Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post Reply
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#8101 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by aCme »

Tananarive wrote: 03/04/2025 08:07
aCme wrote: 03/04/2025 07:45
zubi wrote: 02/04/2025 15:26

Index za klikove, ti za sendvic...
Fina gradska raja ... :lol:

Evo gdje i kako se popravljaju te cifre. Pun klinac savjetnika, pomoćnika, asistenata koji će ti predložiti nepromišljene poteze, a ti kafanski premijer :izet:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ministr ... /250326061
https://www.klix.ba/vijesti/bih/na-snag ... /250326056
Da da zaposlit će još 10 ljudi, koji je to teret, nego kada ćete prestati lagati da plaćate 70 posto nameta na platu? Plaćate 10.5%, a ostalo radniku sa grbače. Nego nema više puno prostora za koverte i neplaćanje obaveza prema državi pa dreka, hahahahahaha!

Čuj ublehaške priče 10 ljudi :lol: Evo da ti kopiram kad ti je mrsko čitat, al bitno je lupat.

Ukupno, u Kantonu Sarajevo to otvara mogućnost zapošljavanja 46 savjetnika, čija će godišnja isplata iz budžeta, uključujući osnovicu, minuli rad, topli obrok i prijevoz, iznositi oko tri miliona KM.

Pojedinačno, svaki savjetnik bi imao neto platu od oko 3.000 KM (bruto oko 5.000 KM), budući da je koeficijent osnovice za ovu poziciju određen na 6,4, što se množi s osnovicom od 425 KM.

Ovu odluku kritikovala je opozicija, ističući da funkcioneri već imaju pomoćnike, zamjenike i stručne saradnike, te da dodatni savjetnici predstavljaju nepotrebno opterećenje za budžet.


Tačno nije nikakav teret, šta je 3 miliončića, ništa, a nedavno problem mlade podržati subvencijama za rješenje prvog stambenog pitanja i hiljadu drugi stvari.

Nađi mi post gdje sam napisao da su nameti na platu 70%. Opet lupaš. Nema potrebe da generalizuješ. Plitak si.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#8102 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Trappist »

Tananarive wrote: 03/04/2025 11:46
Trappist wrote: 03/04/2025 11:44
Hakiz wrote: 03/04/2025 09:45

Koliko plaća?

Sve i da plaća i onih 31 % koje, zapravo, plaća radnik, uz svojih 11%, to opet nije 70 %, a poslodavci stalno tvrde da iz svog džepa plaćaju 70 %.

Pa, koliko plaća poslodavac?
za pocetak, poslodavac placa iz svog dzepa 100% :D
ne plaća, sve što mu je neko drugi zaradio preko svoje grbače nije iz njegovog džepa, drugo je što kod nas poslodavci misle ako je obezbijedio kapital i mašine ima pravo na 100% sveg novca, zabi sebi svoje i mašine i kapital ako nemaš nekoga da stvara vrijednost na njima, mo'š ih glabat
ko tebi uplacuje pare na banku? Direktno klijent za kojeg radis ili poslodavac?
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#8103 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Tananarive »

Trappist wrote: 03/04/2025 11:48
Tananarive wrote: 03/04/2025 11:46
Trappist wrote: 03/04/2025 11:44
za pocetak, poslodavac placa iz svog dzepa 100% :D
ne plaća, sve što mu je neko drugi zaradio preko svoje grbače nije iz njegovog džepa, drugo je što kod nas poslodavci misle ako je obezbijedio kapital i mašine ima pravo na 100% sveg novca, zabi sebi svoje i mašine i kapital ako nemaš nekoga da stvara vrijednost na njima, mo'š ih glabat
ko tebi uplacuje pare na banku? Direktno klijent za kojeg radis ili poslodavac?
poslodavac kojem sam ja zaradio i njegovu i svoju dobit, vaša logika ako su mašine i kapital od poslodavca sve je poslodavčevo, opet kažem možeš gledat u mašine i kapital bez radnika i češkat glavu, jer zna se ko stvara vrijednost, poslodavci sigurno ne, i sve što plaćaju plaćaju novcem koji su radnici stvorili
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#8104 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by 1Dante1 »

Trappist wrote: 03/04/2025 11:48 ko tebi uplacuje pare na banku? Direktno klijent za kojeg radis ili poslodavac?
a poslodavac te pare sere inace? Odakle njemu pare?
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#8105 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Trappist »

Tananarive wrote: 03/04/2025 11:51
Trappist wrote: 03/04/2025 11:48
Tananarive wrote: 03/04/2025 11:46

ne plaća, sve što mu je neko drugi zaradio preko svoje grbače nije iz njegovog džepa, drugo je što kod nas poslodavci misle ako je obezbijedio kapital i mašine ima pravo na 100% sveg novca, zabi sebi svoje i mašine i kapital ako nemaš nekoga da stvara vrijednost na njima, mo'š ih glabat
ko tebi uplacuje pare na banku? Direktno klijent za kojeg radis ili poslodavac?
poslodavac kojem sam ja zaradio i njegovu i svoju dobit, vaša logika ako su mašine i kapital od poslodavca sve je poslodavčevo, opet kažem možeš gledat u mašine i kapital bez radnika i češkat glavu, jer zna se ko stvara vrijednost, poslodavci sigurno ne, i sve što plaćaju plaćaju novcem koji su radnici stvorili
Upravo tako.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#8106 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Trappist »

1Dante1 wrote: 03/04/2025 11:55
Trappist wrote: 03/04/2025 11:48 ko tebi uplacuje pare na banku? Direktno klijent za kojeg radis ili poslodavac?
a poslodavac te pare sere inace? Odakle njemu pare?
jebiga, ne znam onda koji ce kurac firme i obrti, treba to sve pogasiti pa nek svako radi za sebe kao ovi majstori :D
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#8107 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Tananarive »

Trappist wrote: 03/04/2025 11:58
1Dante1 wrote: 03/04/2025 11:55
Trappist wrote: 03/04/2025 11:48 ko tebi uplacuje pare na banku? Direktno klijent za kojeg radis ili poslodavac?
a poslodavac te pare sere inace? Odakle njemu pare?
jebiga, ne znam onda koji ce kurac firme i obrti, treba to sve pogasiti pa nek svako radi za sebe kao ovi majstori :D
neka ih samo treba poslodavcima staviti do znanja da je robovlasništvo nezakonito
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#8108 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by 1Dante1 »

Trappist wrote: 03/04/2025 11:58
1Dante1 wrote: 03/04/2025 11:55
Trappist wrote: 03/04/2025 11:48 ko tebi uplacuje pare na banku? Direktno klijent za kojeg radis ili poslodavac?
a poslodavac te pare sere inace? Odakle njemu pare?
jebiga, ne znam onda koji ce kurac firme i obrti, treba to sve pogasiti pa nek svako radi za sebe kao ovi majstori :D
Ne kontam tvoj odgovor?

Poslodavac napravi biznis - ulozi i naplati.
Nadje radnike - isplacuje ih.

Sta je sporno u tome? Posebno sta je sporno u minimalcu? Dazdbine prema drzavi? Bujrum poslodavci borite se za umanjenje. No necete, jer ste dio sistema. Zavrcete na racunima, na fakturama, na % poreza, na umanjenju poreza raznim opcijama i pravdanjima i isplatama u koverti, raznim subvencijama i prevarama. Tako da, vecini je ovo ok.
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#8109 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Hakiz »

Trappist wrote: 03/04/2025 11:44
Hakiz wrote: 03/04/2025 09:45
Trappist wrote: 03/04/2025 09:07

Kakve su ovo nebuloze, cuj placaju 10.5% :shock: tacno IQ test treba uvesti prije registracije na forum
Koliko plaća?

Sve i da plaća i onih 31 % koje, zapravo, plaća radnik, uz svojih 11%, to opet nije 70 %, a poslodavci stalno tvrde da iz svog džepa plaćaju 70 %.

Pa, koliko plaća poslodavac?
za pocetak, poslodavac placa iz svog dzepa 100% :D
Ne plaća. Nije njegovo, radnikov rad je tu vrijednost stvorio.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#8110 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Trappist »

Hakiz wrote: 03/04/2025 12:43
Trappist wrote: 03/04/2025 11:44
Hakiz wrote: 03/04/2025 09:45

Koliko plaća?

Sve i da plaća i onih 31 % koje, zapravo, plaća radnik, uz svojih 11%, to opet nije 70 %, a poslodavci stalno tvrde da iz svog džepa plaćaju 70 %.

Pa, koliko plaća poslodavac?
za pocetak, poslodavac placa iz svog dzepa 100% :D
Ne plaća. Nije njegovo, radnikov rad je tu vrijednost stvorio.
Isto pitanje kao onom gore, je li tebi kao radniku klijent direktno prebaci pare na racunu ili uplati na ime firme? Ako prebaci na ime firme (sto je jedino zakonito - ako nije ugovor o radu) tebe placa poslodavac 100%. Sve drugo je suplja i jeftina prica za sire narodne mase.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#8111 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Trappist »

1Dante1 wrote: 03/04/2025 12:08
Trappist wrote: 03/04/2025 11:58
1Dante1 wrote: 03/04/2025 11:55

a poslodavac te pare sere inace? Odakle njemu pare?
jebiga, ne znam onda koji ce kurac firme i obrti, treba to sve pogasiti pa nek svako radi za sebe kao ovi majstori :D
Ne kontam tvoj odgovor?

Poslodavac napravi biznis - ulozi i naplati.
Nadje radnike - isplacuje ih.

Sta je sporno u tome? Posebno sta je sporno u minimalcu? Dazdbine prema drzavi? Bujrum poslodavci borite se za umanjenje. No necete, jer ste dio sistema. Zavrcete na racunima, na fakturama, na % poreza, na umanjenju poreza raznim opcijama i pravdanjima i isplatama u koverti, raznim subvencijama i prevarama. Tako da, vecini je ovo ok.
Ovdje si me izgubio, halali, nema smisla. Kao i hakizu, jeftina prica za siroke mase: "aaa krade, aa racuni, aa robovlasnici" i tad neka ozbiljna rasprava vise nema smisla.
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#8112 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Hakiz »

Trappist wrote: 03/04/2025 12:45
Hakiz wrote: 03/04/2025 12:43
Trappist wrote: 03/04/2025 11:44
za pocetak, poslodavac placa iz svog dzepa 100% :D
Ne plaća. Nije njegovo, radnikov rad je tu vrijednost stvorio.
Isto pitanje kao onom gore, je li tebi kao radniku klijent direktno prebaci pare na racunu ili uplati na ime firme? Ako prebaci na ime firme (sto je jedino zakonito - ako nije ugovor o radu) tebe placa poslodavac 100%. Sve drugo je suplja i jeftina prica za sire narodne mase.
Je li poslodavac kopa temelj, miješa cement, reda cigle, blokove itd da klijentu izgradi kuću ili to urade radnici?

Ako radnici rade, poslodavac, zapravo krade od radnika kada ne prebaci radnicima sve šta klijent uplati. Ostalo je šuplja za rahmanovske mase.

Poslodavac je posrednik. Tako da mu treba priznati 10 % posredničke naknade i realne troškove. Sve ostalo šta od naplaćenog posla ne prebaci radnicima ukrao je od radnika.
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#8113 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by 1Dante1 »

Trappist wrote: 03/04/2025 12:47 Ovdje si me izgubio, halali, nema smisla. Kao i hakizu, jeftina prica za siroke mase: "aaa krade, aa racuni, aa robovlasnici" i tad neka ozbiljna rasprava vise nema smisla.
Nije jeftina prica, bio sam dio tog sistema. U jednom dijelu MORAS to raditi jer te drugi uslovljavjau a u drugom mozes napustiti :D sve ono sto sam naveo je tacno.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#8114 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Trappist »

Hakiz wrote: 03/04/2025 13:19
Trappist wrote: 03/04/2025 12:45
Hakiz wrote: 03/04/2025 12:43

Ne plaća. Nije njegovo, radnikov rad je tu vrijednost stvorio.
Isto pitanje kao onom gore, je li tebi kao radniku klijent direktno prebaci pare na racunu ili uplati na ime firme? Ako prebaci na ime firme (sto je jedino zakonito - ako nije ugovor o radu) tebe placa poslodavac 100%. Sve drugo je suplja i jeftina prica za sire narodne mase.
Je li poslodavac kopa temelj, miješa cement, reda cigle, blokove itd da klijentu izgradi kuću ili to urade radnici?

Ako radnici rade, poslodavac, zapravo krade od radnika kada ne prebaci radnicima sve šta klijent uplati. Ostalo je šuplja za rahmanovske mase.

Poslodavac je posrednik. Tako da mu treba priznati 10 % posredničke naknade i realne troškove. Sve ostalo šta od naplaćenog posla ne prebaci radnicima ukrao je od radnika.
Super si ti to izracunao, nema sta. Znaci svi zaposlenici tesle su ustvari milioneri s obzirom da je gazda milijarder ? I sve one radnice u bingu su ustvari milionerke, samo im jos forum to nije javio? Interesantno...
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#8115 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Hakiz »

Trappist wrote: 03/04/2025 13:36
Hakiz wrote: 03/04/2025 13:19
Trappist wrote: 03/04/2025 12:45

Isto pitanje kao onom gore, je li tebi kao radniku klijent direktno prebaci pare na racunu ili uplati na ime firme? Ako prebaci na ime firme (sto je jedino zakonito - ako nije ugovor o radu) tebe placa poslodavac 100%. Sve drugo je suplja i jeftina prica za sire narodne mase.
Je li poslodavac kopa temelj, miješa cement, reda cigle, blokove itd da klijentu izgradi kuću ili to urade radnici?

Ako radnici rade, poslodavac, zapravo krade od radnika kada ne prebaci radnicima sve šta klijent uplati. Ostalo je šuplja za rahmanovske mase.

Poslodavac je posrednik. Tako da mu treba priznati 10 % posredničke naknade i realne troškove. Sve ostalo šta od naplaćenog posla ne prebaci radnicima ukrao je od radnika.
Super si ti to izracunao, nema sta. Znaci svi zaposlenici tesle su ustvari milioneri s obzirom da je gazda milijarder ? I sve one radnice u bingu su ustvari milionerke, samo im jos forum to nije javio? Interesantno...
Nisu.

U tome je problem.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#8116 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Trappist »

Hakiz wrote: 03/04/2025 13:44
Trappist wrote: 03/04/2025 13:36
Hakiz wrote: 03/04/2025 13:19

Je li poslodavac kopa temelj, miješa cement, reda cigle, blokove itd da klijentu izgradi kuću ili to urade radnici?

Ako radnici rade, poslodavac, zapravo krade od radnika kada ne prebaci radnicima sve šta klijent uplati. Ostalo je šuplja za rahmanovske mase.

Poslodavac je posrednik. Tako da mu treba priznati 10 % posredničke naknade i realne troškove. Sve ostalo šta od naplaćenog posla ne prebaci radnicima ukrao je od radnika.
Super si ti to izracunao, nema sta. Znaci svi zaposlenici tesle su ustvari milioneri s obzirom da je gazda milijarder ? I sve one radnice u bingu su ustvari milionerke, samo im jos forum to nije javio? Interesantno...
Nisu.

U tome je problem.
uz svo duzno postovanje, sve sto si napisao gore su bajke i basne. U realnom svijetu ti je snadji se, kako znas i umijes, ako ti se ne svidja jebiga, ili mijenjaj ili trpi. Sve to ako nisi drzava, za drzavu ocigledno vaze skroz druga pravila...
gozila555
Posts: 1167
Joined: 23/01/2025 13:14

#8117 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by gozila555 »

zasto su moji postovi banovani :? sta sam to lose rekao :? cemu to izivljavanje,jel ovo mozda forum sjeverne koreje :? jel ovo mozda forum nermina niksica :?
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#8118 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Tananarive »

Trappist wrote: 03/04/2025 13:36
Hakiz wrote: 03/04/2025 13:19
Trappist wrote: 03/04/2025 12:45

Isto pitanje kao onom gore, je li tebi kao radniku klijent direktno prebaci pare na racunu ili uplati na ime firme? Ako prebaci na ime firme (sto je jedino zakonito - ako nije ugovor o radu) tebe placa poslodavac 100%. Sve drugo je suplja i jeftina prica za sire narodne mase.
Je li poslodavac kopa temelj, miješa cement, reda cigle, blokove itd da klijentu izgradi kuću ili to urade radnici?

Ako radnici rade, poslodavac, zapravo krade od radnika kada ne prebaci radnicima sve šta klijent uplati. Ostalo je šuplja za rahmanovske mase.

Poslodavac je posrednik. Tako da mu treba priznati 10 % posredničke naknade i realne troškove. Sve ostalo šta od naplaćenog posla ne prebaci radnicima ukrao je od radnika.
Super si ti to izracunao, nema sta. Znaci svi zaposlenici tesle su ustvari milioneri s obzirom da je gazda milijarder ? I sve one radnice u bingu su ustvari milionerke, samo im jos forum to nije javio? Interesantno...
Nisu zato sto tzv poslodavci pokradose i radnika i drzavu
gozila555
Posts: 1167
Joined: 23/01/2025 13:14

#8119 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by gozila555 »

Tananarive wrote: 03/04/2025 14:27
Trappist wrote: 03/04/2025 13:36
Hakiz wrote: 03/04/2025 13:19

Je li poslodavac kopa temelj, miješa cement, reda cigle, blokove itd da klijentu izgradi kuću ili to urade radnici?

Ako radnici rade, poslodavac, zapravo krade od radnika kada ne prebaci radnicima sve šta klijent uplati. Ostalo je šuplja za rahmanovske mase.

Poslodavac je posrednik. Tako da mu treba priznati 10 % posredničke naknade i realne troškove. Sve ostalo šta od naplaćenog posla ne prebaci radnicima ukrao je od radnika.
Super si ti to izracunao, nema sta. Znaci svi zaposlenici tesle su ustvari milioneri s obzirom da je gazda milijarder ? I sve one radnice u bingu su ustvari milionerke, samo im jos forum to nije javio? Interesantno...
Nisu zato sto tzv poslodavci pokradose i radnika i drzavu
de strucnjak ti otvori firmu, i eto nas kod tebe da radimo .
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#8120 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Hakiz »

Trappist wrote: 03/04/2025 13:46
Hakiz wrote: 03/04/2025 13:44
Trappist wrote: 03/04/2025 13:36

Super si ti to izracunao, nema sta. Znaci svi zaposlenici tesle su ustvari milioneri s obzirom da je gazda milijarder ? I sve one radnice u bingu su ustvari milionerke, samo im jos forum to nije javio? Interesantno...
Nisu.

U tome je problem.
uz svo duzno postovanje, sve sto si napisao gore su bajke i basne. U realnom svijetu ti je snadji se, kako znas i umijes, ako ti se ne svidja jebiga, ili mijenjaj ili trpi. Sve to ako nisi drzava, za drzavu ocigledno vaze skroz druga pravila...
Znam kakav je svijet.

Ali, kada u duskusiji koja to, naravno, neće promijeniti napišem da nije pošteno, ti se naljutiš kao da bi pošteniji svijet tebi lično nanio štetu.
biglebovski
Posts: 3430
Joined: 02/11/2005 16:43

#8121 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by biglebovski »

izvrsni direktor wrote: 02/04/2025 22:45
Imas li kakvih dojava za crypto, za raju sa telegrama :wink:
Biće možda počektom juna, ako se lunar podesi i vodostaj bude protočan. Sjedi i čekaj, jbg.
gozila555
Posts: 1167
Joined: 23/01/2025 13:14

#8122 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by gozila555 »

niksic jos jednom kod senada u dnevniku je pokazao da veze nema sa zivotom,lik je zesci laznjak,nazalost senad mu nije znao ili nije smio postavit prava pitanja. samo mu je trebao pokazat snimak iz decembra 2024 g kad mu je gostovao,kad je rekao 700 KM ce bit oporezovano a 300 KM da nece.i svi su se oko toga slozili.i onda lik pred samu novu godinu donese novu uredbu.i to za koju su samo znali tri covjeka . i onda senad ga ne upita a zasto se niksicu povecala plata i za koliko se povecala .lik veze nema o ekonomiji,nece face to face sa ekonomskim strucnjacima,kaze za njih da veze nemaju,a za protestante da su sda placenici.znaci lik bahat i laze gore nego dodik. i jos govori ba.zamuckuje.i to premijer :? lik u zivotu nije zaradio 1 KM ,vjecito na drzavnim jaslama po kancelarijam i on nesto pametuje.pa nije u stanju da vodi jednu mjesnu zajednicu a kamoli entitet.ne razumijem ljude u sdp-u da ih vodi ova neznalica preko 10 godina.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#8123 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Prpa.ba »

Nije lijepo od Nenada da Njivarova gostovanja ne oznacava kao program sponzorisan od strane SDA. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83426
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8124 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by _BataZiv_0809 »

gozila555 wrote: 05/04/2025 13:41 niksic jos jednom kod senada u dnevniku je pokazao da veze nema sa zivotom,lik je zesci laznjak,nazalost senad mu nije znao ili nije smio postavit prava pitanja. samo mu je trebao pokazat snimak iz decembra 2024 g kad mu je gostovao,kad je rekao 700 KM ce bit oporezovano a 300 KM da nece.i svi su se oko toga slozili.i onda lik pred samu novu godinu donese novu uredbu.i to za koju su samo znali tri covjeka . i onda senad ga ne upita a zasto se niksicu povecala plata i za koliko se povecala .lik veze nema o ekonomiji,nece face to face sa ekonomskim strucnjacima,kaze za njih da veze nemaju,a za protestante da su sda placenici.znaci lik bahat i laze gore nego dodik. i jos govori ba.zamuckuje.i to premijer :? lik u zivotu nije zaradio 1 KM ,vjecito na drzavnim jaslama po kancelarijam i on nesto pametuje.pa nije u stanju da vodi jednu mjesnu zajednicu a kamoli entitet.ne razumijem ljude u sdp-u da ih vodi ova neznalica preko 10 godina.
Nisu se oko toga svi slozili, spomenuo je to.
Ne hvaleci vjere Nerminu koji je poprilican promasaj.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28423
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#8125 Re: Nova Vlada FBiH 2023-2026

Post by Sanjarko »

Hvala vladi, povecanje od 4,5% penzija, a invalidnina? :bih:
Post Reply