koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#13776 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by black »

konektovan wrote: 23/06/2026 22:59 e cuj nos moze oslijepiti...?! :lol:
Hebote rugi, ti imas ozbiljnih problema, oci...kad si kupio onu mazdu, sad evo i sa nosom i parfemima problem. :lol:
Noseblind iliti sljepoca na miris je uobicajan pojam koji si morao cuti kad su u pitanju parfemi :wink: i nije isto kao trajni gubitak cula mirisa, ne mogu se sjetiti naziva, ugl kada su u pitanju parfemi svima se dogadja
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#13777 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by black »

Emojti wrote: 23/06/2026 23:05 Cirkuz
https://postimg.cc/zHhYjx4k
Svako malo se pojavi novi Hawas :mrgreen:
User avatar
mc-twin
Posts: 4421
Joined: 18/04/2009 23:47

#13778 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by mc-twin »

X puta mi se desilo da drugi oko mene osjete miris, a ja nista. :mrgreen: Idu Hawasi ko djeca iz skole. :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#13779 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

receptori se zasite, normalna pojava..
User avatar
Emojti
Posts: 800
Joined: 16/01/2022 14:59

#13780 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Emojti »

Pogotovo ako ima ambroxana u parfemu jos brze se zasite.
Hawas klon Aventusa bi bio zanimljiv, a sigurno ce izac jer su poceli sve popularne klonirat, kasne par godina za ostalima ali barem naprave parfem sa odlicnim performansama.
Gledam u DM-u CDNIM Made in France, dok moj svaki koji je kupljen u njemackoj Made in UAE, sigurno ima razlike zbog restrikcija sa sastojcima u evropi.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#13781 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Emojti wrote: 24/06/2026 01:19 Pogotovo ako ima ambroxana u parfemu jos brze se zasite.
Hawas klon Aventusa bi bio zanimljiv, a sigurno ce izac jer su poceli sve popularne klonirat, kasne par godina za ostalima ali barem naprave parfem sa odlicnim performansama.
Gledam u DM-u CDNIM Made in France, dok moj svaki koji je kupljen u njemackoj Made in UAE, sigurno ima razlike zbog restrikcija sa sastojcima u evropi.
Na i nema neke razlike, ja fakat nisam uocio a i ao obje verzije cdni. Rasasi je davno izbacio klon aventusa, rasasi zebra..a hoce li i s hawasom doci nesto, vidjecemo.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#13782 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Tito_i_Partija »

Joj ta cijela Hawas linija je meni čista sintetika. Uzeo dekant Hawas Fire, na prvu mi bio dobar, al' kako je dan prolazio sve mi mrži bio. Mislim da ću bacit' svoj dekant, ne odgovara mi.

Prob'o Hawas Tropical jer imam dekant originala JPG Paradise Garden, ma niđe veze ba. Hawas verzija ima tako neku ružnu notu u pozadini da mi je baš bljak bio.

Originalni Hawas uzeo, nasprej'o se par puta, i na kraju dao prijatelju. Imam i bocu Malibu, nosio ga neki dan i traje stvarno dugo, al' djeluje mi k'o sintetički parfem za tinejdžere. I njega ću se morat' kutarisat'.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#13783 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Tito_i_Partija wrote: 24/06/2026 16:05 Joj ta cijela Hawas linija je meni čista sintetika. Uzeo dekant Hawas Fire, na prvu mi bio dobar, al' kako je dan prolazio sve mi mrži bio. Mislim da ću bacit' svoj dekant, ne odgovara mi.

Prob'o Hawas Tropical jer imam dekant originala JPG Paradise Garden, ma niđe veze ba. Hawas verzija ima tako neku ružnu notu u pozadini da mi je baš bljak bio.

Originalni Hawas uzeo, nasprej'o se par puta, i na kraju dao prijatelju. Imam i bocu Malibu, nosio ga neki dan i traje stvarno dugo, al' djeluje mi k'o sintetički parfem za tinejdžere. I njega ću se morat' kutarisat'.
Ja jedino gotivim black iz te serije, na fazon hacivata...ali tako ti je s arapima i flankerima, od 100 jedan valja.
User avatar
Emojti
Posts: 800
Joined: 16/01/2022 14:59

#13784 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Emojti »

Tito_i_Partija wrote: 24/06/2026 16:05 Joj ta cijela Hawas linija je meni čista sintetika. Uzeo dekant Hawas Fire, na prvu mi bio dobar, al' kako je dan prolazio sve mi mrži bio. Mislim da ću bacit' svoj dekant, ne odgovara mi.

Prob'o Hawas Tropical jer imam dekant originala JPG Paradise Garden, ma niđe veze ba. Hawas verzija ima tako neku ružnu notu u pozadini da mi je baš bljak bio.

Originalni Hawas uzeo, nasprej'o se par puta, i na kraju dao prijatelju. Imam i bocu Malibu, nosio ga neki dan i traje stvarno dugo, al' djeluje mi k'o sintetički parfem za tinejdžere. I njega ću se morat' kutarisat'.
Meni je Elixir isto bio mrtva sintetika na pocetku od koje kisem ko lud, inace kisem i na dizajnere ali ovo je bilo bas kiselkasto sinteticki.
Nakon sto je odstajao neko vrijeme sad je top, stvarno na prvu ne osjetim apsulutno nikakvu sintetiku i razbija s performansama.
Ako nista bar su im skoro svi bas odlicne trajnosti, sto se ne moze reci za Armafa, Lattafu i French Avenue. Rasasi napravi i svjez koji traje.
Ima ih sad bog zna koliko novih verzija koje jos nisu ma fragrantici ni parfumo, aromatix i gents scents su pokrili vecinu ali jos izlazi non stop nerealno ih stancaju ali ne stancaju nesto sto ne postoji, skoro sve vec postoji od drugih brendova dugo vremena. Ime njihovog zadnjeg se savrseno uklapa u ono sto rade "Gold Digger" :lol:
Post Reply