Ali sama činjenica da prolaz realno možemo očekivati samo kroz ludu sreću govori sve o ovoj ekipi i onome ko ih vodi.
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#14626 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kako smo do sada (ne)igrali, i častan poraz sa minimalnom razlikom je uspjeh...mada kad skontaš koliko smo beskonačno sreće imali u prethodnim utakmicama, pogotovu protiv Tuzle pa i Veleža... možda nas i večeras opet pronosa do pozitivnog rez.?!
Ali sama činjenica da prolaz realno možemo očekivati samo kroz ludu sreću govori sve o ovoj ekipi i onome ko ih vodi.
Ali sama činjenica da prolaz realno možemo očekivati samo kroz ludu sreću govori sve o ovoj ekipi i onome ko ih vodi.
Last edited by Maharadza on 26/08/2020 15:31, edited 2 times in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14627 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Oni su šuplji, to i ovaj neki njihov novinar provlači.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#14628 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14629 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nemamo na 0-0 ili kad povedemo. Isto mrtvi.Nadzorna_ploca wrote: ↑26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Na 0-0 u drugom s Veležom se dosta dobro naprijed igralo, ali je bilo i promahe pozadi.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#14630 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Baš tako, ako sebi ne žele dobro i ne zapnu sada, neće vala nikada...Nadzorna_ploca wrote: ↑26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Ali baš gadna kombinacija koju ovakvu iskreno ne pamtim, pa i kada smo najlošiji bili pravili smo protivnicima barem na Koševu bruku prilika i šuteva na gol, a sada čak ni toga nema...i fizički a očito i psihički ubijeni u pojam igrači, kako i zašto, neka analizira i ispravlja ko je za to plaćen ali samo znam da ćemo ovo jednom iskihati kroz katastrofalan poraz, samo je pitanje vremena sa ovom trenutnom "igrom"!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#14631 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
nije bilo to uopce do nas nego do Veleza koji je pustio loptu i cekao kontre, sto im je i uspjelo da su imali igrace koji znaju 3 komada bi u 2. poluvremenu uvaliliTomahawk11 wrote: ↑26/08/2020 15:39Nemamo na 0-0 ili kad povedemo. Isto mrtvi.Nadzorna_ploca wrote: ↑26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Na 0-0 u drugom s Veležom se dosta dobro naprijed igralo, ali je bilo i promahe pozadi.
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14633 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Odbrana jos od duple krune ne valja, najjaci stoperski par su bili Mujakic/Lazic ovo poslije njih je sve za 50% losije.Mali Salcin je neprijed zuca ali nazad promaha.Da sve bude jos jadnije ni Pidro nista nije bio bolji protiv Tuzle.Tomahawk11 wrote: ↑26/08/2020 15:39Nemamo na 0-0 ili kad povedemo. Isto mrtvi.Nadzorna_ploca wrote: ↑26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Na 0-0 u drugom s Veležom se dosta dobro naprijed igralo, ali je bilo i promahe pozadi.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14634 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Hocemo prolaz na penale večeras. 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14636 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kovačević, Hodžić, Dupovac, Miličević, Salčin, Oremuš, Đokanović, Rahmanović, Jukić, Tatar, Ahmetović.
Na klupi su: Džafić, Pidro, Bešić, Velkoski, Handžić, Sušić, Fanimo
HAAAJMOOOOOOOOOOO
Gazi lažne Ruse... 
Na klupi su: Džafić, Pidro, Bešić, Velkoski, Handžić, Sušić, Fanimo
HAAAJMOOOOOOOOOOO
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#14637 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Najvise me strah Hodzica i njegove igre u odbrani, al sta je tu je nemamo alternative. Vjerujem da ce Marinovic odigrati takticki i pametno, jer on igru prilagodjava protivniku. Mozda to nije uvijek ofanzivno i onako kako vecina misli da trebamo igrati, ali je jedini nacin da se u Evropi nesto uradi.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14638 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Treba neoptereceno uci. Imamo jos EL jbg. Neka se potrude, oznoje, neka pokazu da im je stalo do kluba i sve OK.
A ako se ukaze sansa iskoristiti.
Ma ne smijem da kazem kakav osjecaj imam!
A ako se ukaze sansa iskoristiti.
Ma ne smijem da kazem kakav osjecaj imam!
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14639 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma kada može Tirana napatiti CZ možemo i mi sa ovima igrati.
P.S. dva zadnja veza. Počinjemo defanzivno
P.S. dva zadnja veza. Počinjemo defanzivno
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#14640 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Dajte strim bracoooooooooooooo
Edit.
Naso sam na yt
Edit.
Naso sam na yt
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#14642 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jbg...morao je golman ovo izvadit, prufula loptu...
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#14643 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Lijep početak.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#14644 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Miličević peh jbg
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#14646 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Vladanov go, pocinjem da mislim da je Ricken upravu
-
samog_sira
- Posts: 109
- Joined: 15/03/2012 01:17
#14647 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jao Kovacevica, ovo bi Alaim uhvatio...
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#14648 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne cine se ovi nista kvalitetniji...moze se s njima igrati, al nije lako nakon takvog pocetka...
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14649 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jao koliko im prostora ostavljamo, mogu otici na kafu dok naš priđe, a brzi su od nas i spremniji.
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14650 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Imaju i oni izgleda Kovačevića 




