La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10276 Re: La Liga Santander
Otrese Levante one levate 
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#10277 Re: La Liga Santander
Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10278 Re: La Liga Santander
A ko je rekao da je Real dobar? I za njih se moze isto reci.sve_ovo_ja wrote: ↑30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real![]()
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Real uzima ove jace tekme, pa se mozda nekom cini da je dobar, ali svaka utakmica nosi 3 boda.
Na kraju krajeva nije ni bitno kad ce Atleti biti prvak.
Last edited by ultima_palabra on 30/01/2021 20:59, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10279 Re: La Liga Santander
Nije Real lider lige.sve_ovo_ja wrote: ↑30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real![]()
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Vješto si preskočio činjenicu da Atletico bježi Realu 7 bodova, a Barci 10.
I sve to uz utakmicu manje
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#10280 Re: La Liga Santander
I da stvar bude gora, ovakvi katastrofalni Barca i Real su poprilicno komotni u prva 3. I da nije Atletico ovako dobar, borili bi se i za titulu 
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10281 Re: La Liga Santander
Ne pamtim ni ja gori Real, pa su evo iznad Barce koja ima Messija. Moze se i ovako okrenuti.sve_ovo_ja wrote: ↑30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real![]()
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#10282 Re: La Liga Santander
Ma Atletico uzima ovo, njihova godina, nema se šta tu preskociti.LSD wrote: ↑30/01/2021 20:56Nije Real lider lige.sve_ovo_ja wrote: ↑30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real![]()
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Vješto si preskočio činjenicu da Atletico bježi Realu 7 bodova, a Barci 10.
I sve to uz utakmicu manje![]()
Samo mi šega bilo prepucavanja/prozivanja Barcelona-Real na prethodnim stranicama, a ne zna se ko je gori. Obje ekipe skup istrošenih igrača u godinama i preplacenih zvjezdica/promašenih investicija. Da je sreće da Sevilla, Villareal i slicne ekipe imaju top sezone da i jedni i drugi bez LP ostanu to bi top bilo
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10283 Re: La Liga Santander
Real ce se oporaviti jer ima sposobnog predsjednika koji zna hendlati klub i izvaditi iz krize. Plus ima trenera koji zna osvajati trofeje.sve_ovo_ja wrote: ↑30/01/2021 21:24Ma Atletico uzima ovo, njihova godina, nema se šta tu preskociti.LSD wrote: ↑30/01/2021 20:56Nije Real lider lige.sve_ovo_ja wrote: ↑30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real![]()
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Vješto si preskočio činjenicu da Atletico bježi Realu 7 bodova, a Barci 10.
I sve to uz utakmicu manje![]()
Samo mi šega bilo prepucavanja/prozivanja Barcelona-Real na prethodnim stranicama, a ne zna se ko je gori. Obje ekipe skup istrošenih igrača u godinama i preplacenih zvjezdica/promašenih investicija. Da je sreće da Sevilla, Villareal i slicne ekipe imaju top sezone da i jedni i drugi bez LP ostanu to bi top bilo![]()
Barca je Titanik na dnu mora, koju nema ko izvuci iz dubioze. Skoro milijarda duga. Sjajna perspektiva. Nema ni na vidiku predsjednika, nema uprave, a ni trenera. Mislim ima nakakvog žutog levata pored aut linije, al bolje bi bilo da ga nema.
- luckylaka
- Posts: 26220
- Joined: 15/01/2010 06:28
#10284 Re: La Liga Santander
@lsd malo mi ovo nelogicno.Real ima sve od predsjednika,igraca,trenera,pare Barsa nema skoro pa nista i opet su na terenu i tabeli u 5 deka .Eto danas bi cak zuta ubleha mogla da predje celavu ublehu
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10286 Re: La Liga Santander
Kako jadan, smiješan i providan potez Bartomeua da prebaciti krivicu za finansijski kolaps Barce na Messija
Last edited by LSD on 31/01/2021 15:10, edited 1 time in total.
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#10287 Re: La Liga Santander
Drma se žestoko u FC Barcelona.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10288 Re: La Liga Santander
Pa nema Real pare, nije nijednog igraca doveo ljetos... gura sa istom ekipom 10 godina haman. Trener je dobar, ali ne moze vise nista izvuci iz ove grupe igraca. I jedni i drugi su u istim govnima, samo sto su u Realu jos nekako ujedinjeni, a u Barci su podjele i svadje.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10289 Re: La Liga Santander
Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#10290 Re: La Liga Santander
Pa naravno da zasluzuje, gdje ces nekom dat 400k dnevno. A i Messi cim je potpisao takav lihvarski ugovor je mogao da zna da ce igrat sa 10 tarabica. Trebalo ga je prodat na vakat, uzet kakvih para i ustedit od ovog ugovora. Jedna titula La Lige gore-dole, sve jedno je.saint_mirad wrote: ↑31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10291 Re: La Liga Santander
Coutinho 140 miliona, Dembele 130, Griezmann 120, Paulinho 40, Malcom 40, Semedo 35, Turan 35, Gomes 35, Paco Alcacer 30, Arthur 30, Vidal 20, Firpo 18, Braithwaite 18 itd...Sad saberi sve te cifre i da ti se zavrti u glavisaint_mirad wrote: ↑31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
E zbog toga Barca treba bankrotirati, a ne zbog Messijevog ugovora.
Pogrešno adresiraš
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10292 Re: La Liga Santander
Stoji i ovo sto kazes, oni katastrofalni transferi su ih uhelacili. Messi makar daje doprinos na terenu. Mozda je najbolje bilo i za njega i za klub da su se rastali proslo leto kad je hteo da ide. Jeste bio nepopularan potez, ali najbolji za sve strane.LSD wrote: ↑31/01/2021 17:11Coutinho 140 miliona, Dembele 130, Griezmann 120, Paulinho 40, Malcom 40, Semedo 35, Turan 35, Gomes 35, Paco Alcacer 30, Arthur 30, Vidal 20, Firpo 18, Braithwaite 18 itd...Sad saberi sve te cifre i da ti se zavrti u glavisaint_mirad wrote: ↑31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.A sve redom promašeni transferi bivše Barcine uprave ! da ne nabrajam dalje, ima toga još bruka.
E zbog toga Barca treba bankrotirati, a ne zbog Messijevog ugovora.
Pogrešno adresiraš![]()
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10293 Re: La Liga Santander
Suarez najbolji igrac lige bez dileme slozit cete se
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#10294 Re: La Liga Santander
Hajmo Jorgandzije,vrijeme je za titulu
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10296 Re: La Liga Santander
Messi je osvojio kamion trofeja sa Barcom, 10 godina je najbolji njihov igrac, najbolji strijelac i asistent (ne samo kluba, vec u historji La Lige).saint_mirad wrote: ↑31/01/2021 17:21Stoji i ovo sto kazes, oni katastrofalni transferi su ih uhelacili. Messi makar daje doprinos na terenu. Mozda je najbolje bilo i za njega i za klub da su se rastali proslo leto kad je hteo da ide. Jeste bio nepopularan potez, ali najbolji za sve strane.LSD wrote: ↑31/01/2021 17:11Coutinho 140 miliona, Dembele 130, Griezmann 120, Paulinho 40, Malcom 40, Semedo 35, Turan 35, Gomes 35, Paco Alcacer 30, Arthur 30, Vidal 20, Firpo 18, Braithwaite 18 itd...Sad saberi sve te cifre i da ti se zavrti u glavisaint_mirad wrote: ↑31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.A sve redom promašeni transferi bivše Barcine uprave ! da ne nabrajam dalje, ima toga još bruka.
E zbog toga Barca treba bankrotirati, a ne zbog Messijevog ugovora.
Pogrešno adresiraš![]()
I sad odjednom su problem Messi i njegov ugovor iz 2017, oni su ko biva narušili Barc u
I još nešto, ovaj leaked ugovor što je danas objavio La Mundo je iz 2017 godine.
Zašto baš sad da procuri u javnost
Imao je još 3,5 godine kao predsjednik na ćelu kluba da taj ugovor objavi javnosti preko zvaničnih klupskih kanala, ako je nešto sporno ili zanimljivo za medije. Nego baš sad procurio
Last edited by LSD on 31/01/2021 17:37, edited 3 times in total.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#10297 Re: La Liga Santander
A nikad se ne zna,imaju nazalost kompleks Reala,nisu ih odsvno dobili. Moze se desit psd forme i da se zakomplikuje. Ali zasad su super doveli Suareza i rijesili problem efikasnosti
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#10298 Re: La Liga Santander
Atletico je stvarno čudo ove sezone. Samo 9 primljenih golova u 19 utakmica, ako ne prime još neki gol od Cadiza do kraja utakmice. Trebalo bi pročešljati statistiku ko je najmanje golova primio do sada. Vjerovatno su oborili taj rekord. Umjetnost je tako dobro braniti se, davati dva gola po utakmici i osvojiti titulu.
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#10300 Re: La Liga Santander
Ti baš misliš ili samo želiš da vjeruješ da je Messi nevinašce u cijeloj ovoj priči? On je dao Barci mnogo i više od toga,
ali isto tako gotovo svih tih godina je bio najplaćeniji igrač na svijetu, bez ovog leak papira i ophodilo se prema
njemu kao božanstvu.
Naispaštalo se igrača i trenera u ekipi zbog tog božanstva tako da samo kažem najlakše je reći Barto je kriv.

