La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9976 Re: La Liga Santander
Je li tačno da se ne igra finale kupa?
Ne vidim što to...
Ne vidim što to...
-
senturk
- Posts: 801
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
#9977 Re: La Liga Santander
Pa sto ne svirnu penal sinoc za leganes? 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9978 Re: La Liga Santander
Šta je bilo objašnjenje...mislim ako je gledao VAR vjerovatno je pisalo zašto nije penal...mada bi ovako gledajući trebao biti
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9979 Re: La Liga Santander
Utakmice Reala jednostavno ne mogu bez sudijskog cirkusa.
Svaku njihovu utakmicu bude kontraverznih odluka. Ali svaku od restarta sezone
nevjerovatno...sinoc ne dosudiše penal Leganesu i ljudi ispadoše iz lige
što je najsmiješnije titula vec ranije navucena i riješena, nije im trebao dodatni cirkus, al džaba 
Svaku njihovu utakmicu bude kontraverznih odluka. Ali svaku od restarta sezone
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#9981 Re: La Liga Santander
Pa ovaj Joviceva ruka ili ko je vec samo bolje namjestila loptu za ovog levata u sredini, ali dzabe kad ne zna. 
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#9982 Re: La Liga Santander
Vjerovatno nije svirao zato što ima elemenata da se ne svira. Potpuno prirodan položaj igrača, kojeg lopta pogađa dok on ne gleda u nju, nego vraća ruku prema naprijed zbog skoka. Ali se mogao i svirati penal. UEFA bi trebala donijeti pravilo da je svaki kontakt lopte sa rukom, bez obzira na namjeru i situaciju, ali izuzev očite namjere igrača da iznudi penal (napucavanje), penal. Ovako može jedno, ali može i drugo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9983 Re: La Liga Santander
Doduše, ali je čudno da je gledao i nije dosudio penal.Nadzorna_ploca wrote: ↑20/07/2020 11:07 Pa ovaj Joviceva ruka ili ko je vec samo bolje namjestila loptu za ovog levata u sredini, ali dzabe kad ne zna.![]()
Trebalo bi opet biti to neko objašnjenje, nisam pratio utakmicu, a ovo što ima na ovom snimku nema taj dio kad je donio odluku.
Vjerovatno da nije bilo namjere, a koliko znam svako igranje rukom u 16 je po novom penal.
Al jok, @LSD jedva dočekao da skuje jednu o zavjeri
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#9984 Re: La Liga Santander
Nije, samo je u napadu tako, svako igranje ruke, namjerno, nenamjerno, svejedno, ponistava se gol.
-
c_g
- Posts: 1175
- Joined: 29/09/2016 01:52
#9985 Re: La Liga Santander
Ko da je neka urota bila protiv Leganesa da ispadne, morao je svirati penal. Ruka je bila odmaknuta od tela i tu se sva priča završava.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9986 Re: La Liga Santander
Glupost.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9987 Re: La Liga Santander
Iako smo imali nekih nesporazuma tokom pisanja, konkretno na temu dešavanja u La Ligi, iznenadio me stav @Korovjev , pozitivno svakako
Onda se čovjek zapita koliko stavova je zapravo konstantna trola, a ko fakat ozbiljno misli ono što piše.
Onda se čovjek zapita koliko stavova je zapravo konstantna trola, a ko fakat ozbiljno misli ono što piše.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9988 Re: La Liga Santander
Al fakat su dušu ispustili ne bi li nekako dobili i ni u kom slučaju ne bi bilo nezasluženo, samo ih handri što je završnica baš loša. Dobro, malo i vruća glava, ipak se skupilo sve u jednu utakmicu gdje ti zavisi hoćeš li dogodine u Segundu ili pak opet na megdan Realu, Barsi, Atleticu, Sevili, Valensiji i ostalim La Ligašima.
Nekako se stiče utisak da Celta nije ozbiljno shvatila mogućnost da ispadne iz lige i da su trebali sinoć ispasti.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9989 Re: La Liga Santander
Leganes je na 2-2 promašio 3 zicera za pobedu, ljudi su chokirali i sami sebe izbacili iz lige. Onaj jedan poslednji napad idu u kontru 6 na 3, Realov vezni red se i ne vraća nazad, ovaj iz Leganesa s loptom hoće da bude heroj, ide sam do kraja, šutira preko prečke. A imao pas i levo i desno.
Treba nekad i hladna glava.
Treba nekad i hladna glava.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9990 Re: La Liga Santander
Real je prvo poslao prilično šaren sastav i nije se igralo punom snagom.saint_mirad wrote: ↑20/07/2020 14:20 Leganes je na 2-2 promašio 3 zicera za pobedu, ljudi su chokirali i sami sebe izbacili iz lige. Onaj jedan poslednji napad idu u kontru 6 na 3, Realov vezni red se i ne vraća nazad, ovaj iz Leganesa s loptom hoće da bude heroj, ide sam do kraja, šutira preko prečke. A imao pas i levo i desno.
Treba nekad i hladna glava.
Sad što je ekipa i u tom rasterećenom fazonu zabila dva komada, to je nešto drugo.
Što kažeš, izgorjeli i to je to.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11780
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#9991 Re: La Liga Santander
Leganes se sam ukopao. Sa penalom ili bez. Previše je igrača na kraju utakmice željelo titulu heroja. Zadnji napad i puca preko gola.
Jel iko upratio zašto su Espanyolu poništili gol?
Jel iko upratio zašto su Espanyolu poništili gol?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9992 Re: La Liga Santander
Igrao rukom neki igrač u akciji koja je prethodila golu. Šteta, baš dobar gol bio. Mada mislim i da je izgubila Celta ne bi ispala sa ovim rezultatima.Crvena Tifoza wrote: ↑20/07/2020 14:29 Leganes se sam ukopao. Sa penalom ili bez. Previše je igrača na kraju utakmice željelo titulu heroja. Zadnji napad i puca preko gola.![]()
Jel iko upratio zašto su Espanyolu poništili gol?
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9993 Re: La Liga Santander
Da je Celta izgubila, a ovamo ostalo remi, gledao bi se head to head ova dva tima. E tu ne znam ko je bolji.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9994 Re: La Liga Santander
Govorio je komentator kako je Leganes dobio kući 3-2, Celta valjda 1-0 i to se gleda kao egal.saint_mirad wrote: ↑20/07/2020 14:32 Da je Celta izgubila, a ovamo ostalo remi, gledao bi se head to head ova dva tima. E tu ne znam ko je bolji.
Onda se gleda gol razlika, tu je Celta bila u plusu 9 golova više datih, a isto imali primljenih.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9995 Re: La Liga Santander
Pošteno ako ne računaju gol u gostima. U EPL je gol razlika, pa dati golovi, pa tek onda međusobni skor.Tomahawk11 wrote: ↑20/07/2020 14:34Govorio je komentator kako je Leganes dobio kući 3-2, Celta valjda 1-0 i to se gleda kao egal.saint_mirad wrote: ↑20/07/2020 14:32 Da je Celta izgubila, a ovamo ostalo remi, gledao bi se head to head ova dva tima. E tu ne znam ko je bolji.
Onda se gleda gol razlika, tu je Celta bila u plusu 9 golova više datih, a isto imali primljenih.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#9996 Re: La Liga Santander
Zadnjih 10 minuta Real ih haman pustao da zabiju.saint_mirad wrote: ↑20/07/2020 14:20 Leganes je na 2-2 promašio 3 zicera za pobedu, ljudi su chokirali i sami sebe izbacili iz lige. Onaj jedan poslednji napad idu u kontru 6 na 3, Realov vezni red se i ne vraća nazad, ovaj iz Leganesa s loptom hoće da bude heroj, ide sam do kraja, šutira preko prečke. A imao pas i levo i desno.
Treba nekad i hladna glava.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9997 Re: La Liga Santander
I ja sam slično mislio, onaj poslednji napad se haman i ne vraćaju, nonsalantno se postavili, a ovi opet zajebase stvar. Ne da se usranom do potoka.ultima_palabra wrote: ↑20/07/2020 14:44Zadnjih 10 minuta Real ih haman pustao da zabiju.saint_mirad wrote: ↑20/07/2020 14:20 Leganes je na 2-2 promašio 3 zicera za pobedu, ljudi su chokirali i sami sebe izbacili iz lige. Onaj jedan poslednji napad idu u kontru 6 na 3, Realov vezni red se i ne vraća nazad, ovaj iz Leganesa s loptom hoće da bude heroj, ide sam do kraja, šutira preko prečke. A imao pas i levo i desno.
Treba nekad i hladna glava.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9998 Re: La Liga Santander
Najjače je bilo Levante - Getafe, tri gola im poništava VAR, onda iz penala pogode stativu...na kraju i zijan u 99.
i ode Evropa 
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#9999 Re: La Liga Santander
A šta je s kupom ?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10000 Re: La Liga Santander
To je komentator multiprenosa spomenuo sinoć---kao ne igra se, ono baš me iznenadilo.
