Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
karanana wrote: ↑08/03/2025 21:22
Oprecne vijesti iz sudze. Prvo javljeno da je ruska diverzantska akcija sprijecena, ali sad sto vidim i citam izgleda da bas i nije tako i da ima vijesti da su rusi u gradu i da su uspjeli sa tom nekom akcijom kroz cijevi. Ko u avdivci sto su im sa zada dosli. Da li ce ovo stvarno ostaviti dosta ukra okruzenih i prisiljenih na smrt i predaju? Uzas ako je istina i ako bude tako. Jos jedno bacanje liudi i opreme ni za sta, ko u bahmutu ko u onom dzepu na lijevoj obali dnjepra. Katastrofa odluke.
Druže rat je mora se ginut,jel se ukrainci trebaju predat?
Ne kontam.
Jebote sve i broj zvjezda na zastavi ,koji je ovo kurac
karanana wrote: ↑08/03/2025 21:22
Oprecne vijesti iz sudze. Prvo javljeno da je ruska diverzantska akcija sprijecena, ali sad sto vidim i citam izgleda da bas i nije tako i da ima vijesti da su rusi u gradu i da su uspjeli sa tom nekom akcijom kroz cijevi. Ko u avdivci sto su im sa zada dosli. Da li ce ovo stvarno ostaviti dosta ukra okruzenih i prisiljenih na smrt i predaju? Uzas ako je istina i ako bude tako. Jos jedno bacanje liudi i opreme ni za sta, ko u bahmutu ko u onom dzepu na lijevoj obali dnjepra. Katastrofa odluke.
Od oprecnih vijesti navedes rusko sranje, ali ne navedes oprecno da su ih ocekivali i pobili, te da izasli iz cijevi nisu...?
Poz svima!
Što se tiče situacije u Kursku, ukratko Sudža u perspektivi pada, a što se tiče eventualnog opkoljavanja Ukrajinskih jedinica, to nije niti realno niti očekivano jer na tačkama prodora Rusi nemaju dovoljno raspoloživih snaga da po dubini drže u okruženju navedeni prostor. Dakle sve će se svoditi na pokušaj Rusa da nanesu maksimalnu štetu Ukrajincima pri izvlačenju (kada do izvlačenja dođe) i pokušaj Ukrajinaca da Ruse zadrže što duže i da se izvuku uz što manje gubitke (u čemu su do sada bili uspešni).
karanana wrote: ↑08/03/2025 21:22
Oprecne vijesti iz sudze. Prvo javljeno da je ruska diverzantska akcija sprijecena, ali sad sto vidim i citam izgleda da bas i nije tako i da ima vijesti da su rusi u gradu i da su uspjeli sa tom nekom akcijom kroz cijevi. Ko u avdivci sto su im sa zada dosli. Da li ce ovo stvarno ostaviti dosta ukra okruzenih i prisiljenih na smrt i predaju? Uzas ako je istina i ako bude tako. Jos jedno bacanje liudi i opreme ni za sta, ko u bahmutu ko u onom dzepu na lijevoj obali dnjepra. Katastrofa odluke.
karanana wrote: ↑08/03/2025 21:22
Oprecne vijesti iz sudze. Prvo javljeno da je ruska diverzantska akcija sprijecena, ali sad sto vidim i citam izgleda da bas i nije tako i da ima vijesti da su rusi u gradu i da su uspjeli sa tom nekom akcijom kroz cijevi. Ko u avdivci sto su im sa zada dosli. Da li ce ovo stvarno ostaviti dosta ukra okruzenih i prisiljenih na smrt i predaju? Uzas ako je istina i ako bude tako. Jos jedno bacanje liudi i opreme ni za sta, ko u bahmutu ko u onom dzepu na lijevoj obali dnjepra. Katastrofa odluke.
Hoće ove netačne vijesti uz ruski algoritam.
Dobar ruski algo.
Gdje ima dima ima i vatre.
Algo ili ne, Pitanje: slazes li se da se kurska ekspedicija neslavno zavrsava?
Ja kazem da ce u roku od 7 dana rusija preuzeti punu kontrolu kursk oblasti. Ruski algoritam mi reko.
Doslo se do tacke gdje je tVump dao ultimatum ukrajincima ili ce te mi platiti u resursima ili ce te ostati bez nase podrske. Biraj. Izabrali su ukrajinci krv da daju mjesto para koje ili nemaju ili nece da daju radi njihove buducnosti. Ne zele biti ruska prćija a ni americki vazal. Moraju dignuti sve ako zele potpunu i nezavisnu ukrajinu. Trece nema.
Dobar ruski algo.
Gdje ima dima ima i vatre.
Algo ili ne, Pitanje: slazes li se da se kurska ekspedicija neslavno zavrsava?
Ja kazem da ce u roku od 7 dana rusija preuzeti punu kontrolu kursk oblasti. Ruski algoritam mi reko.
Nikad se ne zna. U mnogim stvarima su ukrajinci pokazali snalazljivost. Bilo je za ocekivati da ce ruje da vrate kursk, ja sam mislio da ce to ranije al vidi djavla ukri se jos drze. Rusi popustaju na istoku da bi vratili kursk. Kepecu je to trn u oku i on zeli da ga izvadi sto prije pa i po cjenu gubitaka teritorije na istoku koju je do sada zauzeo. Najbolje ruske divizije su povucene sa istoka da bi rijesili kursk i jos sjevero koreanaca dolazi. Znaci ono sto su ukri htjeli to su i dobili, usmjerili su ruske trupe na kursk. E sad da vidimo dali ce biti iznenadjenje negdje na jugu ili istoku. Zivi bili pa vidjeli.
karanana wrote: ↑08/03/2025 21:22
Oprecne vijesti iz sudze. Prvo javljeno da je ruska diverzantska akcija sprijecena, ali sad sto vidim i citam izgleda da bas i nije tako i da ima vijesti da su rusi u gradu i da su uspjeli sa tom nekom akcijom kroz cijevi. Ko u avdivci sto su im sa zada dosli. Da li ce ovo stvarno ostaviti dosta ukra okruzenih i prisiljenih na smrt i predaju? Uzas ako je istina i ako bude tako. Jos jedno bacanje liudi i opreme ni za sta, ko u bahmutu ko u onom dzepu na lijevoj obali dnjepra. Katastrofa odluke.
Hoće ove netačne vijesti uz ruski algoritam.
Dobar ruski algo.
Gdje ima dima ima i vatre.
Algo ili ne, Pitanje: slazes li se da se kurska ekspedicija neslavno zavrsava?
Ja kazem da ce u roku od 7 dana rusija preuzeti punu kontrolu kursk oblasti. Ruski algoritam mi reko.
Ne slazem. Oslabili su istocni front, sto je vjerovatno i bio cilj upada u Kursk.
I ovaj što godinama doziva “ukrajinske kotliće” izađe do kraja iz ormara. Sve se na kraju pokaže onakvim kakvim jeste. Parafrazirat ću jednu staru izreku koja kaže: Ne možeš “šaltati” svu raju sa foruma sve vrijeme...
karanana wrote: ↑08/03/2025 21:22
Oprecne vijesti iz sudze. Prvo javljeno da je ruska diverzantska akcija sprijecena, ali sad sto vidim i citam izgleda da bas i nije tako i da ima vijesti da su rusi u gradu i da su uspjeli sa tom nekom akcijom kroz cijevi. Ko u avdivci sto su im sa zada dosli. Da li ce ovo stvarno ostaviti dosta ukra okruzenih i prisiljenih na smrt i predaju? Uzas ako je istina i ako bude tako. Jos jedno bacanje liudi i opreme ni za sta, ko u bahmutu ko u onom dzepu na lijevoj obali dnjepra. Katastrofa odluke.
Velika ruska ofenziva na dva grada u ozbiljnim problemima, gube teritorij, a Ukrajinci nižu silovite protuudare!
Iako se situacija u Kursku u mnogim medijima karakterizirala kritičnom, za sada se može sa sigurnošću reći tek da je tu situacija ozbiljna
karanana wrote: ↑09/03/2025 09:51
"Izaso iz ormara" s cime?
Hand Kristijan
prije 18 minuta
Kako su im ga Rusi smjestili sa ovom
Sudzom, pustili im najjace moguce jedinice u kotao i onda okruzili sa svih strana i sada im usli “sazad” gdje se desilo epsko kmecanje i bjezanija iz Sudze prema granici, Rusi im ostavili samo jedan koridor za bjezaniju. Kurski front je gotov za najvise dva tjedna
karanana wrote: ↑09/03/2025 09:51
"Izaso iz ormara" s cime?
Hand Kristijan
prije 18 minuta
Kako su im ga Rusi smjestili sa ovom
Sudzom, pustili im najjace moguce jedinice u kotao i onda okruzili sa svih strana i sada im usli “sazad” gdje se desilo epsko kmecanje i bjezanija iz Sudze prema granici, Rusi im ostavili samo jedan koridor za bjezaniju. Kurski front je gotov za najvise dva tjedna
Jesi ovo ti pisao na indexu?
Ma potpuno je razotkriven Blam koji se ne pamti na ovom forumu.
Cudan kalendar, vec godinu dana najavljuju za "najvise 2 tjedna", da ne kazem sedmice da ce da naparajdaju Ukrajince iz Rusije... A tih 14 dana se razvuuuuuklooooooooooooooooooooo...