ako imas dokaze za to,fino ti je vlada dala adresu gdje da to prijavis,ovako samo napamet nesto pricas.cuj vlada nagradilabiglebovski wrote: ↑15/04/2025 11:18 Kad već neće niko, da ja iskoristim priliku i čestitam Vladi Federacije isplate nagrada privrednicima koji kucaju prometa samo onoliko koliko je potrebno za troškove i ne prijavljuju nikakvu dobit. Hvala ti Vlado što nagrađuješ i stimulišeš te podržavaš i preporučuješ ovakav način poslovanja. Hvala ti Vlado na diskriminaciji ostalih, koji prijavljuju dobit i kucaju račune.
https://www.klix.ba/biznis/privreda/vla ... /250414158
nisu svi privrednici dobili refundaciju,samo oni koji su ispunili uslove od porezne uprave fbih.
