Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14351 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

mogu mislit lesha :lol:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14352 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

taj falsvagenov 2.0 benzin ni u jednom autu nije valjo, ni u audiju 80, ni u ventu, ni golfu,ni u pasatu, ni skodi oktaviji, to je jos samo jedan dokaz kako smece moze da se prodaje kad je marketing dobar
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14353 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Evolution_IV wrote: 05/12/2022 18:40 mogu mislit lesha :lol:
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14354 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote: 05/12/2022 18:48
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
a de mi reci sta se tu ima ''stimat'' ???
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#14355 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Slavko Štimac. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14356 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

slavko štimaĆ iz lukavice :D
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14357 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote: 05/12/2022 19:10
konektovan wrote: 05/12/2022 18:48
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
a de mi reci sta se tu ima ''stimat'' ???
Da manje troši... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14358 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

E ako ovaj audi vrijedi 8500 :roll:
Nije ni cudo sto qwerty za svog trazi 25 milki :D
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#14359 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

bitanga_sa_otesa wrote: 05/12/2022 19:15 slavko štimaĆ iz lukavice :D
Fon Stimler. :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14360 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote: 05/12/2022 19:24

Da manje troši... :mrgreen:
ima za to alatka :D
Image
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1797
Joined: 11/06/2011 07:36

#14361 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Kiki_Musampa »

Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14362 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

ako je mercedes ispod milion ne bih uopste,kazu on se tek tad razradi :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14363 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Kiki_Musampa wrote: 05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
DA ne vracas kilometraze pa istrazujes trziste :lol:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14364 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Studija na kliks forumu je zapoceta, treba mu za diplomski.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14365 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Kiki_Musampa wrote: 05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
Zadnjih sedam auta koje sam uzeo su imali redom 45000, 0, 0, 75000, 0, 72000.

I skontao sam da bi za mene limit bio do 100000 km.

Naravno to su sve ove poluraspale nepremijum kante tipa Mazda, Fiat, Dacia, Ford… tako da ja nisam mjerodavan.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#14366 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by il dottore »

bitanga_sa_otesa wrote: 05/12/2022 19:10
konektovan wrote: 05/12/2022 18:48
Pa tad 2004-2005 i nije bio leš, vizuelno..al' to sranje niko nije mogao uštimati, napraviti, trošio 15-16 litara..
a de mi reci sta se tu ima ''stimat'' ???
Platinska, dizne, semerinzi...sve se stima roki
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14367 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

EFD22 wrote: 05/12/2022 19:49 Zadnjih sedam auta koje sam uzeo su imali redom 45000, 0, 0, 75000, 0, 72000.
Ovo ti je sest Roki :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14368 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

il dottore wrote: 05/12/2022 19:49

Platinska, dizne, semerinzi...sve se stima roki
mozel se stimat falc na felgama ??? ja bi ove zadnje da prosirim prema naprijed??
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14369 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

To ces morat s noketom vidjet
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14370 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

nismo jos zakopali ratne sjekire,blokiro me :(
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14371 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

To te blokiro na dernek.ba 2008e?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14372 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

ma i prije 2008-e
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14373 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Throttle wrote: 05/12/2022 19:51
EFD22 wrote: 05/12/2022 19:49 Zadnjih sedam auta koje sam uzeo su imali redom 45000, 0, 0, 75000, 0, 72000.
Ovo ti je sest Roki :D
:lol:
Al' ga nadje .. :mrgreen:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#14374 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

skrbavi-admin wrote: 05/12/2022 18:46 taj falsvagenov 2.0 benzin ni u jednom autu nije valjo, ni u audiju 80, ni u ventu, ni golfu,ni u pasatu, ni skodi oktaviji, to je jos samo jedan dokaz kako smece moze da se prodaje kad je marketing dobar
Ako ništa drugo, bar sam se tih starih benzinskih VW motora navozao u raznim autima, a prvenstveno Audijima. 1.6 benzinac sa 55 kw u B2 i B3 pa 2.0 66 kw monopoint u B4 i ovakav kao u ovome 2.0 85 kw ajnšpric.

Bilo ih je svakakvih, od onih sa pristojnom kilometražom do onih sa ko zna kolimo km na leđima. Poslednji je bio 2.0 66 kw sa preko 350000 km na satu i volio bih da mi neko objasni konkretno šta je na tim motorima katastrofa?

Kao što i ispod napisah, može biti katastrofa nekome ko neće nimalo da mućne glavom pa očekuje nisku potrošnju. Meni je konkretno ovaj poslednji u gradu trošio ljeti 12-13 plina, zimi 15-16 ako ga voziš kako treba. Ali zato što se pouzdanosti tih motora tiče godinama mi je bio sistem "prst u uvo" i ako treba na bilo koji put.
konektovan wrote: 05/12/2022 18:39 Kod mene bivši kolega imao taj B4, 2.0 "poluajnšpric" :mrgreen: čovjek u jagomiru završio kako je to dobro auto. :lol:
Vjerovatno još jedan optimista koji je očekivao da mu 2.0 benzinac troši 8 u gradu, pa mu se život zgadio.
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#14375 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Naslovnica »

Evolution_IV wrote: 05/12/2022 17:43
citroen xm wrote: 05/12/2022 16:24 Bi, ali ovde na forumu. :mrgreen:

Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.
:lol: :lol: :lol:

serem se na to govno, cuj 8500 :run:


ima boljih auta, koja su i kao nova za ovo bila svemirski brod
Audi 80 B4 2.0 NOV AUTO (8.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50781192/175297
Na prodaju klasićni automobil u tvornićkom stanju.
BUKVALNO. :lol: :lol: :lol:
Post Reply