Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
sime_cipol
Posts: 23397
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#58876 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sime_cipol »

Docekali smo i prvi kvar na P508 1.6 HDI.
Upalila se lampica ASR/ESP, auto nece da ide preko 2000 okr/min. Odvucem kod druga majstor, skopca na comp. Greska kratki spoj na dizni br.1.
Ponistio gresku, auto ide, ali dizna stekece. Sreca, badzo u gepeku ostavio 2 dizne za svaki slucaj. Da se nadju. :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7814
Joined: 25/12/2010 04:56

#58877 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by B6Redhell »

Iz licnog iskustva badze su bolje od šuraka ko ih ima… :D
Dobrog badzu imas. Misli i na rezervne dijelove… :wink: 👍
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#58878 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Badžo otprilike zna u kakvom si belaju, a šura konta da si levat čim si mu sestru oženio...
User avatar
B6Redhell
Posts: 7814
Joined: 25/12/2010 04:56

#58879 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by B6Redhell »

drug_profi wrote: 22/06/2026 15:35 Badžo otprilike zna u kakvom si belaju, a šura konta da si levat čim si mu sestru oženio...
Ima i ta mjesta. :D mada ko ima šuraka a da je jedinac. A jos mladji. Tad levastvo stupa na snagu.. on levati sve oko sebe… :lol:
SvjetlosnaGodina
Posts: 284
Joined: 16/04/2026 11:24

#58880 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by SvjetlosnaGodina »

sime_cipol wrote: 22/06/2026 13:49 Docekali smo i prvi kvar na P508 1.6 HDI.
Upalila se lampica ASR/ESP, auto nece da ide preko 2000 okr/min. Odvucem kod druga majstor, skopca na comp. Greska kratki spoj na dizni br.1.
Ponistio gresku, auto ide, ali dizna stekece. Sreca, badzo u gepeku ostavio 2 dizne za svaki slucaj. Da se nadju. :D
Tipicno za simens dizne

Sace ti trosit doata vise i ocekuj plav dim na prvom startu :D
User avatar
sime_cipol
Posts: 23397
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#58881 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sime_cipol »

drug_profi wrote: 22/06/2026 15:35 Badžo otprilike zna u kakvom si belaju, a šura konta da si levat čim si mu sestru oženio...
:lol: :thumbup:
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#58882 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by -Chesterfield- »

Koliko inače košta da se na golfu šestici izvade dvije dizne i izvrši zamjena gumica i podloški?
User avatar
Rockefeller
Posts: 8701
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#58883 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Rockefeller »

:lol:
Post Reply