Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1051 Re: Friendzone

Post by sumirprimus »

ma dobro moc, mambe vake nake,al brale ovde su decimetri u pitanju :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1052 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:
Ramzess Veliki wrote: Necu nesmijem ... :oops:
Jel te to neka Filipinka smotala :-?
Ma nema sanse. Od njih treba bjezat' ... svakoj je ista prica, ima negdje kcerku kojoj placa privatnu skolu, bila je udata ali joj je muz bio homoseksualac, mala joj plata, danas je sa tobom podijelila radost jer je sinoc zaradila pet dolara na baksisu i od toga je tebi kupila majicu na snizenju, a sumnja da ima rak grudi, poslije ce traziti pare za operaciju, za skolu i kartu da vidi kcerku koja ima nekakvu zlocudnu bolest u najavi. :run:
Najbolje su udate tailandzanke koje rade u salonima za masazu. Ona te izmasira, I ako ti pocne pricati da joj muz radi u drugom gradu jeban si. Nema spasa. Nesta znaju, samo ti pritisnu neko dugme na tebi i on spreman, I odmah ga zajase i izjebe te da jedva izadjes napolje, nema bjezanja.
Kineskinje mozes kresnut samo u bordelu. Ima ih da ti srce stane od ljepote. Najcesce sirotice iz neke male kineske provincije i slabo govore engleski. Kineskinje koje nisu prostitutke me mozes kresnut. Tradicionalne su i nema seksa dok je ne ozenis, I vjerne su zene. Ali su bas nikakve u krevetu ... :sad:
Tako mi pricaju ovi stariji ovdje. :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1053 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

A koliko stariji :?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1054 Re: Friendzone

Post by moonca »

Tako mi pricaju ovi stariji ovdje. :thumbup:
:lol:

Pitam za prijatelja -kakve su Vijetnamke? :)

P.S.
Bjezi od Filipinki. :zoka:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1055 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Tako mi pricaju ovi stariji ovdje. :thumbup:
:lol:

Pitam za prijatelja -kakve su Vijetnamke? :)

P.S.
Bjezi od Filipinki. :zoka:
Ne znam, nisam jos ni jednu vidjeo ... ili upoznao.
Nista do nasih zena. :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1056 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:A koliko stariji :?
Kako koji ... pet, deset ... godinu ... koji mjesec ... ima i starijih ali njih vise interesuje da unesu dovoljno vlakana. :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1057 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:
Tako mi pricaju ovi stariji ovdje. :thumbup:
:lol:

Pitam za prijatelja -kakve su Vijetnamke? :)

P.S.
Bjezi od Filipinki. :zoka:
Ne znam, nisam jos ni jednu vidjeo ... ili upoznao.
Nista do nasih zena. :thumbup:
Ma od nashih treba bjezat gdje god na planeti je vidis :run:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1058 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

beni-bu-man wrote:
Ramzess Veliki wrote:Ne znam, nisam jos ni jednu vidjeo ... ili upoznao.
Nista do nasih zena. :thumbup:
Ma od nashih treba bjezat gdje god na planeti je vidis :run:
Od svih ... ne samo od nasih ... :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1059 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.
:|
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#1060 Re: Friendzone

Post by zlajapravaraja »

cendlerbing wrote:Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.
:|
Dobro, ali ti i jesi Bejha muškarac... :)
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1061 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

zlajapravaraja wrote:
cendlerbing wrote:Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.
:|
Dobro, ali ti i jesi Bejha muškarac... :)
Kako to?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#1062 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Te žene često imaju iznenađenje među nogama :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1063 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:Ja da sam na mjestu bej ha muškaraca, ja bih se utješila kad bih čitala ove Ramine opise žena o kojima mu pričaju stariji ljudi koji žive tamo u Indoneziji.
:|
:lol: Pitaju me ovi stariji lokalci koliko mi se svidjaju njihove ljepotice .... joj a ja ne znam diplomatski lagat pa se vadim bez komentara, kazem najljepse zene zive u mojoj zemlji. E onda traze slike, ne vjeruju ... poslije koje runde chairman obecava ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene. :lol:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1064 Re: Friendzone

Post by superiska »

Ramzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene. :lol:
A ti zakočio projekat :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1065 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

superiska wrote:
Ramzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene. :lol:
A ti zakočio projekat :lol:
Zaletio se s pričom, a svidjela mu se kafana :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1066 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

superiska wrote:
Ramzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene. :lol:
A ti zakočio projekat :lol:
Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ... :lol:
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1067 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote: Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ... :lol:
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
Dobro je ba, :izet: se :-?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1068 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:
Ramzess Veliki wrote: Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ... :lol:
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
Dobro je ba, :izet: se :-?
Nisam spomenuo tropske plaze ... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1069 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ramzess Veliki wrote: Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ... :lol:
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
Dobro je ba, :izet: se :-?
Nisam spomenuo tropske plaze ... :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1070 Re: Friendzone

Post by superiska »

Ramzess Veliki wrote:
superiska wrote:
Ramzess Veliki wrote:ako zavrsimo projekat u roku da ce od sebe svima platiti odmor u BeHa, da idu gledat nase zene. :lol:
A ti zakočio projekat :lol:
Normala. Dobra plata a samo sastancim ne ureklo se ... :lol:
Kancelarija, gym, bazen ... stalno ljeto ... placeno gorivo neograniceno, kuca, troskovi rezija ... gdje ces bolje.
U BeHa sam morao radit' ko konj.
Koči ti i dalje :thumbup: do penzije :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1071 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

superiska wrote: Koči ti i dalje :thumbup: do penzije :D
:lol: :lol: :lol: Ma jos dvije godine i kuci. :thumbup:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1072 Re: Friendzone

Post by superiska »

Ramzess Veliki wrote:
superiska wrote: Koči ti i dalje :thumbup: do penzije :D
:lol: :lol: :lol: Ma jos dvije godine i kuci. :thumbup:
Zar ćeš tako brzo u penziju :shock: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1073 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

superiska wrote:
Ramzess Veliki wrote:
superiska wrote: Koči ti i dalje :thumbup: do penzije :D
:lol: :lol: :lol: Ma jos dvije godine i kuci. :thumbup:
Zar ćeš tako brzo u penziju :shock: :lol: :lol:
Uh imam ja do penzije ... :sad:
A najradije bih ...
Ne, nego ce mi tada malena upisivati faks, pa se moramo vratiti. A za posao cu lako.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1074 Re: Friendzone

Post by superiska »

Šalim se Ramo.
Sretno :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1075 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

superiska wrote:Šalim se Ramo.
Sretno :thumbup:
Podj... zar ne ? :lol:

Tebe necu vozat' ... 8-)
Post Reply