FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#12226 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Better Man »

pinkman wrote: 21/05/2020 02:21
dzipalo wrote: 19/05/2020 11:54
kakotakonikako wrote: 19/05/2020 10:50

Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?
Nije imao nego su mu haveri "zavrsili" brzinom svjetlosti da dobije. Da je bilo po zakonu ne bi imao. Sasvim slucajno je dan prije dobio dozvolu je li tako? Nikakve stele, muljaze, prljavi poslovi?
E ovo ti nije tacno. Direktor Agencije je rekao da sve dozvole izdaju u jednom danu, najkasnije dva dana.

Inace po meni nije sporno to sto nije imao dozvolu kad je roba dosla na aerodrom. Problem bi bio da je roba prosla carinu, ali nije. Roba je cekala dok se ne predoci dozvola i uplati porez. To je bezveze prica oko te dozvole. Svi je dobiju.

Pravo pitanje je kako je dobio taj posao i zasto Srebrena malina.
E meni ne da je sporno što u datom momentu nije imao dozvolu, već mi je sporno i to kako je uopće neko ko se bavi poljoprivredom mogao dobiti dozvolu za uvoz medicinske opreme.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#12227 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by kakotakonikako »

dzipalo wrote: 20/05/2020 13:47
kakotakonikako wrote: 20/05/2020 10:22
dzipalo wrote: 19/05/2020 11:54

Nije imao nego su mu haveri "zavrsili" brzinom svjetlosti da dobije. Da je bilo po zakonu ne bi imao. Sasvim slucajno je dan prije dobio dozvolu je li tako? Nikakve stele, muljaze, prljavi poslovi?
Ja sam samo pitao : Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?

A ti si rekao da je u trenutku potpisivanja ugovora imao dozvolu za uvoz respiratora. To su tvoje tvrdnje.
Kao sto je i Brankovic kupio stan po zakonu, kao sto i Covic i njegovi kupuju zemlju kojom ce ici autoput, itd itd.
Tebi su svi oni raja i cisti? I ti po zakonu sve?
Je li to znaci da si ti protiv Zakona ????
dzipalo
Posts: 845
Joined: 07/08/2018 22:31

#12228 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzipalo »

kakotakonikako wrote: 21/05/2020 09:23
dzipalo wrote: 20/05/2020 13:47
kakotakonikako wrote: 20/05/2020 10:22

Ja sam samo pitao : Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?

A ti si rekao da je u trenutku potpisivanja ugovora imao dozvolu za uvoz respiratora. To su tvoje tvrdnje.
Kao sto je i Brankovic kupio stan po zakonu, kao sto i Covic i njegovi kupuju zemlju kojom ce ici autoput, itd itd.
Tebi su svi oni raja i cisti? I ti po zakonu sve?
Je li to znaci da si ti protiv Zakona ????
Ne, nego si ti i tvoje politicke simpatije provit zakona samo im Asim zavrsi da bude "po zakonu". Dok normalan covjek nema sanse da se s tim bori jer ne bi uspio to sto oni rade.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#12229 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by kakotakonikako »

dzipalo wrote: 21/05/2020 09:31
kakotakonikako wrote: 21/05/2020 09:23
dzipalo wrote: 20/05/2020 13:47

Kao sto je i Brankovic kupio stan po zakonu, kao sto i Covic i njegovi kupuju zemlju kojom ce ici autoput, itd itd.
Tebi su svi oni raja i cisti? I ti po zakonu sve?
Je li to znaci da si ti protiv Zakona ????
Ne, nego si ti i tvoje politicke simpatije provit zakona samo im Asim zavrsi da bude "po zakonu". Dok normalan covjek nema sanse da se s tim bori jer ne bi uspio to sto oni rade.
Drago mi je sto nisi protiv Zakona. A ovo o simpatijama je samo stvar tvojih pogresnih pretpostavki. Kada bi stvarno znao moje simpatije ( politicke ) ne bi tako pogresno zakljucivao. Jos jednom, drago mi je sto si za Zakon. :thumbup:
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#12230 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

Better Man wrote: 21/05/2020 09:01
pinkman wrote: 21/05/2020 02:21
dzipalo wrote: 19/05/2020 11:54

Nije imao nego su mu haveri "zavrsili" brzinom svjetlosti da dobije. Da je bilo po zakonu ne bi imao. Sasvim slucajno je dan prije dobio dozvolu je li tako? Nikakve stele, muljaze, prljavi poslovi?
E ovo ti nije tacno. Direktor Agencije je rekao da sve dozvole izdaju u jednom danu, najkasnije dva dana.

Inace po meni nije sporno to sto nije imao dozvolu kad je roba dosla na aerodrom. Problem bi bio da je roba prosla carinu, ali nije. Roba je cekala dok se ne predoci dozvola i uplati porez. To je bezveze prica oko te dozvole. Svi je dobiju.

Pravo pitanje je kako je dobio taj posao i zasto Srebrena malina.
E meni ne da je sporno što u datom momentu nije imao dozvolu, već mi je sporno i to kako je uopće neko ko se bavi poljoprivredom mogao dobiti dozvolu za uvoz medicinske opreme.
Dozvoljeno je da roba roba stoji na granici odnosno carini sve dok se ne predoci dozvola koja nema veze sa djelatnoscu.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#12231 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _Reds_ »

Kakve veze ima što se neko bavi poljoprivredom.

Da bi se neko bavio uvozom, mora biti doo, i mora biti registrovan u VTK.

Za neke posebne vrsta roba, trebaju i dodatne dozvole, kao što je medicinska oprema, lijekovi i dr. Sada da li je on imao uredno sve potrebne dozvole, je drugi par opanaka.

Ali je neograničen spektar usluga kojima se može baviti jedna doo firma.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12232 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

kakotakonikako wrote: 20/05/2020 10:22
Ja sam samo pitao : Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?
nije.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#12233 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sumirprimus »

po onim datumima, mescini da on nije imo dozvolu ni u trenutku kad su ventilatori sletjeli..
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12234 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

"legla"je tad u dan-dva, između slijetanja i carinjenja.
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#12235 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

Još 9 minuta :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#12236 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

ko je gost?
User avatar
MMM1977
Posts: 6749
Joined: 15/07/2009 12:56

#12237 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MMM1977 »

_Reds_ wrote: 21/05/2020 11:21 Kakve veze ima što se neko bavi poljoprivredom.

Da bi se neko bavio uvozom, mora biti doo, i mora biti registrovan u VTK.

Za neke posebne vrsta roba, trebaju i dodatne dozvole, kao što je medicinska oprema, lijekovi i dr. Sada da li je on imao uredno sve potrebne dozvole, je drugi par opanaka.

Ali je neograničen spektar usluga kojima se može baviti jedna doo firma.
Ni blizu. Registracija malo znači, potrebno je za svaku djelatnost dobiti dodatne dozvole, saglasnosti i sl. To što si d.o.o. je samo preduslov.
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2861
Joined: 14/02/2013 14:11

#12238 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hercegoviina »

večeras face truba... nezanimljivi gosti i loša emisija
TheMule
Posts: 4046
Joined: 04/05/2009 03:34

#12239 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TheMule »

azdralovic wrote: 20/05/2020 09:57
karanana wrote: 20/05/2020 01:35 Respirator 25 kila i onda 100 komada nije moglo statinu avion. Glomazna kutija? Pa mozda nije sve stalo dole ispod ali svih 100 je moglo stati u putnicku kabinu da zauzme trecinu aviona. Ili ih je neko odradio. Ili ih nikad ni bilo ili su lopovi u flybosni prevozili jos nesto drugo za privatne profitere pa onda rekli ko jebe respiratore izvucemo mi lovu za jos jednu turu od vlade. Ko sada placa lezarinu u bejingu na aerodromu? Ako su tamo. A sumnjam.
da posto avio transport tako funkcionise... :lol:
Kolko ja znam ovo je bio namjenski let. Znaci nista drugo nije trebalo biti na tom avionu osim respiratora, jer je placeno 150 000 za let.
User avatar
BarbaDue
Posts: 65076
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#12240 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

Hercegoviina wrote: 22/05/2020 23:11 večeras face truba... nezanimljivi gosti i loša emisija
Vrlo je teško držati ovakve emisije na istom nivou.
User avatar
LeonardoAC
Posts: 967
Joined: 21/12/2009 21:57

#12241 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by LeonardoAC »

prilog o fikretu odvratan i jadan... ma sta o njemu mislili ovo sto face pusta je na nivou osnovne skole
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12242 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Ako se referiraš na "trudite se, gradite se", ono je genijalno. :D
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#12243 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by chelo »

ExNihilo wrote: 23/05/2020 00:17 Ako se referiraš na "trudite se, gradite se", ono je genijalno. :D
Ono je ljigavo i idiotsko.
mahalik
Posts: 2009
Joined: 12/09/2009 16:48

#12244 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

Sramota
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#12245 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sencobih »

Provaljuje se i sa onim telefonskim pozivima, u rangu je nadrealista, kao sto rece onaj kod batka u onoj emisiji nagovorite ljudima, treba poskupiti cijenu poziva da se ne javlja svakakva seljadija u program
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12246 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

sencobih wrote: 23/05/2020 10:02 Provaljuje se i sa onim telefonskim pozivima, u rangu je nadrealista, kao sto rece onaj kod batka u onoj emisiji nagovorite ljudima, treba poskupiti cijenu poziva da se ne javlja svakakva seljadija u program
mogao bi barem probrati koji pametniji i suvisliji poziv, a ne pustiti u eter neke kloceve, što reče , u rangu nadrealista :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12247 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

chelo wrote: 23/05/2020 06:58
ExNihilo wrote: 23/05/2020 00:17 Ako se referiraš na "trudite se, gradite se", ono je genijalno. :D
Ono je ljigavo i idiotsko.
Autor je Enes Zlatar, a ne Senad. I nije ni ljigavo ni idiotsko nego vi ne kontakte kritiku umjetnika zato što ste boomeri. :thumbup:
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#12248 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »



Jedino cega me sramota su izjave ovih nazovi lidera.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#12249 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Stani, neko misli da je ovo prilog? I da ga je Face TV pravila? :shock: :-) :lol:
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#12250 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by video »

Ma svega ima u Bozijoj basci :D

Inace, Bure je ovo dobro odradio
Locked