Sigma90 wrote: ↑17/02/2021 10:16bake treba svakako u koaliciju sa fikretom. Imaju dosta zajednickog. Izdajica i jedan i drugi.![]()
Narod i Pravda (Konakovic)
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84602
- Joined: 03/10/2011 20:11
#11226 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
merk030
- Posts: 857
- Joined: 30/06/2018 18:31
#11227 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Najavljuje i još nekih imena, mislim da je Miletić jedno od njih.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#11228 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
https://www.klix.ba/vijesti/bih/campara ... /210217035
Do jučer su se pjesmice pjevale o Čamparinim pozicijama, a sad je ugledni član opozicije i svjetlo na kraju tunela.
NIP se polako pretvara u SDA with a twist. Ili je to uvijek bio?
Do jučer su se pjesmice pjevale o Čamparinim pozicijama, a sad je ugledni član opozicije i svjetlo na kraju tunela.
NIP se polako pretvara u SDA with a twist. Ili je to uvijek bio?
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11229 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Septicka jama zvana Nip.
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11230 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I ovaj čampa je žešći uhljeb
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#11231 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Last edited by Milenkov buraz on 17/02/2021 10:39, edited 1 time in total.
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#11232 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mi ne crpimo ljude iz Londona nego iz septicke jame zvane BH politika u kojoj devera malo preko milion ljudi. Mislim na Bosnjake.
Nema tu novih lica, sve ista bagra koja samo mijenja dresove.
Nema novih politika ima samo namazanijih predstava za javnost.
Nema tu novih lica, sve ista bagra koja samo mijenja dresove.
Nema novih politika ima samo namazanijih predstava za javnost.
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84602
- Joined: 03/10/2011 20:11
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#11234 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Cuj poredzenje nigdje veze. Sta su nego izdajice. Jedan u ratu izdao drugi u miru. Izdao bi on doduse i u ratu ali tada se je drugi izetbegovic vise pitao. Kamo srece da nikad nisu koracili BiH. Ali valjda i zadnjem bude jasno kada IZ bude po HDZ volji. A onda ce biti kasno. A suska se da je isti vec potpisao.
Drzavu je dao u ruke HDZu i SNSDu, KS mu uzela Cetvorka ostao samo jos KCUS i cak za to pravi ustupke HDZu. A to kad izgubi onda ce se raspaliti u Istanbul a ti narode zivi pod vlascu covica i dodika.
Da napomenem. Ovo nema nikakve veze sa politickim neslaganjem. Ne zivim u BiH i vec sam bio prije 90i u inostranstvu. Tako da nije mi SDA nista mogla naskoditi. Takodzer nisam nikad glasao u BiH i ako imam drzavljanstvo. Tako da ja ovo mogu sagledati realno. I ovo sto bakir i SDA rade je izdaje drzave. A 2022 cu vidjeti kakve opcije postoje pa cu glasati po prvi put u nasi da se srpska demokratska akcija skine s vlasti.
Last edited by Sigma90 on 17/02/2021 11:00, edited 1 time in total.
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#11235 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I ti danas zaradio sendvic, bravo
-
caros
- Posts: 1513
- Joined: 16/03/2012 19:05
#11236 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
@ExNihilo
Mislim da je i budali jasno da su ovi mini SDA, ali trenutno su manje zlo i mogu makar malo razdrmati političku scenu, čisto da se ovi ne osjećaju sigurno kao prije. Doduše, samo je pitanje vremena kada će početi da se ponašaju kao zelena matica.
Mislim da je i budali jasno da su ovi mini SDA, ali trenutno su manje zlo i mogu makar malo razdrmati političku scenu, čisto da se ovi ne osjećaju sigurno kao prije. Doduše, samo je pitanje vremena kada će početi da se ponašaju kao zelena matica.
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84602
- Joined: 03/10/2011 20:11
#11237 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kakvi smo mi, takva nam je država.Sigma90 wrote: ↑17/02/2021 10:46Cuj poredzenje nigdje veze. Sta su nego izdajice. Jedan u ratu izdao drugi u miru. Izdao bi on doduse i u ratu ali tada se je drugi izetbegovic vise pitao. Kamo srece da nikad nisu koracili BiH. Ali valjda i zadnjem bude jasno kada IZ bude po HDZ volji. A onda ce biti kasno. A suska se da je isti vec potpisao.
Drzavu je dao u ruke HDZu i SNSDu, KS mu uzela Cetvorka ostao samo jos KCUS i cak za to pravi ustupke HDZu. A to kad izgubi onda ce se raspaliti u Istanbul a ti narode zivi pod vlascu covica i dodika.![]()
Bakir ne stoji iza svirepe smrti niti jednog člana moje obitelji,
za razliku od prvog.
Ko je Mostar dao HDZ-u? Inat i principi, koji nemaju veze sa zdravim razumom.
Gdje su tu građani?
Isto kao da ja svoje dijete dam u ruke neprijatelju zbog principa i inata.
U običnom životu treba znati stati na loptu a kamo li u politici.
NS u Kladuši se drži dalje od SDA, ali odlučuju za korist građana, ne gledaju je li prijedlog/čovjek SDA, SDP, KSPP ili nekog trećeg.
Ovi maldi momci su pametniji od tih starih tvrdoglavih političara/vijećnika NS-a u Mostaru.
Baš zato NS u Kladuši pravo lajkam, jer pokazuju stav ali i opravdavaju glasove koje su dobili od građana.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11238 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
E bas tako.Milenkov buraz wrote: ↑17/02/2021 10:38Neka je SDA sakupljalište intelektualnih vertikala.
Ima se NIP-u štošta prigovoriti ali za SDA su Enterprise iz StarTrek-a
-
DonieBrasco
- Posts: 20140
- Joined: 31/08/2016 16:09
#11239 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije li generlano porazno da navodno NiP, SDP, NS, samo cekaju da preuzmu vlast i da natave gdje je SDA stala, a to je pljacka, bogacenje, devastacija, iseljevanja naroda iz drzave ?
Meni je degutantno to samo i pomisliti, a ne razmisljati ili fantazirati da oni idu u promjene da se krene ka boljem. Nadam se da razumijes sta hocu da kazem, gdje ovo vodi ako je to tako.
-
caros
- Posts: 1513
- Joined: 16/03/2012 19:05
#11240 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kakav narod takva i vlast.
Ko god misli da su ovi presvlačenjem dresa promijenili ono što su provodili godinama je samo naivan. Možda Dino i ima iskrene namjere, ali jedan čovjek ne može upravljati silnim odborima.
Ko god misli da su ovi presvlačenjem dresa promijenili ono što su provodili godinama je samo naivan. Možda Dino i ima iskrene namjere, ali jedan čovjek ne može upravljati silnim odborima.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11241 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NiP, SDA za sirotinju.
-
caros
- Posts: 1513
- Joined: 16/03/2012 19:05
#11242 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
@Login7777
Spadaš u kategoriju ljudi kojima nije sramota priznati da glasaju za SDA. Zapitaj se malo.
Spadaš u kategoriju ljudi kojima nije sramota priznati da glasaju za SDA. Zapitaj se malo.
-
dzigerica
- Posts: 67
- Joined: 23/12/2020 14:09
#11243 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nazire li se ko su ostala pojačanja uz Čamparu
- dystopia
- Posts: 1337
- Joined: 26/10/2020 12:16
- Location: Utopia
#11244 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
nekad su takve javno strjeljali a sada im se po forumima ližu čmarići. al' neće još zadugo.Sigma90 wrote: ↑17/02/2021 10:46Cuj poredzenje nigdje veze. Sta su nego izdajice. Jedan u ratu izdao drugi u miru. Izdao bi on doduse i u ratu ali tada se je drugi izetbegovic vise pitao. Kamo srece da nikad nisu koracili BiH. Ali valjda i zadnjem bude jasno kada IZ bude po HDZ volji. A onda ce biti kasno. A suska se da je isti vec potpisao.
Drzavu je dao u ruke HDZu i SNSDu, KS mu uzela Cetvorka ostao samo jos KCUS i cak za to pravi ustupke HDZu. A to kad izgubi onda ce se raspaliti u Istanbul a ti narode zivi pod vlascu covica i dodika.
Da napomenem. Ovo nema nikakve veze sa politickim neslaganjem. Ne zivim u BiH i vec sam bio prije 90i u inostranstvu. Tako da nije mi SDA nista mogla naskoditi. Takodzer nisam nikad glasao u BiH i ako imam drzavljanstvo. Tako da ja ovo mogu sagledati realno. I ovo sto bakir i SDA rade je izdaje drzave. A 2022 cu vidjeti kakve opcije postoje pa cu glasati po prvi put u nasi da se srpska demokratska akcija skine s vlasti.
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84602
- Joined: 03/10/2011 20:11
#11246 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#11247 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma hajde devedesetih, narod htio pokazati tu svoju neku nacionalnu stranu, ponos, šta god, hajde i iza rata, razumljivo, emocije, inat, svježe rane...ali 30 godian iza vrtiti istu matricu i nadati se boljitku treba ispitati u specijalnim ustanovama definitivno.
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11249 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Arnaut se namece ko logicno rjesenje.
A jos je i ostali

A jos je i ostali
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#11250 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jaoo, teme, ko u čevabdžinici Željo u najbolja vremena...
Ima mjesta, bujrum ima mjesta

Ima mjesta, bujrum ima mjesta
