FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14776 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Hoce li neko ovog fasistu madrisakog izbaciti sa naseg podforuma?!
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#14777 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma druze s....sencobih wrote: ↑26/08/2020 23:06 Ne znam odakle nama pravo da podcjenjujemo bilo koju ligu pa i ovu bjelorusku, kao nismo u stanju izbaciti desetu ekipu lige itd. Isto kao da je nasa liga barem pedeseta, a ne sto i neka na rang listi. A mi ni u sto i nekoj nismo prvi . Veceras realno nismo imali sreće, a ni znanja da uradimo nešto više. Htijenja je bilo kod igrača tu se nema šta zamjeriti, trener je mogao neke poteze odigrati bolje, mozda bi bilo drugačije. Na kraju ne pitamo se samo mi na tekmi,.pita se i drugi tim, veceras i sudija i to je to. Sada nastaviti nasu ligu pa nadati se dobrom izvlačenju u evropskoj ligi pa kako bude.
Da smo mogli vise, mogli smo. Ali s... Za ovaj Best. Jesu 10. Ali sa dvije manje, i da ih pobjede oni su 4.
Drugo igrali smo tamo, treće pokrali nas.
Ljudi vjerovatno imaju veci budzet od nas.
Eipe iz njihove lige redovno igraju grupne faze. I sad mi pricamo nesto.. 10 godina nismo prvo kolo prosli.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14778 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Treba ovaj.podforum vratiti navijacima sarajeva a ne wanabe fanovima ramosa i inih
Hvala!
Hvala!
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14779 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
U 3. pretkolu još jače, još bolje, još hrabrije i još borbenije!!! Možemo mi dogurati do play offa.
-
F&N
- Posts: 5277
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#14780 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Bravo Sarajevo.
ABd vratit ce nam se ovo. Sad smo nosioci u 3. pretkolu EL i dolaze nam protivnici po mjeri.
Idemo dalje aBd
Greske se desavaju. Igrali su borbeno, srcano. Svaka cast i Vinku zatvorio je njihovo najjace oruzje.
Idemo dalje.
ABd vratit ce nam se ovo. Sad smo nosioci u 3. pretkolu EL i dolaze nam protivnici po mjeri.
Idemo dalje aBd
Greske se desavaju. Igrali su borbeno, srcano. Svaka cast i Vinku zatvorio je njihovo najjace oruzje.
Idemo dalje.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14781 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
I sad ce se u fokus staviti sudijska greska koja se mogla desiti i na drugoj strani i niko nece pricati o :
1. očajnim bekovima. Obojica su karinaši mrtvi
2. Završni pas Amara Rahmanovica i making decision katastrofalan, da ne pricam da mu je inteligencija ponekad i u minusu
3. Mentalitet. Jednom luzeri i mentalni patuljci, uvijek luzeri i mentalni patuljci
4. Prevara od trenera, kosti mu yebem
1. očajnim bekovima. Obojica su karinaši mrtvi
2. Završni pas Amara Rahmanovica i making decision katastrofalan, da ne pricam da mu je inteligencija ponekad i u minusu
3. Mentalitet. Jednom luzeri i mentalni patuljci, uvijek luzeri i mentalni patuljci
4. Prevara od trenera, kosti mu yebem
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#14782 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
pitari odlično igrali. ono su stvari na koje se ne moze utjecati, ali je očita kradja u pitanju.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14783 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Stani ba, otkud ti to da smo nosioci ??
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#14784 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
O kakvom je klipu rijec
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14785 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14786 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#14787 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
jel za ovo pitas
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
#14789 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
s tim da jos nisu izvuceni parovi ni za 2. pretkolo pa nacekat cemo se malo do te utakmice ali eto, mislim da je u ponedjeljak izvlacenje za to drugo pretkolo a u utorak za trece kad cemo saznati koji par mi cekamo, i btw postoji sansa da ne igramo ni to trece pretkolo jer ce 2 ekipe dobiti kartu za play off direktno, jer bi falilo ekipa u play off tj bio bi neparan broj pa eto, vidjet cemo imamo li opet nafaku ko prosle sezone
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14791 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Bez obzira na sve, nismo lose odigrali. Bolji smo bili pa barem 60 min, imali.smo i bolje sanse. Ali kad imas par kloceva u ekipi, i jos nemas zamjenu za njih, sta da radis
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#14792 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ovo je smijurija
I ako je treba do nedavno imala instrukcije bosanskog jezika, a engleski ovako prica pa koji je njen materni jezik
Ovo ozbiljan klub ne radi da se ne lazemo
Zajebi emocije i navijacki pogled dok je frisko ali ovo je smijurija zesca, jos bi kao plakala
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14793 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Odmah potpisujem da izvucemo ararat. Kuci, naravno
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14794 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Zar ne pise tu seeded teams ?
ovo za Sabrinu se apsolutno slazem, smijurija sve joj glupo yebem
ovo za Sabrinu se apsolutno slazem, smijurija sve joj glupo yebem
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
#14795 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
gledao sam ih protiv Omonie i nisu uopste losi kako je to izgledalo dok smo pratili njihovu ligu, tek u produzecima ispali, najbolje bi bilo da u ponedjeljak jedan od parova 2. pretkola bude nesto tipa Europa-Connah i da to izvucemo
-
F&N
- Posts: 5277
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#14796 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Klasicni pitarluk. Ne valja kad sutis ne valja kad se bunis.
Najbolje bi bi bilo da je rekla "sta je tu je".
Najbolje bi bi bilo da je rekla "sta je tu je".
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
#14797 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
u tom drugom pretkolu imas samo 3 nenosica, to su one ekipe koje su igrale preliminarnu rundu, ako se ne varam prvaci Andore, San Marina i Kosova, dok ostalih 17 ekipa su nosioci, pa ce tako ustvari ostati 14 nosilaca koji ce medjusobno moci igrati, zato ce i biti nekih poprilicno tankih parova, sto je nasa sansa
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14798 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Neka se Sabrina javila. Saopštenje za UEFA-u treba biti, a ovo sa videom je možda i u afektu napravljeno,brzopleto, ali hajde ok.
Na te karte potpuno zaboravih. Koliko je Dynamo imao sreće, plus poništen čist gol, mislim da je red da mi jednu tu kartu izvučemo.
Tako je, izvlačenje je u ponedjeljak i u utorak.THEC wrote: ↑26/08/2020 23:51 s tim da jos nisu izvuceni parovi ni za 2. pretkolo pa nacekat cemo se malo do te utakmice ali eto, mislim da je u ponedjeljak izvlacenje za to drugo pretkolo a u utorak za trece kad cemo saznati koji par mi cekamo, i btw postoji sansa da ne igramo ni to trece pretkolo jer ce 2 ekipe dobiti kartu za play off direktno, jer bi falilo ekipa u play off tj bio bi neparan broj pa eto, vidjet cemo imamo li opet nafaku ko prosle sezone![]()
Na te karte potpuno zaboravih. Koliko je Dynamo imao sreće, plus poništen čist gol, mislim da je red da mi jednu tu kartu izvučemo.
Last edited by Logovan on 27/08/2020 00:02, edited 1 time in total.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
-
F&N
- Posts: 5277
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
