Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11651 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

dust71000 wrote: 02/03/2021 20:49
Login7777 wrote: 02/03/2021 20:20
dust71000 wrote: 02/03/2021 20:16
Ovo je potpuna laž. Je li SDA na ovo spala, da takve laži fabrikuje ?
Ova priča je stara, još iz vremena Kifle premijera SDA. Nije to SDA izmislila nego sarajevska mahala pričala.
Znači danas je SDA najstrašnije ponizila državu a svoje botove šalje da šire mahalske priče za koje svako ko je imao imalo dodira s tim zna da su lažne.
Kada pomislim da ste dotakli dno vi uspijete da se ukopate još koji cenat.
Ne šalje me niko, besplatno radim. Čak ni sendvič nisam dobio.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11652 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Login7777 wrote: 02/03/2021 20:40
Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
prava ona kurva, balijica na baterije
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#11653 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

laik1981 wrote: 02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..

Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
:thumbup: :bih:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#11654 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Sto se vise brukaju, oni sve agresivniji. :lol:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11655 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Login7777 wrote: 02/03/2021 20:40
Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
velika istina :izet:
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#11656 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Dobra je stvar sto su danas mnogi skinuli sarene naocale i vidjeli sta je SDA i sta je ova nenarodna vlast.
A Aci svaka cast. Vidi se da sah igra bolje od Baketa. Hvala baška i za vakcine. Spasiće bar nekoliko zivota. Necemo to gledati kroz politiku.
Ali on je imao drugi cilj i ostvario ga je. Da bosanska strana ima nekog slicnog, danas bi mozda imali i ANP i MAP kako treba.
suspect_zero
Posts: 27996
Joined: 11/10/2008 21:45

#11657 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by suspect_zero »

Jebi Dino, sad ne vadi...danas ti je dao materijala da ga pokopaš.
Halalit ćemo i što si bio njihov, samo ruši.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#11658 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by aldinjo »

suspect_zero wrote: 02/03/2021 23:18 Jebi Dino, sad ne vadi...danas ti je dao materijala da ga pokopaš.
Halalit ćemo i što si bio njihov, samo ruši.
:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#11659 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Ovo današnje ponižavanje uz aferu respiratori, mu je dovoljno da ih pokopa '22

Još ako prihvate izborni po želji Čovića, auuuu :D
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#11660 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by svi u napad »

laik1981 wrote: 02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..

Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio. :thumbup: :bih: :izet:
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#11661 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Jaoooo, kakvo ludilo na temi, kakvo arlaukanje :mrgreen: Vrijeme spašavanja screenshot-ova

Nema boljeg dokaza koliko je SDA izgubila kompas. Lupa Vučić ćunom po glavi komplet BiH diplomatiju.

Bisera naravno, ima preča posla. Da laže o vakcinama i pokazuje totalno neznanje, traži da joj kupe džipa za ministarstvo i baca patriotske dimne bombe zbog ovog diplomatskog šamara.

I usred svega toga, okupilo se društvo na temi NiP da brane gaće na guzici bračnog para Izetbegović, jer jebo Vučića, Srbiju, šamare i šamarčine, znaju oni odakle je najveća prijetnja. Prijetnja za Seku i Bracu, naravno, je u istini o njihovom pogubnom efektu na naše društvo.

Znamo svi da su nama, običnim smrtnicima, oni najveća opasnost. Oni i njihovi idioti na pozicijama poput ove Turkovićke...

Al koga briga za a nas, daj da se Seka ne sikira i usput zlostavlja Baketa, e to nije dobro. Mi možemo pomrijeti u međuvremenu...
suspect_zero
Posts: 27996
Joined: 11/10/2008 21:45

#11662 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by suspect_zero »

svi u napad wrote: 03/03/2021 00:21
laik1981 wrote: 02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..

Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio. :thumbup: :bih: :izet:
Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#11663 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Za sada je četvorka razočarenje.


Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.

Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.

Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.

Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.

Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.


Ali daj Dino neke životne stvari odradite.

Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?

Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11664 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

ta ce Dino, nije mogo svoju zenu uredit
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11665 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

emmir1 wrote: 03/03/2021 09:12 Za sada je četvorka razočarenje.


Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.

Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.

Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.

Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.

Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.


Ali daj Dino neke životne stvari odradite.

Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?

Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
vlada kantona i opstine o natalitetu da rade hahahhaha 🤣🤣 sta da kucaju na vrata mladih bracnih parova i govore vi napravite trojke vi dvojke itd
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11666 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

jefff wrote: 03/03/2021 09:29 ta ce Dino, nije mogo svoju zenu uredit
Nije KK Bosnu znao vodit, al' će da uspješno balansira između Srbije i Hrvatske, te domaćih UZP - genocidaša...mo'š mislit.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11667 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

emmir1 wrote: 03/03/2021 09:12 Za sada je četvorka razočarenje.


Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.

Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.

Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.

Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.

Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.


Ali daj Dino neke životne stvari odradite.

Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?

Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
cetvorka jos nista pokazala nije osim ambicije da se penje u visu ligu :lol:
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#11668 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

klizim po parkingu wrote: 03/03/2021 09:30
emmir1 wrote: 03/03/2021 09:12 Za sada je četvorka razočarenje.


Imaju vlast već neko vrijeme i očekujem zaista neke stvari da se odrade.

Za sada imamo samo FB naslikavanje i prepucavanje.

Tu i tamo objave da su neku fasadu ili stepenište preuredili.

Mi znamo za kriminal SDA i znamo da sa HDZom rade trgovinu za pozicije.

Nama to Dino ne treba da objašnjava i dokazuje, apsolutno smo svjesni da je SDA kriminalna organizacija koja je pokopala BiH skoro kao i četnici.


Ali daj Dino neke životne stvari odradite.

Gdje je natalitet, koje mjere?
Ekonomija?

Za sada vidimo samo populizam, politikanstvo i nizak start za opće izbore.
vlada kantona i opstine o natalitetu da rade hahahhaha 🤣🤣 sta da kucaju na vrata mladih bracnih parova i govore vi napravite trojke vi dvojke itd

Hahaha...kako si lud i vickast.

Da!
Vlada Kantona i opstine da rade na natalitetu.

Da daju podsticaje za svako dijete, da daju konkretan iznos za 3. i 4. djete.

Da subvenciraju kupovinu stanova mladim bračnim parovima.
Da ih oslobode poreza.

Veliki broj žena ne planira trudnocu zbog straha od otkaza na poslu.
Da taj dio urede, da inspekcije rade svoj posao, da se formira služba koja će biti nadležna samo za taj dio.


Da se subvenciraju vrtici, besplatne knjige djeci, da uspjesna djeca dobijaju stipendije.


Neka ukinu ogromna primanja i neka ih preusmjere za podsticaje za 3. i 4. djete.



Imaju more rješenja


A ti naredni put kada budeš htio ispasti duhovit, malo bar proguglaj, da ne ispadne da si glup.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11669 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Login7777 wrote: 03/03/2021 09:31
jefff wrote: 03/03/2021 09:29 ta ce Dino, nije mogo svoju zenu uredit
Nije KK Bosnu znao vodit, al' će da uspješno balansira između Srbije i Hrvatske, te domaćih UZP - genocidaša...mo'š mislit.
Najgore je opet prosla Ilidza. Onaj Muzur je totalno lud covjek
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#11670 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

suspect_zero wrote: 03/03/2021 08:21
svi u napad wrote: 03/03/2021 00:21
laik1981 wrote: 02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..

Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio. :thumbup: :bih: :izet:
Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.
Znam da prate forume i drustvene mreze. Znam da su svjesni onoga sto se desava i slijeda dogadjaja koji je pred nama. Potrebna je hitna i konkretna reakcija. Drzava i narod se ponizavaju i unistavaju. Slusao sam u par navrata Dinu kako se sluzi frazama "jesam li vam rekao" i "eto vidjecete" i te fraze je koristio u govorima o krucijalnim temama. Ponavljam, od tih fraza mi nemamo nista. Sve ove degradacije kojima svjedocimo se ne mogu ispraviti kada se dese. Jednostavno se mora zaustaviti specijalni rat koji se vodi protiv drzave i svih nas koji ovu drzavu dozivljavamo svojom domovinom.

Odustaje se od integracija u NATO.
Priprema se izdaja u vezi sa izbornim zakonom.
Dopusta se dokazanom cetniku da kao spasilac sa sakom sadake dolazi u grad prema kojem je nisanio.
Dopustaju se ponizavanja od strane Milanovica bez ikakvog konkretnog diplomatskog odgovora.
Dopusta se ulazak hiljadama migranata koji unistavaju zivote mnogih ljudi u drzavi.

Davno je dogorjelo do nokata. Gledamo kako nam drzava propada. Zadnjih godina niko nije imao snagu koju sada ima NiP. Niko nije imao snagu da pozove ljude na ulicu i da se obracunamo sa izdajnicima nase drzave i naseg naroda. Dino to sad moze. To je nase demokratsko pravo koje je apsolutno legitimno. Izbor imaju. Do njega je. Ne cinjenjem smo samo saucesnici i to moraju znati..
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11671 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

laik1981 wrote: 03/03/2021 10:08
suspect_zero wrote: 03/03/2021 08:21
svi u napad wrote: 03/03/2021 00:21

Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio. :thumbup: :bih: :izet:
Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.
Znam da prate forume i drustvene mreze. Znam da su svjesni onoga sto se desava i slijeda dogadjaja koji je pred nama. Potrebna je hitna i konkretna reakcija. Drzava i narod se ponizavaju i unistavaju. Slusao sam u par navrata Dinu kako se sluzi frazama "jesam li vam rekao" i "eto vidjecete" i te fraze je koristio u govorima o krucijalnim temama. Ponavljam, od tih fraza mi nemamo nista. Sve ove degradacije kojima svjedocimo se ne mogu ispraviti kada se dese. Jednostavno se mora zaustaviti specijalni rat koji se vodi protiv drzave i svih nas koji ovu drzavu dozivljavamo svojom domovinom.

Odustaje se od integracija u NATO.
Priprema se izdaja u vezi sa izbornim zakonom.
Dopusta se dokazanom cetniku da kao spasilac sa sakom sadake dolazi u grad prema kojem je nisanio.
Dopustaju se ponizavanja od strane Milanovica bez ikakvog konkretnog diplomatskog odgovora.
Dopusta se ulazak hiljadama migranata koji unistavaju zivote mnogih ljudi u drzavi.

Davno je dogorjelo do nokata. Gledamo kako nam drzava propada. Zadnjih godina niko nije imao snagu koju sada ima NiP. Niko nije imao snagu da pozove ljude na ulicu i da se obracunamo sa izdajnicima nase drzave i naseg naroda. Dino to sad moze. To je nase demokratsko pravo koje je apsolutno legitimno. Izbor imaju. Do njega je. Ne cinjenjem smo samo saucesnici i to moraju znati..
problemi grada sarajeva i kantona sarajeva koliko vidim vise ne posteoje jerbo je to nastavnik fizickog sve rjesio :lol: ucitelj fizickog je majstor u pravljenju problema, velicanju tih a problemi nestaju kad sjede u fotelju :izet: cisti populizam 8)
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#11672 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Poslat' ce vas ucitelj fizickog na smetljiste historije
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11673 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

ole69 wrote: 03/03/2021 11:13 Poslat' ce vas ucitelj fizickog na smetljiste historije
ucitelj fizickog je dobio priliku da pokaze i dokaze kapacitete u kantonu sarajevo a pokozo je evo dosad da je nula 8) ima ambiciju ali kapacitet nema :izet:
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#11674 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

suspect_zero wrote: 03/03/2021 08:21
svi u napad wrote: 03/03/2021 00:21
laik1981 wrote: 02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..

Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
Najzad pravi prijedlog. Svaka ti dala sto bi rekao nas narod. Ziv i zdrav bio. :thumbup: :bih: :izet:
Nisam bila pobornik protesta jer prerastaju u nasilje, ali ovo jučer je pokazatelj da zločinačka-kriminalna organizacija SDA tipuje na tromost i bolikurac naroda.....trebaju protesti, tjerat bagru.
Nasilje je ovo što nam radi naša diplomatija svih ovih godina....
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11675 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

sitni svercer wrote: 03/03/2021 11:32
ole69 wrote: 03/03/2021 11:13 Poslat' ce vas ucitelj fizickog na smetljiste historije
ucitelj fizickog je dobio priliku da pokaze i dokaze kapacitete u kantonu sarajevo a pokozo je evo dosad da je nula 8) ima ambiciju ali kapacitet nema :izet:
Lik se zna dobro udat, vodit kanton...meh
Post Reply