Ovi klovnovi umislili da je ovo razgovor oko prodaja jos jednog igralista golfa, a lik tri godine ne izlazi iz kamuflaznih majica. Depresivno totalno ali Ukr je k'o i nama 90ih, ovo je borba na zivot i smrt ne danas ilisutra, nego za narednih 10 generacija.
Ukrajina
-
Romanija
- Posts: 2563
- Joined: 02/10/2008 15:56
- Location: Brexitland
#214851 Re: Ukrajina
Dododjoh sa posla i tek sad ovo vidjeh.
Ovi klovnovi umislili da je ovo razgovor oko prodaja jos jednog igralista golfa, a lik tri godine ne izlazi iz kamuflaznih majica. Depresivno totalno ali Ukr je k'o i nama 90ih, ovo je borba na zivot i smrt ne danas ilisutra, nego za narednih 10 generacija.
Ovi klovnovi umislili da je ovo razgovor oko prodaja jos jednog igralista golfa, a lik tri godine ne izlazi iz kamuflaznih majica. Depresivno totalno ali Ukr je k'o i nama 90ih, ovo je borba na zivot i smrt ne danas ilisutra, nego za narednih 10 generacija.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#214852 Re: Ukrajina
ovo je sve siri plan nacista oligsrha rusa amera maga bijelih supremasista.
Nece nas mimoic.
Nece nas mimoic.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#214853 Re: Ukrajina
Pajacu ciji si ti klon kad si tolika jajara?Vic Rattlehead wrote: ↑28/02/2025 20:19Crvene_brigade wrote: ↑28/02/2025 20:08 Predsjednik Zelenski. Lider slobodnog svijeta. Slava Ukrajini!forumski pajaci i laprdala u akciji, možete se svi skupa sagnuti zalužnom.
- MMM1977
- Posts: 6744
- Joined: 15/07/2009 12:56
#214854 Re: Ukrajina
You've been fired Volodimir! Eto šta je bilo ovo danas. Jebem li mu Melaniu za ovo, nevjerojatno je na šta je spala najveća sila na svijetu da ima ovu dvojicu debila za vođe
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#214855 Re: Ukrajina
Trump izbacio Zelenog i delegaiciju iz bijele kuce.
Mracni period.gileada
Mracni period.gileada
-
zigzag
- Posts: 9444
- Joined: 18/04/2014 11:26
#214856 Re: Ukrajina
To je globalna instant tiktok demokratija. Ko je gluplji ima više glasova.
Zato je Zelenski prvi koji je pokazao muda pred srednjevijekovnim vladarima današnjeg doba. Ukrajini je svakako ratovati. Pa neka ostali budu na krivoj strani istorije.
Švabe i danas imaju sramotu od ww2. A mogla bi i amerika ako bude otvoreno protiv Ukrajine.
Zato je Zelenski prvi koji je pokazao muda pred srednjevijekovnim vladarima današnjeg doba. Ukrajini je svakako ratovati. Pa neka ostali budu na krivoj strani istorije.
Švabe i danas imaju sramotu od ww2. A mogla bi i amerika ako bude otvoreno protiv Ukrajine.
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:
#214857 Re: Ukrajina
Izgleda da sam prespavao PROMJENU!...

Međutim, Zelenski nije bio zadovoljan onim što mu je kazao potpredsjednik SAD-a, podsjetivši ga da je predsjednik Rusije nekoliko puta prekršio dogovore s drugim zemljama.
"O kakvoj diplomatiji govoriš JD", pitao ga je.
Ovo pitanje je izazvalo Vanceovu eksplozivnu reakciju, a nakon čega je Zelenskog optužio i za organizovanje "propagandnih turneja". Kada je želio argumentovati ovu konstataciju, reagovao je Trump.
"Nemojte nam kazati šta ćemo osjetiti. Niste u poziciji da diktirate šta ćemo osjetiti. Dozvolili ste sebi da budete u veoma lošoj poziciji. Trenutno nemate karte kod sebe. Kockate se sa životima miliona, kockate se s Trećim svjetskim ratom. Ovo što radite je nepoštovanje prema ovoj državi", poručio je Trump Zelenskom.
Vance se poslije toga glasno obraćao Zelenskom koji je pozvao Trumpa da ne pravi kompromise s "ubicom" i ukazao je na značaj, kako je rekao, ključnog sigurnosnog bloka kako bi se garantovala održivost bilo kakvog mirovnog sporazuma za Ukrajinu.
"Nadam se da možemo zajedno zaustaviti Putina, ali za nas je veoma važno da sačuvamo našu zemlju, naše vrijednosti, našu slobodu i demokratiju i, naravno, s ubicom nema kompromisa oko našeg teritorija", istakao je ukrajinski predsjednik.
Američki predsjednik je na kraju susreta kazao Zelenskom da ili će se dogovoriti ili će SAD biti izvan ovoga.
"Problem je u tome što sam te podsticao da budeš čvrst momak i mislim da ne bi bio čvrst bez SAD-a. Tvoji ljudi su veoma hrabri, ali, ili ćeš se dogovoriti ili ćemo mi biti izvan ovoga, a ako izađemo, borit ćeš se. Ne mislim da će biti lijepo, ali borit ćeš se. Nemate karte kod sebe, ali kada potpišemo taj sporazum, bit ćete u mnogo boljoj poziciji. Ponašate se nimalo zahvalno i to nije lijepo, da budem iskren", naglasio je Trump.
Zelenski u Bijeloj kući suočen s brojnim neugodnostima i optužbama, Trump i Vance nisu birali riječi
Skandal u Washingtonu
Zelenski se žestoko posvađao s Trumpom u Bijeloj kući i prekinuo posjetu
*Sada Hame piše. Zelenski, dobrodošao u klub.

Međutim, Zelenski nije bio zadovoljan onim što mu je kazao potpredsjednik SAD-a, podsjetivši ga da je predsjednik Rusije nekoliko puta prekršio dogovore s drugim zemljama.
"O kakvoj diplomatiji govoriš JD", pitao ga je.
Ovo pitanje je izazvalo Vanceovu eksplozivnu reakciju, a nakon čega je Zelenskog optužio i za organizovanje "propagandnih turneja". Kada je želio argumentovati ovu konstataciju, reagovao je Trump.
"Nemojte nam kazati šta ćemo osjetiti. Niste u poziciji da diktirate šta ćemo osjetiti. Dozvolili ste sebi da budete u veoma lošoj poziciji. Trenutno nemate karte kod sebe. Kockate se sa životima miliona, kockate se s Trećim svjetskim ratom. Ovo što radite je nepoštovanje prema ovoj državi", poručio je Trump Zelenskom.
Vance se poslije toga glasno obraćao Zelenskom koji je pozvao Trumpa da ne pravi kompromise s "ubicom" i ukazao je na značaj, kako je rekao, ključnog sigurnosnog bloka kako bi se garantovala održivost bilo kakvog mirovnog sporazuma za Ukrajinu.
"Nadam se da možemo zajedno zaustaviti Putina, ali za nas je veoma važno da sačuvamo našu zemlju, naše vrijednosti, našu slobodu i demokratiju i, naravno, s ubicom nema kompromisa oko našeg teritorija", istakao je ukrajinski predsjednik.
Američki predsjednik je na kraju susreta kazao Zelenskom da ili će se dogovoriti ili će SAD biti izvan ovoga.
"Problem je u tome što sam te podsticao da budeš čvrst momak i mislim da ne bi bio čvrst bez SAD-a. Tvoji ljudi su veoma hrabri, ali, ili ćeš se dogovoriti ili ćemo mi biti izvan ovoga, a ako izađemo, borit ćeš se. Ne mislim da će biti lijepo, ali borit ćeš se. Nemate karte kod sebe, ali kada potpišemo taj sporazum, bit ćete u mnogo boljoj poziciji. Ponašate se nimalo zahvalno i to nije lijepo, da budem iskren", naglasio je Trump.
Zelenski u Bijeloj kući suočen s brojnim neugodnostima i optužbama, Trump i Vance nisu birali riječi
Skandal u Washingtonu
Zelenski se žestoko posvađao s Trumpom u Bijeloj kući i prekinuo posjetu
*Sada Hame piše. Zelenski, dobrodošao u klub.
- Peacean
- Posts: 9871
- Joined: 11/09/2017 11:13
- Location: Sarajevo
#214858 Re: Ukrajina
Biće sada heroj cijeloj Evropi, valjda će konačno odriješiti kesu i uvećati podršku.
- deer_hunter
- Posts: 1268
- Joined: 28/09/2012 15:46
#214859 Re: Ukrajina
Javljas se dobrovoljno da ides ratovati?? Ili bi slao druge da ti spasavaju kucni prag??sumirprimus wrote: ↑28/02/2025 20:17Iz iskustva jbo tu limunada pricu. Saljite sve sto imate rv pvo trnkove.municiju ljude.
Evroppa nema puno vremena il cemo ratovat u ukraiini sa rusima i nacistima.il na kucnim pragovima.
- skrbavi-admin
- Posts: 7122
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#214860 Re: Ukrajina
deer_hunter wrote: ↑28/02/2025 20:29Javljas se dobrovoljno da ides ratovati?? Ili bi slao druge da ti spasavaju kucni prag??sumirprimus wrote: ↑28/02/2025 20:17Iz iskustva jbo tu limunada pricu. Saljite sve sto imate rv pvo trnkove.municiju ljude.
Evroppa nema puno vremena il cemo ratovat u ukraiini sa rusima i nacistima.il na kucnim pragovima.
sto se tice Zelenog.... stjeran je u cosak sto je ovim klosarima i bila namjera.... uz totalno neprimjereno ubacivanje, nekulturno dobacivanje, prekidanje u izlaganju, ipak je to jebeni predsjednik neke druge mnogoljudne zemlje a ne klosar iz bronksa majku mu.... apsolutno su se trudili da ga izbace iz takta na nacin da kazu TVu evo vidite da ova strana nije bas za pregovore i da je do njih sve....
no.....
....... upravo je zaustavio sve moguce potpore koje je imao sto se tice esada.... barem je to tako izgledalo na sliKi..... i mislim da nije bilo nikakve taktike u njegovom stavu niti je znao izabrat dobar momenat da replicira nadjacavajuci se sa ona dva klosara..... tako se ne prica dzaba je.....
puno bi ucinio s tim da je najponiznije zahvalio za svu pomoc SADa do sad, izjavio svecano da ce borbu za oslobjdenje nastaviti na ovaj ili onaj nacin sa ili bez SADa i ultimativno napustio pred TV ekipama taj cirkus.... eto vam pa se nadjebajite sa mamama.... tesko je hladiti glavu um i stanje uma u takvim momentima....
Last edited by skrbavi-admin on 28/02/2025 20:37, edited 1 time in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#214861 Re: Ukrajina
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#214863 Re: Ukrajina
Naravno, jbo drugedeer_hunter wrote: ↑28/02/2025 20:29Javljas se dobrovoljno da ides ratovati?? Ili bi slao druge da ti spasavaju kucni prag??sumirprimus wrote: ↑28/02/2025 20:17Iz iskustva jbo tu limunada pricu. Saljite sve sto imate rv pvo trnkove.municiju ljude.
Evroppa nema puno vremena il cemo ratovat u ukraiini sa rusima i nacistima.il na kucnim pragovima.
Uvijek pricam.u svoje ime.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#214864 Re: Ukrajina
Vi mirno spavajte rata nece.biti.
Ljolj
Ljolj
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#214865 Re: Ukrajina
Cionista, Bibija itd nemoj izostavljati istu mantru i ideologiju, Cionisti su ubili u enklavi 50 000 ljudi Svijet i Evropa koji prozivate nisu mrdnuli prstom samo iz razloga sto 50 000 mrtvih nisu bili ciste bijele boje a sada se zgrazavate na Naci MAGA pricu.sumirprimus wrote: ↑28/02/2025 20:20 ovo je sve siri plan nacista oligsrha rusa amera maga bijelih supremasista.
Nece nas mimoic.
Citirat cu Komsica Ma dajte molim vas.
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:
#214866 Re: Ukrajina
De smanji avatar živ bio.Crvene_brigade wrote: ↑28/02/2025 20:08 Predsjednik Zelenski. Lider slobodnog svijeta. Slava Ukrajini!
Usput... jebem Americi mater!
-
zigzag
- Posts: 9444
- Joined: 18/04/2014 11:26
- skrbavi-admin
- Posts: 7122
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#214868 Re: Ukrajina
..... moram jos jednu stvari istaci....... zutalj i njegova podguzna shicamu imaju pravo oko regrutacije vojno sposobnog stanovnistva.... dzaba je ali to je notorna istina..... uz reformu sistema na nacin da se zemlja rijesi korupcije, da se strogo kaznjava profiterluk, izdaja i korupcija, da se vojska obucava, dopunjava i rotira... - umjesto svega, Ukrajini je isto sranje kao i prije..... nemos pustit coeka istog da ti cuva liniju 3 godine dok neki drugi 3 godine drka kurac..... jednostavno ne moze......
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:
#214870 Re: Ukrajina
Što ga citiraš?!sumirprimus wrote: ↑28/02/2025 20:20SpoilerShowPajacu ciji si ti klon kad si tolika jajara?Vic Rattlehead wrote: ↑28/02/2025 20:19Crvene_brigade wrote: ↑28/02/2025 20:08 Predsjednik Zelenski. Lider slobodnog svijeta. Slava Ukrajini!forumski pajaci i laprdala u akciji, možete se svi skupa sagnuti zalužnom.
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#214871 Re: Ukrajina
I to jest.Svi Ukri konacno moraju shvatit da je ovo biti ili ne biti za njihovu drzavu.A ako im se ne bude drzava,nek fino kazu bratu Zelenskom da se i covjek mani corava posla.skrbavi-admin wrote: ↑28/02/2025 20:40 ..... moram jos jednu stvari istaci....... zutalj i njegova podguzna shicamu imaju pravo oko regrutacije vojno sposobnog stanovnistva.... dzaba je ali to je notorna istina..... uz reformu sistema na nacin da se zemlja rijesi korupcije, da se strogo kaznjava profiterluk, izdaja i korupcija, da se vojska obucava, dopunjava i rotira... - umjesto svega, Ukrajini je isto sranje kao i prije..... nemos pustit coeka istog da ti cuva liniju 3 godine dok neki drugi 3 godine drka kurac..... jednostavno ne moze......
- skrbavi-admin
- Posts: 7122
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#214872 Re: Ukrajina
meni je zao sto nije Selim Beslagic bio na pravom mjestu u pravom vremenu da kaze amerima i isprica potpuno isto cuveni govor sa Pracerom.....kad su nama prijetili bombardovanjem (poslije svega i svjedocenja visr i ne sumnjam da jesu).... ameri bi prevrnuli 1000% i rekli dajte budalama zracnu podrsku 
-
statixx
- Posts: 9837
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#214873 Re: Ukrajina
-
zigzag
- Posts: 9444
- Joined: 18/04/2014 11:26
#214874 Re: Ukrajina
I on mora biti ratni lider u demokratiji. U Ukrajini je skoro pa :ko hoće neka ratuje, ko neće ne mora.
Zanimljiv pristup ali funkcioniše. I dalje su u daleko boljoj front poziciji nego u 2022.
Ali ako ostanu bez podrške USA moraće zapeti malo više. Mada je četničija ostala bez zuba i dalje su opasni.
Zanimljiv pristup ali funkcioniše. I dalje su u daleko boljoj front poziciji nego u 2022.
Ali ako ostanu bez podrške USA moraće zapeti malo više. Mada je četničija ostala bez zuba i dalje su opasni.
-
zigzag
- Posts: 9444
- Joined: 18/04/2014 11:26
#214875 Re: Ukrajina
Ovog sam se i ja sjetio.skrbavi-admin wrote: ↑28/02/2025 20:50 meni je zao sto nije Selim Beslagic bio na pravom mjestu u pravom vremenu da kaze amerima i isprica potpuno isto cuveni govor sa Pracerom.....kad su nama prijetili bombardovanjem (poslije svega i svjedocenja visr i ne sumnjam da jesu).... ameri bi prevrnuli 1000% i rekli dajte budalama zracnu podrsku![]()
Neka je rat.... i tebi je...
