Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11226 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Sigma90 wrote: 17/02/2021 10:16
Chloe wrote: 17/02/2021 07:57
Styling wrote: 17/02/2021 06:17

Naravno kad ona vedri i oblaci. I Mostar je zbog nje prodao, kreten jedan. Na svaku njegovu i njihovu laz treba odgovoriti. Sada su u situaciji da ne prezaju ni od cega. Lazu, i znaju da lazu, i znaju da narod zna da lazu, ali opet lazu.
Pokazalo se u Kladuši da je Bakir u pravu, bar slučaj u koji sam dobro upućena ... mada i za ostale, svako normalan zna da je tako ... :-D
Šteta u Kladuši je opet mizerna na spram Srebrenice i Mostara. :)
bake treba svakako u koaliciju sa fikretom. Imaju dosta zajednickog. Izdajica i jedan i drugi. :bih:
:facepalm: ... poređenje nigdje veze. Mogu razumjeti političko neslaganje, ali ići u toliku krajnost, definitivno ne mogu.
merk030
Posts: 857
Joined: 30/06/2018 18:31

#11227 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by merk030 »

Arachnoidea wrote: 17/02/2021 10:20 Transfer godine, Čampara u NiP :izet:
Najavljuje i još nekih imena, mislim da je Miletić jedno od njih.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#11228 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ExNihilo »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/campara ... /210217035

Do jučer su se pjesmice pjevale o Čamparinim pozicijama, a sad je ugledni član opozicije i svjetlo na kraju tunela. :lol:

NIP se polako pretvara u SDA with a twist. Ili je to uvijek bio?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11229 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Arachnoidea wrote: 17/02/2021 10:20 Transfer godine, Čampara u NiP :izet:
Septicka jama zvana Nip.
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#11230 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

I ovaj čampa je žešći uhljeb
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11231 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

Patton44 wrote: 17/02/2021 10:32
Arachnoidea wrote: 17/02/2021 10:20 Transfer godine, Čampara u NiP :izet:
Septicka jama zvana Nip.
:mrgreen: Neka je SDA sakupljalište intelektualnih vertikala. :thumbup: Ima se NIP-u štošta prigovoriti ali za SDA su Enterprise iz StarTrek-a
Last edited by Milenkov buraz on 17/02/2021 10:39, edited 1 time in total.
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#11232 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by N.N. »

Mi ne crpimo ljude iz Londona nego iz septicke jame zvane BH politika u kojoj devera malo preko milion ljudi. Mislim na Bosnjake.
Nema tu novih lica, sve ista bagra koja samo mijenja dresove.
Nema novih politika ima samo namazanijih predstava za javnost.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11233 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

N.N. wrote: 17/02/2021 10:39 Mi ne crpimo ljude iz Londona nego iz septicke jame zvane BH politika u kojoj devera malo preko milion ljudi. Mislim na Bosnjake.
Nema tu novih lica, sve ista bagra koja samo mijenja dresove.
Nema novih politika ima samo namazanijih predstava za javnost.
:thumbup:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11234 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Chloe wrote: 17/02/2021 10:20
Sigma90 wrote: 17/02/2021 10:16
Chloe wrote: 17/02/2021 07:57

Pokazalo se u Kladuši da je Bakir u pravu, bar slučaj u koji sam dobro upućena ... mada i za ostale, svako normalan zna da je tako ... :-D
Šteta u Kladuši je opet mizerna na spram Srebrenice i Mostara. :)
bake treba svakako u koaliciju sa fikretom. Imaju dosta zajednickog. Izdajica i jedan i drugi. :bih:
:facepalm: ... poređenje nigdje veze. Mogu razumjeti političko neslaganje, ali ići u toliku krajnost, definitivno ne mogu.
Cuj poredzenje nigdje veze. Sta su nego izdajice. Jedan u ratu izdao drugi u miru. Izdao bi on doduse i u ratu ali tada se je drugi izetbegovic vise pitao. Kamo srece da nikad nisu koracili BiH. Ali valjda i zadnjem bude jasno kada IZ bude po HDZ volji. A onda ce biti kasno. A suska se da je isti vec potpisao.
Drzavu je dao u ruke HDZu i SNSDu, KS mu uzela Cetvorka ostao samo jos KCUS i cak za to pravi ustupke HDZu. A to kad izgubi onda ce se raspaliti u Istanbul a ti narode zivi pod vlascu covica i dodika. :bih:

Da napomenem. Ovo nema nikakve veze sa politickim neslaganjem. Ne zivim u BiH i vec sam bio prije 90i u inostranstvu. Tako da nije mi SDA nista mogla naskoditi. Takodzer nisam nikad glasao u BiH i ako imam drzavljanstvo. Tako da ja ovo mogu sagledati realno. I ovo sto bakir i SDA rade je izdaje drzave. A 2022 cu vidjeti kakve opcije postoje pa cu glasati po prvi put u nasi da se srpska demokratska akcija skine s vlasti.
Last edited by Sigma90 on 17/02/2021 11:00, edited 1 time in total.
mali_balon
Posts: 14565
Joined: 12/09/2012 09:57

#11235 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mali_balon »

N.N. wrote: 17/02/2021 10:39 Mi ne crpimo ljude iz Londona nego iz septicke jame zvane BH politika u kojoj devera malo preko milion ljudi. Mislim na Bosnjake.
Nema tu novih lica, sve ista bagra koja samo mijenja dresove.
Nema novih politika ima samo namazanijih predstava za javnost.
I ti danas zaradio sendvic, bravo
caros
Posts: 1513
Joined: 16/03/2012 19:05

#11236 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by caros »

@ExNihilo

Mislim da je i budali jasno da su ovi mini SDA, ali trenutno su manje zlo i mogu makar malo razdrmati političku scenu, čisto da se ovi ne osjećaju sigurno kao prije. Doduše, samo je pitanje vremena kada će početi da se ponašaju kao zelena matica.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11237 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Sigma90 wrote: 17/02/2021 10:46
Chloe wrote: 17/02/2021 10:20
Sigma90 wrote: 17/02/2021 10:16
bake treba svakako u koaliciju sa fikretom. Imaju dosta zajednickog. Izdajica i jedan i drugi. :bih:
:facepalm: ... poređenje nigdje veze. Mogu razumjeti političko neslaganje, ali ići u toliku krajnost, definitivno ne mogu.
Cuj poredzenje nigdje veze. Sta su nego izdajice. Jedan u ratu izdao drugi u miru. Izdao bi on doduse i u ratu ali tada se je drugi izetbegovic vise pitao. Kamo srece da nikad nisu koracili BiH. Ali valjda i zadnjem bude jasno kada IZ bude po HDZ volji. A onda ce biti kasno. A suska se da je isti vec potpisao.
Drzavu je dao u ruke HDZu i SNSDu, KS mu uzela Cetvorka ostao samo jos KCUS i cak za to pravi ustupke HDZu. A to kad izgubi onda ce se raspaliti u Istanbul a ti narode zivi pod vlascu covica i dodika. :bih:
Kakvi smo mi, takva nam je država.

Bakir ne stoji iza svirepe smrti niti jednog člana moje obitelji,
za razliku od prvog.

Ko je Mostar dao HDZ-u? Inat i principi, koji nemaju veze sa zdravim razumom.
Gdje su tu građani?
Isto kao da ja svoje dijete dam u ruke neprijatelju zbog principa i inata.
U običnom životu treba znati stati na loptu a kamo li u politici.

NS u Kladuši se drži dalje od SDA, ali odlučuju za korist građana, ne gledaju je li prijedlog/čovjek SDA, SDP, KSPP ili nekog trećeg.
Ovi maldi momci su pametniji od tih starih tvrdoglavih političara/vijećnika NS-a u Mostaru.
Baš zato NS u Kladuši pravo lajkam, jer pokazuju stav ali i opravdavaju glasove koje su dobili od građana.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11238 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Milenkov buraz wrote: 17/02/2021 10:38
Patton44 wrote: 17/02/2021 10:32
Arachnoidea wrote: 17/02/2021 10:20 Transfer godine, Čampara u NiP :izet:
Septicka jama zvana Nip.
:mrgreen: Neka je SDA sakupljalište intelektualnih vertikala. :thumbup: Ima se NIP-u štošta prigovoriti ali za SDA su Enterprise iz StarTrek-a
E bas tako. :thumbup: visak saljemo u Nip. Nismo ga djabe pravili.
DonieBrasco
Posts: 20127
Joined: 31/08/2016 16:09

#11239 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

caros wrote: 17/02/2021 10:56 @ExNihilo

Mislim da je i budali jasno da su ovi mini SDA, ali trenutno su manje zlo i mogu makar malo razdrmati političku scenu, čisto da se ovi ne osjećaju sigurno kao prije. Doduše, samo je pitanje vremena kada će početi da se ponašaju kao zelena matica.
Nije li generlano porazno da navodno NiP, SDP, NS, samo cekaju da preuzmu vlast i da natave gdje je SDA stala, a to je pljacka, bogacenje, devastacija, iseljevanja naroda iz drzave ?

Meni je degutantno to samo i pomisliti, a ne razmisljati ili fantazirati da oni idu u promjene da se krene ka boljem. Nadam se da razumijes sta hocu da kazem, gdje ovo vodi ako je to tako.
caros
Posts: 1513
Joined: 16/03/2012 19:05

#11240 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by caros »

Kakav narod takva i vlast.

Ko god misli da su ovi presvlačenjem dresa promijenili ono što su provodili godinama je samo naivan. Možda Dino i ima iskrene namjere, ali jedan čovjek ne može upravljati silnim odborima.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11241 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

NiP, SDA za sirotinju.
caros
Posts: 1513
Joined: 16/03/2012 19:05

#11242 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by caros »

@Login7777

Spadaš u kategoriju ljudi kojima nije sramota priznati da glasaju za SDA. Zapitaj se malo.
dzigerica
Posts: 67
Joined: 23/12/2020 14:09

#11243 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dzigerica »

Nazire li se ko su ostala pojačanja uz Čamparu
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#11244 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dystopia »

Sigma90 wrote: 17/02/2021 10:46
Chloe wrote: 17/02/2021 10:20
Sigma90 wrote: 17/02/2021 10:16
bake treba svakako u koaliciju sa fikretom. Imaju dosta zajednickog. Izdajica i jedan i drugi. :bih:
:facepalm: ... poređenje nigdje veze. Mogu razumjeti političko neslaganje, ali ići u toliku krajnost, definitivno ne mogu.
Cuj poredzenje nigdje veze. Sta su nego izdajice. Jedan u ratu izdao drugi u miru. Izdao bi on doduse i u ratu ali tada se je drugi izetbegovic vise pitao. Kamo srece da nikad nisu koracili BiH. Ali valjda i zadnjem bude jasno kada IZ bude po HDZ volji. A onda ce biti kasno. A suska se da je isti vec potpisao.
Drzavu je dao u ruke HDZu i SNSDu, KS mu uzela Cetvorka ostao samo jos KCUS i cak za to pravi ustupke HDZu. A to kad izgubi onda ce se raspaliti u Istanbul a ti narode zivi pod vlascu covica i dodika. :bih:

Da napomenem. Ovo nema nikakve veze sa politickim neslaganjem. Ne zivim u BiH i vec sam bio prije 90i u inostranstvu. Tako da nije mi SDA nista mogla naskoditi. Takodzer nisam nikad glasao u BiH i ako imam drzavljanstvo. Tako da ja ovo mogu sagledati realno. I ovo sto bakir i SDA rade je izdaje drzave. A 2022 cu vidjeti kakve opcije postoje pa cu glasati po prvi put u nasi da se srpska demokratska akcija skine s vlasti.
nekad su takve javno strjeljali a sada im se po forumima ližu čmarići. al' neće još zadugo.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#11245 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Arachnoidea »

dzigerica wrote: 17/02/2021 11:14 Nazire li se ko su ostala pojačanja uz Čamparu
Haris Zahiragic, Safet Softic, Halid Genjac i Amra Hasagic.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#11246 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Arachnoidea wrote: 17/02/2021 11:23
dzigerica wrote: 17/02/2021 11:14 Nazire li se ko su ostala pojačanja uz Čamparu
Haris Zahiragic, Safet Softic, Halid Genjac i Amra Hasagic.
:lol: :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11247 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

caros wrote: 17/02/2021 11:14 @Login7777

Spadaš u kategoriju ljudi kojima nije sramota priznati da glasaju za SDA. Zapitaj se malo.
Ma hajde devedesetih, narod htio pokazati tu svoju neku nacionalnu stranu, ponos, šta god, hajde i iza rata, razumljivo, emocije, inat, svježe rane...ali 30 godian iza vrtiti istu matricu i nadati se boljitku treba ispitati u specijalnim ustanovama definitivno.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11248 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

Chloe wrote: 17/02/2021 11:26
Arachnoidea wrote: 17/02/2021 11:23
dzigerica wrote: 17/02/2021 11:14 Nazire li se ko su ostala pojačanja uz Čamparu
Haris Zahiragic, Safet Softic, Halid Genjac i Amra Hasagic.
:lol: :lol:
Genjac je klasa za sebe, k'o nosač aviona. :mrgreen:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11249 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Arnaut se namece ko logicno rjesenje.
A jos je i ostali :lol: :lol:
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#11250 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Jaoo, teme, ko u čevabdžinici Željo u najbolja vremena...

Ima mjesta, bujrum ima mjesta :D :D :D
Post Reply