Dobar nam raspored
Samo zbog Igmana cemo izaci iz Sarajeva u periodu od 3. do 8. kola.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Kapiten Ekvatorijalne Gvineje i bivši fudbaler Tuzla Cityja, Emilio Nsue, novi je fudbaler španskog Intercityja iz Alicantea. Radi se o klubu koji je osvojio titulu u grupi 5 četvrte lige Španije, te je ostvario promociju u viši rang i naredne sezone će igrati među trećeligašima.
Igrat ce se na Grbavici. Htjeli su u Vrapcicima, ali tamo su poceli radovi. Oni na Grbavici, Borac u Modrici.
Čuj jesu li živi!? Vidiš da miriše na nemir i strah, Div se budi, nema više zajebancije, Titani se vraćaju da išamaraju premijerligaške konkubine, Afroditu na kitu i Heru u leru. Svi ste vi samo napaćene lutke iz izloga koje čekaju makroa sa Koševa da vas kupi, nahrani i uvede u Familiju i VIP društvo.
Šta bi ovo protiv Belupa
Da zavaramo protivnike
ti ko da si na dandi pisao postperscitus wrote: ↑21/06/2022 22:26Čuj jesu li živi!? Vidiš da miriše na nemir i strah, Div se budi, nema više zajebancije, Titani se vraćaju da išamaraju premijerligaške konkubine, Afroditu na kitu i Heru u leru. Svi ste vi samo napaćene lutke iz izloga koje čekaju makroa sa Koševa da vas kupi, nahrani i uvede u Familiju i VIP društvo.
Jao, jedva čekam kraj avgusta, kakvo će to šibanje i davljenje da bude jaramaza iz novog grada, ko birvaktile u Tabačkoj džamiji, Feđa mevlevijski šejh maltretira zanesenjaka kadizadeliju Mulalića. Nećeš beštijo praviti Dečiće od Sarajeva! Sikter! A dolazi festival, dolaze turisti, ko će sve to da gleda, kakva se poruka šalje? Sramota braćo napaćena, sramota!![]()
![]()
