Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14351 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
mogu mislit lesha 
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14352 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
taj falsvagenov 2.0 benzin ni u jednom autu nije valjo, ni u audiju 80, ni u ventu, ni golfu,ni u pasatu, ni skodi oktaviji, to je jos samo jedan dokaz kako smece moze da se prodaje kad je marketing dobar
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14353 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14354 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
a de mi reci sta se tu ima ''stimat'' ???konektovan wrote: ↑05/12/2022 18:48
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#14355 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Slavko Štimac. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14356 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
slavko štimaĆ iz lukavice 
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14357 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da manje troši...bitanga_sa_otesa wrote: ↑05/12/2022 19:10a de mi reci sta se tu ima ''stimat'' ???konektovan wrote: ↑05/12/2022 18:48
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14358 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E ako ovaj audi vrijedi 8500
Nije ni cudo sto qwerty za svog trazi 25 milki
Nije ni cudo sto qwerty za svog trazi 25 milki
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#14359 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Fon Stimler.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
#14361 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14362 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ako je mercedes ispod milion ne bih uopste,kazu on se tek tad razradi 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14363 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
DA ne vracas kilometraze pa istrazujes trzisteKiki_Musampa wrote: ↑05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14364 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Studija na kliks forumu je zapoceta, treba mu za diplomski.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14365 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zadnjih sedam auta koje sam uzeo su imali redom 45000, 0, 0, 75000, 0, 72000.Kiki_Musampa wrote: ↑05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
I skontao sam da bi za mene limit bio do 100000 km.
Naravno to su sve ove poluraspale nepremijum kante tipa Mazda, Fiat, Dacia, Ford… tako da ja nisam mjerodavan.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#14366 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Platinska, dizne, semerinzi...sve se stima rokibitanga_sa_otesa wrote: ↑05/12/2022 19:10a de mi reci sta se tu ima ''stimat'' ???konektovan wrote: ↑05/12/2022 18:48
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14368 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
mozel se stimat falc na felgama ??? ja bi ove zadnje da prosirim prema naprijed??
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14369 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To ces morat s noketom vidjet
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14370 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nismo jos zakopali ratne sjekire,blokiro me 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14371 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To te blokiro na dernek.ba 2008e?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14372 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ma i prije 2008-e
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14374 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako ništa drugo, bar sam se tih starih benzinskih VW motora navozao u raznim autima, a prvenstveno Audijima. 1.6 benzinac sa 55 kw u B2 i B3 pa 2.0 66 kw monopoint u B4 i ovakav kao u ovome 2.0 85 kw ajnšpric.skrbavi-admin wrote: ↑05/12/2022 18:46 taj falsvagenov 2.0 benzin ni u jednom autu nije valjo, ni u audiju 80, ni u ventu, ni golfu,ni u pasatu, ni skodi oktaviji, to je jos samo jedan dokaz kako smece moze da se prodaje kad je marketing dobar
Bilo ih je svakakvih, od onih sa pristojnom kilometražom do onih sa ko zna kolimo km na leđima. Poslednji je bio 2.0 66 kw sa preko 350000 km na satu i volio bih da mi neko objasni konkretno šta je na tim motorima katastrofa?
Kao što i ispod napisah, može biti katastrofa nekome ko neće nimalo da mućne glavom pa očekuje nisku potrošnju. Meni je konkretno ovaj poslednji u gradu trošio ljeti 12-13 plina, zimi 15-16 ako ga voziš kako treba. Ali zato što se pouzdanosti tih motora tiče godinama mi je bio sistem "prst u uvo" i ako treba na bilo koji put.
Vjerovatno još jedan optimista koji je očekivao da mu 2.0 benzinac troši 8 u gradu, pa mu se život zgadio.konektovan wrote: ↑05/12/2022 18:39 Kod mene bivši kolega imao taj B4, 2.0 "poluajnšpric"čovjek u jagomiru završio kako je to dobro auto.
![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#14375 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Na prodaju klasićni automobil u tvornićkom stanju.Evolution_IV wrote: ↑05/12/2022 17:43citroen xm wrote: ↑05/12/2022 16:24 Bi, ali ovde na forumu.![]()
Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.![]()
![]()
![]()
serem se na to govno, cuj 8500![]()
ima boljih auta, koja su i kao nova za ovo bila svemirski brod
Audi 80 B4 2.0 NOV AUTO (8.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50781192/175297
BUKVALNO.

