Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13876 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Edin H. »

Pitar sa Kariba wrote: 03/04/2022 16:57 Cuj cista pobjeda! :lol:
Peticu im ljudi trebali dati!! :-)
I najvećim gigantima se desi da imaju loš dan i lošu koordinaciju u odbrani. :oops:
User avatar
armin071
Posts: 6553
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#13877 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

U odnosu na onaj smor od tekme iz Trebinja, ovo danas je bilo i više nego gledljivo :thumbup: Ali generalno tuga na šta je sarajevski sport u globalu spao….. U košarci, fudbalu, rukometu….. Tuga, tuga….
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#13878 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ludzak »

Meni je vazda bila šega ta napaljenost na Sarajevo i Željezničar. A niti prvi, niti drugi ne mogu prici Zrinjskom.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#13879 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Ludzak wrote: 03/04/2022 17:32 Meni je vazda bila šega ta napaljenost na Sarajevo i Željezničar. A niti prvi, niti drugi ne mogu prici Zrinjskom.
Kako mislis prici?!
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#13880 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ludzak »

Pitar sa Kariba wrote: 03/04/2022 17:38
Ludzak wrote: 03/04/2022 17:32 Meni je vazda bila šega ta napaljenost na Sarajevo i Željezničar. A niti prvi, niti drugi ne mogu prici Zrinjskom.
Kako mislis prici?!
Po kvalitetu.
A i po titulama.
User avatar
Logovan
Posts: 102855
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13881 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ludzak wrote: 03/04/2022 17:41
Pitar sa Kariba wrote: 03/04/2022 17:38

Kako mislis prici?!
Po kvalitetu.
A i po titulama.
Bolje ti to pogledaj oko titula. :D A titule nisu jedini trofeji, valjda je ovo jasno. Znaci Zrinjski jos puno pure da bi se mogao ravnati sa Sarajevom i Zeljeznicarem.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#13882 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by vicious »

Valjda treba da budemo napaljeni na Zrinjski, šta li :lol:
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#13883 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Van Halen »

Aaaaaaahhh Zrinjaaaaa :izet:
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13884 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Sarajevskim klubovima kao da nije u interesu da izadju u europu.Jebo te ko da gledaju rezultate borca pa kazu i mi ce mo tako.HajSaima sansu preko kupa ali i to je upitno kako igraju,ali Zeljo koji je bio skoro kandidat za isapdanje s obzirom na raspored borca do kraja mogli su se juce prikljuciti borbi za europu ili su se vec ranije predali pa kazu ne treba nam ni zasto da poguramo posusje za opstanak
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13885 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Ma kakvi mi i Europa.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#13886 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Mi smo u skladu sa ocekivanjima ili cak iznad kad se zna kakva nam je ekipa, strucni stab, uprava i finansijska situacija.

S druge strane, Sarajevo bi trebalo biti bar suvereno na drugom mjestu ili da se tacka sa Zrinjskim za titulu.
User avatar
Logovan
Posts: 102855
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13887 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

FK Borac kažnjen je od Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH zbog ponašanja navijača na revanš utakmici četvrtfinala Kupa BiH, odigranoj 16. marta protiv Tuzla Cityja na Gradskom stadionu u Banjaluci.

Navijači Borca su tada izvisili zastavu Rusije, pruživši podršku ruskoj invaziji na Ukrajinu, a također su izvisili i transparent na kojem je pisalo: "Đenerale, sretan rođendan".

Inače, "đeneral" na kojeg se ova poruka odnosila je Ratko Mladić, osuđeni ratni zločinac, koji je rođen 12. marta, a meč sa Tuzla Cityjem bio je prva prilika za navijače Borca da mu pruže na domaćem terenu podršku i čestitaju rođendan.

U objavi Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH, stoji sljedeće:

"FK ‘BORAC’ Banja Luka, izriče se NOVČANA KAZNA u iznosu od 3.000,00 (trihiljade) KM , zbog prekršaja iz člana člana 57. stav 1. tačka a), (upotreba pirotehničkih sredstava) i člana 80. Stav 1. (Rasizam i drugi oblici diskriminacije), Disciplinskog pravilnika NS/FS BiH, na utakmici završnice ¼ finala KUP - a BiH, sezona 2021/22, između FK ’Borac’ Banja Luka - FK ‘Tuzla City’ Tuzla (1:2 pen. 3:4), odigranoj dana 16.03.2022. godine na grdaskom stadionu u Banja Luci. 2. FK ‘Borac’ Banja Luka, dužan je uplatiti novčanu kaznu na račun NS/FS BiH u roku od 15 dana od dana pravosnažnosti odluke".
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#13888 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perfect_guy »

da je ko od naših ovdje, bilo bi 303 hiljade
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13889 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Ocekujem da zrinjski uopste nece zapeti u B.Luci plus sudije koje na biciklima mogu doci na stadion.I ako kojim slucajem dobiju boras Sa ce opet da zajebe stvar jer ovu ublehu sto su doveli na klupu vjerovatno ce ih kostati europe.
User avatar
Logovan
Posts: 102855
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13890 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Tuzla - Radnik 3:3 :-)
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#13891 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by emigrazione »

Pokušavaš na sve moguće načine da mentalno spremiš ekipu, ali ne može u rezervoar od 20 litara stati 30, kontaš
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13892 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Edin H. »

emigrazione wrote: 09/04/2022 17:03
Pokušavaš na sve moguće načine da mentalno spremiš ekipu, ali ne može u rezervoar od 20 litara stati 30, kontaš
Edis prekucao Ničea :oops:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13893 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Ne može Zrinjski faul da dobije u BL :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13894 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Grbicu familiju ti svoju jebo,obuci bocev dres
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13895 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

2:20 prekršaji. 0:4 žuti kartoni :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#13896 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

mirza_15 wrote: 09/04/2022 18:46 2:20 prekršaji. 0:4 žuti kartoni :lol:
Kako nece kad je sudija biciklom dosao na utakmicu....sve posteno :lol: :lol: pa ko koga zajebe :D
User avatar
armin071
Posts: 6553
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#13897 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Majke mi mene je stid bilo gledati onog cirkusanta Grbića. Zrinjski vasiona za ostale klubove u ligi više organizaciono a to naravno pravi sve ostalo….
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13898 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Gruba igra igraca zrinjskog, antifudbal.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13899 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

agnostic_front wrote: 09/04/2022 20:09 Gruba igra igraca zrinjskog, antifudbal.
:mrgreen:

Samo 21 udarac čini mi se. Ne bi toliko imali da nisu tukli :mrgreen:
Borac pošteno igrao, napravio samo tri prekršaja pa nisu mogli toliko udaraca da upute prema golu. Samo 4. Jedan u okvir gola.
Last edited by mirza_15 on 09/04/2022 21:38, edited 1 time in total.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23434
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#13900 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Pokazao bi Borac vise, ali tukli ih :D
Post Reply