I najvećim gigantima se desi da imaju loš dan i lošu koordinaciju u odbrani.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53656
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#13876 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- armin071
- Posts: 6553
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#13877 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
U odnosu na onaj smor od tekme iz Trebinja, ovo danas je bilo i više nego gledljivo
Ali generalno tuga na šta je sarajevski sport u globalu spao….. U košarci, fudbalu, rukometu….. Tuga, tuga….
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#13878 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Meni je vazda bila šega ta napaljenost na Sarajevo i Željezničar. A niti prvi, niti drugi ne mogu prici Zrinjskom.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#13880 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Po kvalitetu.
A i po titulama.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13881 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#13882 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Valjda treba da budemo napaljeni na Zrinjski, šta li 
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#13883 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Aaaaaaahhh Zrinjaaaaa 
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13884 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sarajevskim klubovima kao da nije u interesu da izadju u europu.Jebo te ko da gledaju rezultate borca pa kazu i mi ce mo tako.HajSaima sansu preko kupa ali i to je upitno kako igraju,ali Zeljo koji je bio skoro kandidat za isapdanje s obzirom na raspored borca do kraja mogli su se juce prikljuciti borbi za europu ili su se vec ranije predali pa kazu ne treba nam ni zasto da poguramo posusje za opstanak
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#13885 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma kakvi mi i Europa.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13886 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mi smo u skladu sa ocekivanjima ili cak iznad kad se zna kakva nam je ekipa, strucni stab, uprava i finansijska situacija.
S druge strane, Sarajevo bi trebalo biti bar suvereno na drugom mjestu ili da se tacka sa Zrinjskim za titulu.
S druge strane, Sarajevo bi trebalo biti bar suvereno na drugom mjestu ili da se tacka sa Zrinjskim za titulu.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13887 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
FK Borac kažnjen je od Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH zbog ponašanja navijača na revanš utakmici četvrtfinala Kupa BiH, odigranoj 16. marta protiv Tuzla Cityja na Gradskom stadionu u Banjaluci.
Navijači Borca su tada izvisili zastavu Rusije, pruživši podršku ruskoj invaziji na Ukrajinu, a također su izvisili i transparent na kojem je pisalo: "Đenerale, sretan rođendan".
Inače, "đeneral" na kojeg se ova poruka odnosila je Ratko Mladić, osuđeni ratni zločinac, koji je rođen 12. marta, a meč sa Tuzla Cityjem bio je prva prilika za navijače Borca da mu pruže na domaćem terenu podršku i čestitaju rođendan.
U objavi Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH, stoji sljedeće:
"FK ‘BORAC’ Banja Luka, izriče se NOVČANA KAZNA u iznosu od 3.000,00 (trihiljade) KM , zbog prekršaja iz člana člana 57. stav 1. tačka a), (upotreba pirotehničkih sredstava) i člana 80. Stav 1. (Rasizam i drugi oblici diskriminacije), Disciplinskog pravilnika NS/FS BiH, na utakmici završnice ¼ finala KUP - a BiH, sezona 2021/22, između FK ’Borac’ Banja Luka - FK ‘Tuzla City’ Tuzla (1:2 pen. 3:4), odigranoj dana 16.03.2022. godine na grdaskom stadionu u Banja Luci. 2. FK ‘Borac’ Banja Luka, dužan je uplatiti novčanu kaznu na račun NS/FS BiH u roku od 15 dana od dana pravosnažnosti odluke".
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#13888 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
da je ko od naših ovdje, bilo bi 303 hiljade
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13889 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ocekujem da zrinjski uopste nece zapeti u B.Luci plus sudije koje na biciklima mogu doci na stadion.I ako kojim slucajem dobiju boras Sa ce opet da zajebe stvar jer ovu ublehu sto su doveli na klupu vjerovatno ce ih kostati europe.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13890 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tuzla - Radnik 3:3 
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#13891 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pokušavaš na sve moguće načine da mentalno spremiš ekipu, ali ne može u rezervoar od 20 litara stati 30, kontaš
- Edin H.
- Posts: 53656
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#13892 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Edis prekucao Ničeaemigrazione wrote: ↑09/04/2022 17:03Pokušavaš na sve moguće načine da mentalno spremiš ekipu, ali ne može u rezervoar od 20 litara stati 30, kontaš
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13893 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne može Zrinjski faul da dobije u BL 
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13894 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Grbicu familiju ti svoju jebo,obuci bocev dres
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13895 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
2:20 prekršaji. 0:4 žuti kartoni 
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- armin071
- Posts: 6553
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#13897 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Majke mi mene je stid bilo gledati onog cirkusanta Grbića. Zrinjski vasiona za ostale klubove u ligi više organizaciono a to naravno pravi sve ostalo….
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#13898 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gruba igra igraca zrinjskog, antifudbal.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13899 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Samo 21 udarac čini mi se. Ne bi toliko imali da nisu tukli
Borac pošteno igrao, napravio samo tri prekršaja pa nisu mogli toliko udaraca da upute prema golu. Samo 4. Jedan u okvir gola.
Last edited by mirza_15 on 09/04/2022 21:38, edited 1 time in total.
- sime_cipol
- Posts: 23435
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#13900 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pokazao bi Borac vise, ali tukli ih 
