Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#8428 Re: Alfa Romeo
Jos jedan promasaj nako Tonale-a i Mil... pardon, Juniora.
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8429 Re: Alfa Romeo
Na skici je diskutabilan, dizajneraki to je to.
Junior je za sada hit za jedan model Alfa Romea. Drži 75% prodaje Alfa Romea u Evropi u Q1 2025.
Junior je za sada hit za jedan model Alfa Romea. Drži 75% prodaje Alfa Romea u Evropi u Q1 2025.
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#8431 Re: Alfa Romeo
Klasični pežovski dizajn, bočna linija, posebno zadnji dio bočne linije baca mi na Hyundai tuscon 
Nikad više neće nadmašiti dizajn prvobitnog stelvia i giulie
Nikad više neće nadmašiti dizajn prvobitnog stelvia i giulie
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8432 Re: Alfa Romeo
Svi bitni ljudi koji su radili na stvaranju Giorgio platforme, te Stelviu i Giuliai su nakon spajanja FCA i PSA otišli iz Stellantisa. Ovi koji su ostali vjerovatno nemaju niti znanja ni iskustva da nose razvoj modela D segmenta.
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8433 Re: Alfa Romeo
Bice novi stelvio opet referenca.
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8434 Re: Alfa Romeo
Mah, bez čistog SUSa što se mene tiče...zdra'o.
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8437 Re: Alfa Romeo
Ako ovakav bude, top. 
- sime_cipol
- Posts: 23412
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8438 Re: Alfa Romeo
Sve su narucene sa SUS motorom, nijedna BEV
Bolesna cijena od 2mil €, ali jbg limitirana serija od samo 33 komada i svaka ce biti različita.
I bolesni detalji kako s vana tako i unutra
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8439 Re: Alfa Romeo
Koliko oni uspiju da zjb stvari kod običnih automobila (marketing, postprodaja...) kada ovakvi vrhunski proizvodi ne uspijevaju da podignu i repozicioniraju brend.
-
husoboss
- Posts: 964
- Joined: 19/07/2012 22:22
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8441 Re: Alfa Romeo
Motori nisu bez greške. Treba biti oprezan, jer kvarovi zbog sitnica mogu biti (pre)skupi.
- sime_cipol
- Posts: 23412
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8442 Re: Alfa Romeo
Sve seremo na Tonale, a prosle godine se prodalo solidnih 80k
https://www.klix.ba/auto/pod-pritiskom- ... /250430173
https://www.klix.ba/auto/pod-pritiskom- ... /250430173
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8443 Re: Alfa Romeo
Najprodavaniji dizel automobil u Italiji. A prije par dana rekoše da su ga prizveli u 100.000 komada.sime_cipol wrote: ↑02/05/2025 09:11 Sve seremo na Tonale, a prosle godine se prodalo solidnih 80k
https://www.klix.ba/auto/pod-pritiskom- ... /250430173
-
Rango
- Posts: 31
- Joined: 18/10/2013 13:21
#8445 Re: Alfa Romeo
Uskoro vlasnik Stelvia iz 2018, 2.2, 210ks. uvoz iz Svajcarske sa urednom servisnom u ovlastenom.
Ipak, citajuci dosta o potencijalnim problemima, razmisljam da odradim preventivno zamjenu te cuvene gumice uljne pumpe, cuo sam da postoji neka modifikacija.
Moje pitanje je da li znate nekog dobrog mehanicara koji radi Alfe i koji bi znao uraditi ovu zamjenu gumice u Sarajevu i okolini?
Hvala, pozdrav
Ipak, citajuci dosta o potencijalnim problemima, razmisljam da odradim preventivno zamjenu te cuvene gumice uljne pumpe, cuo sam da postoji neka modifikacija.
Moje pitanje je da li znate nekog dobrog mehanicara koji radi Alfe i koji bi znao uraditi ovu zamjenu gumice u Sarajevu i okolini?
Hvala, pozdrav
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8446 Re: Alfa Romeo
Bertol Rijeka. On to radi na sedmičnoj bazi. Kao i skidanje DPF, EGR, SCR.
Kod nas Hota, Nedžarići 061100313
Čestitke i što manje problema.
Kod nas Hota, Nedžarići 061100313
Čestitke i što manje problema.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#8447 Re: Alfa Romeo
Sreća pa nisi pitao forumaše, vjerovatno bi završio na nekom T-Rocu, Mazdi CX i slično
Pravi izbor i sretno
Pravi izbor i sretno
- sime_cipol
- Posts: 23412
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8448 Re: Alfa Romeo
Ko je ovdje pitao najebo je 
-
Rango
- Posts: 31
- Joined: 18/10/2013 13:21
-
Rango
- Posts: 31
- Joined: 18/10/2013 13:21

