Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14351 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Juventus posluje jako pametno u nekoliko zadnjih godina, a i trenutna situacija Serie A, koja izgleda toliko ocajna kad se uporedi sa proslom decenijom, Juventusu jos dodje k'o slag na tortu.

Jebiga, imaju sposobne ljude koji su izvrsili jako dobre planove u pravo vrijeme. Svaka im cast. :thumbup:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14352 Re: Juventus

Post by I am Happy »

skafiskafsnjak wrote:
I am Happy wrote:
5 0 5 wrote:mustuluk. khedira, 4 godine.
Ma dobro, to se zna odavno :) sada je jedino i zvanicno.

Claudio Marchisio, Andea Pirlo, Arturo Vidal,Paul Pogba i Sami Khedira su ukupno kostali klub £11M :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dosadni ste s tim...isto kao da za dzabe i igraju sada...
Ne igraju, ali ne kontam sto ti je toliko tesko prihvatiti cinjenice :? Juve je ovdje gdje jeste iskljucio zbog fenomenalnih trasfera....
Neki plate Matrija isto kao sto je Juve platio Teveza :lol: :lol: :lol:

A sto se tica njihovih plata.... od samog profita kojeg ce napraviti prodajom Pogbe pokriti ce sve pare sto su potrosili na vezni red

Tito_i_Partija wrote:Juventus posluje jako pametno u nekoliko zadnjih godina, a i trenutna situacija Serie A, koja izgleda toliko ocajna kad se uporedi sa proslom decenijom, Juventusu jos dodje k'o slag na tortu.

Jebiga, imaju sposobne ljude koji su izvrsili jako dobre planove u pravo vrijeme. Svaka im cast. :thumbup:
:thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14353 Re: Juventus

Post by supercali »

Atticus Finch wrote:Razlika je što Juventus nužno ne mora prodavati i tako kompenzirati kojekakvim trećim licima koje u startu zanima samo transfer profit.

Igrači se dovode radi sportskog rezultata, a ne da bi bili poligon za prodaju Rusima i Arapima.
radije nek uce od sevilje kako se uzmaju europski trofeji
klopan
Posts: 627
Joined: 16/04/2014 12:05

#14354 Re: Juventus

Post by klopan »

Cestitam juventinima dolazak khedire mislim da ce se
Pokazati kao dobar potez,i da ce te se konkretno jos vise pojacati ove sezone,i zaboravih pitati sta je s onim Caseresom?
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14355 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

klopan wrote:sta je s onim Caseresom?
Povreda. Propustit će i Copu.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#14356 Re: Juventus

Post by skafiskafsnjak »

http://sportsport.ba/ino_fudbal/-messi- ... ptu/164430

Ma kad malo covjek i skonta , ima logike i pravde da tako bude... potpuno zasluzeno bi bilo .
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14357 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar. :-D
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14358 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Kedira je strašan.

8-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14359 Re: Juventus

Post by supercali »

Bianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar. :-D
go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dame
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14360 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

supercali wrote:
Bianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar. :-D
go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dame
ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistem ;)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14361 Re: Juventus

Post by supercali »

salle_eh1986 wrote:
supercali wrote:
Bianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar. :-D
go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dame
ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistem ;)
nisi ti tu da kontas
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14362 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

supercali wrote:
salle_eh1986 wrote:
supercali wrote: go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dame
ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistem ;)
nisi ti tu da kontas
morebit
a i nemora
;)
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14363 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

salle_eh1986 wrote:
supercali wrote:
Bianconeri1988 wrote:Pa prvih 11 Juventusa u finalu je koštalo kao Neymar. :-D
go neymara u finalu kosta haman ko budzet stare dame
ako sam dobro skontao na šta ciljaš, fulao si ne zemlju već sunčev sistem ;)
Bolje da ga je otac u saksiju izdrko.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14364 Re: Juventus

Post by supercali »

Mohamad Sissoko wrote: Bolje da ga je otac u saksiju izdrko.
zamolit cu te fino da mi ne pominjes oca ni pod razno
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14365 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

ne odgovaratje trolu respi, samo na ignore :thumbup:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14366 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image

Squinzi izjavio da želimo Zazu. :zid:

Pa daj jbt šta vide u njemu, bacanje 15 mil.

Vrati Berardija, isprobaj ga preko ljeta pa odluči šta i kako, bar ima statistiku, za razliku od ovog panja.

Ostalo po starom, Pirlo kupio kuću u New Yorku, Pogba još nije siguran, da l' Manchester ili Pariz, Vidal je u Londonu, Tevez se isto dvoumi, more bit Madrid, more bit Pariz, a bogami ni domovina nije isključena. :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14367 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

jebo ih mandzukic, koji ce nam qrc on :roll:

http://sportsport.ba/ino_fudbal/mario-m ... usa/165047
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10201
Joined: 31/03/2007 00:07

#14368 Re: Juventus

Post by Bosanski_kralj »

insaneinthebrain wrote:jebo ih mandzukic, koji ce nam qrc on :roll:

http://sportsport.ba/ino_fudbal/mario-m ... usa/165047
Da glumi zadnjeg veznog u napadu. Momak slabo kvaliteta ima, pa to pokušava nadoknaditi trkom. U Bajernu, u kojem bih i ja mogao biti napadač, jedva 15 golova dao u BL, dok je u Atletiko Madridu pokazao svoje pravo lice.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14369 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

gledaj ovog sta radi, hoce da pogine. nikad pameti doci :roll:

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/vidal ... /150617036
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14370 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Vidal. Golem fejspalm.

Tevezu sretno.

Sad je jasno da nam treba kvalitetan ofanzivni veznjak. Ne smije se ući u sezonu bez toga.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14371 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Atticus Finch wrote:Vidal. Golem fejspalm.

Tevezu sretno.

Sad je jasno da nam treba kvalitetan ofanzivni veznjak. Ne smije se ući u sezonu bez toga.
Tomas Miler :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#14372 Re: Juventus

Post by missko »

Mandzo u ponedeljak na ljekarskom Talijani pisu sve dogovoreno
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14373 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Dobrodoso Mario.
Llorente haman noga.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14374 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

cuj mandzukic, koji idioti :roll:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14375 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Vala bolje nego da je Dijamant :D ovaj bar pokazuje zelju na terenu. I sasvim solidna zamjena za Llorentea.
Post Reply