La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10001 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: 20/07/2020 09:52 Je li tačno da se ne igra finale kupa?
Ne vidim što to...
Eki to sad odjednom, da mi je znati razlog. :-)
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#10002 Re: La Liga Santander

Post by ANamelessGhoul »

Tomahawk11 wrote: 20/07/2020 15:26
ANamelessGhoul wrote: 20/07/2020 15:23 A šta je s kupom ?
To je komentator multiprenosa spomenuo sinoć---kao ne igra se, ono baš me iznenadilo.
Ja sranja jbt i još baskijski derbi. Pa ko će u Evropu onda Granada ?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10003 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

ANamelessGhoul wrote: 20/07/2020 15:29
Tomahawk11 wrote: 20/07/2020 15:26
ANamelessGhoul wrote: 20/07/2020 15:23 A šta je s kupom ?
To je komentator multiprenosa spomenuo sinoć---kao ne igra se, ono baš me iznenadilo.
Ja sranja jbt i još baskijski derbi. Pa ko će u Evropu onda Granada ?
Da, Granada kao sedmoplasirana ide u 2. pretkolo EL.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10004 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

AmiĐa_Idriz wrote: 20/07/2020 14:03
Tomahawk11 wrote: 20/07/2020 09:52 Je li tačno da se ne igra finale kupa?
Ne vidim što to...
Glupost.
Hoce finalisti da se igra pred publikom, pa kad god. Baskijsko finale, puno im znaci.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10005 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote: 20/07/2020 15:32
AmiĐa_Idriz wrote: 20/07/2020 14:03
Tomahawk11 wrote: 20/07/2020 09:52 Je li tačno da se ne igra finale kupa?
Ne vidim što to...
Glupost.
Hoce finalisti da se igra pred publikom, pa kad god. Baskijsko finale, puno im znaci.
Hoćeš reći da je odloženo indefinetly i da će se nekad odigrati?
dzipalo
Posts: 845
Joined: 07/08/2018 22:31

#10006 Re: La Liga Santander

Post by dzipalo »

I ja sam tako razumio, odgodjeno dok ne bude mogla publika na stadion.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10007 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Realno to mogu držati eventualno do početka naredne sezone.

Poslije fakat neće imati smisla da se igra.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10008 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Savez se slozio, rekli su da je bitno samo da se odigra prije sljedeceg finala kupa.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#10009 Re: La Liga Santander

Post by avetinja »

Ide li pobjednik kupa u Evropa ligu? Ako da, šta je onda sa Bilbaom? Mogu osvojiti kup, a ligi nisu izborili Evropu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10010 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

avetinja wrote: 20/07/2020 16:00 Ide li pobjednik kupa u Evropa ligu? Ako da, šta je onda sa Bilbaom? Mogu osvojiti kup, a ligi nisu izborili Evropu.
Ne ide, odustali su i jedni i drugi od ulaska u Evropu preko kupa. Bilbao ostao bez LE, a umalo i RSO da ostane bez nje, golom u 90. se progurali.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#10011 Re: La Liga Santander

Post by avetinja »

ultima_palabra wrote: 20/07/2020 16:09
avetinja wrote: 20/07/2020 16:00 Ide li pobjednik kupa u Evropa ligu? Ako da, šta je onda sa Bilbaom? Mogu osvojiti kup, a ligi nisu izborili Evropu.
Ne ide, odustali su i jedni i drugi od ulaska u Evropu preko kupa. Bilbao ostao bez LE, a umalo i RSO da ostane bez nje, golom u 90. se progurali.
Aha, znači mogli su birati. Dobro onda, sami su odlučili.
A kako to da mogu birati? Je li to slučaj samo ove sezone ili će biti praksa?
Je li tako i u drugim ligama ili samo u Španiji?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10012 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Ma to je posebna prilika, baskijsko finale nakon sto godina... toliko im je bitno da se igra pred publikom da su se odrekli i Evrope. Ne vjerujem da ce biti jos takvih primjera
.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#10013 Re: La Liga Santander

Post by avetinja »

Znači takva je situacija. Pa dobro, navijačima sigurno vrijedi.
User avatar
Point.
Posts: 33504
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10015 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

Ode Depor u treću ligu. Kakav pad i kakva šteta za španski fudbal.

Poznanik moj, gotivi Depor i Vicenzu, nije mu lako ovih dana.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#10016 Re: La Liga Santander

Post by pizarro »

Image
:thumbup:
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#10017 Re: La Liga Santander

Post by perscitus »

Pametno. Mislim da on može voditi samo u Španiji. Kad ga se samo sjetim u Arsenalu, od one prve tekme sa Cityem, kao visok presing, gradnja posjeda od zadnje linije, Čehu se cijela planeta smije :lol: . Usere se pa promijeni, jedna greška hajmo nesto drugo, pa treće i tako u nedogled. Ko na kokainu, samo mijenjaj ništa ne uigravaj, nema strpljenja. Ko da je ispo iz tevenovele, zalizan, pobožan, doziva Isusa i Mariju, sujevjeran, napada nekakvu ženu da ga je proklela, niko ga ne razumije šta priča, mumlja, jedno ga pitaš peto odgovara, boli ga kurac ne treba mu prevodilac, kaže uči uz Peaky Blinderse, a ovamo ko Sajpresi Kik med lingo from Spejn to Tihuana Real hijo de puta homeboj esk jo mama :-). Ali drag mi je :kiss: , nek mu je sa srećom, Emery je lud ko struja, krejzi as asesino, get jor gans redi akui viene peligrooooo :fazlija:


Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10018 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Barça-Man City swap deal: Eric Garcia and Cancelo in exchange for Semedo
opa
User avatar
Point.
Posts: 33504
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10019 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

I ovaj Cancelo ko kurva kakva, sa jednog na drugog svake sezone.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#10020 Re: La Liga Santander

Post by pizarro »

perscitus wrote: 24/07/2020 02:43 Mislim da on može voditi samo u Španiji.
slazem se.
valjda je shvatio da sunce tudjeg neba slabo grije.
User avatar
Point.
Posts: 33504
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10021 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

Nevjerovatno na koji nacin se Valencia odrekla Dani Pareja, koji je potpisao za Villareal. Kakvi ruljci vode Valenciu, drama.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10022 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne znam koliko je relevantan izvor od kojeg sam čitao, ali navodno su bukvalno svi igrači na prodaju osim valjda Garaya a i to tek nakon molbe Gracie.

Katastrofalno šta rade od kluba, još Linova ćerka na Twitteru odgovara navijačima u folu "ko vas jebe, ovo je naš klub sada i možemo raditi šta hoćete, nebitni ste" :zzzz:
User avatar
Point.
Posts: 33504
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10023 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

Ovi bogati azijati ce unistiti fudbal kakvog znamo, ako vec i nisu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10024 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

AmiĐa_Idriz wrote: 13/08/2020 11:14 Ne znam koliko je relevantan izvor od kojeg sam čitao, ali navodno su bukvalno svi igrači na prodaju osim valjda Garaya a i to tek nakon molbe Gracie.

Katastrofalno šta rade od kluba, još Linova ćerka na Twitteru odgovara navijačima u folu "ko vas jebe, ovo je naš klub sada i možemo raditi šta hoćete, nebitni ste" :zzzz:
Ja negdje procitah da je trazio Gayu da mu ostave

Imal sta u ovoj Valenciji da bi nas pojacalo ? Mozda neki golman da bude rezerva
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10025 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Moguće da sam pomiješao, i ima više smisla nego Garay.
Post Reply