F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
axe22
- Posts: 2850
- Joined: 11/03/2013 21:21
#41201 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zavrsi max u ogradi.
A vec vidim Russel ce zadrzati poziciju i ako je bila zuta zastava.
A vec vidim Russel ce zadrzati poziciju i ako je bila zuta zastava.
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#41202 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jes’ ga nabro Max.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#41203 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Je li sramota ovog Georgea ovako slaviti ovaj PP 
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#41204 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Biće ovo Ferari 1, 2 na startu… 
-
axe22
- Posts: 2850
- Joined: 11/03/2013 21:21
#41205 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mogu komotno ukloniti Zutu zastavu jer ne sluzi nicemu, isto kao i full-wet gume.
- Eldo__
- Posts: 377
- Joined: 19/10/2018 11:10
#41206 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja ba koji seronja al hajd u trci ce ga Kimi stici kao po obicaju
- nitro_90
- Posts: 1116
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#41207 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Uzet ce ga oba Ferrarija do 3. zavoja, a naravno i kolega Kimi ce biti bolji u utrci.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#41208 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vintage Hamo uzima titulu na kraju sezone
- dinoo1898
- Posts: 395
- Joined: 02/10/2011 16:35
- Location: Mostar
- van Basten
- Posts: 7971
- Joined: 21/09/2006 02:59
#41210 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Znači, fia nas uvjerava da je George usporio za 0.2 sec i opet uspio biti brži za 0.2 sec od drugog? Ma hajte molim vas....
-
axe22
- Posts: 2850
- Joined: 11/03/2013 21:21
#41211 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jos i uvjeri da je to dovoljno da sigurno prodje kroz krivinu u kojoj je max udario u ogradu.van Basten wrote: ↑28/06/2026 07:34 Znači, fia nas uvjerava da je George usporio za 0.2 sec i opet uspio biti brži za 0.2 sec od drugog? Ma hajte molim vas....
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#41212 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Malo je vozaca PROTIV kojih sam navijao, ali Russell je jedan od takvih. Od jucer navijam protiv njega.
- Eldo__
- Posts: 377
- Joined: 19/10/2018 11:10
#41213 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Još ono slavlje wtf 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#41214 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Tu me je totalno izgubio. A onda se pravi Englez onim objasnjavanjem zasto je sve po pravilima. Doduse ne mora se on praviti. Bukvalno
Druze mozda jeste legalno, ali nije legitimno i dabogda te danas svi nasamarali jer si pakšu.
Druze mozda jeste legalno, ali nije legitimno i dabogda te danas svi nasamarali jer si pakšu.
- konoplja
- Posts: 2718
- Joined: 12/09/2018 19:31
#41215 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali lik je stvarno odvezao jeben krug i da se nije desilo sta se desilo bio bi na pole.
Tek sad Mercedes pokazuje kako su dozirali motor. Koliko sam shvatio debilni sefovi timova su se slozili da se mjerenje snage motora odradi za vrijeme trke. Pa smo dobili da Red Bull ima najjaci motor a Mecka dobije nadogradnju.

Tek sad Mercedes pokazuje kako su dozirali motor. Koliko sam shvatio debilni sefovi timova su se slozili da se mjerenje snage motora odradi za vrijeme trke. Pa smo dobili da Red Bull ima najjaci motor a Mecka dobije nadogradnju.
-
El_comadante
- Posts: 9047
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#41216 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kimi je usporio tako da neznamo šta bi bilo da nije pustio gas.konoplja wrote: ↑28/06/2026 10:05 Ali lik je stvarno odvezao jeben krug i da se nije desilo sta se desilo bio bi na pole.
Tek sad Mercedes pokazuje kako su dozirali motor. Koliko sam shvatio debilni sefovi timova su se slozili da se mjerenje snage motora odradi za vrijeme trke. Pa smo dobili da Red Bull ima najjaci motor a Mecka dobije nadogradnju.![]()
![]()
- konoplja
- Posts: 2718
- Joined: 12/09/2018 19:31
#41217 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Istina, ne znamo zasigurno, ali su rekli da je imao 0.1 sec. sporije vrijeme od Georga na prethodnom mjerenju. Ja mislim da bi drugi bio da nije odustao od kruga.El_comadante wrote: ↑28/06/2026 12:10Kimi je usporio tako da neznamo šta bi bilo da nije pustio gas.konoplja wrote: ↑28/06/2026 10:05 Ali lik je stvarno odvezao jeben krug i da se nije desilo sta se desilo bio bi na pole.
Tek sad Mercedes pokazuje kako su dozirali motor. Koliko sam shvatio debilni sefovi timova su se slozili da se mjerenje snage motora odradi za vrijeme trke. Pa smo dobili da Red Bull ima najjaci motor a Mecka dobije nadogradnju.![]()
![]()
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#41218 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Neiskusan. George je upravo dovoljno usporio da se vidi da je reagovao na žutu zastavu, a da ipak zadrži prvo mjesto. Zapanjujuće je pak koliko je Mercedes bržimid ostalih.konoplja wrote: ↑28/06/2026 12:22Istina, ne znamo zasigurno, ali su rekli da je imao 0.1 sec. sporije vrijeme od Georga na prethodnom mjerenju. Ja mislim da bi drugi bio da nije odustao od kruga.El_comadante wrote: ↑28/06/2026 12:10Kimi je usporio tako da neznamo šta bi bilo da nije pustio gas.konoplja wrote: ↑28/06/2026 10:05 Ali lik je stvarno odvezao jeben krug i da se nije desilo sta se desilo bio bi na pole.
Tek sad Mercedes pokazuje kako su dozirali motor. Koliko sam shvatio debilni sefovi timova su se slozili da se mjerenje snage motora odradi za vrijeme trke. Pa smo dobili da Red Bull ima najjaci motor a Mecka dobije nadogradnju.![]()
![]()
- konoplja
- Posts: 2718
- Joined: 12/09/2018 19:31
#41219 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Upravo tako, stari lisac George.Edin H. wrote: ↑28/06/2026 12:26Neiskusan. George je upravo dovoljno usporio da se vidi da je reagovao na žutu zastavu, a da ipak zadrži prvo mjesto. Zapanjujuće je pak koliko je Mercedes bržimid ostalih.konoplja wrote: ↑28/06/2026 12:22Istina, ne znamo zasigurno, ali su rekli da je imao 0.1 sec. sporije vrijeme od Georga na prethodnom mjerenju. Ja mislim da bi drugi bio da nije odustao od kruga.El_comadante wrote: ↑28/06/2026 12:10
Kimi je usporio tako da neznamo šta bi bilo da nije pustio gas.
Ali cijela sitaucija je cudna. Kimi govori da je on mislio da je double yellow i zbog toga je odustao. Poslje smo vidili da pokraj staze nije bio double yellow, ali navodno na volanu isto izbacuje te podatke pa mozda se na to referira? Ma cijela situacija je kaos.
- Eldo__
- Posts: 377
- Joined: 19/10/2018 11:10
#41220 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Najbolje mi je ono slavlje ferarija u garaži 
- tovarish
- Posts: 3791
- Joined: 26/05/2008 23:57
#41221 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jel' ovo VN Herceg Bosne kad se koristi ova terminologija?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#41222 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#41223 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne znam odgovor, ali odakle dolazi informacija na volanu - tim ili uprava trke?konoplja wrote: ↑28/06/2026 12:42Upravo tako, stari lisac George.![]()
Ali cijela sitaucija je cudna. Kimi govori da je on mislio da je double yellow i zbog toga je odustao. Poslje smo vidili da pokraj staze nije bio double yellow, ali navodno na volanu isto izbacuje te podatke pa mozda se na to referira? Ma cijela situacija je kaos.![]()
- konoplja
- Posts: 2718
- Joined: 12/09/2018 19:31
#41224 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Volio bih to znati... Imas li nekog F1 insidera da pitas?Edin H. wrote: ↑28/06/2026 12:53Ne znam odgovor, ali odakle dolazi informacija na volanu - tim ili uprava trke?konoplja wrote: ↑28/06/2026 12:42Upravo tako, stari lisac George.![]()
Ali cijela sitaucija je cudna. Kimi govori da je on mislio da je double yellow i zbog toga je odustao. Poslje smo vidili da pokraj staze nije bio double yellow, ali navodno na volanu isto izbacuje te podatke pa mozda se na to referira? Ma cijela situacija je kaos.![]()
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
