FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#14626 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

Kako smo do sada (ne)igrali, i častan poraz sa minimalnom razlikom je uspjeh...mada kad skontaš koliko smo beskonačno sreće imali u prethodnim utakmicama, pogotovu protiv Tuzle pa i Veleža... možda nas i večeras opet pronosa do pozitivnog rez.?!

Ali sama činjenica da prolaz realno možemo očekivati samo kroz ludu sreću govori sve o ovoj ekipi i onome ko ih vodi. :run:
Last edited by Maharadza on 26/08/2020 15:31, edited 2 times in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14627 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Oni su šuplji, to i ovaj neki njihov novinar provlači.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#14628 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Nadzorna_ploca »

Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14629 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Nadzorna_ploca wrote: 26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Nemamo na 0-0 ili kad povedemo. Isto mrtvi.

Na 0-0 u drugom s Veležom se dosta dobro naprijed igralo, ali je bilo i promahe pozadi.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#14630 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

Nadzorna_ploca wrote: 26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Baš tako, ako sebi ne žele dobro i ne zapnu sada, neće vala nikada... :skoljka:

Ali baš gadna kombinacija koju ovakvu iskreno ne pamtim, pa i kada smo najlošiji bili pravili smo protivnicima barem na Koševu bruku prilika i šuteva na gol, a sada čak ni toga nema...i fizički a očito i psihički ubijeni u pojam igrači, kako i zašto, neka analizira i ispravlja ko je za to plaćen ali samo znam da ćemo ovo jednom iskihati kroz katastrofalan poraz, samo je pitanje vremena sa ovom trenutnom "igrom"! :-x
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#14631 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote: 26/08/2020 15:39
Nadzorna_ploca wrote: 26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Nemamo na 0-0 ili kad povedemo. Isto mrtvi.

Na 0-0 u drugom s Veležom se dosta dobro naprijed igralo, ali je bilo i promahe pozadi.
nije bilo to uopce do nas nego do Veleza koji je pustio loptu i cekao kontre, sto im je i uspjelo da su imali igrace koji znaju 3 komada bi u 2. poluvremenu uvalili
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#14633 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Dinostula »

Tomahawk11 wrote: 26/08/2020 15:39
Nadzorna_ploca wrote: 26/08/2020 15:35 Mi nemamo igru. Mozda ce on dobro postaviti ali mi igre nemamo i to me plasi. Plasi me i troma i spora odbrana i to da smo umorni i da evidentno nismo kondiciono na nivou. Ali jebi ga ako oni ne kontaju da je ovo sansa generacije pisaj sve.
Nemamo na 0-0 ili kad povedemo. Isto mrtvi.

Na 0-0 u drugom s Veležom se dosta dobro naprijed igralo, ali je bilo i promahe pozadi.
Odbrana jos od duple krune ne valja, najjaci stoperski par su bili Mujakic/Lazic ovo poslije njih je sve za 50% losije.Mali Salcin je neprijed zuca ali nazad promaha.Da sve bude jos jadnije ni Pidro nista nije bio bolji protiv Tuzle.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14634 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Gerro »

Hocemo prolaz na penale večeras. :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14635 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Dobar teren. :D

Image
Image
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14636 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Kovačević, Hodžić, Dupovac, Miličević, Salčin, Oremuš, Đokanović, Rahmanović, Jukić, Tatar, Ahmetović.

Na klupi su: Džafić, Pidro, Bešić, Velkoski, Handžić, Sušić, Fanimo


HAAAJMOOOOOOOOOOO :izet: :izet: Gazi lažne Ruse... :D
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#14637 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by gold'n'brown »

Najvise me strah Hodzica i njegove igre u odbrani, al sta je tu je nemamo alternative. Vjerujem da ce Marinovic odigrati takticki i pametno, jer on igru prilagodjava protivniku. Mozda to nije uvijek ofanzivno i onako kako vecina misli da trebamo igrati, ali je jedini nacin da se u Evropi nesto uradi.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14638 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitar sa Kariba »

Treba neoptereceno uci. Imamo jos EL jbg. Neka se potrude, oznoje, neka pokazu da im je stalo do kluba i sve OK.
A ako se ukaze sansa iskoristiti.
Ma ne smijem da kazem kakav osjecaj imam! :mrgreen:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14639 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by mirza_15 »

Ma kada može Tirana napatiti CZ možemo i mi sa ovima igrati.

P.S. dva zadnja veza. Počinjemo defanzivno :mrgreen:
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#14640 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Ultraviolent »

Dajte strim bracoooooooooooooo

Edit.
Naso sam na yt
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#14641 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by karanana »

Ultraviolent wrote: 26/08/2020 19:52 Dajte strim bracoooooooooooooo

Edit.
Naso sam na yt
moze link?
User avatar
sadmire
Posts: 2401
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#14642 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sadmire »

Jbg...morao je golman ovo izvadit, prufula loptu...
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#14643 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by SmokingMan »

Lijep početak.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#14644 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sencobih »

Miličević peh jbg
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#14645 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Nadzorna_ploca »

Obecavajuci.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#14646 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by PhilJacksonIzvala »

Vladanov go, pocinjem da mislim da je Ricken upravu
samog_sira
Posts: 109
Joined: 15/03/2012 01:17

#14647 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by samog_sira »

Jao Kovacevica, ovo bi Alaim uhvatio...
User avatar
sadmire
Posts: 2401
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#14648 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by sadmire »

Ne cine se ovi nista kvalitetniji...moze se s njima igrati, al nije lako nakon takvog pocetka...
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#14649 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Jao koliko im prostora ostavljamo, mogu otici na kafu dok naš priđe, a brzi su od nas i spremniji.
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#14650 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Imaju i oni izgleda Kovačevića :lol:
Post Reply