Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#14026 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koliko je Quattro verzija te motorizacije, da li uopste postoji?
-
adv.K
- Posts: 271
- Joined: 08/05/2012 19:45
#14027 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za pojam trenutnih cijena novih automobila, taj A4 2.0 TFSI S tronic za 67500 KM ili manuelac za 64000 KM je sasvim korektna ponuda. Pored toga bile su skoro super opremljene skode superb za rusko trziste, isto 2.0 TSI sa 190 ks, za od 61500 do 69000 KM (jos jedna ostala u BL po toj cijeni). A nisu lose ni ove octavie za rusko trziste 1.4 TSI 150ks DSG 8 za cca 47000 KM. Moze se naci vec nesto kome je potrebno novo vozilo.
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14028 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E za ove octavije mi nje bilo jasno....nudile se isključivo sa 1.5 tsi motorima kod nas, kad odjednom i 1.4 tsi se prodaje.adv.K wrote: ↑21/11/2022 17:47 Za pojam trenutnih cijena novih automobila, taj A4 2.0 TFSI S tronic za 67500 KM ili manuelac za 64000 KM je sasvim korektna ponuda. Pored toga bile su skoro super opremljene skode superb za rusko trziste, isto 2.0 TSI sa 190 ks, za od 61500 do 69000 KM (jos jedna ostala u BL po toj cijeni). A nisu lose ni ove octavie za rusko trziste 1.4 TSI 150ks DSG 8 za cca 47000 KM. Moze se naci vec nesto kome je potrebno novo vozilo.
- permanentan
- Posts: 493
- Joined: 30/01/2008 14:11
#14029 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Model za egipatsko trziste, doslo ih je dosta, 1.4 tsi 110kW sa automatskim 8brzinskim mjenjacem (nije dsg).
Odlican auto za 45k KM
Odlican auto za 45k KM
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14030 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koji je to mjenjac jbt?permanentan wrote: ↑21/11/2022 18:58 Model za egipatsko trziste, doslo ih je dosta, 1.4 tsi 110kW sa automatskim 8brzinskim mjenjacem (nije dsg).
Odlican auto za 45k KM
A i audi je neko strano trziste (istocno) tako mi djeluje
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14031 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
NIje DSG?permanentan wrote: ↑21/11/2022 18:58 Model za egipatsko trziste, doslo ih je dosta, 1.4 tsi 110kW sa automatskim 8brzinskim mjenjacem (nije dsg).
Odlican auto za 45k KM
Vidim pise 8+R. Pa koji je onda mjenjac u pitanju ?
- permanentan
- Posts: 493
- Joined: 30/01/2008 14:11
#14032 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Klasicni automatik 8 +R
A audi A4 je narucen za nase trziste, samo spakovan tako da bude atraktivna cijena.
A audi A4 je narucen za nase trziste, samo spakovan tako da bude atraktivna cijena.
-
Seawolf
- Posts: 9166
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14033 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Volkswagen AQ450, u široj javnosti poznatiji kao Aisin AWF8F45.Optimist wrote: ↑21/11/2022 20:22NIje DSG?permanentan wrote: ↑21/11/2022 18:58 Model za egipatsko trziste, doslo ih je dosta, 1.4 tsi 110kW sa automatskim 8brzinskim mjenjacem (nije dsg).
Odlican auto za 45k KM
Vidim pise 8+R. Pa koji je onda mjenjac u pitanju ?
- skrbavi-admin
- Posts: 7117
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14034 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jos siroj javnosti poznat kao qrton od mjenjaca.... 
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14036 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Volvo kompletan ako je taj mjenjac
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14037 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Onda je to najbolji auto koji se moze kupiti.
Kako si govori, da ima TSI, da ima Aisin i da je upakovan u Captur odijelo.
Vazda nesto fali
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#14039 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja vozim taj Aisin.. Nije los mjenjac..
- skrbavi-admin
- Posts: 7117
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14040 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kolko ima konjskih snaga taj tvoj ajsin?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#14041 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Primamljive ove oktavije, samo ovo tudje trziste…gdje li je kvaka?
-
Seawolf
- Posts: 9166
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14042 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne valja 1.4 TSI, treba biti 1.5 TSI.sime_cipol wrote: ↑21/11/2022 21:18Onda je to najbolji auto koji se moze kupiti.
Kako si govori, da ima TSI, da ima Aisin i da je upakovan u Captur odijelo.
Vazda nesto fali![]()
-
Seawolf
- Posts: 9166
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14043 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opel (Astra L i Mokka B).
-
Seawolf
- Posts: 9166
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14044 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od vozila iz VW grupe ide u:
Volkswagen Crafter / MAN TGE, produkcija od 2017-e (samo varijante sa poprečno ugrađenim motorom);
Volkswagen Tiguan, produkcija od 2017-e (samo USA tržište);
Volkswagen Atlas, produkcija od 2017-e (samo USA tržište);
Volkswagen Golf, produkcija od 2017-e (samo Mk 7 USA tržište i Mk 8 australijsko tržište);
Volkswagen Jetta, produkcija od 2018-e (samo USA tržište);
Volkswagen Arteon, produkcija od 2018-e (samo USA tržište);
Volkswagen Taos, produkcija od 2021-e (samo varijante sa prednjim pogonom);
Škoda Karoq, produkcija od 2017-e (samo australijsko tržište) i
Škoda Octavia, produkcija od 2019-e (samo neka tržišta).
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#14045 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Aisin automatici beton mjenjaci… turali su ih i sa VR6 motorima 3.2 i 3.6 mogu kamaru Nm podnijet… 
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14047 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14048 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako sam dobro upratio, 1.4TSI sa 140ks nije valjao, a ovaj od 150ks je dobar?Seawolf wrote: ↑22/11/2022 00:33Ne valja 1.4 TSI, treba biti 1.5 TSI.sime_cipol wrote: ↑21/11/2022 21:18
Onda je to najbolji auto koji se moze kupiti.
Kako si govori, da ima TSI, da ima Aisin i da je upakovan u Captur odijelo.
Vazda nesto fali![]()
-
Seawolf
- Posts: 9166
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14049 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Teško je pomiriti se s tom činjenicom.
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14050 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opel nikad bolji nije bio... 
