbolje odigrali, pogotovo kod primljenih golova kriminal smo ispali.
Šteta, ovi su bili zicer za proći. Mislim jbg, jes nas debelo oštetio, ali opet igraj, zabij još jedan, pa kad uđe voda u uši, dotuci ih.
Post Reply