Ukrajina

Romanija
Posts: 2563
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: Brexitland

#214851 Re: Ukrajina

Post by Romanija »

Dododjoh sa posla i tek sad ovo vidjeh. :( :( :(
Ovi klovnovi umislili da je ovo razgovor oko prodaja jos jednog igralista golfa, a lik tri godine ne izlazi iz kamuflaznih majica. Depresivno totalno ali Ukr je k'o i nama 90ih, ovo je borba na zivot i smrt ne danas ilisutra, nego za narednih 10 generacija.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214852 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »

ovo je sve siri plan nacista oligsrha rusa amera maga bijelih supremasista.
Nece nas mimoic.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214853 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »

Vic Rattlehead wrote: 28/02/2025 20:19
Crvene_brigade wrote: 28/02/2025 20:08 Predsjednik Zelenski. Lider slobodnog svijeta. Slava Ukrajini!
jasko_ba wrote: 28/02/2025 20:11 Nadam se da su svi u Ukrajini vidjeli ovo danas, ima da budu svi ponosni kakvog vodju imaju. :izet:
forumski pajaci i laprdala u akciji, možete se svi skupa sagnuti zalužnom.
Pajacu ciji si ti klon kad si tolika jajara?
User avatar
MMM1977
Posts: 6744
Joined: 15/07/2009 12:56

#214854 Re: Ukrajina

Post by MMM1977 »

You've been fired Volodimir! Eto šta je bilo ovo danas. Jebem li mu Melaniu za ovo, nevjerojatno je na šta je spala najveća sila na svijetu da ima ovu dvojicu debila za vođe
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214855 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »

Trump izbacio Zelenog i delegaiciju iz bijele kuce.
Mracni period.gileada
zigzag
Posts: 9444
Joined: 18/04/2014 11:26

#214856 Re: Ukrajina

Post by zigzag »

To je globalna instant tiktok demokratija. Ko je gluplji ima više glasova.

Zato je Zelenski prvi koji je pokazao muda pred srednjevijekovnim vladarima današnjeg doba. Ukrajini je svakako ratovati. Pa neka ostali budu na krivoj strani istorije.

Švabe i danas imaju sramotu od ww2. A mogla bi i amerika ako bude otvoreno protiv Ukrajine.
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#214857 Re: Ukrajina

Post by Hame_ »

Izgleda da sam prespavao PROMJENU!...

Image

Međutim, Zelenski nije bio zadovoljan onim što mu je kazao potpredsjednik SAD-a, podsjetivši ga da je predsjednik Rusije nekoliko puta prekršio dogovore s drugim zemljama.

"O kakvoj diplomatiji govoriš JD", pitao ga je.

Ovo pitanje je izazvalo Vanceovu eksplozivnu reakciju, a nakon čega je Zelenskog optužio i za organizovanje "propagandnih turneja". Kada je želio argumentovati ovu konstataciju, reagovao je Trump.

"Nemojte nam kazati šta ćemo osjetiti. Niste u poziciji da diktirate šta ćemo osjetiti. Dozvolili ste sebi da budete u veoma lošoj poziciji. Trenutno nemate karte kod sebe. Kockate se sa životima miliona, kockate se s Trećim svjetskim ratom. Ovo što radite je nepoštovanje prema ovoj državi", poručio je Trump Zelenskom.

Vance se poslije toga glasno obraćao Zelenskom koji je pozvao Trumpa da ne pravi kompromise s "ubicom" i ukazao je na značaj, kako je rekao, ključnog sigurnosnog bloka kako bi se garantovala održivost bilo kakvog mirovnog sporazuma za Ukrajinu.

"Nadam se da možemo zajedno zaustaviti Putina, ali za nas je veoma važno da sačuvamo našu zemlju, naše vrijednosti, našu slobodu i demokratiju i, naravno, s ubicom nema kompromisa oko našeg teritorija", istakao je ukrajinski predsjednik.

Američki predsjednik je na kraju susreta kazao Zelenskom da ili će se dogovoriti ili će SAD biti izvan ovoga.

"Problem je u tome što sam te podsticao da budeš čvrst momak i mislim da ne bi bio čvrst bez SAD-a. Tvoji ljudi su veoma hrabri, ali, ili ćeš se dogovoriti ili ćemo mi biti izvan ovoga, a ako izađemo, borit ćeš se. Ne mislim da će biti lijepo, ali borit ćeš se. Nemate karte kod sebe, ali kada potpišemo taj sporazum, bit ćete u mnogo boljoj poziciji. Ponašate se nimalo zahvalno i to nije lijepo, da budem iskren", naglasio je Trump.

Zelenski u Bijeloj kući suočen s brojnim neugodnostima i optužbama, Trump i Vance nisu birali riječi


Skandal u Washingtonu
Zelenski se žestoko posvađao s Trumpom u Bijeloj kući i prekinuo posjetu

*Sada Hame piše. Zelenski, dobrodošao u klub.
User avatar
Peacean
Posts: 9871
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#214858 Re: Ukrajina

Post by Peacean »

Biće sada heroj cijeloj Evropi, valjda će konačno odriješiti kesu i uvećati podršku.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1268
Joined: 28/09/2012 15:46

#214859 Re: Ukrajina

Post by deer_hunter »

sumirprimus wrote: 28/02/2025 20:17
Čitalac wrote: 28/02/2025 20:07
Iz iskustva jbo tu limunada pricu. Saljite sve sto imate rv pvo trnkove.municiju ljude.
Evroppa nema puno vremena il cemo ratovat u ukraiini sa rusima i nacistima.il na kucnim pragovima.
Javljas se dobrovoljno da ides ratovati?? Ili bi slao druge da ti spasavaju kucni prag??
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7122
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#214860 Re: Ukrajina

Post by skrbavi-admin »

deer_hunter wrote: 28/02/2025 20:29
sumirprimus wrote: 28/02/2025 20:17
Čitalac wrote: 28/02/2025 20:07
Iz iskustva jbo tu limunada pricu. Saljite sve sto imate rv pvo trnkove.municiju ljude.
Evroppa nema puno vremena il cemo ratovat u ukraiini sa rusima i nacistima.il na kucnim pragovima.
Javljas se dobrovoljno da ides ratovati?? Ili bi slao druge da ti spasavaju kucni prag??
:lol: :lol: :lol: :lol:

sto se tice Zelenog.... stjeran je u cosak sto je ovim klosarima i bila namjera.... uz totalno neprimjereno ubacivanje, nekulturno dobacivanje, prekidanje u izlaganju, ipak je to jebeni predsjednik neke druge mnogoljudne zemlje a ne klosar iz bronksa majku mu.... apsolutno su se trudili da ga izbace iz takta na nacin da kazu TVu evo vidite da ova strana nije bas za pregovore i da je do njih sve....
no.....
....... upravo je zaustavio sve moguce potpore koje je imao sto se tice esada.... barem je to tako izgledalo na sliKi..... i mislim da nije bilo nikakve taktike u njegovom stavu niti je znao izabrat dobar momenat da replicira nadjacavajuci se sa ona dva klosara..... tako se ne prica dzaba je.....

puno bi ucinio s tim da je najponiznije zahvalio za svu pomoc SADa do sad, izjavio svecano da ce borbu za oslobjdenje nastaviti na ovaj ili onaj nacin sa ili bez SADa i ultimativno napustio pred TV ekipama taj cirkus.... eto vam pa se nadjebajite sa mamama.... tesko je hladiti glavu um i stanje uma u takvim momentima....
Last edited by skrbavi-admin on 28/02/2025 20:37, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214861 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »


:-) kakvi supci
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214863 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »

deer_hunter wrote: 28/02/2025 20:29
sumirprimus wrote: 28/02/2025 20:17
Čitalac wrote: 28/02/2025 20:07
Iz iskustva jbo tu limunada pricu. Saljite sve sto imate rv pvo trnkove.municiju ljude.
Evroppa nema puno vremena il cemo ratovat u ukraiini sa rusima i nacistima.il na kucnim pragovima.
Javljas se dobrovoljno da ides ratovati?? Ili bi slao druge da ti spasavaju kucni prag??
Naravno, jbo druge
Uvijek pricam.u svoje ime.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214864 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »

Vi mirno spavajte rata nece.biti.
Ljolj
User avatar
Ironmen
Posts: 7503
Joined: 29/07/2015 17:36

#214865 Re: Ukrajina

Post by Ironmen »

sumirprimus wrote: 28/02/2025 20:20 ovo je sve siri plan nacista oligsrha rusa amera maga bijelih supremasista.
Nece nas mimoic.
Cionista, Bibija itd nemoj izostavljati istu mantru i ideologiju, Cionisti su ubili u enklavi 50 000 ljudi Svijet i Evropa koji prozivate nisu mrdnuli prstom samo iz razloga sto 50 000 mrtvih nisu bili ciste bijele boje a sada se zgrazavate na Naci MAGA pricu.

Citirat cu Komsica Ma dajte molim vas.
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#214866 Re: Ukrajina

Post by Hame_ »

Crvene_brigade wrote: 28/02/2025 20:08 Predsjednik Zelenski. Lider slobodnog svijeta. Slava Ukrajini!
De smanji avatar živ bio.

Usput... jebem Americi mater!
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7122
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#214868 Re: Ukrajina

Post by skrbavi-admin »

..... moram jos jednu stvari istaci....... zutalj i njegova podguzna shicamu imaju pravo oko regrutacije vojno sposobnog stanovnistva.... dzaba je ali to je notorna istina..... uz reformu sistema na nacin da se zemlja rijesi korupcije, da se strogo kaznjava profiterluk, izdaja i korupcija, da se vojska obucava, dopunjava i rotira... - umjesto svega, Ukrajini je isto sranje kao i prije..... nemos pustit coeka istog da ti cuva liniju 3 godine dok neki drugi 3 godine drka kurac..... jednostavno ne moze......
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#214869 Re: Ukrajina

Post by Hame_ »

Prpa.ba wrote: 28/02/2025 20:15
Spoiler
Show
Zelenski kao kamikaza u rastuci tehnonacisticki rezim, bez obzira na ishod ovo ide u historiju i dodatno ce ubrzati procese koji su vec u toku.

Neka je Bog na pomoci Ukrajini. Bosna se brani i u Donjecku.


Stranka te prati.
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#214870 Re: Ukrajina

Post by Hame_ »

sumirprimus wrote: 28/02/2025 20:20
Spoiler
Show
Vic Rattlehead wrote: 28/02/2025 20:19
Crvene_brigade wrote: 28/02/2025 20:08 Predsjednik Zelenski. Lider slobodnog svijeta. Slava Ukrajini!
jasko_ba wrote: 28/02/2025 20:11 Nadam se da su svi u Ukrajini vidjeli ovo danas, ima da budu svi ponosni kakvog vodju imaju. :izet:
forumski pajaci i laprdala u akciji, možete se svi skupa sagnuti zalužnom.
Pajacu ciji si ti klon kad si tolika jajara?
Što ga citiraš?!
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#214871 Re: Ukrajina

Post by drogon2 »

skrbavi-admin wrote: 28/02/2025 20:40 ..... moram jos jednu stvari istaci....... zutalj i njegova podguzna shicamu imaju pravo oko regrutacije vojno sposobnog stanovnistva.... dzaba je ali to je notorna istina..... uz reformu sistema na nacin da se zemlja rijesi korupcije, da se strogo kaznjava profiterluk, izdaja i korupcija, da se vojska obucava, dopunjava i rotira... - umjesto svega, Ukrajini je isto sranje kao i prije..... nemos pustit coeka istog da ti cuva liniju 3 godine dok neki drugi 3 godine drka kurac..... jednostavno ne moze......
I to jest.Svi Ukri konacno moraju shvatit da je ovo biti ili ne biti za njihovu drzavu.A ako im se ne bude drzava,nek fino kazu bratu Zelenskom da se i covjek mani corava posla.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7122
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#214872 Re: Ukrajina

Post by skrbavi-admin »

meni je zao sto nije Selim Beslagic bio na pravom mjestu u pravom vremenu da kaze amerima i isprica potpuno isto cuveni govor sa Pracerom.....kad su nama prijetili bombardovanjem (poslije svega i svjedocenja visr i ne sumnjam da jesu).... ameri bi prevrnuli 1000% i rekli dajte budalama zracnu podrsku :mrgreen:
statixx
Posts: 9837
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#214873 Re: Ukrajina

Post by statixx »

Hame_ wrote: 28/02/2025 20:43
Prpa.ba wrote: 28/02/2025 20:15
Spoiler
Show
Zelenski kao kamikaza u rastuci tehnonacisticki rezim, bez obzira na ishod ovo ide u historiju i dodatno ce ubrzati procese koji su vec u toku.

Neka je Bog na pomoci Ukrajini. Bosna se brani i u Donjecku.


Stranka te prati.
:lol: hame legenda
zigzag
Posts: 9444
Joined: 18/04/2014 11:26

#214874 Re: Ukrajina

Post by zigzag »

I on mora biti ratni lider u demokratiji. U Ukrajini je skoro pa :ko hoće neka ratuje, ko neće ne mora.

Zanimljiv pristup ali funkcioniše. I dalje su u daleko boljoj front poziciji nego u 2022.

Ali ako ostanu bez podrške USA moraće zapeti malo više. Mada je četničija ostala bez zuba i dalje su opasni.
zigzag
Posts: 9444
Joined: 18/04/2014 11:26

#214875 Re: Ukrajina

Post by zigzag »

skrbavi-admin wrote: 28/02/2025 20:50 meni je zao sto nije Selim Beslagic bio na pravom mjestu u pravom vremenu da kaze amerima i isprica potpuno isto cuveni govor sa Pracerom.....kad su nama prijetili bombardovanjem (poslije svega i svjedocenja visr i ne sumnjam da jesu).... ameri bi prevrnuli 1000% i rekli dajte budalama zracnu podrsku :mrgreen:
Ovog sam se i ja sjetio.

Neka je rat.... i tebi je... :lol:
Post Reply