Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1051 Re: Friendzone
ma dobro moc, mambe vake nake,al brale ovde su decimetri u pitanju 
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1052 Re: Friendzone
Ma nema sanse. Od njih treba bjezat' ... svakoj je ista prica, ima negdje kcerku kojoj placa privatnu skolu, bila je udata ali joj je muz bio homoseksualac, mala joj plata, danas je sa tobom podijelila radost jer je sinoc zaradila pet dolara na baksisu i od toga je tebi kupila majicu na snizenju, a sumnja da ima rak grudi, poslije ce traziti pare za operaciju, za skolu i kartu da vidi kcerku koja ima nekakvu zlocudnu bolest u najavi.Tomahawk11 wrote:Jel te to neka Filipinka smotalaRamzess Veliki wrote: Necu nesmijem ...
Najbolje su udate tailandzanke koje rade u salonima za masazu. Ona te izmasira, I ako ti pocne pricati da joj muz radi u drugom gradu jeban si. Nema spasa. Nesta znaju, samo ti pritisnu neko dugme na tebi i on spreman, I odmah ga zajase i izjebe te da jedva izadjes napolje, nema bjezanja.
Kineskinje mozes kresnut samo u bordelu. Ima ih da ti srce stane od ljepote. Najcesce sirotice iz neke male kineske provincije i slabo govore engleski. Kineskinje koje nisu prostitutke me mozes kresnut. Tradicionalne su i nema seksa dok je ne ozenis, I vjerne su zene. Ali su bas nikakve u krevetu ...
Tako mi pricaju ovi stariji ovdje.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#1054 Re: Friendzone
Tako mi pricaju ovi stariji ovdje.![]()
Pitam za prijatelja -kakve su Vijetnamke?
P.S.
Bjezi od Filipinki.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1055 Re: Friendzone
Ne znam, nisam jos ni jednu vidjeo ... ili upoznao.moonca wrote:Tako mi pricaju ovi stariji ovdje.![]()
![]()
Pitam za prijatelja -kakve su Vijetnamke?
P.S.
Bjezi od Filipinki.
Nista do nasih zena.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1056 Re: Friendzone
Kako koji ... pet, deset ... godinu ... koji mjesec ... ima i starijih ali njih vise interesuje da unesu dovoljno vlakana.cendlerbing wrote:A koliko stariji
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#1057 Re: Friendzone
Ma od nashih treba bjezat gdje god na planeti je vidisRamzess Veliki wrote:Ne znam, nisam jos ni jednu vidjeo ... ili upoznao.moonca wrote:Tako mi pricaju ovi stariji ovdje.![]()
![]()
Pitam za prijatelja -kakve su Vijetnamke?
P.S.
Bjezi od Filipinki.
Nista do nasih zena.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1058 Re: Friendzone
Od svih ... ne samo od nasih ...beni-bu-man wrote:Ma od nashih treba bjezat gdje god na planeti je vidisRamzess Veliki wrote:Ne znam, nisam jos ni jednu vidjeo ... ili upoznao.
Nista do nasih zena.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#1059 Re: Friendzone
Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.

-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#1060 Re: Friendzone
Dobro, ali ti i jesi Bejha muškarac...cendlerbing wrote:Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#1061 Re: Friendzone
Kako to?zlajapravaraja wrote:Dobro, ali ti i jesi Bejha muškarac...cendlerbing wrote:Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#1062 Re: Friendzone
Te žene često imaju iznenađenje među nogama 
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1063 Re: Friendzone
cendlerbing wrote:Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#1064 Re: Friendzone
A ti zakočio projekatRamzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1065 Re: Friendzone
Zaletio se s pričom, a svidjela mu se kafanasuperiska wrote:A ti zakočio projekatRamzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1066 Re: Friendzone
Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ...superiska wrote:A ti zakočio projekatRamzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene.
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1067 Re: Friendzone
Dobro je ba,Ramzess Veliki wrote: Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ...![]()
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1068 Re: Friendzone
Nisam spomenuo tropske plaze ...Tomahawk11 wrote:Dobro je ba,Ramzess Veliki wrote: Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ...![]()
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.se
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1069 Re: Friendzone
Ramzess Veliki wrote:Nisam spomenuo tropske plaze ...Tomahawk11 wrote:Dobro je ba,Ramzess Veliki wrote: Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ...![]()
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.se
![]()
![]()

- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#1070 Re: Friendzone
Koči ti i daljeRamzess Veliki wrote:Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ...superiska wrote:A ti zakočio projekatRamzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene.![]()
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1071 Re: Friendzone
superiska wrote: Koči ti i daljedo penzije
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#1072 Re: Friendzone
Zar ćeš tako brzo u penzijuRamzess Veliki wrote:superiska wrote: Koči ti i daljedo penzije
![]()
![]()
Ma jos dvije godine i kuci.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1073 Re: Friendzone
Uh imam ja do penzije ...superiska wrote:Zar ćeš tako brzo u penzijuRamzess Veliki wrote:superiska wrote: Koči ti i daljedo penzije
![]()
![]()
Ma jos dvije godine i kuci.
![]()
![]()
A najradije bih ...
Ne, nego ce mi tada malena upisivati faks, pa se moramo vratiti. A za posao cu lako.
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#1074 Re: Friendzone
Šalim se Ramo.
Sretno
Sretno
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1075 Re: Friendzone
Podj... zar ne ?superiska wrote:Šalim se Ramo.
Sretno
Tebe necu vozat' ...
