Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#69901 Re: Zeničani

Post by notsure »

Po dosadašnjem iskustvu s kr0ljem, ovo smrdi na dogovor... de se vi kao bunite ja ću kao odugovlačiti, u stvari kupuju vrijeme i kr0lj i "investitori".
Vrijeme im vjerovatno treba da sačekaju ishod krivičnih postupaka zbog nelegalnog regulacionog plana Centar, da se vidi isplati li se ulaziti u investiciju.
nauticamid
Posts: 1379
Joined: 14/05/2023 13:35

#69902 Re: Zeničani

Post by nauticamid »

Zasto onda idu radovi 200m vise od ove lokacije?

I to spada pod isti regulacioni plan.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#69903 Re: Zeničani

Post by Casual's »

nauticamid wrote: 12/01/2025 15:28 Zasto onda idu radovi 200m vise od ove lokacije?

I to spada pod isti regulacioni plan.
Još uvijek nemaju sve dozvole
nauticamid
Posts: 1379
Joined: 14/05/2023 13:35

#69904 Re: Zeničani

Post by nauticamid »

Ko nema dozvole?

Ljudi kopaju, prave ruuupuu. Imaju oni haman sve dok se radovi ne zaustavljaju i na kraju krajeva cim su zapoceli radove, tako da ne stoji prica da se neko boji za usvojeni regulacioni plan jer je lokacija u 200m i potpadaju pod isti regulacioni plan.
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1709
Joined: 29/11/2022 19:46

#69905 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

Ne razumijem se u televizore a trebam kupit jedan na poklon. Po mogućnosti da je Samsung. Gdje kupiti Samsung TV u Zenici?
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#69906 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

ShnjaZZZ wrote: 12/01/2025 22:27 Ne razumijem se u televizore a trebam kupit jedan na poklon. Po mogućnosti da je Samsung. Gdje kupiti Samsung TV u Zenici?
Domod, Techno Shop, Tehnomax...izmedju ostalog. Svi bi trebali imati Samsungove televizore.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#69907 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

Ako ćeš kupovati AU (TU/RU) 7xxx ili 8xxx seriju, radije kupi Philips 8xxx seriju. Mnogo bolja slika i procesor, plus Ambilight.


Ako ćeš se pružiti za Q70 ili više, onda OK.
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1709
Joined: 29/11/2022 19:46

#69908 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

ZoomZoomKiwi wrote: 12/01/2025 22:54 Ako ćeš kupovati AU (TU/RU) 7xxx ili 8xxx seriju, radije kupi Philips 8xxx seriju. Mnogo bolja slika i procesor, plus Ambilight.


Ako ćeš se pružiti za Q70 ili više, onda OK.
Koji dio mog posta "ne razumijem se u televizore" nisi shvatio? :D
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1709
Joined: 29/11/2022 19:46

#69909 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

Ja_Ja wrote: 12/01/2025 22:47
ShnjaZZZ wrote: 12/01/2025 22:27 Ne razumijem se u televizore a trebam kupit jedan na poklon. Po mogućnosti da je Samsung. Gdje kupiti Samsung TV u Zenici?
Domod, Techno Shop, Tehnomax...izmedju ostalog. Svi bi trebali imati Samsungove televizore.
Joj ne znaš ko je gori od ovih. Jesmo jadni fakat. Hvala na odgovoru, vjerovatno ću i uzet na nekom od navedenih mjesta.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69910 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

ShnjaZZZ wrote: 12/01/2025 23:03
ZoomZoomKiwi wrote: 12/01/2025 22:54 Ako ćeš kupovati AU (TU/RU) 7xxx ili 8xxx seriju, radije kupi Philips 8xxx seriju. Mnogo bolja slika i procesor, plus Ambilight.


Ako ćeš se pružiti za Q70 ili više, onda OK.
Koji dio mog posta "ne razumijem se u televizore" nisi shvatio? :D
Ako se ne razumiješ onda kupiš Samsung koji ti se svidi.
Ermin ZM
Posts: 1724
Joined: 09/01/2019 18:40

#69911 Re: Zeničani

Post by Ermin ZM »

ShnjaZZZ wrote: 12/01/2025 23:05
Ja_Ja wrote: 12/01/2025 22:47
ShnjaZZZ wrote: 12/01/2025 22:27 Ne razumijem se u televizore a trebam kupit jedan na poklon. Po mogućnosti da je Samsung. Gdje kupiti Samsung TV u Zenici?
Domod, Techno Shop, Tehnomax...izmedju ostalog. Svi bi trebali imati Samsungove televizore.
Joj ne znaš ko je gori od ovih. Jesmo jadni fakat. Hvala na odgovoru, vjerovatno ću i uzet na nekom od navedenih mjesta.
Zaviri na ekupi. Znaju imat finih akcija
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#69912 Re: Zeničani

Post by macchiato »

Mala promjena teme... :skoljka:

Znam da je stvar individualnog iskustva, ali kojeg dobrog psihologa u Zenici bi preporučili i da li takav uopšte postoji u ovom gradu? Po mogućnosti privatni, da se odmaknemo od onih u DZ.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#69913 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

macchiato wrote: 13/01/2025 14:51 Mala promjena teme... :skoljka:

Znam da je stvar individualnog iskustva, ali kojeg dobrog psihologa u Zenici bi preporučili i da li takav uopšte postoji u ovom gradu? Po mogućnosti privatni, da se odmaknemo od onih u DZ.
ima u Medici,koliko ja znam
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#69914 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

ShnjaZZZ wrote: 12/01/2025 23:05
Ja_Ja wrote: 12/01/2025 22:47
ShnjaZZZ wrote: 12/01/2025 22:27 Ne razumijem se u televizore a trebam kupit jedan na poklon. Po mogućnosti da je Samsung. Gdje kupiti Samsung TV u Zenici?
Domod, Techno Shop, Tehnomax...izmedju ostalog. Svi bi trebali imati Samsungove televizore.
Joj ne znaš ko je gori od ovih. Jesmo jadni fakat. Hvala na odgovoru, vjerovatno ću i uzet na nekom od navedenih mjesta.
Techno Shop sve preporuke
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69915 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

macchiato wrote: 13/01/2025 14:51 Mala promjena teme... :skoljka:

Znam da je stvar individualnog iskustva, ali kojeg dobrog psihologa u Zenici bi preporučili i da li takav uopšte postoji u ovom gradu? Po mogućnosti privatni, da se odmaknemo od onih u DZ.
Istakao bih da, kako je rakija jeftinija od cijeđene naranđe, tako je i heroin jeftiniji od psihologa.
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#69916 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

macchiato wrote: 13/01/2025 14:51 Mala promjena teme... :skoljka:

Znam da je stvar individualnog iskustva, ali kojeg dobrog psihologa u Zenici bi preporučili i da li takav uopšte postoji u ovom gradu? Po mogućnosti privatni, da se odmaknemo od onih u DZ.
Dr. Ismira Zilić
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#69917 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

koliko ja znam psiholozi nisu doktori
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#69918 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

Možda je dr. sci. (PhD)
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69919 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

kakavdanakneiskustvu wrote: 13/01/2025 19:52 koliko ja znam psiholozi nisu doktori
U pravu si. Nisu ni blizu.
Završavaju filozofski fakultet.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69920 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Fudo VIP u Čeliku :bih:

Čekamo odgovor SDA
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69921 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Hlade se ridijatori :evil: :skoljka:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69922 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ermin ZM
Posts: 1724
Joined: 09/01/2019 18:40

#69923 Re: Zeničani

Post by Ermin ZM »

Bobi wrote: 15/01/2025 12:35 Hlade se ridijatori :evil: :skoljka:
Ko drugi nego Bobi, odma prvi zakukurice :mrgreen:
Mora da si star covjek sa slabom cirkulacijom. :izet:

De klimu kakvu kupi, poguracemo sergiju na forumu.
@gentoo trebo si mu Azurija tusnut brat bratu za milju i po, ono jaranski
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69924 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Grije sad :D :mrgreen:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69925 Re: Zeničani

Post by Bobi »

@gentoo čačka nešto, idi bre spavaj :lol:
Post Reply