Eki to sad odjednom, da mi je znati razlog.
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10001 Re: La Liga Santander
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#10002 Re: La Liga Santander
Ja sranja jbt i još baskijski derbi. Pa ko će u Evropu onda Granada ?Tomahawk11 wrote: ↑20/07/2020 15:26To je komentator multiprenosa spomenuo sinoć---kao ne igra se, ono baš me iznenadilo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10003 Re: La Liga Santander
Da, Granada kao sedmoplasirana ide u 2. pretkolo EL.ANamelessGhoul wrote: ↑20/07/2020 15:29Ja sranja jbt i još baskijski derbi. Pa ko će u Evropu onda Granada ?Tomahawk11 wrote: ↑20/07/2020 15:26To je komentator multiprenosa spomenuo sinoć---kao ne igra se, ono baš me iznenadilo.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10004 Re: La Liga Santander
Hoce finalisti da se igra pred publikom, pa kad god. Baskijsko finale, puno im znaci.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10005 Re: La Liga Santander
Hoćeš reći da je odloženo indefinetly i da će se nekad odigrati?ultima_palabra wrote: ↑20/07/2020 15:32Hoce finalisti da se igra pred publikom, pa kad god. Baskijsko finale, puno im znaci.
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
#10006 Re: La Liga Santander
I ja sam tako razumio, odgodjeno dok ne bude mogla publika na stadion.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10007 Re: La Liga Santander
Realno to mogu držati eventualno do početka naredne sezone.
Poslije fakat neće imati smisla da se igra.
Poslije fakat neće imati smisla da se igra.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10008 Re: La Liga Santander
Savez se slozio, rekli su da je bitno samo da se odigra prije sljedeceg finala kupa.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#10009 Re: La Liga Santander
Ide li pobjednik kupa u Evropa ligu? Ako da, šta je onda sa Bilbaom? Mogu osvojiti kup, a ligi nisu izborili Evropu.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#10011 Re: La Liga Santander
Aha, znači mogli su birati. Dobro onda, sami su odlučili.ultima_palabra wrote: ↑20/07/2020 16:09Ne ide, odustali su i jedni i drugi od ulaska u Evropu preko kupa. Bilbao ostao bez LE, a umalo i RSO da ostane bez nje, golom u 90. se progurali.
A kako to da mogu birati? Je li to slučaj samo ove sezone ili će biti praksa?
Je li tako i u drugim ligama ili samo u Španiji?
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10012 Re: La Liga Santander
Ma to je posebna prilika, baskijsko finale nakon sto godina... toliko im je bitno da se igra pred publikom da su se odrekli i Evrope. Ne vjerujem da ce biti jos takvih primjera
.
.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#10013 Re: La Liga Santander
Znači takva je situacija. Pa dobro, navijačima sigurno vrijedi.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
- Point.
- Posts: 33504
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10015 Re: La Liga Santander
Ode Depor u treću ligu. Kakav pad i kakva šteta za španski fudbal.
Poznanik moj, gotivi Depor i Vicenzu, nije mu lako ovih dana.
Poznanik moj, gotivi Depor i Vicenzu, nije mu lako ovih dana.
- perscitus
- Posts: 680
- Joined: 18/03/2008 15:17
- Location: Mekka - Sinaloa
#10017 Re: La Liga Santander
Pametno. Mislim da on može voditi samo u Španiji. Kad ga se samo sjetim u Arsenalu, od one prve tekme sa Cityem, kao visok presing, gradnja posjeda od zadnje linije, Čehu se cijela planeta smije
. Usere se pa promijeni, jedna greška hajmo nesto drugo, pa treće i tako u nedogled. Ko na kokainu, samo mijenjaj ništa ne uigravaj, nema strpljenja. Ko da je ispo iz tevenovele, zalizan, pobožan, doziva Isusa i Mariju, sujevjeran, napada nekakvu ženu da ga je proklela, niko ga ne razumije šta priča, mumlja, jedno ga pitaš peto odgovara, boli ga kurac ne treba mu prevodilac, kaže uči uz Peaky Blinderse, a ovamo ko Sajpresi Kik med lingo from Spejn to Tihuana Real hijo de puta homeboj esk jo mama
. Ali drag mi je
, nek mu je sa srećom, Emery je lud ko struja, krejzi as asesino, get jor gans redi akui viene peligrooooo 

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10018 Re: La Liga Santander
opaBarça-Man City swap deal: Eric Garcia and Cancelo in exchange for Semedo
- Point.
- Posts: 33504
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10019 Re: La Liga Santander
I ovaj Cancelo ko kurva kakva, sa jednog na drugog svake sezone.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
- Point.
- Posts: 33504
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10021 Re: La Liga Santander
Nevjerovatno na koji nacin se Valencia odrekla Dani Pareja, koji je potpisao za Villareal. Kakvi ruljci vode Valenciu, drama.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#10022 Re: La Liga Santander
Ne znam koliko je relevantan izvor od kojeg sam čitao, ali navodno su bukvalno svi igrači na prodaju osim valjda Garaya a i to tek nakon molbe Gracie.
Katastrofalno šta rade od kluba, još Linova ćerka na Twitteru odgovara navijačima u folu "ko vas jebe, ovo je naš klub sada i možemo raditi šta hoćete, nebitni ste"
Katastrofalno šta rade od kluba, još Linova ćerka na Twitteru odgovara navijačima u folu "ko vas jebe, ovo je naš klub sada i možemo raditi šta hoćete, nebitni ste"
- Point.
- Posts: 33504
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10023 Re: La Liga Santander
Ovi bogati azijati ce unistiti fudbal kakvog znamo, ako vec i nisu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10024 Re: La Liga Santander
Ja negdje procitah da je trazio Gayu da mu ostaveAmiĐa_Idriz wrote: ↑13/08/2020 11:14 Ne znam koliko je relevantan izvor od kojeg sam čitao, ali navodno su bukvalno svi igrači na prodaju osim valjda Garaya a i to tek nakon molbe Gracie.
Katastrofalno šta rade od kluba, još Linova ćerka na Twitteru odgovara navijačima u folu "ko vas jebe, ovo je naš klub sada i možemo raditi šta hoćete, nebitni ste"![]()
Imal sta u ovoj Valenciji da bi nas pojacalo ? Mozda neki golman da bude rezerva
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#10025 Re: La Liga Santander
Moguće da sam pomiješao, i ima više smisla nego Garay.
