Šta ima vlada FBiH s tim ?emigrazione wrote: ↑30/06/2025 22:19 Pa ko će normalan i pri zdravoj pameti donositi ovakve odluke, ko će normalan skršiti silne milione na ove žice iznad glava i na jebeni trolejbus koji vozi 17 na sat ljeti, a zimi će ih se poredati sedam uz Kobilju Glavu ko i prije rata i nastat će kolaps...
Nova Vlada FBiH 2023-2026
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#8551 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
-
vernes81
- Posts: 2298
- Joined: 25/04/2011 23:04
#8552 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Pusti to, nego ne hvalis se da je i Pivić dobio novu vozilicuBobi wrote: ↑30/06/2025 22:24pa dobro, naleti kakva konobarica,influencerica,fitnes trener ali ima i stručnih, uzimam primjer evo zedo kantona i kantonalne vlade, znam ih dosta, neces njih nikad vidjeti u medijima ali rade dobar posao za svakog ministra, stručni su e sad jel oni to prihavate ili ne drugi par opanaka.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#8553 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
nemam pojma, vozni park prati @gentoovernes81 wrote: ↑30/06/2025 22:28Pusti to, nego ne hvalis se da je i Pivić dobio novu vozilicuBobi wrote: ↑30/06/2025 22:24pa dobro, naleti kakva konobarica,influencerica,fitnes trener ali ima i stručnih, uzimam primjer evo zedo kantona i kantonalne vlade, znam ih dosta, neces njih nikad vidjeti u medijima ali rade dobar posao za svakog ministra, stručni su e sad jel oni to prihavate ili ne drugi par opanaka.
![]()
- emigrazione
- Posts: 7791
- Joined: 01/09/2010 13:40
#8554 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Pa ista je to ekipa, ne znam po čemu se razlikuju...jel se razlikuju po nečemu Uk i Nikšić?!Bobi wrote: ↑30/06/2025 22:27Šta ima vlada FBiH s tim ?emigrazione wrote: ↑30/06/2025 22:19 Pa ko će normalan i pri zdravoj pameti donositi ovakve odluke, ko će normalan skršiti silne milione na ove žice iznad glava i na jebeni trolejbus koji vozi 17 na sat ljeti, a zimi će ih se poredati sedam uz Kobilju Glavu ko i prije rata i nastat će kolaps...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#8555 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Opozicija, šta je ovoSjednica dioničara
Vlada FBiH usvojila izvještaj o poslovanju: BH Telecom 2024. godinu završio s rekordnom dobiti
U 2024. godini BH Telecom je ostvario ukupne prihode od 556 miliona KM - što je najveći zabilježeni prihod u posljednjih deset godina. Uz to, zabilježena je i rekordna bruto dobit od 72 miliona KM, što predstavlja rast od značajnih 36% u odnosu na prethodnu godinu i najviši nivo dobiti od 2016. godine.
Pozitivan trend prati i rast broja korisnika, koji je dostigao 2,1 milion, odnosno povećanje od oko 23.000 novih pretplatnika na godišnjem nivou.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52662
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#8556 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
hiperinflacija.Bobi wrote: ↑01/07/2025 18:42Opozicija, šta je ovoSjednica dioničara
Vlada FBiH usvojila izvještaj o poslovanju: BH Telecom 2024. godinu završio s rekordnom dobiti
U 2024. godini BH Telecom je ostvario ukupne prihode od 556 miliona KM - što je najveći zabilježeni prihod u posljednjih deset godina. Uz to, zabilježena je i rekordna bruto dobit od 72 miliona KM, što predstavlja rast od značajnih 36% u odnosu na prethodnu godinu i najviši nivo dobiti od 2016. godine.
Pozitivan trend prati i rast broja korisnika, koji je dostigao 2,1 milion, odnosno povećanje od oko 23.000 novih pretplatnika na godišnjem nivou.?
-
izvrsni direktor
- Posts: 14706
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#8557 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Sta je ovo @Prpa.ba i prpice, niksic mora da ispravlja sranja koja je fadilj napravio.U 2024. godini BH Telecom je ostvario ukupne prihode od 556 miliona KM - što je najveći zabilježeni prihod u posljednjih deset godina. Uz to, zabilježena je i rekordna bruto dobit od 72 miliona KM, što predstavlja rast od značajnih 36% u odnosu na prethodnu godinu i najviši nivo dobiti od 2016. godine.
Konacno da telecom progleda kad dodju pravi ljudi da upravljaju, jelde?
- jasko_ba
- Posts: 8471
- Joined: 13/11/2006 17:47
#8558 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Skidaju 1KM kredita svaki mjesecChmoljo wrote: ↑01/07/2025 18:42hiperinflacija.Bobi wrote: ↑01/07/2025 18:42Opozicija, šta je ovoSjednica dioničara
Vlada FBiH usvojila izvještaj o poslovanju: BH Telecom 2024. godinu završio s rekordnom dobiti
U 2024. godini BH Telecom je ostvario ukupne prihode od 556 miliona KM - što je najveći zabilježeni prihod u posljednjih deset godina. Uz to, zabilježena je i rekordna bruto dobit od 72 miliona KM, što predstavlja rast od značajnih 36% u odnosu na prethodnu godinu i najviši nivo dobiti od 2016. godine.
Pozitivan trend prati i rast broja korisnika, koji je dostigao 2,1 milion, odnosno povećanje od oko 23.000 novih pretplatnika na godišnjem nivou.?
- Prpa.ba
- Posts: 15264
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#8559 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Sto onda obarate plan poslovanja jedni drugima kad je sve tako u uzlaznoj putanji.izvrsni direktor wrote: ↑01/07/2025 19:15Sta je ovo @Prpa.ba i prpice, niksic mora da ispravlja sranja koja je fadilj napravio.U 2024. godini BH Telecom je ostvario ukupne prihode od 556 miliona KM - što je najveći zabilježeni prihod u posljednjih deset godina. Uz to, zabilježena je i rekordna bruto dobit od 72 miliona KM, što predstavlja rast od značajnih 36% u odnosu na prethodnu godinu i najviši nivo dobiti od 2016. godine.
Konacno da telecom progleda kad dodju pravi ljudi da upravljaju, jelde?
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84583
- Joined: 03/10/2011 20:11
#8560 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
@Prpa.ba i prpice su male mace za Nikšu.izvrsni direktor wrote: ↑01/07/2025 19:15Sta je ovo @Prpa.ba i prpice, niksic mora da ispravlja sranja koja je fadilj napravio.U 2024. godini BH Telecom je ostvario ukupne prihode od 556 miliona KM - što je najveći zabilježeni prihod u posljednjih deset godina. Uz to, zabilježena je i rekordna bruto dobit od 72 miliona KM, što predstavlja rast od značajnih 36% u odnosu na prethodnu godinu i najviši nivo dobiti od 2016. godine.
Konacno da telecom progleda kad dodju pravi ljudi da upravljaju, jelde?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8561 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
A u stvari hiperventilacijaChmoljo wrote: ↑01/07/2025 18:42hiperinflacija.Bobi wrote: ↑01/07/2025 18:42Opozicija, šta je ovoSjednica dioničara
Vlada FBiH usvojila izvještaj o poslovanju: BH Telecom 2024. godinu završio s rekordnom dobiti
U 2024. godini BH Telecom je ostvario ukupne prihode od 556 miliona KM - što je najveći zabilježeni prihod u posljednjih deset godina. Uz to, zabilježena je i rekordna bruto dobit od 72 miliona KM, što predstavlja rast od značajnih 36% u odnosu na prethodnu godinu i najviši nivo dobiti od 2016. godine.
Pozitivan trend prati i rast broja korisnika, koji je dostigao 2,1 milion, odnosno povećanje od oko 23.000 novih pretplatnika na godišnjem nivou.?
-
isx
- Posts: 3912
- Joined: 24/05/2014 19:12
#8562 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Eh da vidimo danas ko će sve povećati plate na račun nižih doprinosa.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#8563 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Kcer mi rece da ce njeni prebaciti na bruto platu tu ustedu.
Strani poslodavac.
Strani poslodavac.
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#8564 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Gospodin Lemeš iz Alternative d.o.o. je već najavio povećanje plata usljed smanjenja doprinosa.
Inače, ranije je govorio da u firmi nema radnika da ima ispod 2k platu pa eto ako ima neko iz Alternative ili zna nek potvrdi
- xoklix
- Posts: 3388
- Joined: 16/01/2018 16:07
#8565 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
30 miliona dobiti prošle godine na 155 mil. prihoda... Gdje oni izvoze pa imaju toliku dobit, još nemaju radnika ispod 2k što je istina kako sam čuo od par ljudi,ali su i dobro skupi. I sve na banku,nema koverte.
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84583
- Joined: 03/10/2011 20:11
#8566 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Gospodin Lemeš je prije svega veliki insan, baš insan.
Imaju dobre plate, u pripremi je zgrada sa stanovima u Hrasnici za radnike Alternative.
Svjestan je da bez radnika nema ni njega, a bez dobrih uslova, plate i uvažavanja nema radnika.
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#8567 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Treba poslati samoincijativnu prijavu za posaoChloe wrote: ↑03/07/2025 14:01Gospodin Lemeš je prije svega veliki insan, baš insan.
Imaju dobre plate, u pripremi je zgrada sa stanovima u Hrasnici za radnike Alternative.
Svjestan je da bez radnika nema ni njega, a bez dobrih uslova, plate i uvažavanja nema radnika.

-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
#8568 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
"Vlada FBiH se zadužuje na Londonskoj berzi u iznosu od 300 do 350 miliona eura"
A prošle godine se mi kao smijali RS-u i prognozirali bankrot Upravo kad je ista ovakva vijest bila.
Mislim da je najbolje rjesenje da se svi porezi dignu 2x, to ce pozitivno uticati na ekonomiju
A prošle godine se mi kao smijali RS-u i prognozirali bankrot Upravo kad je ista ovakva vijest bila.
Mislim da je najbolje rjesenje da se svi porezi dignu 2x, to ce pozitivno uticati na ekonomiju
- Prpa.ba
- Posts: 15264
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#8569 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Sto bi rekli kolege naklonjeni trojci, makar talasaju. A nema sad ni reci "pa i SDA je". Pajel.
ps
Ludnica da i ne pokusavaju ubaciti kakve kapitalne projekte ili nesto, samo "tekuca potrosnja" i "dinamika punjenja budzeta".
ps
Ludnica da i ne pokusavaju ubaciti kakve kapitalne projekte ili nesto, samo "tekuca potrosnja" i "dinamika punjenja budzeta".
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#8570 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Za sta crni Nermine?
Za kroz guyice procerat, jel tako?
Za kroz guyice procerat, jel tako?
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8571 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Nece moci u bilo sta ulagat
Mozda u kulturu i javne radove koji ce se visestruko isplatiti
Kazaliste u mostaru npr i brza cesta posusje grude
Mozda u kulturu i javne radove koji ce se visestruko isplatiti
Kazaliste u mostaru npr i brza cesta posusje grude
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#8572 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
"Ne dajem dobre plate zato što imam mnogo novca, već imam mnogo novca zato što dajem dobre plate."
Nemački industrijalac, inženjer, pronalazač, vizionar i osnivač kompanije "Robert Boš".
Nemački industrijalac, inženjer, pronalazač, vizionar i osnivač kompanije "Robert Boš".
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#8573 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Sejo Brajlović je ovo prekuco prije njegamoon_walker_90 wrote: ↑10/07/2025 20:07 "Ne dajem dobre plate zato što imam mnogo novca, već imam mnogo novca zato što dajem dobre plate."
Nemački industrijalac, inženjer, pronalazač, vizionar i osnivač kompanije "Robert Boš".
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#8574 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
I moj poslodavac, rahmetli, imao je sličnu filozofiju.
Hvala mu.
Ljudi ga i danas po dobrom samo pominju.
Ja prije toga nisam vjerovao da takvi poslodavci postoje u BiH.
Hvala mu.
Ljudi ga i danas po dobrom samo pominju.
Ja prije toga nisam vjerovao da takvi poslodavci postoje u BiH.
- Sanjarko
- Posts: 28396
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#8575 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026
Jbti vladu, svi koji se vode na birou sada moraju kada obole da ovjere zdravstvene knjižice u socijalnoj službi, a ne svaka 3 mjeseca ili 1 mjesec donedavno što je bilo tako.
Djeca, domaćice i radnici. Barem ovdje u Nicaze, ZDK.
Djeca, domaćice i radnici. Barem ovdje u Nicaze, ZDK.
