Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#92151 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#92152 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakav je bio bio Bouaddi drugu utakmicu, je li ko gled'o?
@AmiĐa_Idriz ?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845
Joined: 21/05/2012 22:46

#92153 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 21/06/2026 13:06 Kakav je bio bio Bouaddi drugu utakmicu, je li ko gled'o?
@AmiĐa_Idriz ?
Nemam pojma brt, ovo poslije ponoći što se igra je not on my watchlist :D

A gruboj statistici ne treba vjerovati na ovakvim takmičenjima, tako da je test očima najbolji.
User avatar
Capajebo
Posts: 22028
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#92154 Re: Liverpool FC

Post by Capajebo »

BHF_Manijak wrote: 21/06/2026 13:06 Kakav je bio bio Bouaddi drugu utakmicu, je li ko gled'o?
@AmiĐa_Idriz ?
Nije bio kao protiv Brazila, ali je i Marocco dosta vise imao loptu u nogama.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#92155 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Tako je i onda ga sljedece ljeto za dzabe date i svakako morate nekog onda dovodit. To je strategija! :thumbup:
Konate, Trent, Salah, Robertson...

User avatar
Gandalf
Posts: 11173
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#92156 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Politka klupskih struktura je zaista glupava. Svako ljeto dopuste sebi da su im tri prvotimca u zadnjoj godini ugovora, pa ih ovi počnu bambusat u mozak, te hoću potpisat, te neću potpisat, te hoću ovoliku platu, hoću onoliku platu. To isto ljeto trojici prvotimaca je redovno istekao ugovor i onda odlaze besplatno gdje hoće.

Djeca bi na playstationu bolje pazila kome ubrzo ističe ugovor a ko je zrel za prodaje. I sada jeftino prodaju Jonesa, za neku siću za koju ne mogu dovesti igrača ni iz druge lige a ne nekog dokazanog igrača kakav im zaista i treba. Samo produbljuju igračku dubiozu i tu igračku ukrštenicu dodatno komplikuju i čine još skupljom.

Sami su sebi najveći neprijatelji, kakav Arsenal, City, Mančo, niko nije Liverpoolu veći neprijatelj od ovih upravljača transferima. Hebo li ih ko ih sastavi.
Post Reply