tempuser wrote:LBVIEW wrote:Postedi nas svoje relativizatorske spike koju podvodis pod "inteligenciju".

A sta ako se zlocini nazalost i dokazu, a ja se iskreno da nece????
U tom slucaju izmedju tebe i cetnika i ustasa nema nikakve razlike, relativizacija i apriori (a vrlo vjerovatno i aposteriori) negiranje zlocina.
Ja bar u tome gledam da se bitno razlikujem od cetnika i ustasa.
Choice is yours!
A jel'?
A sta predstavlja ona mantra o tome kako "pobjednici pisu historiju"?
I to u kontekstu brbljanja svakolikog forumskog UZP pucanstva koje slavi "uznike" osudjene za UZP, a "Oluju" u kojoj su pobili vise srpskih civila nego Armija Bih cijeli rat presucuju, dok naravno "balijama" pokusavaju "natrljati nos" zbog par cetalja.
Pa onda, "odcute oni na obljetnici "Oluje" u Kninu", "osudjen je samo Norac" i tako to. Kako se ta prica uklapa u tezu o "relativizaciji" iznesenoj u prethodnom postu? "Contradictio in adiecto", jer u prethodnim postovima fakticki porucujes kako, da smo pobijedili, ni mi ne bi trebali suditi nikome na nasoj strani.
Sto se odgovornih za zlocine tice tu nema dileme da li za iste trebaju biti procesuriani, samo nece mi HR UZP-ac, na osnovu montiranog srpskog snimka, drzati predavanje.
