Kakav je bio bio Bouaddi drugu utakmicu, je li ko gled'o?
@AmiĐa_Idriz ?
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43845
- Joined: 21/05/2012 22:46
#92153 Re: Liverpool FC
Nemam pojma brt, ovo poslije ponoći što se igra je not on my watchlistBHF_Manijak wrote: ↑21/06/2026 13:06 Kakav je bio bio Bouaddi drugu utakmicu, je li ko gled'o?
@AmiĐa_Idriz ?
A gruboj statistici ne treba vjerovati na ovakvim takmičenjima, tako da je test očima najbolji.
- Capajebo
- Posts: 22028
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#92154 Re: Liverpool FC
Nije bio kao protiv Brazila, ali je i Marocco dosta vise imao loptu u nogama.BHF_Manijak wrote: ↑21/06/2026 13:06 Kakav je bio bio Bouaddi drugu utakmicu, je li ko gled'o?
@AmiĐa_Idriz ?
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#92155 Re: Liverpool FC
Tako je i onda ga sljedece ljeto za dzabe date i svakako morate nekog onda dovodit. To je strategija!
Konate, Trent, Salah, Robertson...
Konate, Trent, Salah, Robertson...
- Gandalf
- Posts: 11173
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#92156 Re: Liverpool FC
Politka klupskih struktura je zaista glupava. Svako ljeto dopuste sebi da su im tri prvotimca u zadnjoj godini ugovora, pa ih ovi počnu bambusat u mozak, te hoću potpisat, te neću potpisat, te hoću ovoliku platu, hoću onoliku platu. To isto ljeto trojici prvotimaca je redovno istekao ugovor i onda odlaze besplatno gdje hoće.
Djeca bi na playstationu bolje pazila kome ubrzo ističe ugovor a ko je zrel za prodaje. I sada jeftino prodaju Jonesa, za neku siću za koju ne mogu dovesti igrača ni iz druge lige a ne nekog dokazanog igrača kakav im zaista i treba. Samo produbljuju igračku dubiozu i tu igračku ukrštenicu dodatno komplikuju i čine još skupljom.
Sami su sebi najveći neprijatelji, kakav Arsenal, City, Mančo, niko nije Liverpoolu veći neprijatelj od ovih upravljača transferima. Hebo li ih ko ih sastavi.
Djeca bi na playstationu bolje pazila kome ubrzo ističe ugovor a ko je zrel za prodaje. I sada jeftino prodaju Jonesa, za neku siću za koju ne mogu dovesti igrača ni iz druge lige a ne nekog dokazanog igrača kakav im zaista i treba. Samo produbljuju igračku dubiozu i tu igračku ukrštenicu dodatno komplikuju i čine još skupljom.
Sami su sebi najveći neprijatelji, kakav Arsenal, City, Mančo, niko nije Liverpoolu veći neprijatelj od ovih upravljača transferima. Hebo li ih ko ih sastavi.
