FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14776 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Hoce li neko ovog fasistu madrisakog izbaciti sa naseg podforuma?!
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#14777 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

sencobih wrote: 26/08/2020 23:06 Ne znam odakle nama pravo da podcjenjujemo bilo koju ligu pa i ovu bjelorusku, kao nismo u stanju izbaciti desetu ekipu lige itd. Isto kao da je nasa liga barem pedeseta, a ne sto i neka na rang listi. A mi ni u sto i nekoj nismo prvi . Veceras realno nismo imali sreće, a ni znanja da uradimo nešto više. Htijenja je bilo kod igrača tu se nema šta zamjeriti, trener je mogao neke poteze odigrati bolje, mozda bi bilo drugačije. Na kraju ne pitamo se samo mi na tekmi,.pita se i drugi tim, veceras i sudija i to je to. Sada nastaviti nasu ligu pa nadati se dobrom izvlačenju u evropskoj ligi pa kako bude.
Ma druze s....
Da smo mogli vise, mogli smo. Ali s... Za ovaj Best. Jesu 10. Ali sa dvije manje, i da ih pobjede oni su 4.
Drugo igrali smo tamo, treće pokrali nas.
Ljudi vjerovatno imaju veci budzet od nas.
Eipe iz njihove lige redovno igraju grupne faze. I sad mi pricamo nesto.. 10 godina nismo prvo kolo prosli.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14778 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Treba ovaj.podforum vratiti navijacima sarajeva a ne wanabe fanovima ramosa i inih

Hvala!
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14779 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

U 3. pretkolu još jače, još bolje, još hrabrije i još borbenije!!! Možemo mi dogurati do play offa.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#14780 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by F&N »

Bravo Sarajevo.
ABd vratit ce nam se ovo. Sad smo nosioci u 3. pretkolu EL i dolaze nam protivnici po mjeri.
Idemo dalje aBd

Greske se desavaju. Igrali su borbeno, srcano. Svaka cast i Vinku zatvorio je njihovo najjace oruzje.

Idemo dalje.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14781 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

I sad ce se u fokus staviti sudijska greska koja se mogla desiti i na drugoj strani i niko nece pricati o :

1. očajnim bekovima. Obojica su karinaši mrtvi
2. Završni pas Amara Rahmanovica i making decision katastrofalan, da ne pricam da mu je inteligencija ponekad i u minusu
3. Mentalitet. Jednom luzeri i mentalni patuljci, uvijek luzeri i mentalni patuljci
4. Prevara od trenera, kosti mu yebem
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#14782 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by malakh »

pitari odlično igrali. ono su stvari na koje se ne moze utjecati, ali je očita kradja u pitanju.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14783 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

F&N wrote: 26/08/2020 23:22 Bravo Sarajevo.
ABd vratit ce nam se ovo. Sad smo nosioci u 3. pretkolu EL i dolaze nam protivnici po mjeri.
Idemo dalje aBd

Greske se desavaju. Igrali su borbeno, srcano. Svaka cast i Vinku zatvorio je njihovo najjace oruzje.

Idemo dalje.
Stani ba, otkud ti to da smo nosioci ??
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#14784 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by todd_smith »

O kakvom je klipu rijec
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14785 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Gerro wrote: 26/08/2020 23:28
F&N wrote: 26/08/2020 23:22 Bravo Sarajevo.
ABd vratit ce nam se ovo. Sad smo nosioci u 3. pretkolu EL i dolaze nam protivnici po mjeri.
Idemo dalje aBd

Greske se desavaju. Igrali su borbeno, srcano. Svaka cast i Vinku zatvorio je njihovo najjace oruzje.

Idemo dalje.
Stani ba, otkud ti to da smo nosioci ??
Sastajemo se sa nekim što je ispao iz 1. pretkola LP, a prošao 2. pretkolo EL. Mi smo ispali iz 2. pretkola tako da smo nosioci.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14786 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

Logovan wrote: 26/08/2020 23:46
Gerro wrote: 26/08/2020 23:28
F&N wrote: 26/08/2020 23:22 Bravo Sarajevo.
ABd vratit ce nam se ovo. Sad smo nosioci u 3. pretkolu EL i dolaze nam protivnici po mjeri.
Idemo dalje aBd

Greske se desavaju. Igrali su borbeno, srcano. Svaka cast i Vinku zatvorio je njihovo najjace oruzje.

Idemo dalje.
Stani ba, otkud ti to da smo nosioci ??
Sastajemo se sa nekim što je ispao iz 1. pretkola LP, a prošao 2. pretkolo EL. Mi smo ispali iz 2. pretkola tako da smo nosioci.
Ma opet nam neko jak moze doci realno
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#14787 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by PhilJacksonIzvala »

todd_smith wrote: 26/08/2020 23:31 O kakvom je klipu rijec

jel za ovo pitas
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14788 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Gerro wrote: 26/08/2020 23:48 Ma opet nam neko jak moze doci realno
Pa može naravno, ali eto manje su šanse. :D
THEC
Posts: 597
Joined: 05/01/2016 14:49

#14789 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by THEC »

Logovan wrote: 26/08/2020 23:46
Gerro wrote: 26/08/2020 23:28
F&N wrote: 26/08/2020 23:22 Bravo Sarajevo.
ABd vratit ce nam se ovo. Sad smo nosioci u 3. pretkolu EL i dolaze nam protivnici po mjeri.
Idemo dalje aBd

Greske se desavaju. Igrali su borbeno, srcano. Svaka cast i Vinku zatvorio je njihovo najjace oruzje.

Idemo dalje.
Stani ba, otkud ti to da smo nosioci ??
Sastajemo se sa nekim što je ispao iz 1. pretkola LP, a prošao 2. pretkolo EL. Mi smo ispali iz 2. pretkola tako da smo nosioci.
s tim da jos nisu izvuceni parovi ni za 2. pretkolo pa nacekat cemo se malo do te utakmice ali eto, mislim da je u ponedjeljak izvlacenje za to drugo pretkolo a u utorak za trece kad cemo saznati koji par mi cekamo, i btw postoji sansa da ne igramo ni to trece pretkolo jer ce 2 ekipe dobiti kartu za play off direktno, jer bi falilo ekipa u play off tj bio bi neparan broj pa eto, vidjet cemo imamo li opet nafaku ko prosle sezone :mrgreen:
THEC
Posts: 597
Joined: 05/01/2016 14:49

#14790 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by THEC »

Gerro wrote: 26/08/2020 23:48
Ma opet nam neko jak moze doci realno
neko od ovih

https://i.postimg.cc/xC3kJWG1/seeded.png
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14791 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Bez obzira na sve, nismo lose odigrali. Bolji smo bili pa barem 60 min, imali.smo i bolje sanse. Ali kad imas par kloceva u ekipi, i jos nemas zamjenu za njih, sta da radis
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#14792 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by todd_smith »

PhilJacksonIzvala wrote: 26/08/2020 23:48
todd_smith wrote: 26/08/2020 23:31 O kakvom je klipu rijec

jel za ovo pitas
Ovo je smijurija

I ako je treba do nedavno imala instrukcije bosanskog jezika, a engleski ovako prica pa koji je njen materni jezik

Ovo ozbiljan klub ne radi da se ne lazemo

Zajebi emocije i navijacki pogled dok je frisko ali ovo je smijurija zesca, jos bi kao plakala
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14793 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

THEC wrote: 26/08/2020 23:53
Gerro wrote: 26/08/2020 23:48
Ma opet nam neko jak moze doci realno
neko od ovih

https://i.postimg.cc/xC3kJWG1/seeded.png
Odmah potpisujem da izvucemo ararat. Kuci, naravno :mrgreen:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14794 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

Zar ne pise tu seeded teams ?

ovo za Sabrinu se apsolutno slazem, smijurija sve joj glupo yebem
THEC
Posts: 597
Joined: 05/01/2016 14:49

#14795 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by THEC »

omega369 wrote: 26/08/2020 23:55
THEC wrote: 26/08/2020 23:53
Gerro wrote: 26/08/2020 23:48
Ma opet nam neko jak moze doci realno
neko od ovih

https://i.postimg.cc/xC3kJWG1/seeded.png
Odmah potpisujem da izvucemo ararat. Kuci, naravno :mrgreen:
gledao sam ih protiv Omonie i nisu uopste losi kako je to izgledalo dok smo pratili njihovu ligu, tek u produzecima ispali, najbolje bi bilo da u ponedjeljak jedan od parova 2. pretkola bude nesto tipa Europa-Connah i da to izvucemo :mrgreen:
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#14796 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by F&N »

Klasicni pitarluk. Ne valja kad sutis ne valja kad se bunis.

Najbolje bi bi bilo da je rekla "sta je tu je".
THEC
Posts: 597
Joined: 05/01/2016 14:49

#14797 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by THEC »

Gerro wrote: 26/08/2020 23:56 Zar ne pise tu seeded teams ?

ovo za Sabrinu se apsolutno slazem, smijurija sve joj glupo yebem
u tom drugom pretkolu imas samo 3 nenosica, to su one ekipe koje su igrale preliminarnu rundu, ako se ne varam prvaci Andore, San Marina i Kosova, dok ostalih 17 ekipa su nosioci, pa ce tako ustvari ostati 14 nosilaca koji ce medjusobno moci igrati, zato ce i biti nekih poprilicno tankih parova, sto je nasa sansa
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14798 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Neka se Sabrina javila. Saopštenje za UEFA-u treba biti, a ovo sa videom je možda i u afektu napravljeno,brzopleto, ali hajde ok.
THEC wrote: 26/08/2020 23:51 s tim da jos nisu izvuceni parovi ni za 2. pretkolo pa nacekat cemo se malo do te utakmice ali eto, mislim da je u ponedjeljak izvlacenje za to drugo pretkolo a u utorak za trece kad cemo saznati koji par mi cekamo, i btw postoji sansa da ne igramo ni to trece pretkolo jer ce 2 ekipe dobiti kartu za play off direktno, jer bi falilo ekipa u play off tj bio bi neparan broj pa eto, vidjet cemo imamo li opet nafaku ko prosle sezone :mrgreen:
Tako je, izvlačenje je u ponedjeljak i u utorak.

Na te karte potpuno zaboravih. Koliko je Dynamo imao sreće, plus poništen čist gol, mislim da je red da mi jednu tu kartu izvučemo. :mrgreen:
Last edited by Logovan on 27/08/2020 00:02, edited 1 time in total.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14799 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

F&N wrote: 26/08/2020 23:58 Klasicni pitarluk. Ne valja kad sutis ne valja kad se bunis.

Najbolje bi bi bilo da je rekla "sta je tu je".
Najbolje bi bilo da se nije ni obratila, a ona stara bosnjacka mrs u kuhinju sad jos vise dobija na paznji, sta ona ima koji qrac pricat, yebena demokratija
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#14800 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by F&N »

Gerro wrote: 27/08/2020 00:00
F&N wrote: 26/08/2020 23:58 Klasicni pitarluk. Ne valja kad sutis ne valja kad se bunis.

Najbolje bi bi bilo da je rekla "sta je tu je".
Najbolje bi bilo da se nije ni obratila, a ona stara bosnjacka mrs u kuhinju sad jos vise dobija na paznji, sta ona ima koji qrac pricat, yebena demokratija
Sta dalje pricati s tobom nakon ovog komentara.
Post Reply