Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14626 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14627 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 17/06/2022 11:34
Dobar nam raspored :)
Samo zbog Igmana cemo izaci iz Sarajeva u periodu od 3. do 8. kola.
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#14628 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

1. kolo:
Borac - Predstavnik FSRS (Sloga Doboj ili Krupa)
Sarajevo - Tuzla City
Posušje - Velež
Igman - Široki
Sloboda - Zrinjski
Željezničar - Leotar

Ostatak rasporeda najbolje lige na svijetu i šire:
Spoiler
Show
2. kolo:
Predstavnik FSRS - Leotar
Zrinjski - Željezničar
Široki - Sloboda
Velež - Igman
Tuzla City - Posušje
Borac - Sarajevo

REKLAMA - NASTAVITE ČITATI ISPOD OGLASA

3. kolo:
Sarajevo - Predstavnik FSRS
Posušje - Borac
Igman - Tuzla City
Sloboda - Velež
Željezničar - Široki Brijeg
Leotar - Zrinjski

4. kolo:
Predstavnik FSRS - Zrinjski
Široki - Leotar
Velež - Željezničar
Tuzla City - Sloboda
Borac - Igman
Sarajevo - Posušje

5. kolo:
Posušje - Predstavnik FSRS
Igman - Sarajevo
Sloboda - Borac
Željezničar - Tuzla City
Leotar - Velež
Zrinjski - Široki Brijeg

6. kolo:
Predstavnik FSRS - Široki Brijeg
Velež - Zrinjski
Tuzla City - Leotar
Borac - Željezničar
Sarajevo - Sloboda
Posušje - Igman

7. kolo:
Igman - Predstavnik FSRS
Sloboda - Posušje
Željezničar - Sarajevo
Leotar - Borac
Zrinjski - Tuzla City
Široki Brijeg - Velež

8. kolo:
Predstavnik FSRS - Velež
Tuzla City - Široki Brijeg
Borac - Zrinjski
Sarajevo - Leotar
Posušje - Željezničar
Igman - Sloboda

9. kolo:
Sloboda - Predstavnik FSRS
Željezničar - Igman
Leotar - Posušje
Zrinjski - Sarajevo
Široki Brijeg - Borac
Velež - Tuzla City

10. kolo:
Predstavnik FSRS - Tuzla City
Borac - Velež
Sarajevo - Široki Brijeg
Posušje - Zrinjski
Igman - Leotar
Sloboda - Željezničar

11. kolo:
Željezničar - Predstavnik FSRS
Leotar - Sloboda
Zrinjski - Igman
Široki - Posušje
Velež - Sarajevo
Tuzla City - Borac

Drugi dio sezone će biti odigran suprotno, odnosno zamijenjeni domaćini.
Upišite rezultate, bacite po petobu pa se čitamo nekad krajem novembra :-D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14629 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Anquilla wrote: 17/06/2022 12:54
Samo zbog Igmana cemo izaci iz Sarajeva u periodu od 3. do 8. kola.
Mozda ni to, ako prijave stadion omalenog povremenog premijerligasa :D
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14630 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Iz Cityja u City :D
Kapiten Ekvatorijalne Gvineje i bivši fudbaler Tuzla Cityja, Emilio Nsue, novi je fudbaler španskog Intercityja iz Alicantea. Radi se o klubu koji je osvojio titulu u grupi 5 četvrte lige Španije, te je ostvario promociju u viši rang i naredne sezone će igrati među trećeligašima.
Anquilla wrote: 17/06/2022 12:54 Samo zbog Igmana cemo izaci iz Sarajeva u periodu od 3. do 8. kola.
Igrat ce se na Grbavici. Htjeli su u Vrapcicima, ali tamo su poceli radovi. Oni na Grbavici, Borac u Modrici.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#14631 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by East_side »

Po imenima barem, Borac se dosad najviše pojačao. Još kad uzmemo u obzir Vicu, sudije i sve ostalo, sve mi unaprijed miriše na njihovu titulu. Osim ako Zrinjski ponovo ne pomete ligu pa ih ovi ne mognu stići ni pored ovih navedenih faktora.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70249
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14632 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Ode Dzenis, dodje Fereira :mrgreen:

Ljudi, jestel zivi?
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14633 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

plain vanilla wrote: 21/06/2022 20:45 Ode Dzenis, dodje Fereira :mrgreen:

Ljudi, jestel zivi?
Čuj jesu li živi!? Vidiš da miriše na nemir i strah, Div se budi, nema više zajebancije, Titani se vraćaju da išamaraju premijerligaške konkubine, Afroditu na kitu i Heru u leru. Svi ste vi samo napaćene lutke iz izloga koje čekaju makroa sa Koševa da vas kupi, nahrani i uvede u Familiju i VIP društvo.

Jao, jedva čekam kraj avgusta, kakvo će to šibanje i davljenje da bude jaramaza iz novog grada, ko birvaktile u Tabačkoj džamiji, Feđa mevlevijski šejh maltretira zanesenjaka kadizadeliju Mulalića. Nećeš beštijo praviti Dečiće od Sarajeva! Sikter! A dolazi festival, dolaze turisti, ko će sve to da gleda, kakva se poruka šalje? Sramota braćo napaćena, sramota! :run: :gunjastajl:
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#14634 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

plain vanilla wrote: 21/06/2022 20:45 Ode Dzenis, dodje Fereira :mrgreen:

Ljudi, jestel zivi?
Šta bi ovo protiv Belupa :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70249
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14635 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Bazinga1234 wrote: 22/06/2022 20:12
Šta bi ovo protiv Belupa :mrgreen:
Da zavaramo protivnike :mrgreen:
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#14636 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by F&N »

perscitus wrote: 21/06/2022 22:26
plain vanilla wrote: 21/06/2022 20:45 Ode Dzenis, dodje Fereira :mrgreen:

Ljudi, jestel zivi?
Čuj jesu li živi!? Vidiš da miriše na nemir i strah, Div se budi, nema više zajebancije, Titani se vraćaju da išamaraju premijerligaške konkubine, Afroditu na kitu i Heru u leru. Svi ste vi samo napaćene lutke iz izloga koje čekaju makroa sa Koševa da vas kupi, nahrani i uvede u Familiju i VIP društvo.

Jao, jedva čekam kraj avgusta, kakvo će to šibanje i davljenje da bude jaramaza iz novog grada, ko birvaktile u Tabačkoj džamiji, Feđa mevlevijski šejh maltretira zanesenjaka kadizadeliju Mulalića. Nećeš beštijo praviti Dečiće od Sarajeva! Sikter! A dolazi festival, dolaze turisti, ko će sve to da gleda, kakva se poruka šalje? Sramota braćo napaćena, sramota! :run: :gunjastajl:
ti ko da si na dandi pisao post
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14637 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

jel ovo ode generacijski talenat od kona u hrvatsku....za dzaba :lol:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14638 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Bekric :?
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14639 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ivan Basic zvanicno u Orenburgu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#14640 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Logovan wrote: 24/06/2022 22:00 Ivan Basic zvanicno u Orenburgu.
U cemu?
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#14641 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sve_ovo_ja »

ultima_palabra wrote: 25/06/2022 01:37
Logovan wrote: 24/06/2022 22:00 Ivan Basic zvanicno u Orenburgu.
U cemu?
:D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14642 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Clickbait....

Image
8-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14643 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Vi zaboravili da ste prosle sezone jebali mrtve svima redom i kako ste sezonu zavrsili, sa najvecim budzetom u ligi?

Sta uradi jedna pobjede... :mrgreen:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14644 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Najopasniji su za sebe kad se Qrce :D
last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#14645 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Eno ih, izmigoljili iz rupica. Je li živ FK Željezničar ili se ugasio u međuvremenu? Kace Amerikanac, teško pare prebaciti preko bare? Jbt, teme na vašem pdf aktivne kao i klub vam :lol:
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#14646 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Prije par minuta počela utakmica sa novim premijerligašem Igmanom na našoj ljepotici Grbavici.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14647 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

splinter wrote: 25/06/2022 18:12 Prije par minuta počela utakmica sa novim premijerligašem Igmanom na našoj ljepotici Grbavici.
Otprilike smo tu negdje kvalitetom sa novim premijerligašem .. :-)
Možda oni imaju boljeg trenera.
last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#14648 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Charuga wrote: 26/06/2022 22:13
splinter wrote: 25/06/2022 18:12 Prije par minuta počela utakmica sa novim premijerligašem Igmanom na našoj ljepotici Grbavici.
Otprilike smo tu negdje kvalitetom sa novim premijerligašem .. :-)
Možda oni imaju boljeg trenera.
Eno sad, šta ne valja Sablji?
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#14650 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »



Image
Post Reply