Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#69576 Re: Zeničani
Evo kaže Vico da će nacionalni stadion biti ipak u Zenici, krajem Januara potpisuje se ugovor i gradiće se tribina po tribina. Konačno da se Bilino renovira i ušminka.
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#69578 Re: Zeničani
šta je s grijanjem? dokle ću se ja smrzavat
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#69579 Re: Zeničani
Dok se ne odjaviš sa gradskog grijanja.
Ja ne znam šta čekate ljudi dragi.
Ja ne znam šta čekate ljudi dragi.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
Ci-Nick
- Posts: 6886
- Joined: 15/03/2015 17:38
#69581 Re: Zeničani
Ove godine nisu normalni.
Deset dana su grijali i previše, radijatori vreli, onda par dana normalno i sad čuća.
-
koop
- Posts: 301
- Joined: 04/06/2004 17:11
- Location: mars
#69582 Re: Zeničani
Ozbiljno pitanje, posto često vidim da se ljudi žale na ovo "grijali i previše", zar ljudi ne regulišu grijanje u stanovima? Mislim, ventil na radijatorima, ili termostati... Kaze "toliko grijalo, morao prozor otvoriti". Ne kontam stvarno
-
koop
- Posts: 301
- Joined: 04/06/2004 17:11
- Location: mars
#69583 Re: Zeničani
Show me the money. Super vijest, al ne vjerujem nikome dok pare ne legnu.
-
Ci-Nick
- Posts: 6886
- Joined: 15/03/2015 17:38
#69584 Re: Zeničani
Zavrnem, ali kad je vani toplo i same cijevi pregrijavaju. Ja sam u stanu od 72 m2 i imam 36 rebara aluminijskih.koop wrote: ↑27/12/2024 17:39Ozbiljno pitanje, posto često vidim da se ljudi žale na ovo "grijali i previše", zar ljudi ne regulišu grijanje u stanovima? Mislim, ventil na radijatorima, ili termostati... Kaze "toliko grijalo, morao prozor otvoriti". Ne kontam stvarno
Dakle kad sam mjenjao radijatore postavio sam minimum.
A prozore otvaram minimalno dva puta dnevno, mora se prozračiti.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69585 Re: Zeničani
Stari ventili, ne smiješ ih pipnut procuri odmahkoop wrote: ↑27/12/2024 17:39Ozbiljno pitanje, posto često vidim da se ljudi žale na ovo "grijali i previše", zar ljudi ne regulišu grijanje u stanovima? Mislim, ventil na radijatorima, ili termostati... Kaze "toliko grijalo, morao prozor otvoriti". Ne kontam stvarno
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#69586 Re: Zeničani
A jebo te 4 godine im treba za ovaj projekat, pa ne prave od 100 000 sjedista stadion, ali hajde taman ce biti spreman da Celik ugosti Reala u ligi prvaka 
-
nauticamid
- Posts: 1379
- Joined: 14/05/2023 13:35
#69587 Re: Zeničani
Receno je nekoliko ciklusa, a ciklus je 2 godine. Ako su nasi spremni gledati gradiliste u centru grada 4-10 godina, onda halal im cufta... Ili ubrzati ili nista ne raditi.
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#69588 Re: Zeničani
Smetovi danas fantasticni. Idealna temperatura, sunce. Prelijepo.
I onda se trebas vratiti u Zenicu, kolaps. 30 godina od rata nismo u stanju prosiriti cestu i napraviti je kako treba. I svake godine isto. Umjesto da poticemo odlazak na Smetove i gradimo vise sadrzaja, mi zaglavimo u guzvama i ne mozemo cestu rijesiti. Zato ce Fuad opet pricati o zicari, a kantonu svakako Smetovi i ne trebaju, imaju iznad svojih sela "bolja" izletista.

I onda se trebas vratiti u Zenicu, kolaps. 30 godina od rata nismo u stanju prosiriti cestu i napraviti je kako treba. I svake godine isto. Umjesto da poticemo odlazak na Smetove i gradimo vise sadrzaja, mi zaglavimo u guzvama i ne mozemo cestu rijesiti. Zato ce Fuad opet pricati o zicari, a kantonu svakako Smetovi i ne trebaju, imaju iznad svojih sela "bolja" izletista.

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#69589 Re: Zeničani
Nedeljom se na Smetove ide ljeti, zimi jok 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#69591 Re: Zeničani
Meni je vikendom extra, pogotovo kad je snijeg....a na parkingu roštiljada... 
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#69592 Re: Zeničani
Imate li ikakve informacije za zatvoreni bazen kod industrijske skole?
Znam da je Vlada ZDK odobrila neka sredstva za obnovu, dokle se stiglo, hoce li brzo otvaranje?
Znam da je Vlada ZDK odobrila neka sredstva za obnovu, dokle se stiglo, hoce li brzo otvaranje?
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#69593 Re: Zeničani
I ako bude uopste nece prije Aug-Sept 2026. Pogodi zastocenecimoveocino wrote: ↑29/12/2024 17:56 Imate li ikakve informacije za zatvoreni bazen kod industrijske skole?
Znam da je Vlada ZDK odobrila neka sredstva za obnovu, dokle se stiglo, hoce li brzo otvaranje?
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#69594 Re: Zeničani
Ja -stvarno ne znam ko ce ici na bazen kod industrijske skole kada bude u funkciji olimpijski u Crkvicama, al eto nadam se da ce Crkvice biti gotove do ljeta `27 godine (mislim na zatvoreni bazen dok otvoreni tzv. aqua park bi mogli otvoriti pred ljetnu sezonu `26).gentoo wrote: ↑29/12/2024 19:17I ako bude uopste nece prije Aug-Sept 2026. Pogodi zastocenecimoveocino wrote: ↑29/12/2024 17:56 Imate li ikakve informacije za zatvoreni bazen kod industrijske skole?
Znam da je Vlada ZDK odobrila neka sredstva za obnovu, dokle se stiglo, hoce li brzo otvaranje?
U industrijsku treba uloziti minimalno 2 miliona KM da bude adekvatno renoviran (tu je i fiskulturna sala gore na spratu koje je u fazi raspadanja)nakon skoro decenije propadanja i jos sufinansirati sa minimalno 15.000KM+ mjesecno njegov rad jer nijedan bazen tog tipa u BiH nije profitabilan, pitam se ko ce davat toliko pare
Sumnjam da ce grad placati sufinansiranje industrijskog kada Crkvice budu upotpunosti kompletirane.
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#69595 Re: Zeničani
Taj je pitanje hoce li biti zavrsen.. Nekad hoce ali do tad tebi nece biti do kupanja
Postoji naravno mogucnost da Pivic iskesa tih 10mil za bolnicu, da mu Vico preko saveza (citaj ITC-a i slicnih) da nesto itd.. Od drugih para ga on nece napravit'
-
Ci-Nick
- Posts: 6886
- Joined: 15/03/2015 17:38
#69596 Re: Zeničani
Bazen u Industrijskoj obnavlja Kanton i njegovo finansiranje će biti u nadležnosti kantona.
Sva djeca iz kantona bi trebala dobiti priliku da tu treniraju i srednje škole da imaju fizičku nastavu barem po par puta u godini.
A bazen u Crkvicama je rekreativni bazen.
Sva djeca iz kantona bi trebala dobiti priliku da tu treniraju i srednje škole da imaju fizičku nastavu barem po par puta u godini.
A bazen u Crkvicama je rekreativni bazen.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69598 Re: Zeničani
kakavdanakneiskustvu wrote: ↑30/12/2024 19:33 https://zenica.ba/u-gradskoj-upravi-zen ... Yaw3Qg7hwQ

- Sanjarko
- Posts: 28432
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#69599 Re: Zeničani
5 neradnih dana, da li smo ja i stara to dobro skontali.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
