Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12926 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
Prvi reket gradskog vijeca

ImageImage
Last edited by noviclan on 08/04/2021 18:35, edited 1 time in total.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#12927 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Iker C »

Mali Jasmin Ademovic je mangup jedan kroz jedan, tu je skroz na babu. Neki dan su se okrznuli ramenima on i Zaha, bilo je napeto.
Da nisu politicari rijesili bi to oni na mahalski nacin...
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12928 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

noviclan wrote: 08/04/2021 18:26
Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
Prvi reket gradskog vijeca

ImageImage
Korona klaster par ekselans....nadam se da ce ih kazniti uredno, red bi bio...
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12929 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

Ahaaa hoce hoce, kad nosi funkciju onda si imun na covid-21
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12930 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

emmir1 wrote: 08/04/2021 16:51
Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru


Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.

Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.

Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
Uprati sta te sprjecava,tad ti ni moji navodi nece bit upitni.

O kakvim slovima ti pricas.

Skaka je maskota ovog grada,a ovaj tvoj obicna papcina.

Evo ti jos jedna.
Gradonacelnica ima multietnicku pozadinu.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12931 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 08/04/2021 17:54
emmir1 wrote: 08/04/2021 16:51
Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru


Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.

Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.

Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
Meni je samo drago sto ova SDA ergela ima iskustva sa javnim nastupima pa su kredibilni da svima drze slovo. Nije svako rodjen za javne nastupe, treba vremena i prakse. Svjestan si da te gleda ogroman broj ljudi. Trema je.
Zato je genetski rodjen za drzavne sise.
Utom ce mu i mandat proc.
Hoceli imat tremu kad stane pred bankomat, hoce al u k....
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12932 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 08/04/2021 20:01
Styling wrote: 08/04/2021 17:54
emmir1 wrote: 08/04/2021 16:51



Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.

Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.

Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
Meni je samo drago sto ova SDA ergela ima iskustva sa javnim nastupima pa su kredibilni da svima drze slovo. Nije svako rodjen za javne nastupe, treba vremena i prakse. Svjestan si da te gleda ogroman broj ljudi. Trema je.
Zato je genetski rodjen za drzavne sise.
Utom ce mu i mandat proc.
Hoceli imat tremu kad stane pred bankomat, hoce al u k....
Da li to osjetim ton ljubomore? Kako bi ti govorio da te u jednom trenutku gleda hiljade ljudi i, bas kao sto ti radis, trazi gresku u svakoj rijeci?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12933 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

noviclan wrote: 08/04/2021 15:09
Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
Sreca pa mu stalni vijecnik Uk pomoze
Ma da je srece Uk je i trebao bit na njegovom mjestu,al nije gen.predodredjen.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12934 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 08/04/2021 20:10
noviclan wrote: 08/04/2021 15:09
Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
Sreca pa mu stalni vijecnik Uk pomoze
Ma da je srece Uk je i trebao bit na njegovom mjestu,al nije gen.predodredjen.
Kao najbrojnija i najjaca stranka u kantonu NiP ima pravo na ovu funkciju. Sta treba, sve bitne funkcije u kantonu prepustiti koalicionim partnerima koji nemaju ni blizu toliko glasova. Dobili su premijera, dobili su gradonacelnika, dosta im.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12935 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 08/04/2021 20:06
Patton44 wrote: 08/04/2021 20:01
Styling wrote: 08/04/2021 17:54

Meni je samo drago sto ova SDA ergela ima iskustva sa javnim nastupima pa su kredibilni da svima drze slovo. Nije svako rodjen za javne nastupe, treba vremena i prakse. Svjestan si da te gleda ogroman broj ljudi. Trema je.
Zato je genetski rodjen za drzavne sise.
Utom ce mu i mandat proc.
Hoceli imat tremu kad stane pred bankomat, hoce al u k....
Da li to osjetim ton ljubomore? Kako bi ti govorio da te u jednom trenutku gleda hiljade ljudi i, bas kao sto ti radis, trazi gresku u svakoj rijeci?
Kad i gdje je njega gledalo hiljade ljudi.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12936 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 08/04/2021 20:19
Styling wrote: 08/04/2021 20:06
Patton44 wrote: 08/04/2021 20:01
Zato je genetski rodjen za drzavne sise.
Utom ce mu i mandat proc.
Hoceli imat tremu kad stane pred bankomat, hoce al u k....
Da li to osjetim ton ljubomore? Kako bi ti govorio da te u jednom trenutku gleda hiljade ljudi i, bas kao sto ti radis, trazi gresku u svakoj rijeci?
Kad i gdje je njega gledalo hiljade ljudi.
Pa jutros na sjednici. Gledao si i ti vjerujem.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12937 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Patton44 wrote: 08/04/2021 19:45
emmir1 wrote: 08/04/2021 16:51
Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru


Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.

Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.

Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
Uprati sta te sprjecava,tad ti ni moji navodi nece bit upitni.

O kakvim slovima ti pricas.

Skaka je maskota ovog grada,a ovaj tvoj obicna papcina.

Evo ti jos jedna.
Gradonacelnica ima multietnicku pozadinu.

Vidi druže.

Ti si prilično nepismen i kao takav nisi kompetentan da analiziraš bilo čije izražavanje.

Možeš naravno da pišeš zlurade komentare, ali oni nisu ništa više od tog, znači zluradi komentari.

Nadalje, Ademovic nije moj, potpuno je ostvarena i uspješna osoba.

Nazivaš ga papčinom bez da si ga upoznao i na taj način razvio mišljenje.

Dok si ti tako mahalao da ti kažem šta je on radio.

Kao djete ustajao svako jutro i išao na trening, dok je njegova generacija obilazila kafane on je trenirao i imao svoj cilj.

Reprezentativac, državni prvak, kao takav se SAM izborio za stipendiju i odabrao univerzitet koji mu je pokrio najveći dio školovanja.
Postao najbolji stipendista u istoriji tog univerziteta.

Vratio se u Evropu i otišao na školovanje u Grenobl, gdje je opet sve sam platio tako što je igrao tenis za lokalni tim.

Povratkom u BIH osnovao svoju firmu koja i dan danas radi.

U projekat NIP se od početka uključio, dao ogroman doprinos, radio na tome po 10 sati dnevno.

Došao na listu u općini Centar gdje ga narod bira velikim brojem glasova.


Dečko mlad, obrazovan, sposoban, govori nekoliko jezika.


I nadje se neki lik na forumu koji pljuje po tome.

Stvarno ne razumijem, trebaš imati prilično nisko sampoštovanje da sebi dozvoliš pljuvat nečiji ogroman trud i zalaganje.

Ja sam već pisao da Jasmina znam, ne znam ga kroz politiku, nego kroz sport..

Tvrdim da će biti osvježenje, da od njega možemo očekivati samo iskrene i pozitivne stvari.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12938 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 08/04/2021 20:15
Patton44 wrote: 08/04/2021 20:10
noviclan wrote: 08/04/2021 15:09

Sreca pa mu stalni vijecnik Uk pomoze
Ma da je srece Uk je i trebao bit na njegovom mjestu,al nije gen.predodredjen.
Kao najbrojnija i najjaca stranka u kantonu NiP ima pravo na ovu funkciju. Sta treba, sve bitne funkcije u kantonu prepustiti koalicionim partnerima koji nemaju ni blizu toliko glasova. Dobili su premijera, dobili su gradonacelnika, dosta im.
Ko spori NIP-u to mjesto, sporan je kandidat.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12939 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

I kažu problem sto je Kemin sin.

Dok je Kemo ulazio u vatru i izvlačio svoje saborce po prvim linijama, neki su virili iz trezora.

Nažalost danas su izgleda više cjenjeni oni koji su virli iz trezora.

Ili oni koji javno kažu da su iz rata izašli sa 20 km, a odmah nakon rata postali multimilioneri.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12940 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 08/04/2021 20:28
Styling wrote: 08/04/2021 20:15
Patton44 wrote: 08/04/2021 20:10 Ma da je srece Uk je i trebao bit na njegovom mjestu,al nije gen.predodredjen.
Kao najbrojnija i najjaca stranka u kantonu NiP ima pravo na ovu funkciju. Sta treba, sve bitne funkcije u kantonu prepustiti koalicionim partnerima koji nemaju ni blizu toliko glasova. Dobili su premijera, dobili su gradonacelnika, dosta im.
Ko spori NIP-u to mjesto, sporan je kandidat.
Kandidat je dobio legitimitet glasaca, legitimitet svog opcinskog vijeca i legitimitet koalicije. I sta treba jos? Njega nije babo za ruku doveo i posadio na funkciju kao sto je Bakir svoju hanumu instalirao na mjesto direktorice bolnice kao jedinog kandidata. To je bila odluka sa dalekoseznim posljedicama koju svi osjetimo na svojim ledjima.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12941 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emmir1 wrote: 08/04/2021 20:30 I kažu problem sto je Kemin sin.

Dok je Kemo ulazio u vatru i izvlačio svoje saborce po prvim linijama, neki su virili iz trezora.

Nažalost danas su izgleda više cjenjeni oni koji su virli iz trezora.

Ili oni koji javno kažu da su iz rata izašli sa 20 km, a odmah nakon rata postali multimilioneri.
A najjaci su komentatori ovi mladjahni SDA-ovci koji su u vrijeme dok je Kemo branio drzavu nosili pelene i pojma nemaju sta se desavalo.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12942 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

emmir1 wrote: 08/04/2021 20:30 I kažu problem sto je Kemin sin.

Dok je Kemo ulazio u vatru i izvlačio svoje saborce po prvim linijama, neki su virili iz trezora.

Nažalost danas su izgleda više cjenjeni oni koji su virli iz trezora.

Ili oni koji javno kažu da su iz rata izašli sa 20 km, a odmah nakon rata postali multimilioneri.
Image

de malo kifli, dok su vruce...
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#12943 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Kad pocnu kaciti zildjiceve duhovitosti onda znas da su potpuno pogubljeni.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12944 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Styling wrote: 08/04/2021 20:36
emmir1 wrote: 08/04/2021 20:30 I kažu problem sto je Kemin sin.

Dok je Kemo ulazio u vatru i izvlačio svoje saborce po prvim linijama, neki su virili iz trezora.

Nažalost danas su izgleda više cjenjeni oni koji su virli iz trezora.

Ili oni koji javno kažu da su iz rata izašli sa 20 km, a odmah nakon rata postali multimilioneri.
A najjaci su komentatori ovi mladjahni SDA-ovci koji su u vrijeme dok je Kemo branio drzavu nosili pelene i pojma nemaju sta se desavalo.

Bakir je konstatovao da su izbori izgubljeni na društvenim mrežama.

Sada su formirali vojsku botova da operišu uglavnom po fb i klixu.

No nisu računali na jednu stvar, glasač SDA je prilično ograničena osoba.

Napadaju sve ko se ne slaže sa njima, bahati su, agresivni.

Izazvat će samo još veće gadjenje naroda prema SDA.

Evo danas tvrdim da SDA botovi odradjuju najbolji posao za NIP.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12945 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

jefff wrote: 08/04/2021 20:36
emmir1 wrote: 08/04/2021 20:30 I kažu problem sto je Kemin sin.

Dok je Kemo ulazio u vatru i izvlačio svoje saborce po prvim linijama, neki su virili iz trezora.

Nažalost danas su izgleda više cjenjeni oni koji su virli iz trezora.

Ili oni koji javno kažu da su iz rata izašli sa 20 km, a odmah nakon rata postali multimilioneri.
Image

de malo kifli, dok su vruce...


Jao uništio si me sada mahalskom forom.

Car si.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12946 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

emmir1 wrote: 08/04/2021 20:41 Bakir je konstatovao da su izbori izgubljeni na društvenim mrežama.

Sada su formirali vojsku botova da operišu uglavnom po fb i klixu.

No nisu računali na jednu stvar, glasač SDA je prilično ograničena osoba.

Napadaju sve ko se ne slaže sa njima, bahati su, agresivni.

Izazvat će samo još veće gadjenje naroda prema SDA.

Evo danas tvrdim da SDA botovi odradjuju najbolji posao za NIP.
istina je da je izgubio od fejzbuk stranaka i njihovih kolovodja
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12947 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

jefff wrote: 08/04/2021 20:48
emmir1 wrote: 08/04/2021 20:41 Bakir je konstatovao da su izbori izgubljeni na društvenim mrežama.

Sada su formirali vojsku botova da operišu uglavnom po fb i klixu.

No nisu računali na jednu stvar, glasač SDA je prilično ograničena osoba.

Napadaju sve ko se ne slaže sa njima, bahati su, agresivni.

Izazvat će samo još veće gadjenje naroda prema SDA.

Evo danas tvrdim da SDA botovi odradjuju najbolji posao za NIP.
istina je da je izgubio od fejzbuk stranaka i njihovih kolovodja


Ne.

Izgubili su zbog očajnog stanja u zemlji.

Najsiromašnija zemlja u Evropi, narod masovno bježi, najveća smrtnost od Covid19, nemamo vakcine.

Državu nam vode oni koji odu kod Bajre na ćevape i usput završe fakultet.

Fakultet je samo proforma, bitna je članska SDA.


Nije njih Dino pobijedio

Dobio bi ih svako ko im izadje na crtu.

Branit SDA i zalagat se za njih, može samo osoba koja ima koristi od toga.

No da svi znaju, gledat samo sebe dok narod se pati nikada nije dobro.
Ne može na dobro
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12948 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

emmir1 wrote: 08/04/2021 20:25
Patton44 wrote: 08/04/2021 19:45
emmir1 wrote: 08/04/2021 16:51



Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.

Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.

Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
Uprati sta te sprjecava,tad ti ni moji navodi nece bit upitni.

O kakvim slovima ti pricas.

Skaka je maskota ovog grada,a ovaj tvoj obicna papcina.

Evo ti jos jedna.
Gradonacelnica ima multietnicku pozadinu.

Vidi druže.

Ti si prilično nepismen i kao takav nisi kompetentan da analiziraš bilo čije izražavanje.
Vidi druze.
Ti si pismen i samim tim kompetentan,pa hajd nam ti izanaliziraj redom sve gore nabrojano.
Naravno,ako ti nije zahmet.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12949 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

emmir1 wrote: 08/04/2021 20:56
Ne.

Izgubili su zbog očajnog stanja u zemlji.

Najsiromašnija zemlja u Evropi, narod masovno bježi, najveća smrtnost od Covid19, nemamo vakcine.

Državu nam vode oni koji odu kod Bajre na ćevape i usput završe fakultet.

Fakultet je samo proforma, bitna je članska SDA.


Nije njih Dino pobijedio

Dobio bi ih svako ko im izadje na crtu.

Branit SDA i zalagat se za njih, može samo osoba koja ima koristi od toga.

No da svi znaju, gledat samo sebe dok narod se pati nikada nije dobro.
Ne može na dobro
Jako tačno. I nije to najgore što je SDA uradila, nego što je uvela standard da je normala diplomirati u Travniku, da je logično zapošljavati familiju, da je sasvim opravdano zloupotrebljavati položaj i krasti, a da je demokratska vrijednost biti nejednak član društva. Ono što je najcrnje posljedica uvođenja tog stanja i tog stanja svijesti je da u novim vidim SDA mantru ponašanja i nikakvu promi jenu. Od genetske predodređenosti do sadake od Vučića
statixx
Posts: 9798
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12950 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by statixx »

Ne jednaki.


Ja i?
Post Reply