Jebiga, imaju sposobne ljude koji su izvrsili jako dobre planove u pravo vrijeme. Svaka im cast.
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14351 Re: Juventus
Juventus posluje jako pametno u nekoliko zadnjih godina, a i trenutna situacija Serie A, koja izgleda toliko ocajna kad se uporedi sa proslom decenijom, Juventusu jos dodje k'o slag na tortu.
Jebiga, imaju sposobne ljude koji su izvrsili jako dobre planove u pravo vrijeme. Svaka im cast.
Jebiga, imaju sposobne ljude koji su izvrsili jako dobre planove u pravo vrijeme. Svaka im cast.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14352 Re: Juventus
Ne igraju, ali ne kontam sto ti je toliko tesko prihvatiti cinjeniceskafiskafsnjak wrote:Dosadni ste s tim...isto kao da za dzabe i igraju sada...I am Happy wrote:Ma dobro, to se zna odavno5 0 5 wrote:mustuluk. khedira, 4 godine.sada je jedino i zvanicno.
Claudio Marchisio, Andea Pirlo, Arturo Vidal,Paul Pogba i Sami Khedira su ukupno kostali klub £11M![]()
![]()
![]()
![]()
Neki plate Matrija isto kao sto je Juve platio Teveza
A sto se tica njihovih plata.... od samog profita kojeg ce napraviti prodajom Pogbe pokriti ce sve pare sto su potrosili na vezni red
Tito_i_Partija wrote:Juventus posluje jako pametno u nekoliko zadnjih godina, a i trenutna situacija Serie A, koja izgleda toliko ocajna kad se uporedi sa proslom decenijom, Juventusu jos dodje k'o slag na tortu.
Jebiga, imaju sposobne ljude koji su izvrsili jako dobre planove u pravo vrijeme. Svaka im cast.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#14353 Re: Juventus
radije nek uce od sevilje kako se uzmaju europski trofejiAtticus Finch wrote:Razlika je što Juventus nužno ne mora prodavati i tako kompenzirati kojekakvim trećim licima koje u startu zanima samo transfer profit.
Igrači se dovode radi sportskog rezultata, a ne da bi bili poligon za prodaju Rusima i Arapima.
-
klopan
- Posts: 627
- Joined: 16/04/2014 12:05
#14354 Re: Juventus
Cestitam juventinima dolazak khedire mislim da ce se
Pokazati kao dobar potez,i da ce te se konkretno jos vise pojacati ove sezone,i zaboravih pitati sta je s onim Caseresom?
Pokazati kao dobar potez,i da ce te se konkretno jos vise pojacati ove sezone,i zaboravih pitati sta je s onim Caseresom?
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14355 Re: Juventus
Povreda. Propustit će i Copu.klopan wrote:sta je s onim Caseresom?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14356 Re: Juventus
http://sportsport.ba/ino_fudbal/-messi- ... ptu/164430
Ma kad malo covjek i skonta , ima logike i pravde da tako bude... potpuno zasluzeno bi bilo .
Ma kad malo covjek i skonta , ima logike i pravde da tako bude... potpuno zasluzeno bi bilo .
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14357 Re: Juventus
Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar. 
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14358 Re: Juventus
Kedira je strašan.

- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#14359 Re: Juventus
go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dameBianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar.
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#14360 Re: Juventus
ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistemsupercali wrote:go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dameBianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#14361 Re: Juventus
nisi ti tu da kontassalle_eh1986 wrote:ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistemsupercali wrote:go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dameBianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar.
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#14362 Re: Juventus
morebitsupercali wrote:nisi ti tu da kontassalle_eh1986 wrote:ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistemsupercali wrote: go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dame
a i nemora
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14363 Re: Juventus
Bolje da ga je otac u saksiju izdrko.salle_eh1986 wrote:ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistemsupercali wrote:go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dameBianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#14364 Re: Juventus
zamolit cu te fino da mi ne pominjes oca ni pod raznoMohamad Sissoko wrote: Bolje da ga je otac u saksiju izdrko.
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14365 Re: Juventus
ne odgovaratje trolu respi, samo na ignore 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14366 Re: Juventus

Squinzi izjavio da želimo Zazu.
Pa daj jbt šta vide u njemu, bacanje 15 mil.
Vrati Berardija, isprobaj ga preko ljeta pa odluči šta i kako, bar ima statistiku, za razliku od ovog panja.
Ostalo po starom, Pirlo kupio kuću u New Yorku, Pogba još nije siguran, da l' Manchester ili Pariz, Vidal je u Londonu, Tevez se isto dvoumi, more bit Madrid, more bit Pariz, a bogami ni domovina nije isključena.
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
- Bosanski_kralj
- Posts: 10201
- Joined: 31/03/2007 00:07
#14368 Re: Juventus
Da glumi zadnjeg veznog u napadu. Momak slabo kvaliteta ima, pa to pokušava nadoknaditi trkom. U Bajernu, u kojem bih i ja mogao biti napadač, jedva 15 golova dao u BL, dok je u Atletiko Madridu pokazao svoje pravo lice.insaneinthebrain wrote:jebo ih mandzukic, koji ce nam qrc on![]()
http://sportsport.ba/ino_fudbal/mario-m ... usa/165047
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14369 Re: Juventus
gledaj ovog sta radi, hoce da pogine. nikad pameti doci
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/vidal ... /150617036
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/vidal ... /150617036
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14370 Re: Juventus
Vidal. Golem fejspalm.
Tevezu sretno.
Sad je jasno da nam treba kvalitetan ofanzivni veznjak. Ne smije se ući u sezonu bez toga.
Tevezu sretno.
Sad je jasno da nam treba kvalitetan ofanzivni veznjak. Ne smije se ući u sezonu bez toga.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14371 Re: Juventus
Tomas MilerAtticus Finch wrote:Vidal. Golem fejspalm.
Tevezu sretno.
Sad je jasno da nam treba kvalitetan ofanzivni veznjak. Ne smije se ući u sezonu bez toga.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#14372 Re: Juventus
Mandzo u ponedeljak na ljekarskom Talijani pisu sve dogovoreno
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14373 Re: Juventus
Dobrodoso Mario.
Llorente haman noga.
Llorente haman noga.
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14374 Re: Juventus
cuj mandzukic, koji idioti 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14375 Re: Juventus
Vala bolje nego da je Dijamant
ovaj bar pokazuje zelju na terenu. I sasvim solidna zamjena za Llorentea.
