La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10301 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

LSD wrote: 31/01/2021 17:34
saint_mirad wrote: 31/01/2021 17:21
LSD wrote: 31/01/2021 17:11

Coutinho 140 miliona, Dembele 130, Griezmann 120, Paulinho 40, Malcom 40, Semedo 35, Turan 35, Gomes 35, Paco Alcacer 30, Arthur 30, Vidal 20, Firpo 18, Braithwaite 18 itd...Sad saberi sve te cifre i da ti se zavrti u glavi :-) A sve redom promašeni transferi bivše Barcine uprave ! da ne nabrajam dalje, ima toga još bruka.

E zbog toga Barca treba bankrotirati, a ne zbog Messijevog ugovora.
Pogrešno adresiraš ;-)
Stoji i ovo sto kazes, oni katastrofalni transferi su ih uhelacili. Messi makar daje doprinos na terenu. Mozda je najbolje bilo i za njega i za klub da su se rastali proslo leto kad je hteo da ide. Jeste bio nepopularan potez, ali najbolji za sve strane.
Messi je osvojio kamion trofeja sa Barcom, 10 godina je najbolji njihov igrac, najbolji strijelac i asistent (ne samo kluba, vec u historji La Lige).
I sad odjednom su problem Messi i njegov ugovor iz 2017, oni su ko biva narušili Barc u :lol: a nisu problem ovi qrci koji su placani po 130 miliona da fulaju zicere, da landaraju po posudbama u Bayernu, da leže po bolnicama po citavu sezonu itd....vec je Messi sad problem, koji je teglio Barcu tolike godine :-) na njemu treba slomiti kola, on je problem, njega treba tjerati iz Barca, a ne ostale preplaćene ublehaše- to je sad prica :lol: baš fina zamjena teza i medijsko spinovanje.

I još nešto, ovaj leaked ugovor što je danas objavio La Mundo je iz 2017 godine.
Zašto baš sad da procuri u javnost ;-) nakon što je Bartomeu pobjegao iz kluba i ostavio ogromne dugove iza sebe...de malo razmisli.
Imao je još 3,5 godine kao predsjednik na ćelu kluba da taj ugovor objavi javnosti preko zvaničnih klupskih kanala, ako je nešto sporno ili zanimljivo za medije. Nego baš sad procurio :lol: moš misliti.
Ma spinujes i ti brate. Cifre koje navodis su iznosi dati za dovodjenje odredjenih igraca a ne njihove godisnje plate. Messi je trofeje naplacivao 138 MILiONA godisnje! Jos ako ima istine u onome da je klub placao porez za njega, to ide i na 200 miliona za platu samo jednog igraca. Tako da se moze okacit macku o rep njegova prica kako voli klub. Ovakvim lihvarskim ugovor, dobijenim zloupotrebom svog statusa legende, on je klub godinama vukao u propast. Godine ce proci dok se neka nova uprava uspije izvuci iz dubioze za koju su odgovorni Bartomeu i nevinasce Messi.
Najgore je kada su oci proklete!
Napravit mu statuu ispred stadiona, nazvat tribinu po njemu i ciao djaci. Nigdje nikada nebi izvukao ovakve novce kao u Barci. Al legenda, jbg
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#10302 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

studeni76 wrote: 31/01/2021 19:06
Ma spinujes i ti brate. Cifre koje navodis su iznosi dati za dovodjenje odredjenih igraca a ne njihove godisnje plate. Messi je trofeje naplacivao 138 MILiONA godisnje! Jos ako ima istine u onome da je klub placao porez za njega, to ide i na 200 miliona za platu samo jednog igraca. Tako da se moze okacit macku o rep njegova prica kako voli klub. Ovakvim lihvarskim ugovor, dobijenim zloupotrebom svog statusa legende, on je klub godinama vukao u propast. Godine ce proci dok se neka nova uprava uspije izvuci iz dubioze za koju su odgovorni Bartomeu i nevinasce Messi.
Najgore je kada su oci proklete!
Napravit mu statuu ispred stadiona, nazvat tribinu po njemu i ciao djaci. Nigdje nikada nebi izvukao ovakve novce kao u Barci. Al legenda, jbg
Znaci, Messi upao u klupske prostorije sa utokom i zakrvavljenih očiju , viknuo Đe je onaj Bartomeu, dovedite ga vamo da napravi i potpiše jedan brutalan ugovor sa mnom.
A Bartomeu jadnik, šta ce, morao je potpisati :lol: i još morao šutiti o tome 4 godine, pa tek sad to objaviti :lol:

Otprilike, to je ta logika.
Last edited by LSD on 31/01/2021 19:18, edited 1 time in total.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10303 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Boli njega. Mnogi simpatizeri barce blate i krive bartomeua (ne kazem da nije kriv)
A ovaj zgrče utovarivačem. I vjerujem da im je davao ultimatume za ovolike cifre :wink: :-D


Image
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#10304 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

B6Redhell wrote: 31/01/2021 19:18 Boli njega. Mnogi simpatizeri barce blate i krive bartomeua (ne kazem da nije kriv)
A ovaj zgrče utovarivačem. I vjerujem da im je davao ultimatume za ovolike cifre :wink: :-D

Jest ultimatume davao Bartomeu :lol: ima slike Barte sa kuravama na jahti i zaprijetio da ce to poslati njegovoj ženi :-)
Last edited by LSD on 31/01/2021 19:20, edited 1 time in total.
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10305 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

saint_mirad wrote: 31/01/2021 17:29
Van Halen wrote: 31/01/2021 17:27 Hajmo Jorgandzije,vrijeme je za titulu
Titula je faktički gotova stvar za Atletico. Imaju 10 bodova više i utakmicu manje od Reala.
Jesi siguran da je gotovo? Sačekaj kraj marta/ početak aprila pa nešto tako napiši.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10306 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Na maramici napiso, adios amigos. Por favor mucho pesos miliones ili ja odo.
:lol:
I Netreba nista vise.
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10307 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

LSD wrote: 31/01/2021 19:17
studeni76 wrote: 31/01/2021 19:06
Ma spinujes i ti brate. Cifre koje navodis su iznosi dati za dovodjenje odredjenih igraca a ne njihove godisnje plate. Messi je trofeje naplacivao 138 MILiONA godisnje! Jos ako ima istine u onome da je klub placao porez za njega, to ide i na 200 miliona za platu samo jednog igraca. Tako da se moze okacit macku o rep njegova prica kako voli klub. Ovakvim lihvarskim ugovor, dobijenim zloupotrebom svog statusa legende, on je klub godinama vukao u propast. Godine ce proci dok se neka nova uprava uspije izvuci iz dubioze za koju su odgovorni Bartomeu i nevinasce Messi.
Najgore je kada su oci proklete!
Napravit mu statuu ispred stadiona, nazvat tribinu po njemu i ciao djaci. Nigdje nikada nebi izvukao ovakve novce kao u Barci. Al legenda, jbg
Znaci, Messi upao u klupske prostorije sa utokom i zakrvavljenih očiju , viknuo Đe je onaj Bartomeu, dovedite ga vamo da napravi i potpiše jedan brutalan ugovor sa mnom.
A Bartomeu jadnik, šta ce, morao je potpisati :lol: i još morao šutiti o tome 4 godine, pa tek sad to objaviti :lol:

Otprilike, to je ta logika.
Znas i sam kakav je njegov status u Barci. Dovoljno je bilo da se nasali da je nezadovoljan pa da se svi alarmi popale. Nije bilo covjeka u upravi kluba koji je smio dozvoliti da Messi ode. Tako da mu oruzje nije trebalo al da je trazio milijardu i dobio bi. Mozes mislit koliki iznos je stvarno trazio kad su se nakon pregovora nasli na ovoj sici od 550 miliona. Pa ti reci da je volio klub
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10308 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 19:20
saint_mirad wrote: 31/01/2021 17:29
Van Halen wrote: 31/01/2021 17:27 Hajmo Jorgandzije,vrijeme je za titulu
Titula je faktički gotova stvar za Atletico. Imaju 10 bodova više i utakmicu manje od Reala.
Jesi siguran da je gotovo? Sačekaj kraj marta/ početak aprila pa nešto tako napiši.
Siguran sam. Ni Real ni Barcelona nisu dovoljno konstantni, plus Atletico ima granitnu odbranu i Suareza da remije pretvara u pobede. Čak mislim da će osvojiti titulu matematički 2-3 kola pre kraja sezone.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#10309 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

studeni76 wrote: 31/01/2021 19:24
Znas i sam kakav je njegov status u Barci. Dovoljno je bilo da se nasali da je nezadovoljan pa da se svi alarmi popale. Nije bilo covjeka u upravi kluba koji je smio dozvoliti da Messi ode. Tako da mu oruzje nije trebalo al da je trazio milijardu i dobio bi. Mozes mislit koliki iznos je stvarno trazio kad su se nakon pregovora nasli na ovoj sici od 550 miliona. Pa ti reci da je volio klub
Sa ovim postom si napravio od Messija nadnaravno polubožansko biće sa super moćima, koje sve oko sebe potčinjava svojoj volji.
Pa ako je toliko moćan, što nije naredio Barti i upravi oko njega da mu ostave na miru jarana Suareza ;-) a ne da ga po stare dane šalju u Madrid :wink:

Eto jedan zadatak za razmišljanje :mrgreen:

Messi može tražiti za sebe i milijaru eura platu , a na predsjedniku kluba je da kaže Toliko i toliko ti možemo dati, u protivnom odyebaus.
Valjda zato služi predsjednik. Pricamo o ulozi predsjednika jedne Barcelone, a ne Pofaličkog majka mu stara.
Od njega ti napravi nekog portira ili domara, koji samo klima glavom šta mu Messi naredi :-)
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10310 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Što su se zabrinuli na forumu za platu GOATa :lol: Kao da su iz njihovog džepa plaćali :-)
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10311 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

@LSD
Znas i ti sam da je zadnjih 10+ godina status predsjednika u odnosu na Messija bas takav kao sto karikiras. Al eto, svako ima pravo na svoje misljenje.
Al ja vise cijenim jednog iniestu ili Xavija koji su otisli sami a nisu ostali da izmuzu zadnju marku iz kluba
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10312 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

:run:
Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 19:33 Što su se zabrinuli na forumu za platu GOATa :lol: Kao da su iz njihovog džepa plaćali :-)
Ne brine se niko za platu jednog igraca vec za opstanak kluba. Al haman i vi kao azijati, navijate za igrace a ne za klub.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#10313 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

studeni76 wrote: 31/01/2021 19:35 @LSD
Znas i ti sam da je zadnjih 10+ godina status predsjednika u odnosu na Messija bas takav kao sto karikiras.
Dobar si forumaš, ali to jednostavno nije tačno :mrgreen:

Predsjednik Barce je itekako moćna figura u klubu, pogotovu kriminalac poput Bartomeua.

Druga stvar, hajd malo se uozbilji i razmisli šta cu napisati - ugovor o kome morališeš jer iz 2017 (zadnji i aktuelni ugovor Messija i Barce) Josep Maria Baretomeu ga licno napravio i ponudio Messiju te '17 :wink: i tad je bilo sve OK... i sve do danas niko nije pomenuo taj ugovor, niti je kome to bilo interesantno...odjednom Hop, vadi se Messijev ugovor iz fijoke, iznosi u medije i pravi se spin prica kako su zapravo Messi i taj njegov ugovor (kojeg su mu oni sami ponudili) krivi za finansijsku dubiozu Barce :lol: :lol:

Mislim da si dovoljno inteligentan da povežeš neke stvari.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10314 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Nema tog predsednika koji bi pre 4 godine imao muda da odbije Messije zahteve u novom ugovoru.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#10315 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

saint_mirad wrote: 31/01/2021 19:53 Nema tog predsednika koji bi pre 4 godine imao muda da odbije Messije zahteve u novom ugovoru.
A zašto ga sad 2021 god. Bartomeu objavljuje u medije, nakon što je pobjegao iz Barce....a ne istog dana kad ga je napravio sa Messijem i kad je bio predsjednik kluba, prije 4 godine. Što tad nije izašao pred medije i objavio detalje ugovora ? u cemu je problem.

Baš me zanima odgovor :mrgreen:
Last edited by LSD on 31/01/2021 20:01, edited 1 time in total.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10316 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

LSD wrote: 31/01/2021 20:00
saint_mirad wrote: 31/01/2021 19:53 Nema tog predsednika koji bi pre 4 godine imao muda da odbije Messije zahteve u novom ugovoru.
A zašto ga sad 2021 god. Bartomeu objavljuje u medije, nakon što je pobjegao iz Barce....a ne istog dana kad ga je napravio sa Messijem i kad je bio predsjednik kluba, prije 4 godine. Što tad nije to sve fino objavio ?

Baš me zanima odgovor :mrgreen:
Za odgovor se slazem s onim sto si ti pisao, da spasi svoju guzicu i da predstavi Messija kao pohlepno govno.
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10317 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

LSD wrote: 31/01/2021 20:00
saint_mirad wrote: 31/01/2021 19:53 Nema tog predsednika koji bi pre 4 godine imao muda da odbije Messije zahteve u novom ugovoru.
A zašto ga sad 2021 god. Bartomeu objavljuje u medije, nakon što je pobjegao iz Barce....a ne istog dana kad ga je napravio sa Messijem i kad je bio predsjednik kluba, prije 4 godine. Što tad nije to sve fino objavio ?

Baš me zanima odgovor :mrgreen:
Pa zato sto bi ga objesili u centru grada da je odhebao najvecu zvijezdu u istoriji kluba!
A razlog zasto se sad objavljuje je barem jasan. Pokusaj pranja obraza i pokazivanje da za propast kluba ima vise odgovornih. Prosto receno igrac koji voli klub ne trazi da izvuce zadnji euro iz kluba. Da je mogo uzeo bi im i dusu, neka je njemu dobro a sta ce biti sa klubom kad ode pa koga briga.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#10318 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

saint_mirad wrote: 31/01/2021 20:01
Za odgovor se slazem s onim sto si ti pisao, da spasi svoju guzicu i da predstavi Messija kao pohlepno govno.
Bartomeu sad od sebe pravi žrtvu i svaljuje gov.na na Messija.
Pravi od sebe nekog bijednika, ko da je bio portir koji se ništa ne pita u klubu i kojem Messi naređuje koliko para da mu daje ,a ne da je bio predsjednik Barcelone, kluba koji godišnje zarađuje najveci profit u svijetu fudbala.
Jer valja danas sutra odgovarati za 700 miliona duga....zato služi ovaj spin sa Messijem i njegovim ugovorom.


I na tu pricu je naleg'o kolega @Studeni76, nažalost.
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10319 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

studeni76 wrote: 31/01/2021 19:37 :run:
Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 19:33 Što su se zabrinuli na forumu za platu GOATa :lol: Kao da su iz njihovog džepa plaćali :-)
Ne brine se niko za platu jednog igraca vec za opstanak kluba. Al haman i vi kao azijati, navijate za igrace a ne za klub.
Kakav opstanak kluba? :-) Ugasit će se Barça ko Đerzelez :-)
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10320 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Veceras navijamo za Bilbao :bih:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10321 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 20:14
studeni76 wrote: 31/01/2021 19:37 :run:
Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 19:33 Što su se zabrinuli na forumu za platu GOATa :lol: Kao da su iz njihovog džepa plaćali :-)
Ne brine se niko za platu jednog igraca vec za opstanak kluba. Al haman i vi kao azijati, navijate za igrace a ne za klub.
Kakav opstanak kluba? :-) Ugasit će se Barça ko Đerzelez :-)
Naravno da nece. Al ovo sto se sad desava nije ono sto se od Barce ocekuje. A sa ovolikom platon za samo jednog igraca i sa tako velikim dugom, trebace vremena da dodju na nivo osvajaca LP.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10322 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

i onda će doći prosječni bošnjo i napisati da Pjanić treba izvoditi slobodnjake pored jednog Messia :-) :-)
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10323 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Gerro wrote: 31/01/2021 21:39 i onda će doći prosječni bošnjo i napisati da Pjanić treba izvoditi slobodnjake pored jednog Messia :-) :-)
Šta ima prosječni
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#10324 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Nema hljeba od onog Dembela, a i zemljaku mu Grizmana.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10325 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

prosječni su 'vaki poput tebe koji misle da je Pjanic najbolji veznjak svijeta :-)
Post Reply