Ne šalje me niko, besplatno radim. Čak ni sendvič nisam dobio.
Narod i Pravda (Konakovic)
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11651 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11652 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
prava ona kurva, balijica na baterijeLogin7777 wrote: ↑02/03/2021 20:40Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11653 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
laik1981 wrote: ↑02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#11654 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sto se vise brukaju, oni sve agresivniji. 
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11655 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
velika istinaLogin7777 wrote: ↑02/03/2021 20:40Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11656 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dobra je stvar sto su danas mnogi skinuli sarene naocale i vidjeli sta je SDA i sta je ova nenarodna vlast.
A Aci svaka cast. Vidi se da sah igra bolje od Baketa. Hvala baška i za vakcine. Spasiće bar nekoliko zivota. Necemo to gledati kroz politiku.
Ali on je imao drugi cilj i ostvario ga je. Da bosanska strana ima nekog slicnog, danas bi mozda imali i ANP i MAP kako treba.
A Aci svaka cast. Vidi se da sah igra bolje od Baketa. Hvala baška i za vakcine. Spasiće bar nekoliko zivota. Necemo to gledati kroz politiku.
Ali on je imao drugi cilj i ostvario ga je. Da bosanska strana ima nekog slicnog, danas bi mozda imali i ANP i MAP kako treba.
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#11657 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jebi Dino, sad ne vadi...danas ti je dao materijala da ga pokopaš.
Halalit ćemo i što si bio njihov, samo ruši.
Halalit ćemo i što si bio njihov, samo ruši.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#11658 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
suspect_zero wrote: ↑02/03/2021 23:18 Jebi Dino, sad ne vadi...danas ti je dao materijala da ga pokopaš.
Halalit ćemo i što si bio njihov, samo ruši.
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#11659 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ovo današnje ponižavanje uz aferu respiratori, mu je dovoljno da ih pokopa '22
Još ako prihvate izborni po želji Čovića, auuuu
Još ako prihvate izborni po želji Čovića, auuuu
-
svi u napad
- Posts: 2279
- Joined: 14/10/2012 14:40
#11660 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio.laik1981 wrote: ↑02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#11661 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jaoooo, kakvo ludilo na temi, kakvo arlaukanje
Vrijeme spašavanja screenshot-ova
Nema boljeg dokaza koliko je SDA izgubila kompas. Lupa Vučić ćunom po glavi komplet BiH diplomatiju.
Bisera naravno, ima preča posla. Da laže o vakcinama i pokazuje totalno neznanje, traži da joj kupe džipa za ministarstvo i baca patriotske dimne bombe zbog ovog diplomatskog šamara.
I usred svega toga, okupilo se društvo na temi NiP da brane gaće na guzici bračnog para Izetbegović, jer jebo Vučića, Srbiju, šamare i šamarčine, znaju oni odakle je najveća prijetnja. Prijetnja za Seku i Bracu, naravno, je u istini o njihovom pogubnom efektu na naše društvo.
Znamo svi da su nama, običnim smrtnicima, oni najveća opasnost. Oni i njihovi idioti na pozicijama poput ove Turkovićke...
Al koga briga za a nas, daj da se Seka ne sikira i usput zlostavlja Baketa, e to nije dobro. Mi možemo pomrijeti u međuvremenu...
Nema boljeg dokaza koliko je SDA izgubila kompas. Lupa Vučić ćunom po glavi komplet BiH diplomatiju.
Bisera naravno, ima preča posla. Da laže o vakcinama i pokazuje totalno neznanje, traži da joj kupe džipa za ministarstvo i baca patriotske dimne bombe zbog ovog diplomatskog šamara.
I usred svega toga, okupilo se društvo na temi NiP da brane gaće na guzici bračnog para Izetbegović, jer jebo Vučića, Srbiju, šamare i šamarčine, znaju oni odakle je najveća prijetnja. Prijetnja za Seku i Bracu, naravno, je u istini o njihovom pogubnom efektu na naše društvo.
Znamo svi da su nama, običnim smrtnicima, oni najveća opasnost. Oni i njihovi idioti na pozicijama poput ove Turkovićke...
Al koga briga za a nas, daj da se Seka ne sikira i usput zlostavlja Baketa, e to nije dobro. Mi možemo pomrijeti u međuvremenu...
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#11662 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.svi u napad wrote: ↑03/03/2021 00:21Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio.laik1981 wrote: ↑02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..![]()
![]()
![]()
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#11663 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Za sada je četvorka razočarenje.
Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.
Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.
Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.
Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.
Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.
Ali daj Dino neke životne stvari odradite.
Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?
Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.
Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.
Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.
Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.
Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.
Ali daj Dino neke životne stvari odradite.
Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?
Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11664 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ta ce Dino, nije mogo svoju zenu uredit
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#11665 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
vlada kantona i opstine o natalitetu da rade hahahhahaemmir1 wrote: ↑03/03/2021 09:12 Za sada je četvorka razočarenje.
Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.
Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.
Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.
Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.
Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.
Ali daj Dino neke životne stvari odradite.
Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?
Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11667 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
cetvorka jos nista pokazala nije osim ambicije da se penje u visu liguemmir1 wrote: ↑03/03/2021 09:12 Za sada je četvorka razočarenje.
Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.
Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.
Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.
Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.
Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.
Ali daj Dino neke životne stvari odradite.
Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?
Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#11668 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
klizim po parkingu wrote: ↑03/03/2021 09:30vlada kantona i opstine o natalitetu da rade hahahhahaemmir1 wrote: ↑03/03/2021 09:12 Za sada je četvorka razočarenje.
Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.
Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.
Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.
Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.
Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.
Ali daj Dino neke životne stvari odradite.
Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?
Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.sta da kucaju na vrata mladih bracnih parova i govore vi napravite trojke vi dvojke itd
Hahaha...kako si lud i vickast.
Da!
Vlada Kantona i opstine da rade na natalitetu.
Da daju podsticaje za svako dijete, da daju konkretan iznos za 3. i 4. djete.
Da subvenciraju kupovinu stanova mladim bračnim parovima.
Da ih oslobode poreza.
Veliki broj žena ne planira trudnocu zbog straha od otkaza na poslu.
Da taj dio urede, da inspekcije rade svoj posao, da se formira služba koja će biti nadležna samo za taj dio.
Da se subvenciraju vrtici, besplatne knjige djeci, da uspjesna djeca dobijaju stipendije.
Neka ukinu ogromna primanja i neka ih preusmjere za podsticaje za 3. i 4. djete.
Imaju more rješenja
A ti naredni put kada budeš htio ispasti duhovit, malo bar proguglaj, da ne ispadne da si glup.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#11670 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Znam da prate forume i drustvene mreze. Znam da su svjesni onoga sto se desava i slijeda dogadjaja koji je pred nama. Potrebna je hitna i konkretna reakcija. Drzava i narod se ponizavaju i unistavaju. Slusao sam u par navrata Dinu kako se sluzi frazama "jesam li vam rekao" i "eto vidjecete" i te fraze je koristio u govorima o krucijalnim temama. Ponavljam, od tih fraza mi nemamo nista. Sve ove degradacije kojima svjedocimo se ne mogu ispraviti kada se dese. Jednostavno se mora zaustaviti specijalni rat koji se vodi protiv drzave i svih nas koji ovu drzavu dozivljavamo svojom domovinom.suspect_zero wrote: ↑03/03/2021 08:21Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.svi u napad wrote: ↑03/03/2021 00:21Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio.laik1981 wrote: ↑02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..![]()
![]()
![]()
Odustaje se od integracija u NATO.
Priprema se izdaja u vezi sa izbornim zakonom.
Dopusta se dokazanom cetniku da kao spasilac sa sakom sadake dolazi u grad prema kojem je nisanio.
Dopustaju se ponizavanja od strane Milanovica bez ikakvog konkretnog diplomatskog odgovora.
Dopusta se ulazak hiljadama migranata koji unistavaju zivote mnogih ljudi u drzavi.
Davno je dogorjelo do nokata. Gledamo kako nam drzava propada. Zadnjih godina niko nije imao snagu koju sada ima NiP. Niko nije imao snagu da pozove ljude na ulicu i da se obracunamo sa izdajnicima nase drzave i naseg naroda. Dino to sad moze. To je nase demokratsko pravo koje je apsolutno legitimno. Izbor imaju. Do njega je. Ne cinjenjem smo samo saucesnici i to moraju znati..
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11671 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
problemi grada sarajeva i kantona sarajeva koliko vidim vise ne posteoje jerbo je to nastavnik fizickog sve rjesiolaik1981 wrote: ↑03/03/2021 10:08Znam da prate forume i drustvene mreze. Znam da su svjesni onoga sto se desava i slijeda dogadjaja koji je pred nama. Potrebna je hitna i konkretna reakcija. Drzava i narod se ponizavaju i unistavaju. Slusao sam u par navrata Dinu kako se sluzi frazama "jesam li vam rekao" i "eto vidjecete" i te fraze je koristio u govorima o krucijalnim temama. Ponavljam, od tih fraza mi nemamo nista. Sve ove degradacije kojima svjedocimo se ne mogu ispraviti kada se dese. Jednostavno se mora zaustaviti specijalni rat koji se vodi protiv drzave i svih nas koji ovu drzavu dozivljavamo svojom domovinom.suspect_zero wrote: ↑03/03/2021 08:21Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.svi u napad wrote: ↑03/03/2021 00:21
Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio.![]()
![]()
![]()
Odustaje se od integracija u NATO.
Priprema se izdaja u vezi sa izbornim zakonom.
Dopusta se dokazanom cetniku da kao spasilac sa sakom sadake dolazi u grad prema kojem je nisanio.
Dopustaju se ponizavanja od strane Milanovica bez ikakvog konkretnog diplomatskog odgovora.
Dopusta se ulazak hiljadama migranata koji unistavaju zivote mnogih ljudi u drzavi.
Davno je dogorjelo do nokata. Gledamo kako nam drzava propada. Zadnjih godina niko nije imao snagu koju sada ima NiP. Niko nije imao snagu da pozove ljude na ulicu i da se obracunamo sa izdajnicima nase drzave i naseg naroda. Dino to sad moze. To je nase demokratsko pravo koje je apsolutno legitimno. Izbor imaju. Do njega je. Ne cinjenjem smo samo saucesnici i to moraju znati..
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#11672 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Poslat' ce vas ucitelj fizickog na smetljiste historije
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11674 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nasilje je ovo što nam radi naša diplomatija svih ovih godina....suspect_zero wrote: ↑03/03/2021 08:21Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.svi u napad wrote: ↑03/03/2021 00:21Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio.laik1981 wrote: ↑02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..![]()
![]()
![]()
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11675 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Lik se zna dobro udat, vodit kanton...mehsitni svercer wrote: ↑03/03/2021 11:32ucitelj fizickog je dobio priliku da pokaze i dokaze kapacitete u kantonu sarajevo a pokozo je evo dosad da je nulaima ambiciju ali kapacitet nema
![]()
